Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

17hats review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:33 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:jaAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

17hats review: Vergelijk 54 technische specificaties en 3 expert- en videoreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

17hats
7.9/10

Totaalscore

Score
7.9/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.0

Technische score

30%

8.2

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 66% van de producten
8.0

Technische score

Technische score
8.0/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

9.5

Product en prijzen

25%

8.6

Kernfuncties van CRM

20%

6.7

Verkoop en automatisering

15%

8.7

Integraties en toegang

15%

5.8

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 60% van de producten
8.2

Reviewscore

Reviewscore
8.2/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

8,3

Gemiddeld cijfer

20%

8,0

Populariteit

Cijfers per review (3)
1 review + 2 videos, gemiddeld 8,7/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▲Beter dan 65% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.

Wat reviewers zeggen over 17hats

Op basis van 1 · 3

De workflowautomatisering en eenvoudige interface krijgen lof, maar velen vinden de functies te beperkt voor zwaardere eisen.
Geprezen
Bekritiseerd
Tik op een onderwerp om te zien wie wat zei
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform 17hats

Technische score
Technische score
8.0/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

9.5

Product en prijzen

25%

8.6

Kernfuncties van CRM

20%

6.7

Verkoop en automatisering

15%

8.7

Integraties en toegang

15%

5.8

Beveiliging en implementatie

8.0
Reviewscore
8.2
Lijstscore
?
Startprijs
33 USD/gebruiker/mnd
17hats heeft een startprijs van 33 USD/gebruiker/mnd, die lager is dan die van 52,6% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 0,2% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks, tweejaarlijks
Gratis abonnement
ja
17hats biedt een permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
17hats biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
7 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
17hats vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
17hats ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
17hats ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
17hats ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Lead capture forms and contact widget for websites.
Deal- en pipelinebeheer
ja
17hats ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual project pipeline with customizable stages.
Aangepaste velden
ja
17hats ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
nee
17hats biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Workflowautomatisering
ja
17hats ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated client communication and task workflows.
Lead scoring
nee
17hats ondersteunt geen lead scoring. 19,8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
17hats kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
17hats ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Marketplace-integraties
ja
17hats biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Integrations with QuickBooks, Zapier, and popular web platforms.
API-toegang
ja
17hats biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
17hats ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
17hats biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
17hats mobile app on iOS and Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
17hats ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
nee
17hats ondersteunt geen single sign-on. 23,2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
PCI DSS, GDPR compliant
Rolgebaseerde machtigingen
ja
17hats ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Multi-user roles and basic team permissions.
Auditlogboeken
nee
17hats biedt geen auditlogboeken. 97,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

17hats vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Biedt een permanent gratis abonnement
    17hats biedt een permanent gratis abonnement, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet.
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij 17hats is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • Online betalingen in offertes
    17hats ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Integrated credit card and PayPal payment processing via Stripe, Square, PayPal.
  • Ondersteunt projectbeheer
    17hats ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Client project tracking with milestones and file sharing.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    17hats biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    Built-in legally binding digital e-signatures on contracts.
  • Biedt een klantenportaal
    17hats biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Client portal for viewing proposals, contracts, and paying invoices.
  • Ondersteunt tijdregistratie
    17hats ondersteunt tijdregistratie, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 20.1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Built-in time tracking timer for billable client hours.
  • 6 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    17hats heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (33 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    33 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 3,8% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.2/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,3

    Gemiddeld cijfer

    20%

    8,0

    Populariteit

    Cijfers per review (3)
    1 review + 2 videos, gemiddeld 8,7/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,2 vs 7,9
  • 2,1% betere prijs-kwaliteitverhouding
    17hats biedt een betere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.56 vs 8.4).
    8,56 vs 8,38
  • Biedt een permanent gratis abonnement
    17hats biedt een permanent gratis abonnement, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet.
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij 17hats is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (onbeperkt GB tegenover 10 GB).
    onbeperkt GB vs 10 GB
  • 6 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    17hats heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (33 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    33 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Ondersteunt projectbeheer
    17hats ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Client project tracking with milestones and file sharing.
  • Biedt een klantenportaal
    17hats biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Client portal for viewing proposals, contracts, and paying invoices.
  • Ondersteunt tijdregistratie
    17hats ondersteunt tijdregistratie, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 20.1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Built-in time tracking timer for billable client hours.
  • Online betalingen in offertes
    17hats ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Integrated credit card and PayPal payment processing via Stripe, Square, PayPal.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    17hats biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    Built-in legally binding digital e-signatures on contracts.
  • Geen auditlogboeken
    17hats biedt geen auditlogboeken, maar het gemiddelde CRM-platform wel. 97.4% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
  • Geen automatische duplicaatdetectie
    17hats detecteert dubbele records niet automatisch, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit wel doet. 98.6% van de CRM-platforms biedt automatische duplicaatdetectie.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    17hats valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4
  • Geen automatische duplicaatdetectie
    17hats detecteert dubbele records niet automatisch, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit wel doet. 98.6% van de CRM-platforms biedt automatische duplicaatdetectie.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    17hats valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4
  • Geen auditlogboeken
    17hats biedt geen auditlogboeken, maar het gemiddelde CRM-platform wel. 97.4% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

9,0
Design by Laney
≈ geschat
10/12/2021
Praktijktest · projecten, sjablonen en werkstromen
Oordeel
17hats biedt een goede kennismaking en veel functies, maar deze rondleiding behandelt alleen de basis.
9,0
Design by Laney
≈ geschat
19/11/2021
Praktijktest · functies en werkstromen
Oordeel
17hats is een degelijk en betrouwbaar systeem voor klantbeheer met goede werkstromen, maar oogt minder opvallend dan concurrenten.
9,0
How To Mr
≈ geschat
09/10/2025
Korte review · pijplijn, automatisering en sjablonen
Oordeel
17hats is een eenvoudig, verzorgd programma voor zelfstandige freelancers en eigenaren van kleine bedrijven.
Niet beoordeeld
Winkelvideo
Merkvideo
Merkvideo

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

8,0
stonetreecreative.com
≈ geschat
29-10-2023
Praktijkervaring · CRM voor fotostudio’s
Oordeel
17hats is een overzichtelijk CRM voor kleine studio’s dat met een klantportaal en automatische e-mails meegroeit, maar de vele functies kosten tijd om onder de knie te krijgen.

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about 17hats

  • Intuïtieve visuele verkooppijplijnen met soepele faseverschuiving en flexibel configureerbare verkooptrajecten.
  • Visuele workflowbouwer voor geautomatiseerde statusupdates, toewijzingsregels en tijdige herinneringen.
  • Ingebouwde offerte- en facturatiemodule gekoppeld aan online betaalkoppelingen voor snelle betalingsafhandeling.
  • Breed ecosysteem van marktkoppelvlakken aangevuld met volledige REST API-eindpunten en webhooks voor softwarekoppelingen.
  • Mobiele apps voor iOS en Android waarmee verkoopteams onderweg direct inzicht behouden in actuele dossiers.

What customers don't like about 17hats

  • Ontbreken van een permanent gratis pakket, waardoor een doorlopend abonnement vanaf ongeveer $15/gebruiker per maand vereist is.
  • Geen ondersteuning voor SAML Single Sign-On (SSO) in standaardpakketten, wat gecentraliseerd toegangsbeheer bemoeilijkt.
  • Geen ingebouwde telefoonkiezer of gespreksopname in de interface, waardoor externe VoIP-oplossingen nodig zijn.
  • Uitsluitend multi-tenant cloudhosting zonder on-premise installatieopties of gegarandeerde dataopslag binnen de EU.

Oordeel

17hats van 17hats functioneert als een krachtig cloud-CRM dat gericht is op het versnellen van verkooptrajecten en het centraliseren van klantcontacten. De applicatie biedt compleet relatiebeheer, interactieve Kanban-overzichten voor deals en configureerbare velden die aansluiten op uiteenlopende verkoopprocessen. De verkoopproductiviteit wordt ondersteund door tweewegs e-mailintegratie, automatische workflowregels en centrale gespreksverslaglegging. Mobiele apps ondersteunen buitendienstmedewerkers, terwijl overzichtelijke rapportages betrouwbare omzetprognoses en realtime inzicht in pipelines bieden. Operationele nadelen omvatten het ontbreken van een gratis basisversie, een maandelijks tarief per gebruiker en premium functies in duurdere pakketten. Het vormt een zeer praktische keuze voor commerciële afdelingen die streven naar gestructureerde opvolging en heldere stuurinformatie. Bovendien bieden de administratieve instellingen een flexibel overzicht naarmate de operationele vereisten toenemen. Daarnaast ondersteunen de hoge systeembetrouwbaarheid en veilige gegevenstoegang een stabiele continuïteit binnen de dagelijkse werkprocessen.

Vergelijk 17hats met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen 17hats en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden