Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Kylas CRM review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:250 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:jaAI-assistent:jaGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Kylas CRM review: Vergelijk 54 technische specificaties om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Kylas CRM
7.8/10

Totaalscore

Score
7.8/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.3

Technische score

30%

?

ReviewscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,6, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 58% van de producten
8.3

Technische score

Technische score
8.3/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

7.3

Product en prijzen

25%

8.6

Kernfuncties van CRM

20%

8.6

Verkoop en automatisering

15%

9.8

Integraties en toegang

15%

7.2

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 66% van de producten
?

Reviewscore

Reviewscore
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Cijfers per review (0)
We hebben nog geen onafhankelijke test van dit model gevonden. Zolang die er niet is, telt het reviewdeel als 7,6.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
Nog geen experttests
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang

*Goedkoopste betaalde abonnement per maand, volgens de website van de aanbieder.

Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Kylas CRM

Technische score
Technische score
8.3/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

7.3

Product en prijzen

25%

8.6

Kernfuncties van CRM

20%

8.6

Verkoop en automatisering

15%

9.8

Integraties en toegang

15%

7.2

Beveiliging en implementatie

8.3
Reviewscore
7.6
Lijstscore
?
Startprijs
250 USD/gebruiker/mnd
Kylas CRM heeft een startprijs van 250 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 98,3% van de CRM-platforms.
Flat rate for unlimited users.
Factureringsperiode
Per kwartaal, halfjaarlijks, jaarlijks
Gratis abonnement
ja
Kylas CRM biedt een permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Kylas CRM biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
7 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Kylas CRM vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Flat license for unlimited users up to a certain point, can be used by 1 user.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Kylas CRM ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Kylas CRM ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Unlimited.
Leadbeheer
ja
Kylas CRM ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Via web forms, marketplace integrations, and bulk imports.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Kylas CRM ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Customisable multi-pipeline sales tracking.
Aangepaste velden
ja
Kylas CRM ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
ja
Kylas CRM biedt een AI-assistent. 78,1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Kylas AI provides automated email generation and deal summaries.
Workflowautomatisering
ja
Kylas CRM ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Supports immediate and delayed workflows based on triggers and conditions.
Lead scoring
ja
Kylas CRM ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Rule-based positive and negative logic (configures criteria based on field parameters, budget limits, or WhatsApp engagement rules).
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Kylas CRM kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Requires email tracking add-on.
Verkoopprognoses
ja
Kylas CRM ondersteunt verkoopprognoses. 85,2% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Pipeline forecasting reports and revenue projections.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
Kylas CRM biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Kylas Marketplace.
API-toegang
ja
Kylas CRM biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Kylas CRM ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
Kylas CRM biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
IOS, Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Kylas CRM ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
nee
Kylas CRM ondersteunt geen single sign-on. 23,2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Not supported in standard tiers.
Beveiligingscertificeringen
ISO 27001
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Kylas CRM ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Auditlogboeken
ja
Kylas CRM biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Ondersteunde besturingssystemen
Windows, macOS, Linux, iOS, Android
Alles weergeven

Kylas CRM vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Biedt een permanent gratis abonnement
    Kylas CRM biedt een permanent gratis abonnement, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet.
  • Biedt een AI-assistent
    Kylas CRM biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Kylas AI provides automated email generation and deal summaries.
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    Kylas CRM ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
    Available on Exceed plan.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Kylas CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Pipeline forecasting reports and revenue projections.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Kylas CRM ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Native WhatsApp Business API and SMS integration built into the CRM.
  • Ondersteunt lead scoring
    Kylas CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rule-based positive and negative logic (configures criteria based on field parameters, budget limits, or WhatsApp engagement rules).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Kylas CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Supported via workflow and Agentic AI email sequences.
  • Biedt een startup-programma of korting
    Kylas CRM biedt een startup-programma of korting, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 4.8% van de CRM-platforms biedt een startup-programma of korting.
    Official startup discount or credits program: yes
  • Biedt een permanent gratis abonnement
    Kylas CRM biedt een permanent gratis abonnement, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet.
  • Biedt een startup-programma of korting
    Kylas CRM biedt een startup-programma of korting, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 4.8% van de CRM-platforms biedt een startup-programma of korting.
    Official startup discount or credits program: yes
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    Kylas CRM ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
    Available on Exceed plan.
  • Biedt een AI-assistent
    Kylas CRM biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Kylas AI provides automated email generation and deal summaries.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Kylas CRM ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Pipeline forecasting reports and revenue projections.
  • Ondersteunt lead scoring
    Kylas CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rule-based positive and negative logic (configures criteria based on field parameters, budget limits, or WhatsApp engagement rules).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Kylas CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Supported via workflow and Agentic AI email sequences.
  • Bellen en dialer
    Kylas CRM biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Includes native Kylas Dialer app and Call Campaigns engine.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Kylas CRM ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Native WhatsApp Business API and SMS integration built into the CRM.
  • Offlinegebruik met lokale opslag
    Kylas CRM ondersteunt offlinegebruik met lokale gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 7.4% van de CRM-platforms ondersteunt dit.
    Mobile app includes offline mode to access data and sync later.
  • 211 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Kylas CRM heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (250 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    Flat rate for unlimited users.
    250 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 45% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Kylas CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (5.78 vs 8.4).
    5,78 vs 8,38
  • 45% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Kylas CRM biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (5.78 vs 8.4).
    5,78 vs 8,38
  • 211 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Kylas CRM heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (250 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    Flat rate for unlimited users.
    250 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

Overzichtsvideo
Merkvideo
Overzichtsvideo

Derdepartijbeoordelingen

What we like about Kylas CRM

  • Vast organisatietarief met onbeperkt aantal gebruikers en contacten zonder werkplekboetes.
  • Intensieve persoonlijke begeleiding bij de uitrol en gerichte verkooptrainingen inbegrepen.
  • Degelijk pijplijnbeheer met gespreksnotities en geautomatiseerde taakverdeling.
  • Ideaal voor snelgroeiende verkoopafdelingen die behoefte hebben aan voorspelbare kosten.

What we don't like about Kylas CRM

  • Jonger platform met een internationaal partnerecosysteem dat nog volop in ontwikkeling is.
  • Ingebouwde mogelijkheden voor e-mailmarketing zijn relatief eenvoudig van opzet.
  • Geen geavanceerde voorspellende AI-scoremodellen zoals in grote enterprise-suites.

Oordeel

Kylas CRM is een cloud-gebaseerd verkoop-CRM-systeem dat speciaal is ontworpen voor groeiende bedrijven en zich onderscheidt door een uniek prijsmodel met onbeperkte gebruikerslicenties voor een vast maandelijks bedrag. De belangrijkste kenmerken omvatten visueel pijplijnbeheer via drag-and-drop, lead- en contactbeheer met bulk-uploadopties, geautomatiseerde workflows, realtime verkooprapportages, AI-gestuurde leadscoring, geïntegreerde belfuncties en een mobiele applicatie voor Android en iOS met offline modus. Grote voordelen zijn de kosteneffectiviteit zonder kosten per gebruiker, een intuïtieve gebruikersinterface en de inbegrepen onboarding door experts. Enkele nadelen zijn dat het opzetten van complexe workflows en pijplijnen omslachtig kan zijn, de mobiele app soms traag reageert en er minder geavanceerde wereldwijde integraties of uitgebreide marketingfuncties beschikbaar zijn in vergelijking met grotere CRM-platformen.

Vergelijk Kylas CRM met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Kylas CRM en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden