Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

CINC review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:899 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:jaGeïntegreerde offertes en facturatie:neeWorkflowautomatisering:ja

CINC review: Vergelijk 54 technische specificaties en 3 expert- en videoreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

CINC
7.8/10

Totaalscore

Score
7.8/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

7.9

Technische score

30%

8.1

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 59% van de producten
7.9

Technische score

Technische score
7.9/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

5.9

Product en prijzen

25%

8.7

Kernfuncties van CRM

20%

8.6

Verkoop en automatisering

15%

9.8

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 52% van de producten
8.1

Reviewscore

Reviewscore
8.1/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

8,2

Gemiddeld cijfer

20%

8,0

Populariteit

Cijfers per review (3)
1 review + 2 videos, gemiddeld 8,3/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▲Beter dan 55% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.

Wat reviewers zeggen over CINC

Op basis van 1 · 2

De meesten zijn het erover eens dat support en training een sterk punt zijn en je snel op weg helpen.
Geprezen
Tik op een onderwerp om te zien wie wat zei
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform CINC

Technische score
Technische score
7.9/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

5.9

Product en prijzen

25%

8.7

Kernfuncties van CRM

20%

8.6

Verkoop en automatisering

15%

9.8

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

7.9
Reviewscore
8.1
Lijstscore
?
Startprijs
899 USD/gebruiker/mnd
CINC heeft een startprijs van 899 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 99,7% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Jaarlijks
Gratis abonnement
nee
CINC biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
nee
CINC biedt geen gratis proefperiode met beperkte duur.
Guided demonstration and onboarding; no self-service free trial.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
CINC vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
CINC ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
CINC ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
CINC ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
High-converting IDX lead capture and paid advertising ingestion.
Deal- en pipelinebeheer
ja
CINC ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual sales pipeline with deal stages and transaction milestones.
Aangepaste velden
ja
CINC ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
ja
CINC biedt een AI-assistent. 78,1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alex AI conversational texting bot automatically qualifies leads via 2-way SMS.
Workflowautomatisering
ja
CINC ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
AutoTracks automate multi-channel follow-up workflows based on prospect behavior.
Lead scoring
ja
CINC ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Behavioral pipeline prioritization identifies high-intent active prospects.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
CINC kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
CINC ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
CINC biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
CINC App Market with real estate tool integrations and Zapier.
API-toegang
ja
CINC biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
CINC ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
CINC biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Native iOS and Android mobile apps for agents and consumers.
Gegevens importeren en exporteren
ja
CINC ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Single sign-on (SSO)
nee
CINC ondersteunt geen single sign-on. 23,2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
SOC 2
Rolgebaseerde machtigingen
ja
CINC ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Role-based access levels for agents, team leaders, and brokers.
Auditlogboeken
ja
CINC biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
System activity log tracking lead assignments and updates.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

CINC vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij CINC is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • Biedt een AI-assistent
    CINC biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Alex AI conversational texting bot automatically qualifies leads via 2-way SMS.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    CINC ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Integrated two-way SMS, phone calling, and email communications.
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    CINC ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Advanced lead routing rules, round-robin, pond routing, and territory assignment.
  • Ondersteunt lead scoring
    CINC ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Behavioral pipeline prioritization identifies high-intent active prospects.
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    CINC ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    AutoTracks automate multi-touch email, text, and phone call cadences.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    CINC ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Google and Facebook advertising management, landing pages, and listing marketing.
  • Bellen en dialer
    CINC biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Built-in CINC dialer, call recording, local numbers, and two-way texting.
  • 2,5% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.1/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,2

    Gemiddeld cijfer

    20%

    8,0

    Populariteit

    Cijfers per review (3)
    1 review + 2 videos, gemiddeld 8,3/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,1 vs 7,9
  • 1,3% betere prijs-kwaliteitverhouding
    CINC biedt een betere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.49 vs 8.4).
    8,49 vs 8,38
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij CINC is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    CINC ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Advanced lead routing rules, round-robin, pond routing, and territory assignment.
  • Biedt vastgoedfuncties of sjablonen
    CINC biedt vastgoedfuncties of sjablonen, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 11.3% van de CRM-platforms biedt deze ondersteuning.
    Elite real estate platform: hyper-local IDX websites, MLS sync, open house app, listing e-alerts.
  • Biedt een klantenportaal
    CINC biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    CINC consumer home search mobile app and branded client portal.
  • Biedt een AI-assistent
    CINC biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Alex AI conversational texting bot automatically qualifies leads via 2-way SMS.
  • Ondersteunt lead scoring
    CINC ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Behavioral pipeline prioritization identifies high-intent active prospects.
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    CINC ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    AutoTracks automate multi-touch email, text, and phone call cadences.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    CINC ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Google and Facebook advertising management, landing pages, and listing marketing.
  • Bellen en dialer
    CINC biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Built-in CINC dialer, call recording, local numbers, and two-way texting.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    CINC ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Integrated two-way SMS, phone calling, and email communications.
  • 860 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    CINC heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (899 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    899 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    CINC biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Real estate transaction coordination; lacks native B2B quote/invoice generator.
  • Geen gratis proefperiode
    CINC biedt geen gratis proefperiode, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet.
    Guided demonstration and onboarding; no self-service free trial.
  • 860 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    CINC heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (899 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    899 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Geen gratis proefperiode
    CINC biedt geen gratis proefperiode, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet.
    Guided demonstration and onboarding; no self-service free trial.
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    CINC biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Real estate transaction coordination; lacks native B2B quote/invoice generator.

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

7,0
InboundREM
≈ geschat
28/01/2019
Uitgebreide review · teams en kosten
Oordeel
CINC is vooral geschikt voor grote teams die training nodig hebben, maar is prijzig en te uitgebreid voor zelfstandige makelaars of kleine teams.
9,0
Helpful Solutions
≈ geschat
15/04/2025
Kort oordeel · functies en minpunten
Oordeel
CINC past uitstekend bij zelfstandige makelaars en grote teams, dankzij de flexibele abonnementsopties.
Overzichtsvideo
Hands-on video, geen oordeel
Merkvideo
Overzichtsvideo
Overzichtsvideo
Overzichtsvideo

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

9,0
techradar.com
✓ expliciet
22-2-2023
Praktijktest · CRM voor makelaars
Oordeel
CINC is een CRM voor makelaars dat is ontworpen voor mobiel gebruik en geschikt is voor kleine teams, met goede leadtools en training, maar beperkte opties voor websites en automatisering.

Derdepartijbeoordelingen

What we like about CINC

  • Gespecialiseerde vastgoedmodules met objectbeheer, geautomatiseerde koper-verkoper matching en transactiebegeleiding.
  • Ingebouwde AI-assistent voor gespreksamenvattingen en conceptberichten, gekoppeld aan geautomatiseerde triggers.
  • Ingebouwde telefoonkiezer met bellen via één klik, gespreksregistratie en voicemailberichten.
  • Breed ecosysteem van marktkoppelvlakken aangevuld met volledige REST API-eindpunten en webhooks voor softwarekoppelingen.
  • Mobiele apps voor iOS en Android waarmee verkoopteams onderweg direct inzicht behouden in actuele dossiers.

What we don't like about CINC

  • Aanzienlijke initiële instapkosten vanaf circa $899/gebruiker per maand, waarbij geavanceerde rapportages in hogere pakketten zitten.
  • Geen ondersteuning voor SAML Single Sign-On (SSO) in standaardpakketten, wat gecentraliseerd toegangsbeheer bemoeilijkt.
  • Geen ingebouwde elektronische handtekeningmodule voor documenten, waardoor externe ondertekendiensten vereist zijn.
  • Uitsluitend multi-tenant cloudhosting zonder on-premise installatieopties of gegarandeerde dataopslag binnen de EU.

Oordeel

CINC is een gespecialiseerd vastgoed-CRM van CINC voor het beheren van woningtransacties, zoekersprofielen en makelaarspipelines. Het systeem centraliseert kopers- en verkopersgegevens, vastgoedaanbod, geautomatiseerde opvolgmails en procesbewaking rondom overdrachten. De dagelijkse productiviteit wordt verhoogd door automatische herinneringen, communicatiegeschiedenis met ingebouwde belfunctionaliteit en slimme AI-klantinteracties. Makelaars profiteren van mobiele toegang tijdens bezichtigingen op locatie, documentbeheer en overzichtelijke kantoorrapportages. Beperkingen omvatten het ontbreken van een gratis basisversie, een maandelijks tarief per licentie en meerprijzen voor bepaalde vastgoedportaal-koppelingen. Het platform is een uitstekende oplossing voor vastgoedmakelaars en bemiddelaars die streven naar gestroomlijnde verkoopdossiers en actieve opvolging. Bovendien bieden de administratieve instellingen een flexibel overzicht naarmate de operationele vereisten toenemen. Daarnaast ondersteunen de hoge systeembetrouwbaarheid en veilige gegevenstoegang een stabiele continuïteit binnen de dagelijkse werkprocessen. Tevens zorgen rolgebaseerde toegangsrechten en uitgebreide audittrails voor een verantwoorde en overzichtelijke procesbewaking.

Vergelijk CINC met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen CINC en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden