Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

InvestorFuse review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:147 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

InvestorFuse review: Vergelijk 54 technische specificaties om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

InvestorFuse
7.6/10

Totaalscore

Score
7.6/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

7.6

Technische score

30%

?

ReviewscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,6, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▼Slechter dan 85% van de producten
7.6

Technische score

Technische score
7.6/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

6.6

Product en prijzen

25%

8.7

Kernfuncties van CRM

20%

6.8

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

▼Slechter dan 85% van de producten
?

Reviewscore

Reviewscore
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Cijfers per review (0)
We hebben nog geen onafhankelijke test van dit model gevonden. Zolang die er niet is, telt het reviewdeel als 7,6.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
Nog geen experttests
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform InvestorFuse

Technische score
Technische score
7.6/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

6.6

Product en prijzen

25%

8.7

Kernfuncties van CRM

20%

6.8

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

7.6
Reviewscore
7.6
Lijstscore
?
Startprijs
147 USD/gebruiker/mnd
InvestorFuse heeft een startprijs van 147 USD/gebruiker/mnd, die hoger is dan die van 92,8% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 0,2% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks
Gratis abonnement
nee
InvestorFuse biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
InvestorFuse biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
14 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
InvestorFuse vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
InvestorFuse ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
InvestorFuse ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
InvestorFuse ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Lead intake and qualification tracking.
Deal- en pipelinebeheer
ja
InvestorFuse ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual sales and opportunity pipeline.
Aangepaste velden
ja
InvestorFuse ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
nee
InvestorFuse biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Workflowautomatisering
ja
InvestorFuse ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated workflow rules and activity triggers.
Lead scoring
nee
InvestorFuse ondersteunt geen lead scoring. 19,8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
InvestorFuse kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
InvestorFuse ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
InvestorFuse biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
InvestorFuse integration directory with Zapier and third-party tools.
API-toegang
ja
InvestorFuse biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
InvestorFuse ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
InvestorFuse biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Native mobile applications for iOS and Android for InvestorFuse.
Gegevens importeren en exporteren
ja
InvestorFuse ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
nee
InvestorFuse ondersteunt geen single sign-on. 23,2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
SOC 2
Rolgebaseerde machtigingen
ja
InvestorFuse ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Role-based access levels and user permissions.
Auditlogboeken
ja
InvestorFuse biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
System activity log tracking user actions.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

InvestorFuse vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    InvestorFuse ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Automated drip email and text action plans.
  • Bellen en dialer
    InvestorFuse biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Integrated dialer, call recording, and two-way SMS texting.
  • Biedt vastgoedfuncties of sjablonen
    InvestorFuse biedt vastgoedfuncties of sjablonen, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 11.3% van de CRM-platforms biedt deze ondersteuning.
    Dedicated real estate features: MLS/IDX feeds, property search alerts, CMA reports, transaction checklists.
  • Biedt een klantenportaal
    InvestorFuse biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Client property search portal with saved homes and alerts.
  • Biedt vastgoedfuncties of sjablonen
    InvestorFuse biedt vastgoedfuncties of sjablonen, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 11.3% van de CRM-platforms biedt deze ondersteuning.
    Dedicated real estate features: MLS/IDX feeds, property search alerts, CMA reports, transaction checklists.
  • Biedt een klantenportaal
    InvestorFuse biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Client property search portal with saved homes and alerts.
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    InvestorFuse ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Automated drip email and text action plans.
  • Bellen en dialer
    InvestorFuse biedt een belfunctie en een dialer, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 31.1% van de CRM-platforms biedt een belfunctie en een dialer.
    Integrated dialer, call recording, and two-way SMS texting.
  • 108 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    InvestorFuse heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (147 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    147 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • 1,1% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    InvestorFuse biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.29 vs 8.4).
    8,29 vs 8,38
  • 1,1% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    InvestorFuse biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.29 vs 8.4).
    8,29 vs 8,38
  • 108 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd hogere startprijs
    InvestorFuse heeft een hogere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (147 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    147 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

Merkvideo

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about InvestorFuse

  • Gespecialiseerde vastgoedmodules met objectbeheer, geautomatiseerde koper-verkoper matching en transactiebegeleiding.
  • Configureerbare vertakte werkstroomautomatisering met geplande opvolgreeksen en automatische taakaanmaak.
  • Ingebouwde telefoonkiezer met bellen via één klik, gespreksregistratie en voicemailberichten.
  • Breed ecosysteem van marktkoppelvlakken aangevuld met volledige REST API-eindpunten en webhooks voor softwarekoppelingen.
  • Mobiele apps voor iOS en Android waarmee verkoopteams onderweg direct inzicht behouden in actuele dossiers.

What customers don't like about InvestorFuse

  • Aanzienlijke initiële instapkosten vanaf circa $89/gebruiker per maand, waarbij geavanceerde rapportages in hogere pakketten zitten.
  • Geen ondersteuning voor SAML Single Sign-On (SSO) in standaardpakketten, wat gecentraliseerd toegangsbeheer bemoeilijkt.
  • Geen ingebouwde elektronische handtekeningmodule voor documenten, waardoor externe ondertekendiensten vereist zijn.
  • Uitsluitend multi-tenant cloudhosting zonder on-premise installatieopties of gegarandeerde dataopslag binnen de EU.

Oordeel

InvestorFuse is een gespecialiseerd vastgoed-CRM van InvestorFuse voor het beheren van woningtransacties, zoekersprofielen en makelaarspipelines. Het systeem centraliseert kopers- en verkopersgegevens, vastgoedaanbod, geautomatiseerde opvolgmails en procesbewaking rondom overdrachten. De dagelijkse productiviteit wordt verhoogd door automatische herinneringen, communicatiegeschiedenis met ingebouwde belfunctionaliteit. Makelaars profiteren van mobiele toegang tijdens bezichtigingen op locatie, documentbeheer en overzichtelijke kantoorrapportages. Beperkingen omvatten het ontbreken van een gratis basisversie, een maandelijks tarief per licentie en meerprijzen voor bepaalde vastgoedportaal-koppelingen. Het platform is een uitstekende oplossing voor vastgoedmakelaars en bemiddelaars die streven naar gestroomlijnde verkoopdossiers en actieve opvolging. Bovendien bieden de administratieve instellingen een flexibel overzicht naarmate de operationele vereisten toenemen. Daarnaast ondersteunen de hoge systeembetrouwbaarheid en veilige gegevenstoegang een stabiele continuïteit binnen de dagelijkse werkprocessen. Tevens zorgen rolgebaseerde toegangsrechten en uitgebreide audittrails voor een verantwoorde en overzichtelijke procesbewaking.

Vergelijk InvestorFuse met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen InvestorFuse en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden