Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Keap review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:249 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:jaGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Keap review: Vergelijk 54 technische specificaties, 12 expert- en videoreviews en 4 best-of lists om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Keap
8.2/10

Totaalscore

Score
8.2/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.3

Technische score

30%

8.0

Reviewscore

30%

8.2

Lijstscore

▲Beter dan 81% van de producten
8.3

Technische score

Technische score
8.3/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

6.3

Product en prijzen

25%

8.5

Kernfuncties van CRM

20%

9.5

Verkoop en automatisering

15%

9.8

Integraties en toegang

15%

8.5

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 68% van de producten
8.0

Reviewscore

Reviewscore
8.0/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

7,7

Gemiddeld cijfer

20%

9,2

Populariteit

Cijfers per review (12)
9 reviews + 3 videos, gemiddeld 7,6/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 54% van de producten
8.2

Lijstscore

Lijstscore
8.2/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (4)
Lijstscore: in 4 van de 44 lijsten (9%)
★Beter dan 93% van de producten
Prijzen en toegang

*Goedkoopste betaalde abonnement per maand, volgens de website van de aanbieder.

Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.

Wat reviewers zeggen over Keap

Op basis van 8 · 3

De automatisering en ingebouwde facturatie worden geprezen, maar de interface oogt verouderd en over de leercurve is men verdeeld.
Geprezen
Verdeelde meningen
Bekritiseerd
Tik op een onderwerp om te zien wie wat zei
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Keap

Technische score
Technische score
8.3/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

6.3

Product en prijzen

25%

8.5

Kernfuncties van CRM

20%

9.5

Verkoop en automatisering

15%

9.8

Integraties en toegang

15%

8.5

Beveiliging en implementatie

8.3
Reviewscore
8.0
Lijstscore
8.2
Startprijs
249 USD/gebruiker/mnd
Keap heeft een startprijs van 249 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 98,1% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Keap biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Keap biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
14 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Keap vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Flat entry price includes 2 users.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Keap ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Keap ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Keap ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Advanced automations, landing pages, and lead scoring.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Keap ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Includes visual drag-and-drop pipelines with built-in stage triggers.
Aangepaste velden
ja
Keap ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
150 (Max plan).
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
AI-assistent
ja
Keap biedt een AI-assistent. 78,1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Keap AI Content Assistant writes marketing emails and sales sequences.
Workflowautomatisering
ja
Keap ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Via Easy or Advanced Automations.
Lead scoring
ja
Keap ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Rules-based point accumulation and time-based score decay.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Keap kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
Keap ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
? (provides visual pipelines and deal conversion metrics, but lacks formal native pipeline forecasting calculators).
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Marketplace-integraties
ja
Keap biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
API-toegang
ja
Keap biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Keap ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
Keap biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Official mobile app (Keap) available on iOS and Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Keap ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Supports CSV and ZIP formats.
Alles weergeven
Wat reviewers zeggen
Single sign-on (SSO)
ja
Keap ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Available via Okta or custom SAML configurations.
Beveiligingscertificeringen
SOC 2 Type II
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Keap ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Supports default and custom roles.
Auditlogboeken
ja
Keap biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Via Admin Console change log.
Ondersteunde besturingssystemen
Windows, macOS, iOS, Android
Alles weergeven

Keap vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Ondersteunt single sign-on
    Keap ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Available via Okta or custom SAML configurations.
  • Biedt een AI-assistent
    Keap biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Keap AI Content Assistant writes marketing emails and sales sequences.
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Keap is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Keap ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Native two-way text messaging and SMS broadcast tools.
  • Ondersteunt lead scoring
    Keap ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rules-based point accumulation and time-based score decay.
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Keap ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Keap ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
  • Online betalingen in offertes
    Keap ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
  • 1,3% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.0/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    7,7

    Gemiddeld cijfer

    20%

    9,2

    Populariteit

    Cijfers per review (12)
    9 reviews + 3 videos, gemiddeld 7,6/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,0 vs 7,9
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Keap is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Biedt een klantenportaal
    Keap biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Dedicated external client portal: yes
  • Biedt een AI-assistent
    Keap biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Keap AI Content Assistant writes marketing emails and sales sequences.
  • Ondersteunt lead scoring
    Keap ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Rules-based point accumulation and time-based score decay.
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Keap ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Keap ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
  • Online betalingen in offertes
    Keap ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
  • Bellen en dialer
    Keap biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Includes Keap dedicated business phone line with in-app calling and text messaging.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    Keap biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    Native e-signature capabilities integrated into quotes and proposals.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Keap ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Native two-way text messaging and SMS broadcast tools.
  • Ondersteunt single sign-on
    Keap ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Available via Okta or custom SAML configurations.
  • 210 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Keap heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (249 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    249 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 38,5% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Keap biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (6.05 vs 8.4).
    6,05 vs 8,38
  • 38,5% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Keap biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (6.05 vs 8.4).
    6,05 vs 8,38
  • 210 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Keap heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (249 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    249 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

8,0
SoftwareFinds
≈ geschat
11/11/2025
Praktijktest · functies en automatisering
Oordeel
Keap is geschikt voor dienstverleners, maar is prijzig voor zelfstandigen en biedt grote teams te weinig geavanceerde mogelijkheden.
8,0
SaaS Trac
≈ geschat
22/06/2023
Functierondleiding · dashboard en prijzen
Oordeel
Keap heeft overwegend uitstekende functies, maar mist enkele aanpassingsmogelijkheden voor CRM en ingebouwde interacties.
8,0
Relevate
≈ geschat
15/05/2019
Rondleiding · campagnes en rapportages
Oordeel
Keap is een betaalbare, compactere CRM-oplossing met goede prijs-kwaliteitverhouding, maar biedt minder mogelijkheden dan Infusionsoft.
Overzichtsvideo
Winkelvideo
Winkelvideo
Hands-on video, geen oordeel

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

9,2
crm.org
✓ expliciet
23-5-2022
Functietest · Marketingautomatisering
Oordeel
De Keap is een makkelijk te leren crm waarvan de sterke e-mail-, A/B-test- en automatiseringstools geschikt zijn voor kleine bedrijven, al ontbreken klantenservicetools.
6,0
hackceleration.com
✓ expliciet
9-6-2026
Expertbeoordeling · CRM en automatisering
Oordeel
Keap is een alles-in-één CRM- en automatiseringstool voor dienstverleners met 1 tot 25 medewerkers. Het blinkt uit in facturatie en sms, maar de klantenservice en ingebouwde koppelingen blijven achter.
9,0
dreamgrow.com
≈ geschat
1-1-2025
Langdurig gebruik · Leadscoring
Oordeel
Keap past bij zelfstandigen en kleine bedrijven met grote contactlijsten die leadscoring, automatisering en betalingen volop benutten, maar minder bij starters met weinig contacten.
6,8
techrepublic.com
✓ expliciet
18-6-2024
Functietest · CRM voor franchisebedrijven
Oordeel
Keap is een CRM voor franchisebedrijven met een ingebouwde afsprakenplanner en druppelcampagnes, maar heeft geen blijvend gratis abonnement en oogt verouderd.
9,4
business.com
✓ expliciet
22-2-2018
Deskundig oordeel · Verkoopautomatisering
Oordeel
De Keap is een op verkoop gerichte crm die beginners kunnen gebruiken, met makkelijke automatiseringen, ingebouwde e-commerce en AI-hulp voor het opstellen van e-mails, maar er is een implementatiepakket nodig.
6,0
emailsoftwareinsights.com
✓ expliciet
24-7-2025
Expertbeoordeling · Facturatie en automatisering
Oordeel
Keap past bij dienstverleners met lange verkoopcycli die facturatie en automatisering willen combineren, maar reken op maanden om ermee te leren werken en op problemen met e-mailbezorging.
8,0
croclub.com
≈ geschat
9-6-2026
Softwaretest · CRM voor kleine bedrijven
Oordeel
Keap is een CRM voor kleine bedrijven dat past bij coaches, bureaus en praktijkhouders, maar tekortschiet voor buitendienstteams, voorraadbeheer en internationaal gebruik.
3,8
keltoola.fr
✓ expliciet
Not Dated
Expertbeoordeling · Marketingautomatisering
Oordeel
Keap past bij kleine dienstverleners en webwinkels die geavanceerde automatisering voor e-mail en sms willen, maar de Engelstalige interface en steile leercurve vertragen teams.
8,4
fahimai.com
✓ expliciet
2-1-2025
Praktijktest · Verkoopautomatisering
Oordeel
Keap is een CRM voor verkoopautomatisering dat past bij kleine dienstverleners die leads kwijtraken, maar het kost een paar uur om aangepaste velden en tags te leren gebruiken.

Derdepartijbeoordelingen

What we like about Keap

  • Toonaangevende visuele funnel-builder voor geavanceerde marketing- en verkoopautomatisering.
  • Geïntegreerde betalingen, automatische facturatie en online afsprakenbeheer.
  • Doeltreffende leadformulieren en automatische nurture-reeksen via e-mail.
  • Begeleide onboarding die kleine ondernemers helpt hun klantreis in te richten.

What we don't like about Keap

  • Forse basisprijs per maand vergeleken met eenvoudige pijplijntools.
  • Steile leercurve om complexe vertakkende automatiseringsstromen te beheersen.
  • Minder geschikt voor grote B2B-verkooporganisaties met strikte regioverdelingen.

Oordeel

Keap is een alles-in-één CRM- en verkoopautomatiseringsplatform ontworpen voor kleine bedrijven, uitgerust met functies zoals contactbeheer, e-commerce, facturatie, ingebouwde agenda's voor afspraken en een visuele drag-and-drop workflow-builder. De belangrijkste voordelen zijn de krachtige marketing- en verkoopautomatiseringen (inclusief tagging-logica en lead scoring) en de centrale consolidatie van klantgegevens die de noodzaak voor externe tools minimaliseert. Enkele nadelen zijn echter de relatief hoge instapprijs vanaf circa 249 dollar per maand voor 1.500 contacten, de verplichte opstartkosten voor implementatie en een steile leercurve bij het opzetten van complexe, geavanceerde campagnes.

Vergelijk Keap met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Keap en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden