Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Salesflare CRM review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:29 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:jaGeïntegreerde offertes en facturatie:neeWorkflowautomatisering:ja

Salesflare CRM review: Vergelijk 54 technische specificaties en 7 expert- en videoreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Salesflare CRM
8.1/10

Totaalscore

Score
8.1/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.5

Technische score

30%

8.0

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 73% van de producten
8.5

Technische score

Technische score
8.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

9.1

Product en prijzen

25%

7.8

Kernfuncties van CRM

20%

8.6

Verkoop en automatisering

15%

9.1

Integraties en toegang

15%

8.2

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 75% van de producten
8.0

Reviewscore

Reviewscore
8.0/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

7,8

Gemiddeld cijfer

20%

8,8

Populariteit

Cijfers per review (7)
6 reviews + 1 video, gemiddeld 7,6/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 54% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang

*Goedkoopste betaalde abonnement per maand, volgens de website van de aanbieder.

Wat reviewers zeggen over Salesflare CRM

Op basis van 8 · 1

Automatische verrijking van contacten en het bijhouden van activiteiten bevallen goed, maar rapportages zijn zwak en marketingautomatisering ontbreekt.
Geprezen
Bekritiseerd
Tik op een onderwerp om te zien wie wat zei
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Salesflare CRM

Technische score
Technische score
8.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

9.1

Product en prijzen

25%

7.8

Kernfuncties van CRM

20%

8.6

Verkoop en automatisering

15%

9.1

Integraties en toegang

15%

8.2

Beveiliging en implementatie

8.5
Reviewscore
8.0
Lijstscore
?
Startprijs
29 USD/gebruiker/mnd
Salesflare CRM heeft een startprijs van 29 USD/gebruiker/mnd, die lager is dan die van 54,3% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 22,4% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Salesflare CRM biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Salesflare CRM biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
30 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Salesflare CRM vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Salesflare CRM ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Salesflare CRM ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Salesflare CRM ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Via automated email/calendar tracking and LinkedIn scraper.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Salesflare CRM ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Automated visual sales pipelines with stages.
Aangepaste velden
ja
Salesflare CRM ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
AI-assistent
ja
Salesflare CRM biedt een AI-assistent. 78,1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Salesflare AI Assistant writes email replies and summarizes communication threads.
Workflowautomatisering
ja
Salesflare CRM ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Supports triggers and actions for emails and fields.
Lead scoring
ja
Salesflare CRM ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated time-based interaction tracking (hotness calculated by activity within past 7 days).
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Salesflare CRM kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
ja
Salesflare CRM ondersteunt verkoopprognoses. 85,2% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Marketplace-integraties
ja
Salesflare CRM biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Salesflare Integrations Marketplace.
API-toegang
ja
Salesflare CRM biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Salesflare CRM ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Via native REST API/Apideck.
Mobiele apps
ja
Salesflare CRM biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
IOS, Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Salesflare CRM ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
ja
Salesflare CRM ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Supported via Rippling and standard provider integrations.
Beveiligingscertificeringen
ISO 27001, SOC 2
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Salesflare CRM ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Available on Pro and Enterprise plans.
Auditlogboeken
nee
Salesflare CRM biedt geen auditlogboeken. 97,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Provides contact timeline activity history but lacks administrative compliance audit trails.
Ondersteunde besturingssystemen
Windows, macOS, Linux, iOS, Android
Alles weergeven

Salesflare CRM vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Salesflare CRM is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • Ondersteunt single sign-on
    Salesflare CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Supported via Rippling and standard provider integrations.
  • Biedt een AI-assistent
    Salesflare CRM biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Salesflare AI Assistant writes email replies and summarizes communication threads.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Salesflare CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt lead scoring
    Salesflare CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Automated time-based interaction tracking (hotness calculated by activity within past 7 days).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Salesflare CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native automated email workflows and follow-ups until reply.
  • Biedt een startup-programma of korting
    Salesflare CRM biedt een startup-programma of korting, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 4.8% van de CRM-platforms biedt een startup-programma of korting.
    Official startup discount or credits program: yes
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Salesflare CRM biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • 1,3% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.0/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    7,8

    Gemiddeld cijfer

    20%

    8,8

    Populariteit

    Cijfers per review (7)
    6 reviews + 1 video, gemiddeld 7,6/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,0 vs 7,9
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Salesflare CRM is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • Biedt een startup-programma of korting
    Salesflare CRM biedt een startup-programma of korting, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 4.8% van de CRM-platforms biedt een startup-programma of korting.
    Official startup discount or credits program: yes
  • 10 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Salesflare CRM heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (29 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    29 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Biedt een AI-assistent
    Salesflare CRM biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Salesflare AI Assistant writes email replies and summarizes communication threads.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Salesflare CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt lead scoring
    Salesflare CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Automated time-based interaction tracking (hotness calculated by activity within past 7 days).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Salesflare CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native automated email workflows and follow-ups until reply.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Salesflare CRM ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Provides automated email sequences and trigger-based drip campaigns.
  • Hogere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Salesflare CRM valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een hogere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (4.5–5.0 tegenover 4.0–4.4).
    4,5–5,0 vs 4,0–4,4
  • Ondersteunt single sign-on
    Salesflare CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Supported via Rippling and standard provider integrations.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Salesflare CRM biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    Salesflare CRM biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Focuses on automated contact tracking; requires integrations for invoicing.
  • Geen auditlogboeken
    Salesflare CRM biedt geen auditlogboeken, maar het gemiddelde CRM-platform wel. 97.4% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
    Provides contact timeline activity history but lacks administrative compliance audit trails.
  • 0,9% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Salesflare CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.3 vs 8.4).
    8,3 vs 8,38
  • 0,9% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Salesflare CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.3 vs 8.4).
    8,3 vs 8,38
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    Salesflare CRM biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Focuses on automated contact tracking; requires integrations for invoicing.
  • Geen auditlogboeken
    Salesflare CRM biedt geen auditlogboeken, maar het gemiddelde CRM-platform wel. 97.4% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
    Provides contact timeline activity history but lacks administrative compliance audit trails.

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

8,0
How To Mr
≈ geschat
17/08/2025
Korte praktijktest · prijs en beperkingen
Oordeel
Salesflare CRM is geschikt voor teams die eenvoudige, op e-mail gebaseerde automatisering willen, maar schiet tekort in marketingautomatisering en uitgebreide rapportages; een gratis abonnement ontbreekt.
Overzichtsvideo
Overzichtsvideo
Overzichtsvideo
Overzichtsvideo
Merkvideo

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

5,0
pcmag.com
✓ expliciet
11-5-2022
Praktijktest · E-mailgerichte CRM
Oordeel
Salesflare CRM is een eenvoudig CRM-systeem met ingebouwde automatische e-mailreacties en Email Finding, handig voor campagnes die op e-mail draaien, maar de rapportages en gegevensimport blijven achter bij die van concurrenten.
7,8
crm.org
✓ expliciet
11-10-2023
Functiegids · Sales-CRM
Oordeel
Salesflare CRM vult ontbrekende contactgegevens aan en registreert telefoongesprekken en afspraken voor je, maar de 25 credits voor het vinden van e-mailadressen in Grow zijn krap.
8,0
thedigitalmerchant.com
≈ geschat
5-4-2020
Redactionele review · CRM voor mkb
Oordeel
Salesflare CRM past bij kleine bedrijven die vooral met Gmail of Outlook werken, maar de mogelijkheden voor e-mailmarketing en marketingautomatisering zijn erg beperkt.
8,0
stacksheriff.com
✓ expliciet
24-4-2026
60-dagentest · CRM voor kleine teams
Oordeel
Salesflare CRM is geschikt voor kleine salesteams die klaar zijn met het bijwerken van hun CRM: e-mails en afspraken worden automatisch vastgelegd, al oogt de pijplijn eenvoudiger.
8,0
visualoak.com
≈ geschat
18-12-2022
Plus- en minpunten · Sales-CRM
Oordeel
Salesflare CRM is een eenvoudig en flexibel CRM voor het beheren van veel contacten en pijplijnen, met sterke e-mailtracking, maar de rapportages, sjablonen en mobiele app zijn minder sterk.
8,2
hackceleration.com
✓ expliciet
9-6-2026
Uitgebreide test · B2B-sales-CRM
Oordeel
Salesflare CRM past bij kleine B2B-teams die contactgegevens automatisch willen laten aanvullen, maar heeft moeite met grote, rommelige imports en is niet bedoeld voor verkoop aan consumenten.

Derdepartijbeoordelingen

What we like about Salesflare CRM

  • Volledig automatische vastlegging van contact- en bedrijfsdata zonder invoerwerk.
  • Grondige achtergrondsynchronisatie met Google Workspace- en Microsoft Outlook-accounts.
  • Geautomatiseerde e-mailopvolging die direct pauzeert zodra een potentiële klant reageert.
  • Handige mobiele visitekaartjesscanner en slimme locatiegebonden klantnotities.

What we don't like about Salesflare CRM

  • Hogere maandelijkse licentiekosten per gebruiker zonder gratis instapversie.
  • Minder geschikt voor organisaties met ongebruikelijke of zeer ingewikkelde dealprocessen.
  • Eenvoudige basisrapportages met beperkte ruimte voor eigen berekende variabelen.

Oordeel

Salesflare CRM is een intelligent, B2B-gericht verkoop-CRM voor kleine en middelgrote bedrijven dat zich onderscheidt door het minimaliseren van handmatige data-invoer met meer dan 70%. De belangrijkste kenmerken zijn de geautomatiseerde gegevensverzameling die contacten en bedrijfsprofielen direct verrijkt via e-mailhandtekeningen en openbare bronnen, visuele drag-and-drop verkoop-pipelines en volledige synchronisatie met Gmail, Outlook en LinkedIn. Grote voordelen zijn de uitzonderlijk hoge tijdsbesparing, de intuïtieve interface met een minimale leercurve en de ingebouwde e-mailsequenties voor geautomatiseerde follow-ups. Nadelen zijn echter dat het instapniveau (Growth-plan) essentiële functies mist zoals aangepaste dashboards en workflows, de software beperkte aanpassingsmogelijkheden biedt voor grote ondernemingen, en dat het platform minder geschikt is voor teams die uitgebreide marketing- of klantenservicetools zoeken.

Vergelijk Salesflare CRM met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Salesflare CRM en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden