Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Teamleader Focus review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:28 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Teamleader Focus review: Vergelijk 54 technische specificaties en 2 expertreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Teamleader Focus
8.0/10

Totaalscore

Score
8.0/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.6

Technische score

30%

7.7

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 69% van de producten
8.6

Technische score

Technische score
8.6/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

8.2

Product en prijzen

25%

9.0

Kernfuncties van CRM

20%

7.7

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

9.4

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 77% van de producten
7.7

Reviewscore

Reviewscore
7.7/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

7,9

Gemiddeld cijfer

20%

6,9

Populariteit

Cijfers per review (2)
2 reviews, gemiddeld 7,5/10. We gebruiken 3 reviews; de ontbrekende review telt als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (7,5 × 2 + 8,1 × 1) ÷ 3 = 7,7. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 70% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Teamleader Focus

Technische score
Technische score
8.6/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

8.2

Product en prijzen

25%

9.0

Kernfuncties van CRM

20%

7.7

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

9.4

Beveiliging en implementatie

8.6
Reviewscore
7.7
Lijstscore
?
Startprijs
28 USD/gebruiker/mnd
Teamleader Focus heeft een startprijs van 28 USD/gebruiker/mnd, die lager is dan die van 76,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 0,5% van de CRM-platforms.
GO plan starts at €28/user/month billed annually or €35 billed monthly.
Factureringsperiode
Per kwartaal, jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Teamleader Focus biedt geen permanent gratis abonnement.
14-day free trial on all plans.
Gratis proefperiode
ja
Teamleader Focus biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
14-day free trial without credit card.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Teamleader Focus vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Teamleader Focus ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Teamleader Focus ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Teamleader Focus ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Teamleader Focus ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Aangepaste velden
ja
Teamleader Focus ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Custom fields on contacts, companies, and deals.
Alles weergeven
AI-assistent
nee
Teamleader Focus biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Traditional all-in-one business software without native generative AI assistant.
Workflowautomatisering
ja
Teamleader Focus ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated deal actions, invoice reminders, and task triggers.
Lead scoring
nee
Teamleader Focus ondersteunt geen lead scoring. 19,8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Visual pipeline without automated lead scoring.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Teamleader Focus kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Email tracking and synchronization with Outlook and Gmail.
Verkoopprognoses
ja
Teamleader Focus ondersteunt verkoopprognoses. 85,2% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Sales deal forecasting and cash flow projections.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
Teamleader Focus biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Teamleader Marketplace with 200+ integrations.
API-toegang
ja
Teamleader Focus biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
RESTful API with full developer documentation.
Webhooks
ja
Teamleader Focus ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Webhooks support for external event subscriptions.
Mobiele apps
ja
Teamleader Focus biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Native iOS and Android mobile apps.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Teamleader Focus ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
CSV and Excel import/export tools.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
ja
Teamleader Focus ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Single sign-on via Google and Microsoft.
Beveiligingscertificeringen
ISO 27001
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Teamleader Focus ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Role-based user permissions and visibility restrictions.
Auditlogboeken
ja
Teamleader Focus biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Activity history and administrative logs.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

Teamleader Focus vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Ondersteunt single sign-on
    Teamleader Focus ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Single sign-on via Google and Microsoft.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Teamleader Focus ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Sales deal forecasting and cash flow projections.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Teamleader Focus biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Teamleader Focus is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (20 GB tegenover 10 GB).
    20 GB vs 10 GB
  • Online betalingen in offertes
    Teamleader Focus ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
  • Bellen en dialer
    Teamleader Focus biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    VoIP telephony integration via Marketplace.
  • Ondersteunt projectbeheer
    Teamleader Focus ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Integrated Project Planning, milestones, and time tracking.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    Teamleader Focus biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    CloudSign feature enables clients to sign quotations digitally online.
  • 2,7% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Teamleader Focus biedt een betere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.6 vs 8.4).
    8,6 vs 8,38
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Teamleader Focus is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (20 GB tegenover 10 GB).
    20 GB vs 10 GB
  • 11 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Teamleader Focus heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (28 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    GO plan starts at €28/user/month billed annually or €35 billed monthly.
    28 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Ondersteunt projectbeheer
    Teamleader Focus ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Integrated Project Planning, milestones, and time tracking.
  • Biedt een klantenportaal
    Teamleader Focus biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Dedicated external client portal: yes
  • Ondersteunt tijdregistratie
    Teamleader Focus ondersteunt tijdregistratie, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 20.1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Native billable time tracking and task timer: yes
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Teamleader Focus ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Sales deal forecasting and cash flow projections.
  • Online betalingen in offertes
    Teamleader Focus ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
  • Bellen en dialer
    Teamleader Focus biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    VoIP telephony integration via Marketplace.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    Teamleader Focus biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    CloudSign feature enables clients to sign quotations digitally online.
  • Ondersteunt single sign-on
    Teamleader Focus ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Single sign-on via Google and Microsoft.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Teamleader Focus biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • 2,5% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.7/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    7,9

    Gemiddeld cijfer

    20%

    6,9

    Populariteit

    Cijfers per review (2)
    2 reviews, gemiddeld 7,5/10. We gebruiken 3 reviews; de ontbrekende review telt als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (7,5 × 2 + 8,1 × 1) ÷ 3 = 7,7. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,7 vs 7,9
  • 2,5% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.7/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    7,9

    Gemiddeld cijfer

    20%

    6,9

    Populariteit

    Cijfers per review (2)
    2 reviews, gemiddeld 7,5/10. We gebruiken 3 reviews; de ontbrekende review telt als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (7,5 × 2 + 8,1 × 1) ÷ 3 = 7,7. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,7 vs 7,9

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

8,0
proposo.com
≈ geschat
31-5-2026
Beoordeling · Offertes en facturatie
Oordeel
Teamleader Focus is geschikt voor dienstverleners in de Benelux met één tot twintig medewerkers die offertes en facturen in hetzelfde programma willen afhandelen, zolang de standaardwerkwijze bij hun team past.
7,0
chef-de-projet.fr
✓ expliciet
22-7-2026
Beoordeling · Offertes en facturen
Oordeel
Met Teamleader Focus houden dienstverleners offertes, projecten, uren en facturen bij in één Franstalig systeem; voor projectbeheer is wel een aparte uitbreiding nodig.

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Teamleader Focus

  • All-in-one platform dat CRM, offertebeheer, projectopvolging, urenregistratie en facturatie combineert voor dienstverleners
  • Directe omzetting van gewonnen deals in factureerbare projecten en verkoopfacturen zonder dubbele gegevensinvoer
  • Uitstekende Europese naleving en lokale integraties met Europese boekhoudpakketten en betaalsystemen
  • Gebruiksvriendelijke visuele interface die onboarding voor kleine teams en professionele bureaus vereenvoudigt

What customers don't like about Teamleader Focus

  • Mist geavanceerde enterprise-aanpassingen en diepgaande rolgebaseerde rechten voor grote multinationals
  • Automatiseringsmogelijkheden voor complexe multikanaals marketingcampagnes zijn relatief basaal
  • Kosten kunnen snel oplopen bij toevoeging van extra gebruikerslicenties en gespecialiseerde modules

Oordeel

Teamleader Focus is een geïntegreerd CRM- en werkbeheerplatform voor het mkb, bureaus en dienstverleners waarin verkoop, projectmanagement, urenregistratie en facturatie samenkomen. Het platform beschikt over visuele dealpijplijnen, digitale offerte-ondertekening, mijlpaalbewaking en directe facturering. De belangrijkste pluspunten zijn de naadloze overgang van gesloten deals naar facturabele projecten, een intuïtieve gebruikersinterface en brede koppelingen met Europese boekhoudsoftware. Nadelen zijn de eenvoudige marketingautomatisering, het ontbreken van geavanceerde aangepaste objecten en de beperkte geschiktheid voor grote internationale verkooporganisaties.

Vergelijk Teamleader Focus met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Teamleader Focus en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden