Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Teamgate CRM review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:40 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:jaAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:neeWorkflowautomatisering:ja

Teamgate CRM review: Vergelijk 54 technische specificaties en 1 expertreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Teamgate CRM
7.8/10

Totaalscore

Score
7.8/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.3

Technische score

30%

7.6

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 59% van de producten
8.3

Technische score

Technische score
8.3/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

8.9

Product en prijzen

25%

7.8

Kernfuncties van CRM

20%

7.2

Verkoop en automatisering

15%

8.6

Integraties en toegang

15%

9.4

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 67% van de producten
7.6

Reviewscore

Reviewscore
7.6/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

8,2

Gemiddeld cijfer

20%

5,0

Populariteit

Cijfers per review (1)
1 review: 8,8/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,8 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 ≈ 8,4. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 82% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang

*Goedkoopste betaalde abonnement per maand, volgens de website van de aanbieder.

Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Teamgate CRM

Technische score
Technische score
8.3/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

8.9

Product en prijzen

25%

7.8

Kernfuncties van CRM

20%

7.2

Verkoop en automatisering

15%

8.6

Integraties en toegang

15%

9.4

Beveiliging en implementatie

8.3
Reviewscore
7.6
Lijstscore
?
Startprijs
40 USD/gebruiker/mnd
Teamgate CRM heeft een startprijs van 40 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 54,7% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 4,7% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks
Gratis abonnement
ja
Teamgate CRM biedt een permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Teamgate CRM biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
14 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Teamgate CRM vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Teamgate CRM ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Teamgate CRM ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Contact database featuring automatic duplicate detection.
Leadbeheer
ja
Teamgate CRM ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Via web forms, file imports, and manual entry.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Teamgate CRM ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual deal pipelines with performance tracking and alerts.
Aangepaste velden
ja
Teamgate CRM ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
nee
Teamgate CRM biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Traditional sales CRM lacking a native generative AI assistant.
Workflowautomatisering
ja
Teamgate CRM ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Lead scoring
ja
Teamgate CRM ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Rule-based fit and origin metrics (assigns values based on country, marketing source, industry, and size).
E-mails synchroniseren en volgen
nee
Teamgate CRM kan geen e-mails synchroniseren of volgen. 99,7% van de CRM-platforms biedt deze functies.
?) (email sync only, no native open/click tracking.
Verkoopprognoses
ja
Teamgate CRM ondersteunt verkoopprognoses. 85,2% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
nee
Teamgate CRM biedt geen marketplace-integraties. 98,3% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Integrations available via settings/Zapier but no native marketplace storefront.
API-toegang
ja
Teamgate CRM biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Teamgate CRM ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Provides outgoing webhooks and REST API integration.
Mobiele apps
ja
Teamgate CRM biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Official mobile app (Teamgate CRM) available on iOS and Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Teamgate CRM ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
ja
Teamgate CRM ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Supported via TrustRadius/Crozdesk tracking capabilities.
Beveiligingscertificeringen
None published
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Teamgate CRM ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Auditlogboeken
ja
Teamgate CRM biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
System audit log tracks record changes, logins, and administrative actions.
Ondersteunde besturingssystemen
Windows, macOS, iOS, Android
Alles weergeven

Teamgate CRM vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Biedt een permanent gratis abonnement
    Teamgate CRM biedt een permanent gratis abonnement, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet.
  • Ondersteunt single sign-on
    Teamgate CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Supported via TrustRadius/Crozdesk tracking capabilities.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Teamgate CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Teamgate CRM ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Native SMS messaging tool integrated into contact cards.
  • Ondersteunt lead scoring
    Teamgate CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rule-based fit and origin metrics (assigns values based on country, marketing source, industry, and size).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Teamgate CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native drip email sequences feature.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Teamgate CRM biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Bellen en dialer
    Teamgate CRM biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Built-in Twilio-based SmartDialer.
  • Biedt een permanent gratis abonnement
    Teamgate CRM biedt een permanent gratis abonnement, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Teamgate CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt lead scoring
    Teamgate CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rule-based fit and origin metrics (assigns values based on country, marketing source, industry, and size).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Teamgate CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native drip email sequences feature.
  • Bellen en dialer
    Teamgate CRM biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Built-in Twilio-based SmartDialer.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Teamgate CRM ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Native SMS messaging tool integrated into contact cards.
  • Ondersteunt single sign-on
    Teamgate CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Supported via TrustRadius/Crozdesk tracking capabilities.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Teamgate CRM biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    Teamgate CRM biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Relies on accounting integrations for invoices and pricing estimates.
  • Geen e-mailsynchronisatie of e-mailtracking
    Teamgate CRM kan geen e-mails synchroniseren of volgen, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit wel kan. 99.5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
    ?) (email sync only, no native open/click tracking.
  • Geen marketplace-integraties
    Teamgate CRM biedt geen marketplace-integraties, terwijl het gemiddelde CRM-platform die wel biedt. 98.1% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
    Integrations available via settings/Zapier but no native marketplace storefront.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Teamgate CRM valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4
  • 4,6% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Teamgate CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.01 vs 8.4).
    8,01 vs 8,38
  • 3,8% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.6/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,2

    Gemiddeld cijfer

    20%

    5,0

    Populariteit

    Cijfers per review (1)
    1 review: 8,8/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,8 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 ≈ 8,4. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,6 vs 7,9
  • 1 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Teamgate CRM heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (40 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    40 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 4,6% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Teamgate CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.01 vs 8.4).
    8,01 vs 8,38
  • 3,8% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.6/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,2

    Gemiddeld cijfer

    20%

    5,0

    Populariteit

    Cijfers per review (1)
    1 review: 8,8/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,8 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 ≈ 8,4. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,6 vs 7,9
  • 1 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Teamgate CRM heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (40 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    40 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    Teamgate CRM biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Relies on accounting integrations for invoices and pricing estimates.
  • Geen e-mailsynchronisatie of e-mailtracking
    Teamgate CRM kan geen e-mails synchroniseren of volgen, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit wel kan. 99.5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
    ?) (email sync only, no native open/click tracking.
  • Geen marketplace-integraties
    Teamgate CRM biedt geen marketplace-integraties, terwijl het gemiddelde CRM-platform die wel biedt. 98.1% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
    Integrations available via settings/Zapier but no native marketplace storefront.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Teamgate CRM valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

8,8
marketingtoolpro.com
✓ expliciet
11-10-2025
Praktijktest · Attributie bijhouden
Oordeel
Teamgate CRM is een CRM met een duidelijke focus op de verkooppijplijn. UTM-brondata blijft aan deals gekoppeld, wat het geschikt maakt voor marketeers die betrouwbare attributie willen zonder een compleet contentpakket.

Derdepartijbeoordelingen

What we like about Teamgate CRM

  • Logisch opgebouwde verkooppijplijn met duidelijke kwalificatiestappen en leadscores.
  • Ingebouwde SmartDialer-telefonie met directe opname en automatische gespreksnotities.
  • Heldere verkoopanalyses en visuele dashboards voor conversiepercentages per fase.
  • Korte inwerktijd waardoor accountmanagers het systeem snel dagelijks omarmen.

What we don't like about Teamgate CRM

  • Standaard marketingautomatisering is vrij basaal en kent een beperkt bereik.
  • Bescheidener aanbod aan externe koppelingen vergeleken met marktleiders.
  • Complexe vertakkende workflows vereisen externe webhooks of automatiseringsplatformen.

Oordeel

Teamgate CRM is een cloudgebaseerd, full-stack verkoopbeheersysteem dat specifiek is ontworpen voor het mkb en snelgroeiende startups om het volledige verkoopproces te stroomlijnen. De belangrijkste kenmerken en specificaties omvatten visueel drag-and-drop pijplijnbeheer, uitgebreide lead scoring, een ingebouwde SmartDialer voor bellen en call logging, geavanceerde verkoopvoorspellingen (sales forecasting) en diepgaande realtime KPI-rapportages via interactieve dashboards. Grote voordelen van dit platform zijn de intuïtieve en gebruiksvriendelijke interface, naadloze e-mail- en agendasynchronisatie met Gmail en Outlook, mobiele apps voor iOS en Android, en een uitstekende klantenservice. Aan de andere kant zijn enkele bekende nadelen dat het systeem bij het opstarten soms wat vertraging kan oplopen, er beperkte aanpassingsmogelijkheden (customization) zijn voor complexe bedrijfsprocessen en er een gebrek aan volledige transparantie is over mogelijke implementatiekosten of verborgen vergoedingen.

Vergelijk Teamgate CRM met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Teamgate CRM en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden