Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

SAP Sales Cloud review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:60 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:jaGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

SAP Sales Cloud review: Vergelijk 54 technische specificaties, 1 expertreviews en 2 best-of lists om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

SAP Sales Cloud
8.2/10

Totaalscore

Score
8.2/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.8

Technische score

30%

7.5

Reviewscore

30%

8.1

Lijstscore

▲Beter dan 78% van de producten
8.8

Technische score

Technische score
8.8/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

7.0

Product en prijzen

25%

9.3

Kernfuncties van CRM

20%

9.0

Verkoop en automatisering

15%

9.7

Integraties en toegang

15%

9.6

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 83% van de producten
7.5

Reviewscore

Reviewscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

8,1

Gemiddeld cijfer

20%

5,0

Populariteit

Cijfers per review (1)
1 review: 8,0/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,0 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 = 8,1. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 90% van de producten
8.1

Lijstscore

Lijstscore
8.1/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (2)
Lijstscore: in 2 van de 44 lijsten (5%)
▲Beter dan 86% van de producten
Prijzen en toegang

*Goedkoopste betaalde abonnement per maand, volgens de website van de aanbieder.

Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform SAP Sales Cloud

Technische score
Technische score
8.8/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

7.0

Product en prijzen

25%

9.3

Kernfuncties van CRM

20%

9.0

Verkoop en automatisering

15%

9.7

Integraties en toegang

15%

9.6

Beveiliging en implementatie

8.8
Reviewscore
7.5
Lijstscore
8.1
Startprijs
60 USD/gebruiker/mnd
SAP Sales Cloud heeft een startprijs van 60 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 74% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 0,2% van de CRM-platforms.
SAP Sales Cloud V2 typically ranges from $60 to $80 per user/month.
Factureringsperiode
Jaarlijks
Gratis abonnement
nee
SAP Sales Cloud biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
SAP Sales Cloud biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
Minimumaantal gebruikers
15 gebruikers
SAP Sales Cloud vereist een minimumaantal gebruikers van 15 gebruikers, dat hoger is dan dat van 100% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Deal- en pipelinebeheer
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Aangepaste velden
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Supported via Extensibility/Adaptation tools.
Alles weergeven
AI-assistent
ja
SAP Sales Cloud biedt een AI-assistent. 78,1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Joule AI copilot assists with sales insights, account summaries, and email generation.
Workflowautomatisering
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Autoflow rule-based triggers executing notifications, field updates, and tasks.
Lead scoring
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Predictive and Rule-based (Utilizes machine learning models trained on historical data or rule models with standard conditions).
E-mails synchroniseren en volgen
ja
SAP Sales Cloud kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Provides groupware synchronization alongside group email campaign open/click status management capabilities.
Verkoopprognoses
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt verkoopprognoses. 85,2% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Native opportunity pipeline forecasting and deal intelligence.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
SAP Sales Cloud biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
SAP Store.
API-toegang
ja
SAP Sales Cloud biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
SAP Sales Cloud biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Yes.
Gegevens importeren en exporteren
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
SOC 1, SOC 2, ISO 27001, ISO 27017, ISO 27018, ISO 9001, ISO 22301, BSI C5, CSA STAR, PCI DSS, TISAX
Rolgebaseerde machtigingen
ja
SAP Sales Cloud ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Auditlogboeken
ja
SAP Sales Cloud biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Tracks User, Admin, and End-User actions via SAP Audit Log service.
Ondersteunde besturingssystemen
Windows, macOS, iOS, Android
Alles weergeven

SAP Sales Cloud vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Ondersteunt single sign-on
    SAP Sales Cloud ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
  • Biedt een AI-assistent
    SAP Sales Cloud biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Joule AI copilot assists with sales insights, account summaries, and email generation.
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij SAP Sales Cloud is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    SAP Sales Cloud ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
    Supported via custom business objects.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    SAP Sales Cloud ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native opportunity pipeline forecasting and deal intelligence.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    SAP Sales Cloud ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Digital Messaging Service supports WhatsApp, SMS, and web chat.
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    SAP Sales Cloud ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt lead scoring
    SAP Sales Cloud ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Predictive and Rule-based (Utilizes machine learning models trained on historical data or rule models with standard conditions).
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij SAP Sales Cloud is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    SAP Sales Cloud ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
    Supported via custom business objects.
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    SAP Sales Cloud ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt projectbeheer
    SAP Sales Cloud ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Seamless project delivery tracking through SAP ERP integration.
  • Biedt een AI-assistent
    SAP Sales Cloud biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Joule AI copilot assists with sales insights, account summaries, and email generation.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    SAP Sales Cloud ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native opportunity pipeline forecasting and deal intelligence.
  • Ondersteunt lead scoring
    SAP Sales Cloud ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Predictive and Rule-based (Utilizes machine learning models trained on historical data or rule models with standard conditions).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    SAP Sales Cloud ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Supported via native Cadences feature in Sales Cloud V2.
  • Online betalingen in offertes
    SAP Sales Cloud ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    SAP Sales Cloud biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    SAP Document Center and e-signature integrations enable digital contract closure.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    SAP Sales Cloud ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Digital Messaging Service supports WhatsApp, SMS, and web chat.
  • Ondersteunt single sign-on
    SAP Sales Cloud ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    SAP Sales Cloud biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Offlinegebruik met lokale opslag
    SAP Sales Cloud ondersteunt offlinegebruik met lokale gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 7.4% van de CRM-platforms ondersteunt dit.
    Via mobile app.
  • 14 gebruikers hoger minimumaantal
    SAP Sales Cloud vereist een hoger minimumaantal gebruikers dan het gemiddelde CRM-platform (15 gebruikers tegenover 1 gebruikers). Gemiddeld vereisen CRM-platforms een minimumaantal gebruikers van 1 gebruikers.
    15 gebruikers vs 1 gebruikers
  • 21 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    SAP Sales Cloud heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (60 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    SAP Sales Cloud V2 typically ranges from $60 to $80 per user/month.
    60 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    SAP Sales Cloud valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4
  • 15,7% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    SAP Sales Cloud biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (7.24 vs 8.4).
    7,24 vs 8,38
  • 5,1% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.5/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,1

    Gemiddeld cijfer

    20%

    5,0

    Populariteit

    Cijfers per review (1)
    1 review: 8,0/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,0 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 = 8,1. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,5 vs 7,9
  • 1,2% lagere lijstscore
    Lijstscore
    8.1/ 10
    ✕
    Wat het is
    Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
    Hoe we het berekenen
    Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
    Beste-lijsten met dit model (2)
    Lijstscore: in 2 van de 44 lijsten (5%)
    8,1 vs 8,2
  • 15,7% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    SAP Sales Cloud biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (7.24 vs 8.4).
    7,24 vs 8,38
  • 5,1% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.5/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,1

    Gemiddeld cijfer

    20%

    5,0

    Populariteit

    Cijfers per review (1)
    1 review: 8,0/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,0 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 = 8,1. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,5 vs 7,9
  • 1,2% lagere lijstscore
    Lijstscore
    8.1/ 10
    ✕
    Wat het is
    Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
    Hoe we het berekenen
    Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
    Beste-lijsten met dit model (2)
    Lijstscore: in 2 van de 44 lijsten (5%)
    8,1 vs 8,2
  • 14 gebruikers hoger minimumaantal
    SAP Sales Cloud vereist een hoger minimumaantal gebruikers dan het gemiddelde CRM-platform (15 gebruikers tegenover 1 gebruikers). Gemiddeld vereisen CRM-platforms een minimumaantal gebruikers van 1 gebruikers.
    15 gebruikers vs 1 gebruikers
  • 21 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    SAP Sales Cloud heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (60 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    SAP Sales Cloud V2 typically ranges from $60 to $80 per user/month.
    60 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    SAP Sales Cloud valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

Winkelvideo

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

8,0
marketingtoolpro.com
≈ geschat
24-5-2025
Praktijktest · Verkooppijplijn
Oordeel
SAP Sales Cloud past bij verkoopteams die heldere dashboards, dealbeheer met verslepen en een mobiele app met dezelfde functies als de desktopversie willen, maar houd rekening met een leercurve.

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about SAP Sales Cloud

  • Naadloze afstemming van offerte tot betaling met SAP S/4HANA ERP-omgevingen.
  • Strikte naleving van internationale fiscale regels en enterprise-compliancestandaarden.
  • Krachtige ondersteuning voor contracten, orderverwerking en complexe prijsstructuren.
  • Realtime inzicht in klantgegevens en actuele voorraadstanden voor verkoopteams.

What customers don't like about SAP Sales Cloud

  • Lange implementatietrajecten waarbij gespecialiseerde SAP-consultants onmisbaar zijn.
  • Forse investeringen in softwarelicenties en doorlopend systeemonderhoud.
  • Gebruikersadoptie vraagt gerichte aandacht en intensieve trainingsprogramma's.

Oordeel

SAP Sales Cloud is een cloud-native, microservices-gebaseerd CRM-systeem dat is ontworpen voor het automatiseren en optimaliseren van complexe B2B-verkoopprocessen via ingebouwde functionaliteiten zoals lead-, opportunity-, territorium- en offertebeheer (CPQ). Het platform onderscheidt zich door de integratie van SAP Business AI met de Joule-copilot voor voorspellende analyses en pipeline-prognoses, evenals een naadloze out-of-the-box koppeling met ERP-systemen zoals SAP S/4HANA voor een realtime 360-graden klantbeeld. Belangrijke voordelen zijn de hoge schaalbaarheid, verhoogde verkoopefficiëntie door geautomatiseerde workflows en geoptimaliseerde mobiele ondersteuning voor buitendiensten. De voornaamste nadelen zijn de hoge implementatiekosten, een steile leercurve door de complexiteit van het systeem en de sterke afhankelijkheid van technische administrators voor geavanceerde aanpassingen.

Vergelijk SAP Sales Cloud met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen SAP Sales Cloud en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden