Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Oracle Fusion Sales review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:175 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:jaGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Oracle Fusion Sales review: Vergelijk 54 technische specificaties om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Oracle Fusion Sales
7.8/10

Totaalscore

Score
7.8/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.2

Technische score

30%

?

ReviewscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,6, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 56% van de producten
8.2

Technische score

Technische score
8.2/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

4.9

Product en prijzen

25%

9.3

Kernfuncties van CRM

20%

9.5

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

9.6

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 65% van de producten
?

Reviewscore

Reviewscore
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Cijfers per review (0)
We hebben nog geen onafhankelijke test van dit model gevonden. Zolang die er niet is, telt het reviewdeel als 7,6.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
Nog geen experttests
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang

*Goedkoopste betaalde abonnement per maand, volgens de website van de aanbieder.

Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Oracle Fusion Sales

Technische score
Technische score
8.2/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

4.9

Product en prijzen

25%

9.3

Kernfuncties van CRM

20%

9.5

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

9.6

Beveiliging en implementatie

8.2
Reviewscore
7.6
Lijstscore
?
Startprijs
175 USD/gebruiker/mnd
Oracle Fusion Sales heeft een startprijs van 175 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 93,6% van de CRM-platforms.
Core ERP/Fusion module baseline starting price per user/month.
Factureringsperiode
Jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Oracle Fusion Sales biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
nee
Oracle Fusion Sales biedt geen gratis proefperiode met beperkte duur.
Minimumaantal gebruikers
10 gebruikers
Oracle Fusion Sales vereist een minimumaantal gebruikers van 10 gebruikers, dat hoger is dan dat van 99,8% van de CRM-platforms.
Standard enterprise tier requires a 10-user minimum subscription.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Aangepaste velden
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Supported via Application Composer.
Alles weergeven
AI-assistent
ja
Oracle Fusion Sales biedt een AI-assistent. 78,1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Oracle Generative AI provides automated executive summaries and email generation.
Workflowautomatisering
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Lead scoring
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Predictive and Rule-based (Uses AI Lead Score based on historical trends alongside customizable attribute rules).
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Oracle Fusion Sales kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Native integration with Outlook/Gmail allows communication synchronization, and system settings support email engagement tracking.
Verkoopprognoses
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt verkoopprognoses. 85,2% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Enterprise AI-driven sales forecasting and quota management.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
Oracle Fusion Sales biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Oracle Cloud Marketplace.
API-toegang
ja
Oracle Fusion Sales biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
nee
Oracle Fusion Sales ondersteunt geen webhooks. 98,8% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Requires Oracle Integration Cloud or custom Business Events.
Mobiele apps
ja
Oracle Fusion Sales biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Official mobile app (Oracle CX Sales) available on iOS and Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
SOC 1, SOC 2, ISO 27001, HIPAA
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Oracle Fusion Sales ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Auditlogboeken
ja
Oracle Fusion Sales biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Enabled via Manage Audit Policies FSM task.
Ondersteunde besturingssystemen
Windows, macOS, iOS, Android
Alles weergeven

Oracle Fusion Sales vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Ondersteunt single sign-on
    Oracle Fusion Sales ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
  • Biedt een AI-assistent
    Oracle Fusion Sales biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Oracle Generative AI provides automated executive summaries and email generation.
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Oracle Fusion Sales is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    Oracle Fusion Sales ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Oracle Fusion Sales ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Enterprise AI-driven sales forecasting and quota management.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Oracle Fusion Sales ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Digital Customer Service supports live chat, SMS, and digital messaging channels.
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    Oracle Fusion Sales ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt lead scoring
    Oracle Fusion Sales ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Predictive and Rule-based (Uses AI Lead Score based on historical trends alongside customizable attribute rules).
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Oracle Fusion Sales is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Ondersteunt aangepaste objecten
    Oracle Fusion Sales ondersteunt aangepaste objecten, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 19.4% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste objecten.
  • Ondersteunt territoriumbeheer
    Oracle Fusion Sales ondersteunt territoriumbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt projectbeheer
    Oracle Fusion Sales ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Oracle Project Management Cloud integrates directly with sales opportunities.
  • Biedt een AI-assistent
    Oracle Fusion Sales biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Oracle Generative AI provides automated executive summaries and email generation.
  • Ondersteunt verkoopprognoses
    Oracle Fusion Sales ondersteunt verkoopprognoses, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 14.9% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Enterprise AI-driven sales forecasting and quota management.
  • Ondersteunt lead scoring
    Oracle Fusion Sales ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Predictive and Rule-based (Uses AI Lead Score based on historical trends alongside customizable attribute rules).
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Oracle Fusion Sales ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Oracle Fusion Sales ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Available via Oracle Marketing Cloud integration.
  • Online betalingen in offertes
    Oracle Fusion Sales ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    Oracle Fusion Sales biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    Oracle Contracts provides native electronic signature and approvals.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Oracle Fusion Sales ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Digital Customer Service supports live chat, SMS, and digital messaging channels.
  • Ondersteunt single sign-on
    Oracle Fusion Sales ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
  • Biedt Europese gegevensopslag
    Oracle Fusion Sales biedt Europese gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 21.6% van de CRM-platforms biedt Europese gegevensopslag.
  • Offlinegebruik met lokale opslag
    Oracle Fusion Sales ondersteunt offlinegebruik met lokale gegevensopslag, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 7.4% van de CRM-platforms ondersteunt dit.
    Via mobile app.
  • 136 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Oracle Fusion Sales heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (175 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    Core ERP/Fusion module baseline starting price per user/month.
    175 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 9 gebruikers hoger minimumaantal
    Oracle Fusion Sales vereist een hoger minimumaantal gebruikers dan het gemiddelde CRM-platform (10 gebruikers tegenover 1 gebruikers). Gemiddeld vereisen CRM-platforms een minimumaantal gebruikers van 1 gebruikers.
    Standard enterprise tier requires a 10-user minimum subscription.
    10 gebruikers vs 1 gebruikers
  • Geen gratis proefperiode
    Oracle Fusion Sales biedt geen gratis proefperiode, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet.
  • Geen ondersteuning voor webhooks
    Oracle Fusion Sales ondersteunt geen webhooks, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 98.6% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
    Requires Oracle Integration Cloud or custom Business Events.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Oracle Fusion Sales valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4
  • 32,7% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Oracle Fusion Sales biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (6.31 vs 8.4).
    6,31 vs 8,38
  • 32,7% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Oracle Fusion Sales biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (6.31 vs 8.4).
    6,31 vs 8,38
  • 136 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    Oracle Fusion Sales heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (175 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    Core ERP/Fusion module baseline starting price per user/month.
    175 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 9 gebruikers hoger minimumaantal
    Oracle Fusion Sales vereist een hoger minimumaantal gebruikers dan het gemiddelde CRM-platform (10 gebruikers tegenover 1 gebruikers). Gemiddeld vereisen CRM-platforms een minimumaantal gebruikers van 1 gebruikers.
    Standard enterprise tier requires a 10-user minimum subscription.
    10 gebruikers vs 1 gebruikers
  • Geen gratis proefperiode
    Oracle Fusion Sales biedt geen gratis proefperiode, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet.
  • Geen ondersteuning voor webhooks
    Oracle Fusion Sales ondersteunt geen webhooks, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 98.6% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
    Requires Oracle Integration Cloud or custom Business Events.
  • Lagere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Oracle Fusion Sales valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een lagere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (3.5–3.9 tegenover 4.0–4.4).
    3,5–3,9 vs 4,0–4,4

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

Merkvideo
Merkvideo
Merkvideo

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Oracle Fusion Sales

  • Onderdeel van een cloudsuite met directe verbinding naar Oracle ERP en supply chain.
  • AI-gestuurde verkooptrajecten die medewerkers adviseren over de meest kansrijke vervolgstappen.
  • Hoge transactiecapaciteit gebouwd voor multinationals met gigantische datastromen.
  • Geavanceerde modules voor complexe offertes, commissieberekeningen en territoriumbeheer.

What customers don't like about Oracle Fusion Sales

  • Zware inrichtingslast en striktere werkprocessen dan bij modernere flexibele tools.
  • Zeer hoge totale eigendomskosten die vooral rendabel zijn voor beursgenoteerde multinationals.
  • Interface heeft een zakelijke uitstraling en vraagt gedegen training van medewerkers.

Oordeel

Oracle Fusion Sales is een enterprise-grade CRM-platform dat is gebouwd op het Redwood-ontwerpraamwerk en beschikt over ingebouwde kunstmatige intelligentie (AI) voor lead-scoring, omzetprognoses en procesautomatisering. De belangrijkste kenmerken omvatten geavanceerde Sales Force Automation (SFA), geïntegreerd territorium- en quotabeheer, realtime analytics en native verbindingen met Oracle ERP- en CPQ-systemen om een volledige 360-graden klantweergave te realiseren. De grootste voordelen van de software zijn de naadloze gegevensconsistentie binnen het bredere Oracle-ecosysteem, krachtige AI-gestuurde verkoopaanbevelingen en robuuste beveiligingsarchitecturen die voldoen aan ISO- en AVG-normen. Keerzijden van het platform zijn echter de relatief steile leercurve voor nieuwe gebruikers, een minder intuïtieve interface in vergelijking met flexibele mkb-concurrenten, en hoge licentie- en implementatiekosten die het systeem minder geschikt maken voor kleinere organisaties.

Vergelijk Oracle Fusion Sales met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Oracle Fusion Sales en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden