Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Sage CRM review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:45 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Sage CRM review: Vergelijk 54 technische specificaties en 3 expert- en videoreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Sage CRM
8.0/10

Totaalscore

Score
8.0/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.5

Technische score

30%

7.9

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 71% van de producten
8.5

Technische score

Technische score
8.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

8.4

Product en prijzen

25%

9.0

Kernfuncties van CRM

20%

7.8

Verkoop en automatisering

15%

7.4

Integraties en toegang

15%

10

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 76% van de producten
7.9

Reviewscore

Reviewscore
7.9/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

7,8

Gemiddeld cijfer

20%

8,0

Populariteit

Cijfers per review (3)
2 reviews + 1 video, gemiddeld 7,3/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 59% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang

*Goedkoopste betaalde abonnement per maand, volgens de website van de aanbieder.

Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.

Wat reviewers zeggen over Sage CRM

Op basis van 3 · 2

De koppeling met boekhouding, rapportages en automatisering worden gewaardeerd, maar andere externe tools koppelen is lastig.
Geprezen
Bekritiseerd
Tik op een onderwerp om te zien wie wat zei
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Sage CRM

Technische score
Technische score
8.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

8.4

Product en prijzen

25%

9.0

Kernfuncties van CRM

20%

7.8

Verkoop en automatisering

15%

7.4

Integraties en toegang

15%

10

Beveiliging en implementatie

8.5
Reviewscore
7.9
Lijstscore
?
Startprijs
45 USD/gebruiker/mnd
Sage CRM heeft een startprijs van 45 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 60,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 0,3% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Sage CRM biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Sage CRM biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Sage CRM vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Sage CRM ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Sage CRM ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Sage CRM ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Via web forms, Outlook/Gmail integration, and manual entry.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Sage CRM ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Built-in pipeline management dashboards and tracking.
Aangepaste velden
ja
Sage CRM ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Supported via Customization menu.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
AI-assistent
nee
Sage CRM biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
On-premise/hybrid architecture lacks a native modern LLM generative AI assistant.
Workflowautomatisering
ja
Sage CRM ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Supports comprehensive primary, transition, conditional, and escalation rules.
Lead scoring
ja
Sage CRM ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Rule-based (Configured through user-defined rules and criteria).
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Sage CRM kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Includes server-side Outlook and Gmail synchronization for communication history.
Verkoopprognoses
ja
Sage CRM ondersteunt verkoopprognoses. 85,2% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Native forecasting feature based on pipeline certainty percentages and scenarios.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Marketplace-integraties
nee
Sage CRM biedt geen marketplace-integraties. 98,3% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Lacks a dedicated native CRM extensions marketplace; relies on core Sage Intacct/ERP marketplaces or built-in settings.
API-toegang
ja
Sage CRM biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Sage CRM ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Via native Sage CRM Labs components.
Mobiele apps
ja
Sage CRM biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Relies primarily on MobileX Pro or responsive mobile browser theme.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Sage CRM ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Single sign-on (SSO)
ja
Sage CRM ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
None published
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Sage CRM ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Auditlogboeken
ja
Sage CRM biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Ondersteunde besturingssystemen
Windows, macOS, iOS, Android
Alles weergeven

Sage CRM vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Sage CRM is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • Ondersteunt single sign-on
    Sage CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    Sage CRM ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Sage CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native forecasting feature based on pipeline certainty percentages and scenarios.
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    Sage CRM ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt lead scoring
    Sage CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rule-based (Configured through user-defined rules and criteria).
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Sage CRM biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Sage CRM ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Multi-wave marketing campaign management integrated with Mailchimp automation.
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Sage CRM is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    Sage CRM ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    Sage CRM ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Sage CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native forecasting feature based on pipeline certainty percentages and scenarios.
  • Ondersteunt lead scoring
    Sage CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rule-based (Configured through user-defined rules and criteria).
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Sage CRM ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Multi-wave marketing campaign management integrated with Mailchimp automation.
  • Bellen en dialer
    Sage CRM biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Built-in Computer Telephony Integration CTI features.
  • Ondersteunt single sign-on
    Sage CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Sage CRM biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Ondersteunt self-hosting
    Sage CRM ondersteunt self-hosting, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 6.7% van de CRM-platforms ondersteunt self-hosting.
    Available as an on-premise installation.
  • Offlinegebruik met lokale opslag
    Sage CRM ondersteunt offlinegebruik met lokale gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 7.4% van de CRM-platforms ondersteunt dit.
    Available via Sage CRM Offline Client and Solo Server synchronization.
  • Geen marketplace-integraties
    Sage CRM biedt geen marketplace-integraties, terwijl het gemiddelde CRM-platform die wel biedt. 98.1% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
    Lacks a dedicated native CRM extensions marketplace; relies on core Sage Intacct/ERP marketplaces or built-in settings.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Sage CRM valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.0–3.4 tegenover 4.0–4.4).
    3,0–3,4 vs 4,0–4,4
  • 41,6% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Sage CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (5.92 vs 8.4).
    5,92 vs 8,38
  • 6 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Sage CRM heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (45 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    45 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 41,6% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Sage CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (5.92 vs 8.4).
    5,92 vs 8,38
  • 6 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Sage CRM heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (45 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    45 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Geen marketplace-integraties
    Sage CRM biedt geen marketplace-integraties, terwijl het gemiddelde CRM-platform die wel biedt. 98.1% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
    Lacks a dedicated native CRM extensions marketplace; relies on core Sage Intacct/ERP marketplaces or built-in settings.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Sage CRM valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.0–3.4 tegenover 4.0–4.4).
    3,0–3,4 vs 4,0–4,4

