Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Keela review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:164 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Keela review: Vergelijk 54 technische specificaties en 3 expert- en videoreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Keela
7.6/10

Totaalscore

Score
7.6/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

7.2

Technische score

30%

8.3

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▼Slechter dan 64% van de producten
7.2

Technische score

Technische score
7.2/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

5.3

Product en prijzen

25%

8.5

Kernfuncties van CRM

20%

6.8

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

▼Slechter dan 97% van de producten
8.3

Reviewscore

Reviewscore
8.3/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

8,4

Gemiddeld cijfer

20%

8,0

Populariteit

Cijfers per review (3)
1 review + 2 videos, gemiddeld 9,1/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▲Beter dan 73% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Keela

Technische score
Technische score
7.2/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

5.3

Product en prijzen

25%

8.5

Kernfuncties van CRM

20%

6.8

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

7.2
Reviewscore
8.3
Lijstscore
?
Startprijs
164 USD/gebruiker/mnd
Keela heeft een startprijs van 164 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 93,3% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Keela biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Keela biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
14 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Keela vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Keela ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Keela ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Keela ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Lead intake and qualification tracking.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Keela ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual sales and opportunity pipeline.
Aangepaste velden
ja
Keela ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
nee
Keela biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Workflowautomatisering
ja
Keela ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated workflow rules and activity triggers.
Lead scoring
nee
Keela ondersteunt geen lead scoring. 19,8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Keela kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
Keela ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
Keela biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Keela integration directory with Zapier and third-party tools.
API-toegang
ja
Keela biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Keela ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
Keela biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Native mobile applications for iOS and Android for Keela.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Keela ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
nee
Keela ondersteunt geen single sign-on. 23,2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
SOC 2
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Keela ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Role-based access levels and user permissions.
Auditlogboeken
ja
Keela biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
System activity log tracking user actions.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

Keela vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Keela ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Integrated donor newsletters, appeal emails, and volunteer campaigns.
  • Online betalingen in offertes
    Keela ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Built-in online donation processing via Stripe and PayPal.
  • Biedt een klantenportaal
    Keela biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Donor self-service portal to manage recurring gifts and tax receipts.
  • 5,1% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.3/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,4

    Gemiddeld cijfer

    20%

    8,0

    Populariteit

    Cijfers per review (3)
    1 review + 2 videos, gemiddeld 9,1/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,3 vs 7,9
  • 5,1% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.3/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,4

    Gemiddeld cijfer

    20%

    8,0

    Populariteit

    Cijfers per review (3)
    1 review + 2 videos, gemiddeld 9,1/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,3 vs 7,9
  • Biedt een klantenportaal
    Keela biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Donor self-service portal to manage recurring gifts and tax receipts.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Keela ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Integrated donor newsletters, appeal emails, and volunteer campaigns.
  • Online betalingen in offertes
    Keela ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Built-in online donation processing via Stripe and PayPal.
  • 125 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Keela heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (164 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    164 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Lagere contactlimiet
    Keela bevat minder contacten dan het gemiddelde CRM-platform (1,000 contacten vs. onbeperkt contacten).
    1.000 contacten vs onbeperkt contacten
  • 0,5% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Keela biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.34 vs 8.4).
    8,34 vs 8,38
  • 0,5% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Keela biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.34 vs 8.4).
    8,34 vs 8,38
  • 125 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Keela heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (164 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    164 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Lagere contactlimiet
    Keela bevat minder contacten dan het gemiddelde CRM-platform (1,000 contacten vs. onbeperkt contacten).
    1.000 contacten vs onbeperkt contacten

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

9,0
BizGuide
≈ geschat
05/03/2025
Handleiding en review · functies instellen
Oordeel
Keela is geschikt voor non-profitorganisaties die een CRM voor fondsenwerving zoeken met krachtig, betaalbaar en gebruiksvriendelijk donateursbeheer.
10
Capterra
✓ expliciet
23/11/2020
Klantverhaal · e-mailcampagnes en gegevensimport
Oordeel
Keela is een aanrader: het is betaalbaarder en krachtiger dan alternatieven, met snelle ondersteuning en goede resultaten voor e-mailcampagnes.

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

8,2
aitoolsbakery.com
✓ expliciet
1-6-2026
Beoordeling · CRM voor goede doelen
Oordeel
Keela is een CRM voor goede doelen. Donor Score en Smart Ask zijn handig voor kleine teams, maar contacten samenvoegen is riskant en er is geen mobiele app.

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Keela

  • Gespecialiseerd donateursbeheer met registratie van bijdragen, periodieke toezeggingen en fondsenwervingscampagnes.
  • Visuele workflowbouwer voor geautomatiseerde statusupdates, toewijzingsregels en tijdige herinneringen.
  • Ingebouwde offerte- en facturatiemodule gekoppeld aan online betaalkoppelingen voor snelle betalingsafhandeling.
  • Breed ecosysteem van marktkoppelvlakken aangevuld met volledige REST API-eindpunten en webhooks voor softwarekoppelingen.
  • Mobiele apps voor iOS en Android waarmee verkoopteams onderweg direct inzicht behouden in actuele dossiers.

What customers don't like about Keela

  • Ontbreken van een permanent gratis pakket, waardoor een doorlopend abonnement vanaf ongeveer $25/gebruiker per maand vereist is.
  • Geen ondersteuning voor SAML Single Sign-On (SSO) in standaardpakketten, wat gecentraliseerd toegangsbeheer bemoeilijkt.
  • Geen ingebouwde telefoonkiezer of gespreksopname in de interface, waardoor externe VoIP-oplossingen nodig zijn.
  • Uitsluitend multi-tenant cloudhosting zonder on-premise installatieopties of gegarandeerde dataopslag binnen de EU.

Oordeel

Keela is een non-profit CRM- en donateursplatform van Keela voor het opbouwen van duurzame donateursrelaties en het organiseren van fondsenwerving. Het systeem brengt donateursprofielen, periodieke giften, subsidieaanvragen en de prestaties van wervingscampagnes overzichtelijk samen. Stichtingsprocessen worden versterkt door automatische bedankbrieven, online donatiemodules. Fondsenwervers beschikken over doelgroepensegmentatie, automatische giftenattesten voor belastingaftrek en registratie van evenementbezoekers. Aandachtspunten zijn de afwezigheid van een kosteloos basispakket, maandelijkse abonnementskosten en transactiekosten over digitale donaties. Het platform is een uitstekende keuze voor goede doelen, stichtingen en maatschappelijke verenigingen die transparantie en betrokkenheid waarborgen. Bovendien bieden de administratieve instellingen een flexibel overzicht naarmate de operationele vereisten toenemen. Daarnaast ondersteunen de hoge systeembetrouwbaarheid en veilige gegevenstoegang een stabiele continuïteit binnen de dagelijkse werkprocessen. Tevens zorgen rolgebaseerde toegangsrechten en uitgebreide audittrails voor een verantwoorde en overzichtelijke procesbewaking.

Vergelijk Keela met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Keela en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden