Sorteren op::
    CBeste Canon systeemcamera in het algemeen

    Vergelijk

    canon-eos-r3
    Totaalscore
    9.2/ 10
    Technische score
    9.2
    Gebruikersscore
    ?
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.7

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Videoresolutie van hoog niveau (6000 px)
    • Dichte focuspuntdekking (4779)
    • Grote sensorpixels (6 µm)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8 stops)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (12 fps)
    • Hoge videobitrate (2600 Mbps)
    • Sterke AF bij weinig licht (-7.5)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (1015 g)
    • Hoge camerabody (142.6 mm)
    • Brede behuizing (150 mm)
    • Hogere prijs
    • Dikke behuizing (87.2 mm)
    • Weinig ingebouwde microfoons (1)
    • Geen cameraflits
    • Klein zoekerbeeld (0.76 x)
    • Gem. prijs: ~€3.870
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 760 opnamenLaden…

    De Canon EOS R3 is een professionele full-frame systeemcamera die uitblinkt in snelheid en autofocus, aangedreven door een 24,1...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r5
    Totaalscore
    9.0/ 10
    Technische score
    9.0
    Gebruikersscore
    8.6
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.6

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Videoresolutie van hoog niveau (7680 px)
    • Dichte focuspuntdekking (5940)
    • Hoge sensorresolutie (45 MP)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8 stops)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (12 fps)
    • Hoge videobitrate (2600 Mbps)
    • Scherpe elektronische zoeker (5760000 beeldpunten)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (738 g)
    • Hogere prijs
    • Dikke behuizing (88 mm)
    • Brede behuizing (138.5 mm)
    • Weinig ingebouwde microfoons (1)
    • Geen BSI-sensor
    • Hoge camerabody (97.5 mm)
    • Geen cameraflits
    • Gem. prijs: ~€3.040
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 490 opnamenLaden…

    De Canon EOS R5 is een professionele full-frame systeemcamera met een 45-megapixel CMOS-sensor en een krachtige DIGIC...Lees meer

    Canon systeemcamera met de beste reviews

    Vergelijk

    canon-eos-r6
    Totaalscore
    8.9/ 10
    Technische score
    8.8
    Gebruikersscore
    9.6
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.3

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Dichte focuspuntdekking (6072)
    • Grote sensorpixels (6.56 µm)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8 stops)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (12 fps)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • In-body stabilisatie
    • Fasedetectie-AF voor foto’s

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (680 g)
    • Dikke behuizing (88.4 mm)
    • Brede behuizing (138.4 mm)
    • Hogere prijs
    • Geen BSI-sensor
    • Hoge camerabody (97.5 mm)
    • Geen cameraflits
    • Hoge waarde voor minimale bedrijfstemperatuur (1 °C)
    • Gem. prijs: ~€1.280
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 360 opnamenLaden…

    De Canon EOS R6 is een geavanceerde full-frame systeemcamera uitgerust met een 20,1 megapixel CMOS-sensor en de krachtige DIGIC...Lees meer

    CBeste Canon systeemcamera voor wandelen

    Vergelijk

    canon-eos-r7
    Totaalscore
    8.5/ 10
    Technische score
    8.6
    Gebruikersscore
    7.4
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.3

    Waarom kopen?

    • Dichte focuspuntdekking (5915)
    • Hoge sensorresolutie (32.5 MP)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (15 fps)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8 stops)
    • Grote sensor (APS-C)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • In-body stabilisatie
    • Fasedetectie-AF voor foto’s

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (612 g)
    • Dikke behuizing (91.7 mm)
    • Hogere prijs
    • Geen BSI-sensor
    • Gebruikersscore laag
    • Geen cameraflits
    • Brede behuizing (132 mm)
    • Hoge camerabody (90.4 mm)
    • Gem. prijs: ~€1.100
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 660 opnamenLaden…

    De Canon EOS R7 is een krachtige APS-C systeemcamera met een 32,5 megapixel sensor en de snelle DIGIC X-processor, specifiek...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r8
    Totaalscore
    8.2/ 10
    Technische score
    8.0
    Gebruikersscore
    9.4
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.2

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Dichte focuspuntdekking (4897)
    • Grote sensorpixels (6 µm)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Hoge sensorresolutie (24.2 MP)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Sterke AF bij weinig licht (-6.5)
    • Hoge videobitrate (340 Mbps)

    Waarom vermijden?

    • Kleine batterijcapaciteit (1040 mAh)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Klein zoekerbeeld (0.7 x)
    • Hogere prijs
    • Geen BSI-sensor
    • Geen cameraflits
    • Brede behuizing (132.5 mm)
    • Dikke behuizing (70 mm)
    • Gem. prijs: ~€1.070
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 370 opnamenLaden…

    De Canon EOS R8 is een ultra-compacte full-frame systeemcamera die de krachtige 24,2 megapixel CMOS-sensor en DIGIC X-processor...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r
    Totaalscore
    8.1/ 10
    Technische score
    8.0
    Gebruikersscore
    8.9
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.3

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Dichte focuspuntdekking (5655)
    • Hoge sensorresolutie (30.3 MP)
    • Grote sensorpixels (5.36 µm)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Hoge videobitrate (480 Mbps)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Sterke AF bij weinig licht (-6)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (660 g)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Dikke behuizing (84.4 mm)
    • Brede behuizing (135.8 mm)
    • Hoge camerabody (98.3 mm)
    • Geen BSI-sensor
    • Hogere prijs
    • Geen cameraflits
    • Gem. prijs: ~€960
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 370 opnamenLaden…

    De Canon EOS R is een full-frame systeemcamera met een 30,3 megapixel CMOS-sensor en een krachtige DIGIC 8-processor. De camera...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r10
    Totaalscore
    7.9/ 10
    Technische score
    7.7
    Gebruikersscore
    9.4
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.3

    Waarom kopen?

    • Dichte focuspuntdekking (4503)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (15 fps)
    • Grote sensor (APS-C)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Hoge sensorresolutie (24.2 MP)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Hoge videobitrate (230 Mbps)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)

    Waarom vermijden?

    • Kleine batterijcapaciteit (1040 mAh)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Kleinere schermgrootte (2.95 in)
    • Dikke behuizing (83.4 mm)
    • Geen BSI-sensor
    • Hogere prijs
    • Hoge camerabody (87.8 mm)
    • Beperkt lange-belichtingsbereik (30 s)
    • Gem. prijs: ~€850
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 430 opnamenLaden…

    De Canon EOS R10 is een compacte APS-C systeemcamera uitgerust met een 24,2 megapixel CMOS-sensor en de krachtige DIGIC...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r50
    Totaalscore
    7.8/ 10
    Technische score
    7.7
    Gebruikersscore
    8.2
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.6

    Waarom kopen?

    • Dichte focuspuntdekking (4503)
    • Grote sensor (APS-C)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Hoge sensorresolutie (24.2 MP)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Hoge videobitrate (170 Mbps)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)
    • Sterke AF bij weinig licht (-4)

    Waarom vermijden?

    • Kleine batterijcapaciteit (1040 mAh)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Geen BSI-sensor
    • Hogere prijs
    • Dikke behuizing (68.8 mm)
    • Hoge camerabody (85.5 mm)
    • Beperkt lange-belichtingsbereik (30 s)
    • Korte levensduur van de sluiter (100000)
    • Gem. prijs: ~€620
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 440 opnamenLaden…

    De Canon EOS R50 is een uiterst compacte APS-C systeemcamera van 375 gram, uitgerust met een 24,2-megapixel sensor en de...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-rp
    Totaalscore
    7.7/ 10
    Technische score
    7.5
    Gebruikersscore
    9.4
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.2

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Dichte focuspuntdekking (4779)
    • Hoge sensorresolutie (26.2 MP)
    • Grote sensorpixels (5.75 µm)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Sterke AF bij weinig licht (-5)
    • Sterke DxOMark-score bij weinig licht (2997 punten)

    Waarom vermijden?

    • Korte batterijduur (CIPA) (250 opnamen)
    • Lage mechanische opnamesnelheid (5 fps)
    • Kleine batterijcapaciteit (1040 mAh)
    • Zwakke DxOMark-score voor dynamisch bereik (11.9 punten)
    • Zwaar toestel (485 g)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Klein zoekerbeeld (0.7 x)
    • Geen BSI-sensor
    • Gem. prijs: ~€860
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 250 opnamenLaden…

    De Canon EOS RP is een compacte en lichtgewicht full-frame systeemcamera uitgerust met een 26,2 megapixel CMOS-sensor en een...Lees meer

    Beste Canon systeemcamera prijs-kwaliteitverhouding

    Vergelijk

    canon-eos-m50
    Totaalscore
    7.2/ 10
    Technische score
    6.9
    Gebruikersscore
    9.6
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.7

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (APS-C)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Dichte focuspuntdekking (143)
    • Hoge sensorresolutie (24.1 MP)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (10 fps)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)

    Waarom vermijden?

    • Korte batterijduur (CIPA) (235 opnamen)
    • Kleine batterijcapaciteit (875 mAh)
    • Klein zoekerbeeld (0.62 x)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Geen BSI-sensor
    • Hoge camerabody (88.1 mm)
    • Beperkt lange-belichtingsbereik (30 s)
    • Hogere prijs
    • Gem. prijs: ~€310
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon EF-MLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 235 opnamenLaden…

    De Canon EOS M50 is een compacte systeemcamera uitgerust met een 24,1 megapixel APS-C CMOS-sensor en de krachtige DIGIC...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r100
    Totaalscore
    7.0/ 10
    Technische score
    6.8
    Gebruikersscore
    8.9
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.5

    Waarom kopen?

    • Dichte focuspuntdekking (3975)
    • Grote sensor (APS-C)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Hoge sensorresolutie (24.1 MP)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)
    • Oogdetectie-AF voor mensen

    Waarom vermijden?

    • Zwakke AF bij weinig licht (4)
    • Kleine batterijcapaciteit (1040 mAh)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Weinig ingebouwde microfoons (1)
    • Geen BSI-sensor
    • Geen sensorreinigingssysteem
    • Geen touchscreen-ondersteuning
    • Lage EVF-verversing (60 Hz)
    • Gem. prijs: ~€330
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 430 opnamenLaden…

    De Canon EOS R100 is een instapmodel systeemcamera uitgerust met een 24,1 megapixel APS-C CMOS-sensor en de DIGIC...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-m200
    Totaalscore
    6.8/ 10
    Technische score
    6.6
    Gebruikersscore
    8.9
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.2

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (APS-C)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Dichte focuspuntdekking (143)
    • Hoge sensorresolutie (24.1 MP)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)
    • Sterke AF bij weinig licht (-4)

    Waarom vermijden?

    • Kleine batterijcapaciteit (875 mAh)
    • Korte batterijduur (CIPA) (315 opnamen)
    • Ongunstig zoekerstype (geen)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Geen hot shoe
    • Geen microfooningang
    • Geen BSI-sensor
    • Hogere prijs
    • Gem. prijs: ~€470
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon EF-MLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 315 opnamenLaden…

    De Canon EOS M200 is een uiterst compacte systeemcamera met een 24,1 megapixel APS-C-sensor en een snelle DIGIC 8-processor. De...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-m6
    Totaalscore
    6.4/ 10
    Technische score
    6.2
    Gebruikersscore
    7.9
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.5

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (APS-C)
    • Hoge sensorresolutie (24.2 MP)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (9 fps)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)
    • Heeft een microfooningang
    • Grote sensorpixels (3.72 µm)
    • Videoresolutie van hoog niveau (1920 px)

    Waarom vermijden?

    • Korte batterijduur (CIPA) (295 opnamen)
    • Ongunstig zoekerstype (geen)
    • Kleine batterijcapaciteit (1040 mAh)
    • Lage videobitrate (35 Mbps)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Zwakke AF bij weinig licht (-1)
    • Geen slow-motionvideo
    • Geen BSI-sensor
    • Gem. prijs: ~€700
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon EF-MLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 295 opnamenLaden…

    De Canon EOS M6 is een compacte systeemcamera met een 24,2 Megapixel APS-C CMOS-sensor en de snelle DIGIC 7-beeldprocessor...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-m
    Totaalscore
    5.8/ 10
    Technische score
    5.4
    Gebruikersscore
    9.4
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.9

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (APS-C)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Grote sensorpixels (4.31 µm)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)
    • Hoge sensorresolutie (18 MP)
    • Heeft een microfooningang
    • Lichtgewicht ontwerp (298 g)
    • Videoresolutie van hoog niveau (1920 px)

    Waarom vermijden?

    • Korte batterijduur (CIPA) (230 opnamen)
    • Kleine batterijcapaciteit (875 mAh)
    • Lage mechanische opnamesnelheid (4.3 fps)
    • Zwakke AF bij weinig licht (1)
    • Zwakke DxOMark-score voor dynamisch bereik (11.2 punten)
    • Weinig focuspunten (31)
    • Zwakke DxOMark-score voor kleurdiepte (22.1 punten)
    • Lage DxOMark-sensorscore (65 punten)
    • Gem. prijs: ~€190
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon EF-MLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 230 opnamenLaden…

    De Canon EOS M is de eerste compacte systeemcamera van Canon, uitgerust met een 18,0-megapixel APS-C CMOS-sensor en een DIGIC...Lees meer

    Vergelijk

    Geen afbeelding
    Totaalscore
    9.2/ 10
    Technische score
    9.2
    Gebruikersscore
    ?
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.7
    N/A~€4220

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Videoresolutie van hoog niveau (7680 px)
    • Dichte focuspuntdekking (5850)
    • Hoge sensorresolutie (45 MP)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8.5 stops)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (12 fps)
    • Hoge videobitrate (2600 Mbps)
    • Sterke AF bij weinig licht (-7.5)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (746 g)
    • Dikke behuizing (93.5 mm)
    • Geen HDR-modus
    • Hogere prijs
    • Brede behuizing (138.5 mm)
    • Hoge camerabody (101.2 mm)
    • Geen cameraflits
    • Klein zoekerbeeld (0.76 x)
    • Gem. prijs: ~€4.220
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 540 opnamenLaden…

    De Canon EOS R5 Mark II is een krachtige full-frame systeemcamera met een 45 megapixel 'stacked' BSI CMOS-sensor en een...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r1
    Totaalscore
    9.1/ 10
    Technische score
    9.1
    Gebruikersscore
    ?
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.7
    N/A~€6600

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Videoresolutie van hoog niveau (6000 px)
    • Dichte focuspuntdekking (4368)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8.5 stops)
    • Grote sensorpixels (6 µm)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (12 fps)
    • Scherpe elektronische zoeker (9440000 beeldpunten)
    • Hoge videobitrate (2600 Mbps)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (1115 g)
    • Hoge camerabody (149.5 mm)
    • Brede behuizing (157.6 mm)
    • Hogere prijs
    • Dikke behuizing (87.3 mm)
    • Weinig ingebouwde microfoons (1)
    • Geen cameraflits
    • Beperkt lange-belichtingsbereik (30 s)
    • Gem. prijs: ~€6.600
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 1.330 opnamenLaden…

    De Canon EOS R1 is het fullframe vlaggenschip van het R-systeem, uitgerust met een 24,2 megapixel 'back-illuminated' gestapelde...Lees meer

    Vergelijk

    Geen afbeelding
    Totaalscore
    9.0/ 10
    Technische score
    9.0
    Gebruikersscore
    ?
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.6
    N/A~€2550

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Videoresolutie van hoog niveau (7000 px)
    • Dichte focuspuntdekking (6072)
    • Hoge sensorresolutie (32.5 MP)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8.5 stops)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (12 fps)
    • Grote sensorpixels (5.16 µm)
    • Hoge videobitrate (2600 Mbps)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (699 g)
    • Hogere prijs
    • Dikke behuizing (88.4 mm)
    • Brede behuizing (138.4 mm)
    • Hoge camerabody (98.4 mm)
    • Geen BSI-sensor
    • Geen cameraflits
    • Klein zoekerbeeld (0.76 x)
    • Gem. prijs: ~€2.550
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 620 opnamenLaden…

    De Canon EOS R6 Mark III is een krachtige full-frame systeemcamera met een 32,5-megapixel CMOS-sensor en een razendsnelle...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-r6-mark-ii
    Totaalscore
    8.9/ 10
    Technische score
    8.9
    Gebruikersscore
    ?
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.6
    N/A~€1760

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (full-frame)
    • Dichte focuspuntdekking (4897)
    • Grote sensorpixels (6 µm)
    • Sterke CIPA-stabilisatie (8 stops)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (12 fps)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Hoge sensorresolutie (24.2 MP)
    • In-body stabilisatie

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (670 g)
    • Hogere prijs
    • Dikke behuizing (88.4 mm)
    • Brede behuizing (138.4 mm)
    • Hoge camerabody (98.4 mm)
    • Geen BSI-sensor
    • Geen cameraflits
    • Hoge waarde voor minimale bedrijfstemperatuur (2 °C)
    • Gem. prijs: ~€1.760
    • Sensorgrootte: full-frameLaden…
    • Lensvatting: Canon RFLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 580 opnamenLaden…

    De Canon EOS R6 Mark II is een veelzijdige full-frame systeemcamera met een 24,2 megapixel CMOS-sensor en een krachtige DIGIC...Lees meer

    Vergelijk

    canon-eos-m6-mark-ii
    Totaalscore
    7.3/ 10
    Technische score
    7.3
    Gebruikersscore
    ?
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.2
    N/A~€700

    Waarom kopen?

    • Dichte focuspuntdekking (5481)
    • Hoge sensorresolutie (32.5 MP)
    • Grote sensor (APS-C)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (14 fps)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Sterke AF bij weinig licht (-5)
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)

    Waarom vermijden?

    • Korte batterijduur (CIPA) (305 opnamen)
    • Ongunstig zoekerstype (geen)
    • Kleine batterijcapaciteit (1040 mAh)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Geen BSI-sensor
    • Hogere prijs
    • Beperkt lange-belichtingsbereik (30 s)
    • Korte levensduur van de sluiter (100000)
    • Gem. prijs: ~€700
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon EF-MLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 305 opnamenLaden…

    De Canon EOS M6 Mark II is een krachtige, compacte systeemcamera met een 32,5-megapixel APS-C CMOS-sensor en de snelle DIGIC...Lees meer

    Vergelijk

    Geen afbeelding
    Totaalscore
    7.0/ 10
    Technische score
    7.0
    Gebruikersscore
    ?
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.2
    N/A~€580

    Waarom kopen?

    • Grote sensor (APS-C)
    • Videoresolutie van hoog niveau (3840 px)
    • Dichte focuspuntdekking (143)
    • Hoge sensorresolutie (24.1 MP)
    • Hoge mechanische opnamesnelheid (10 fps)
    • Fasedetectie-AF voor foto’s
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • Hoge RAW-bitdiepte (14-bits)

    Waarom vermijden?

    • Korte batterijduur (CIPA) (250 opnamen)
    • Kleine batterijcapaciteit (875 mAh)
    • Klein zoekerbeeld (0.62 x)
    • Geen in-body stabilisatie
    • Geen BSI-sensor
    • Hogere prijs
    • Hoge camerabody (88.1 mm)
    • Beperkt lange-belichtingsbereik (30 s)
    • Gem. prijs: ~€580
    • Sensorgrootte: APS-CLaden…
    • Lensvatting: Canon EF-MLaden…
    • Batterijduur (CIPA): 250 opnamenLaden…

    De Canon EOS M50 Mark II is een veelzijdige systeemcamera met een 24,1 MP APS-C sensor en de krachtige DIGIC 8-beeldprocessor...Lees meer

    • 1
    • 2