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

7,0
TechnologyAdvice
≈ geschat
22/06/2021
Overzicht · functies en voor- en nadelen
Oordeel
Sage CRM is hoog gewaardeerd en praktisch voor kleine en middelgrote bedrijven, maar de drukke interface en beperkte koppelingen houden het tegen.
9,0
TechnologyAdvice
≈ geschat
18/01/2016
Overzicht · interface en prijs-kwaliteit
Oordeel
Sage CRM is een uitstekende oplossing voor verkoop en service vanuit één systeem, vooral voor bedrijven die al Sage ERP of boekhoudsoftware van Sage gebruiken.
Winkelvideo
Merkvideo
Niet beoordeeld
Winkelvideo
Merkvideo
Merkvideo

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

7,0
croclub.com
≈ geschat
30-3-2026
Functiereview · CRM voor kleine bedrijven
Oordeel
Sage CRM past bij kleine en middelgrote bedrijven die al met de boekhouding van Sage werken en biedt uitgebreide rapportages, maar kan beperkingen hebben voor grote of sterk aangepaste organisaties.
8,0
techradar.com
✓ expliciet
28-3-2023
Praktijktest · Bedrijfs-CRM
Oordeel
Sage CRM is aanpasbaar en betrouwbaar voor kleine en middelgrote bedrijven, vooral als je de boekhouding van Sage gebruikt, al is de interface minder intuïtief dan die van concurrenten.

Derdepartijbeoordelingen

What we like about Sage CRM

  • Directe koppeling met de boekhoudkundige en ERP-pakketten van de Sage-softwarefamilie.
  • Financiële historie en actuele orderstatussen direct inzichtelijk op de klantkaart.
  • Betrouwbare pijplijnopvolging en omzetprognoses voor middelgrote ondernemingen.
  • Keuzevrijheid in installatie tussen de cloud, een hosted omgeving of eigen servers.

What we don't like about Sage CRM

  • De vormgeving van de interface oogt gedateerd ten opzichte van moderne SaaS-applicaties.
  • Complexe inrichting en configuratie waarvoor vaak een gecertificeerde Sage-partner nodig is.
  • Rustiger ontwikkelingstempo op het gebied van mobiel werken en realtime samenwerking.

Oordeel

Sage CRM is een flexibele klantrelatiebeheersoftware die zowel in de cloud als on-premise kan worden geïmplementeerd en specifiek is ontworpen voor kleine tot middelgrote bedrijven. De kernkenmerken omvatten modules voor verkoopautomatisering (waaronder lead-, opportuniteits- en pipelinebeheer), marketingautomatisering (zoals doelgerichte campagnes en Mailchimp-koppeling) en klantenservice, aangevuld met een krachtige en aanpasbare workflow-engine, interactieve KPI-dashboards en mobiele apps voor iOS en Android. Het grootste voordeel is de naadloze en diepgaande integratie met Sage ERP- en boekhoudsystemen (zoals Sage 50, 100, 200 en X3), waardoor dubbele data-invoer wordt voorkomen en medewerkers direct inzicht hebben in financiële gegevens. Nadelen zijn echter dat het systeem minder geavanceerde plug-and-play integraties biedt met populaire platforms van derden buiten het Sage-ecosysteem in vergelijking met concurrenten zoals Salesforce of HubSpot, en dat de on-premise variant hoge opstartkosten en een eigen IT-infrastructuur vereist.

Vergelijk Sage CRM met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Sage CRM en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden