Intel Xeon W 11955M Recensie | 78 Gegevens vergelijking

double-arrow
  • Gem. prijs: ~€510
  • PassMark-benchmarkresultaat: 21532
  • Aantal fysieke cores: 8
  • CPU-boostkloksnelheid: 5.0 GHz

Intel Xeon W 11955M recensie. Vergelijk 78 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit model scoort binnen processoren en of het de aankoop waard is.

6.3

Totaalscore

Wat Is het?: Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de processor, gebaseerd op technische analyses en gebruikersreviews.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snel wilt zien welke processors tot de beste op de markt behoren.

Scorecomponenten:

90.0%

6.3

Technische score

10.0%

?

Gebruikersscore

Goed
6.3

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

5.7

Prestaties

18.0%

7.5

Cache en architectuur

10.0%

6.1

Geheugen en PCIe

7.0%

6.7

Vermogen en thermiek

4.0%

7.3

Platform

1.0%

8.6

Geïntegreerde graphics

Goed
?

Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

?

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

?

Populariteit

  • 6.5
    Gaming

    Scorecomponenten:

    30.0%

    5.8

    PassMark single-core-benchmarkscore

    25.0%

    9.0

    Geekbench 6 single-core-benchmarkscore

    20.0%

    7.6

    CPU-boostkloksnelheid

    17.0%

    4.4

    L3-cache

    8.0%

    3.5

    Aantal fysieke cores

  • 4.3
    Videobewerking

    Scorecomponenten:

    45.0%

    4.3

    Geekbench 6 multi-core-benchmarkscore

    20.0%

    3.5

    Aantal fysieke cores

    20.0%

    5.2

    CPU-threads

    15.0%

    4.4

    L3-cache

  • No image
No image

Beste prijzen

Top ranglijsten

?

Available: ranking among products currently available (including other versions of this product).
All: ranking among all products in the database.

Oordeel

De Intel Xeon W-11955M is een krachtige high-end processor voor mobiele werkstations, gebaseerd op de 10nm Tiger Lake-H architectuur met 8 cores en 16 threads. Belangrijke specificaties zijn een basisklokfrequentie van 2,6 GHz (bij 45W TDP), een maximale turbo van 5,0 GHz, 24 MB Intel Smart Cache en ondersteuning voor maximaal 128 GB DDR4-3200 geheugen. De belangrijkste voordelen zijn de ondersteuning voor ECC-geheugen voor foutcorrectie, Intel vPro-beheerfuncties voor zakelijke veiligheid en uitstekende prestaties in multithreaded workflows zoals 3D-rendering en videobewerking. Mogelijke nadelen zijn het ontbreken van een ontgrendelde vermenigvuldiger voor overklokken, een relatief hoog stroomverbruik onder zware belasting en prestaties die sterk afhankelijk zijn van de koeloplossing van de laptop.

Technische specificaties van processor Intel Xeon W 11955M

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

?

Prestaties

18.0%

?

Cache en architectuur

10.0%

?

Geheugen en PCIe

7.0%

?

Vermogen en thermiek

4.0%

?

Platform

1.0%

?

Geïntegreerde graphics

6.3
Intel Xeon W 11955M heeft een technische score van 6,25 punten, hoger dan die van 68,6% van de producten in deze categorie.
Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

0.0

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

1.0

Populariteit

?
Populariteit
Wat Is het?: Een indicator op basis van het aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je liever een processor kiest die door veel andere kopers is gekozen en beoordeeld.
1.0
Intel Xeon W 11955M heeft een populariteitsscore van 1 punten, hoger dan die van 0% van de producten in deze categorie.
Prijs-kwaliteitverhouding

Wat Is het?: Een indicator die de totaalscore van de processor combineert met de prijs.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor zoekt met een goede balans tussen prestaties, efficiëntie en prijs.

Scorecomponenten:

60.0%

6.3

Totaalscore

40.0%

7.8

Prijs

6.7
Intel Xeon W 11955M heeft een prijs-kwaliteitsscore van 6,7 punten, hoger dan die van 61,8% van de producten in deze categorie.
Merk
Wat Is het?: De fabrikant of het merk van het product.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de voorkeur geeft aan een specifiek ecosysteem, ondersteuningsnetwerk of ontwerpfilosofie.

Belang: GEMIDDELD

Intel
Processortype
Wat Is het?: Het type systeem waarvoor de processor bedoeld is, zoals desktop-pc's, laptops, workstations of servers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor wilt die bedoeld is voor het soort machine dat je echt bouwt of koopt, en niet voor een andere systeemklasse.

Belang: HOOG

mobiel
Intel Xeon W 11955M behoort tot de mobiel-processorklasse, die geavanceerder is dan die van 7,3% van de processoren en gelijk is aan die van 48,6% van de processoren.
CPU-socket
Wat Is het?: De fysieke socket op het moederbord waarin de processor past.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je zeker moet weten dat de CPU echt op een specifiek moederbord kan worden geplaatst.

Belang: HOOG

FCBGA1787
Intel Xeon W 11955M gebruikt de FCBGA1787 CPU-socket, die ouder is dan die van 69,4% van de processoren en gelijk is aan die van 1,1% van de processoren.
Chipset
Wat Is het?: De moederbordchipsetfamilies die officieel bedoeld zijn om met de processor te werken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je controleert of een CPU zal werken met de moederbordfuncties en het platform dat je wilt gebruiken.

Belang: HOOG

WM590
Intel Xeon W 11955M ondersteunt WM590-chipsets, wat beperktere compatibiliteit biedt dan 64,4% van de processoren en gelijk is aan die van 0,1% van de processoren.
CPU-architectuur
Wat Is het?: De processorfamilie of ontwerpgeneratie achter de chip, zoals Zen 4 of Raptor Lake.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je CPU's uit verschillende generaties vergelijkt en beter wilt inschatten hoe modern het ontwerp is, welk functieniveau het heeft en in welke prestatieklasse het valt.

Belang: HOOG

x86-64
Intel Xeon W 11955M gebruikt de x86-64-architectuur, die geavanceerder is dan die van 1,7% van de processoren en gelijk is aan die van 98,3% van de processoren.
Alles weergeven
Aantal fysieke cores
Wat Is het?: Het aantal fysieke CPU-kernen op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u workloads uitvoert die profiteren van meer echte cores.

Belang: HOOG

Goede waarde: 8+

8
Intel Xeon W 11955M heeft 8 CPU-cores, wat meer is dan bij 63,4% van de processoren en gelijk is aan 13,6% van de processoren.
CPU-threads
Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

Belang: HOOG

Goede waarde: 16+

16
Intel Xeon W 11955M biedt 16 CPU-threads, wat meer is dan bij 71,1% van de processoren en gelijk is aan 13,9% van de processoren.
Threads per core
Wat Is het?: Het aantal threads dat elke fysieke kern aankan.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u SMT- of Hyper-Threading-gedrag vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: 2

2
Intel Xeon W 11955M biedt 2 threads per kern, wat meer is dan bij 30,4% van de processoren en gelijk is aan 69,6% van de processoren.
CPU-boostkloksnelheid
Wat Is het?: De hoogste kloksnelheid die de processor kan bereiken onder boostomstandigheden.
Wanneer is het belangrijk?: Als je pieksnelheid in korte bursts belangrijk vindt.

Belang: HOOG

Goede waarde: >4.7 GHz

5,0 GHz
Intel Xeon W 11955M haalt een boostklok van 5,0 GHz, die hoger is dan die van 80,3% van de processoren en gelijk is aan die van 5,7% van de processoren.
CPU-basiskloksnelheid
Wat Is het?: De standaard operationele kloksnelheden van de processorkernen vóór boostgedrag.
Wanneer is het belangrijk?: Als je aanhoudende snelheid vergelijkt bij langere werklasten.

Belang: GEMIDDELD

8 x 2,6 GHz
Intel Xeon W 11955M heeft een basisklok van 8x2.6 GHz, die gelijk is aan die van 100% van de processoren.
Alles weergeven
Productieproces
Wat Is het?: Het knooppunt van het productieproces dat wordt gebruikt om de processor te produceren, meestal gemeten in nanometers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u efficiëntie, warmte en procesopwekking vergelijkt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <10 nm

10 nm
Intel Xeon W 11955M gebruikt een productieproces van 10 nm, dat geavanceerder is dan dat van 52,3% van de processoren en gelijk is aan dat van 19,1% van de processoren.
Foundry
Wat Is het?: De halfgeleiderfabrikant die de processor fabriceert.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u processourcing en productiegeneratie vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Intel 10 nm SuperFin
Intel Xeon W 11955M wordt gebouwd op het foundryproces Intel 10 nm SuperFin, dat geavanceerder is dan dat van 54% van de processoren en gelijk is aan dat van 2,6% van de processoren.
L3-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L3-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u betere prestaties wilt bij cachegevoelige workloads en games.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=16 MB

24 MB
Intel Xeon W 11955M heeft een L3-cache van 24 MB, die groter is dan die van 81,5% van de processoren en gelijk is aan die van 5,8% van de processoren.
L2-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L2-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Als je het CPU-ontwerp en de gegevenstoegang dicht bij de kernen vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=6 MB

10 MB
Intel Xeon W 11955M heeft een L2-cache van 10 MB, die groter is dan die van 80,5% van de processoren en gelijk is aan die van 1,9% van de processoren.
L1-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L1-cache die in de processor is ingebouwd.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u cachebronnen op kernniveau vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=512 KB

640 KB
Intel Xeon W 11955M heeft een L1-cache van 640 KB, die groter is dan die van 74,6% van de processoren en gelijk is aan die van 2,5% van de processoren.
Alles weergeven
DDR-geheugenversie
Wat Is het?: De RAM-generatie die de processor hoort te ondersteunen, zoals DDR4 of DDR5.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de CPU moet passen bij het type geheugen dat je wilt kopen of hergebruiken.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: DDR5

DDR4
Intel Xeon W 11955M ondersteunt DDR DDR4, wat moderner is dan bij 26,3% van de processoren en gelijk is aan dat van 31,7% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid
Wat Is het?: De hoogste officiële geheugensnelheid die door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u RAM kiest en het ondersteunde snelheidsplafond wilt weten.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=4800 MHz

3.200 MHz
Intel Xeon W 11955M ondersteunt geheugensnelheden tot 3.200 MHz, wat hoger is dan bij 51,5% van de processoren en gelijk is aan 8,3% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (JEDEC)
Wat Is het?: De hoogste officiële RAM-snelheid die de processor onder standaard JEDEC-instellingen ondersteunt, voordat geheugenoverklokprofielen worden toegepast.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe snel je RAM op officieel ondersteunde standaardinstellingen kan draaien, zonder XMP, EXPO of handmatige tuning.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5600 MHz

DDR4-3200 MHz
Intel Xeon W 11955M ondersteunt JEDEC-snelheden tot DDR4-3.200 MHz, wat hoger is dan bij 51,1% van de processoren en gelijk is aan 8,4% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (XMP / EXPO)
Wat Is het?: De hoogste geheugensnelheid ondersteund via XMP- of EXPO-profielen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u sneller RAM wilt via geheugenprofielen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5200 MHz

N/A
Maximale geheugencapaciteit
Wat Is het?: De grootste totale hoeveelheid geheugen die officieel door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u een systeem plant met een zeer grote RAM-capaciteit.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=128 GB

128 GB
Intel Xeon W 11955M ondersteunt tot 128 GB geheugen, wat meer is dan bij 61,9% van de processoren en gelijk is aan 21,4% van de processoren.
Alles weergeven
Geïntegreerde graphics
Wat Is het?: Geeft aan of de processor ingebouwde grafische functionaliteit heeft, zodat het systeem beeld kan geven zonder aparte videokaart.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat de pc zonder aparte GPU werkt, of wanneer je een kantoor-, media-, compacte of makkelijk te troubleshooten machine bouwt.

Belang: HOOG

ja
Intel Xeon W 11955M heeft geïntegreerde graphics. 87,6% van de processoren heeft geïntegreerde graphics.
Model van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De modelnaam van de geïntegreerde grafische processor, indien aanwezig.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u van plan bent de ingebouwde grafische kaart van de CPU te gebruiken.

Belang: GEMIDDELD

?
Uitvoeringseenheden van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: Het aantal uitvoeringseenheden dat beschikbaar is in de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Als je de ingebouwde grafische mogelijkheden vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=24

32
Intel Xeon W 11955M heeft 32 GPU-uitvoeringseenheden, wat meer is dan bij 70,8% van de processoren en gelijk is aan 9,9% van de processoren.
Basisfrequentie van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De basiswerkfrequentie van de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer geïntegreerde grafische prestaties voor u belangrijk zijn.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=350 MHz

350 MHz
Intel Xeon W 11955M heeft een klok van de geïntegreerde GPU van 350 MHz, die hoger is dan die van 43,5% van de processoren en gelijk is aan die van 29,6% van de processoren.
Geïntegreerde media-encoders/-decoders
Wat Is het?: De hardwaremediaformaten die de processor rechtstreeks kan coderen of decoderen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u video streamt, bewerkt of vertrouwt op hardwaremediaversnelling.

Belang: LAAG

H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)
Intel Xeon W 11955M ondersteunt H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)-mediacodecs, wat bredere ondersteuning biedt dan 85% van de processoren en gelijk is aan 5,6% van de processoren.
Alles weergeven
TDP (thermisch ontwerpvermogen)
Wat Is het?: Het nominale thermische ontwerpvermogen, dat een algemeen idee geeft van de koelings- en stroombehoeften.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest voor een koeler of een strakkere behuizing inbouwt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <30 W

45 W
Intel Xeon W 11955M heeft een TDP van 45 W, wat lager is dan die van 39,9% van de processoren en gelijk is aan die van 11,4% van de processoren.
Basisvermogen (PL1)
Wat Is het?: Het duurzame vermogensdoel dat wordt gebruikt voor langere CPU-belastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u kiest voor koeling en stroomvoorziening voor langdurige werklasten.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <30 W

45 W
Intel Xeon W 11955M heeft een basisvermogen van 45 W, wat lager is dan dat van 39,7% van de processoren en gelijk is aan dat van 11,6% van de processoren.
Boostvermogen (PL2)
Wat Is het?: De kortetermijnlimiet voor het boostvermogen die de processor kan gebruiken bij zwaardere turbobelastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u koeling en vermogensafgifte op maat maakt voor optimaal turbogedrag.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <50 W

?
Tau (limiet voor vermogensduur)
Wat Is het?: De tijdslimiet waarop de CPU op een hoger boostvermogen kan blijven voordat hij naar duurzaam vermogen zakt.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u het gedrag van turbo's onder langere belasting wilt begrijpen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <=28 s

28 seconden
Intel Xeon W 11955M heeft een turboduur van 28 seconden, die langer is dan die van 3,8% van de processoren en gelijk is aan die van 85% van de processoren.
Configureerbare TDP
Wat Is het?: Toont of de processor alternatieve TDP- of energiemodi ondersteunt voor verschillende thermische en chassisdoelen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de vermogenslimieten wilt afstemmen op stillere systemen, compactere constructies of strakkere thermische grenzen.

Belang: LAAG

ja
Intel Xeon W 11955M ondersteunt configureerbare TDP. 52,9% van de processoren ondersteunt configureerbare TDP.
Alles weergeven

Intel Xeon W 11955M vs de gemiddelde processor

  • 99,3% betere multi-core-prestaties
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere multi-core-prestaties dan de gemiddelde processor (5.547 vs 2.783). De gemiddelde processor scoort 2.783 in Cinebench R20 multi-core.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de multi-core renderingprestaties in Cinebench R20 weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je de prestaties bij rendering en ander zwaar multi-core werk vergelijkt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >4700

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere multi-core-prestaties dan de gemiddelde processor (5.547 vs 2.783). De gemiddelde processor scoort 2.783 in Cinebench R20 multi-core.5.547 vs 2.783
  • 16,3% hogere boostklok
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere boostklok dan de gemiddelde processor (5 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.
    Wat Is het?: De hoogste kloksnelheid die de processor kan bereiken onder boostomstandigheden.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je pieksnelheid in korte bursts belangrijk vindt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >4.7 GHz

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere boostklok dan de gemiddelde processor (5 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.5,0 GHz vs 4,3 GHz
  • 4x meer L2-cache
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L2 cache dan de gemiddelde processor (10 MB vs 2,5 MB). De gemiddelde processor heeft L2 cache van 2,5 MB.
    Wat Is het?: De totale hoeveelheid L2-cache die beschikbaar is op de processor.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je het CPU-ontwerp en de gegevenstoegang dicht bij de kernen vergelijkt.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: >=6 MB

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L2 cache dan de gemiddelde processor (10 MB vs 2,5 MB). De gemiddelde processor heeft L2 cache van 2,5 MB.10 MB vs 2,5 MB
  • 2.5x meer L2-cache per kern
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L2-cache per core dan de gemiddelde processor (1,3 MB/core vs 0,5 MB/core). De gemiddelde processor biedt 0,5 MB/core L2-cache per core.
    Wat Is het?: De hoeveelheid L2-cache die beschikbaar is per CPU-kern.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u cachebronnen per kern vergelijkt.

    Belang: LAAG

    Goede waarde: >=1 MB/core

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L2-cache per core dan de gemiddelde processor (1,3 MB/core vs 0,5 MB/core). De gemiddelde processor biedt 0,5 MB/core L2-cache per core.1,25 MB/core vs 0,5 MB/core
  • 8 meer CPU-threads
    Intel Xeon W 11955M heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
    Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: 16+

    Intel Xeon W 11955M heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.16 vs 8
  • 75% meer L3-cache per kern
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L3-cache per core dan de gemiddelde processor (3 MB/core vs 1.714 MB/core). De gemiddelde processor biedt 1.714 MB/core L3-cache per core.
    Wat Is het?: De hoeveelheid L3-cache die beschikbaar is per CPU-kern.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je vergelijkt hoeveel gedeelde cache elke kern effectief krijgt.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: >=2 MB/core

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L3-cache per core dan de gemiddelde processor (3 MB/core vs 1.714 MB/core). De gemiddelde processor biedt 1.714 MB/core L3-cache per core.3 MB/core vs 1.714 MB/core
  • 3x meer L3-cache
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L3 cache dan de gemiddelde processor (24 MB vs 8 MB). De gemiddelde processor heeft L3 cache van 8 MB.
    Wat Is het?: De totale hoeveelheid L3-cache die beschikbaar is op de processor.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u betere prestaties wilt bij cachegevoelige workloads en games.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: >=16 MB

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L3 cache dan de gemiddelde processor (24 MB vs 8 MB). De gemiddelde processor heeft L3 cache van 8 MB.24 MB vs 8 MB
  • 2.04x meer PassMark-score
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (21.532 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die een breed beeld geeft van de algehele processorprestaties.
    Wanneer is het belangrijk?: Als u een snelle algehele prestatievergelijking wilt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >19000

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (21.532 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.21.532 vs 10.532,5
  • 99,3% betere multi-core-prestaties
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere multi-core-prestaties dan de gemiddelde processor (5.547 vs 2.783). De gemiddelde processor scoort 2.783 in Cinebench R20 multi-core.
  • 16,3% hogere boostklok
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere boostklok dan de gemiddelde processor (5 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.
  • 8 meer CPU-threads
    Intel Xeon W 11955M heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
  • 2.04x meer PassMark-score
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (21.532 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
  • 28,5% betere single-core-prestaties
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (3.191 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.
  • 80,3% meer Geekbench 6 multi-core-score
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (8.644 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.
  • 26% meer Cinebench R20 single-core-punten
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere Cinebench R20 single-core-score dan de gemiddelde processor (610 vs 484). De gemiddelde processor scoort 484 in Cinebench R20 single-core.
  • 2 meer CPU-cores
    Intel Xeon W 11955M heeft meer CPU-cores dan de gemiddelde processor (8 vs 6). De gemiddelde processor heeft 6 CPU-cores.
  • 2.45x betere overclockprestaties
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere overclockprestaties dan de gemiddelde processor (22.179 vs 9.051). De gemiddelde processor scoort 9.051 in overclockte PassMark.
  • 1 bredere front-end
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere front-endbreedte dan de gemiddelde processor (5 vs 4). De gemiddelde processor gebruikt een front-endbreedte van 4.
  • 4x meer L2-cache
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L2 cache dan de gemiddelde processor (10 MB vs 2,5 MB). De gemiddelde processor heeft L2 cache van 2,5 MB.
  • 2.5x meer L2-cache per kern
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L2-cache per core dan de gemiddelde processor (1,3 MB/core vs 0,5 MB/core). De gemiddelde processor biedt 0,5 MB/core L2-cache per core.
  • 75% meer L3-cache per kern
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L3-cache per core dan de gemiddelde processor (3 MB/core vs 1.714 MB/core). De gemiddelde processor biedt 1.714 MB/core L3-cache per core.
  • 3x meer L3-cache
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L3 cache dan de gemiddelde processor (24 MB vs 8 MB). De gemiddelde processor heeft L3 cache van 8 MB.
  • Geavanceerdere microarchitectuur
    Intel Xeon W 11955M gebruikt een geavanceerdere microarchitectuur dan de gemiddelde processor (Tiger Lake vs Kaby Lake).
  • 66,7% meer L1-cache
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere L1 cache dan de gemiddelde processor (640 KB vs 384 KB). De gemiddelde processor heeft L1 cache van 384 KB.
  • Geavanceerdere foundry
    Intel Xeon W 11955M gebruikt een geavanceerder foundryproces dan de gemiddelde processor (Intel 10 nm SuperFin vs Intel 14 nm).
  • 16,7% kleiner productieproces
    Intel Xeon W 11955M heeft een lagere productieproces dan de gemiddelde processor (10 nm vs 12 nm). De gemiddelde processor gebruikt een productieproces van 12 nm.
  • Nieuwere PCIe-versie
    Intel Xeon W 11955M ondersteunt een nieuwere PCIe-versie dan de gemiddelde processor (4 vs 3,0).
  • 4 meer PCIe-lanes
    Intel Xeon W 11955M heeft meer PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (20 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.
  • 2x meer geheugencapaciteit
    Intel Xeon W 11955M heeft meer maximaal geheugen dan de gemiddelde processor (128 GB vs 64 GB). De gemiddelde processor ondersteunt 64 GB geheugen.
  • Ondersteunt ECC-geheugen
    Intel Xeon W 11955M ondersteunt ECC-geheugen, de gemiddelde processor niet.
  • 1 meer ondersteunde beeldschermen
    Intel Xeon W 11955M heeft meer ondersteunde beeldschermen dan de gemiddelde processor (4 vs 3). De gemiddelde processor ondersteunt 3 beeldschermen.
  • Oudere CPU-socket
    Intel Xeon W 11955M gebruikt een oudere CPU-socket dan de gemiddelde processor (FCBGA1787 vs FP2).
  • 7 lagere klokmultiplier
    Intel Xeon W 11955M heeft een lagere klokmultiplier dan de gemiddelde processor (21 vs 28). De gemiddelde processor heeft een klokmultiplier van 28.
  • 6,7% grotere die-grootte
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere die-grootte dan de gemiddelde processor (190 mm² vs 178 mm²). De gemiddelde processor heeft een die-grootte van 178 mm².
  • 2.04x duurder
    Intel Xeon W 11955M is duurder dan de gemiddelde processor (€510 vs €250).
    Intel Xeon W 11955M is duurder dan de gemiddelde processor (€510 vs €250).€510 vs €250
  • 6,7% grotere die-grootte
    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere die-grootte dan de gemiddelde processor (190 mm² vs 178 mm²). De gemiddelde processor heeft een die-grootte van 178 mm².
    Wat Is het?: Het fysieke gebied van de processorchip, meestal gemeten in vierkante millimeters.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de chipschaal en de productie-indeling vergelijkt.

    Belang: LAAG

    Goede waarde: <150 mm²

    Intel Xeon W 11955M heeft een hogere die-grootte dan de gemiddelde processor (190 mm² vs 178 mm²). De gemiddelde processor heeft een die-grootte van 178 mm².190 mm² vs 178 mm²
  • 7 lagere klokmultiplier
    Intel Xeon W 11955M heeft een lagere klokmultiplier dan de gemiddelde processor (21 vs 28). De gemiddelde processor heeft een klokmultiplier van 28.
    Wat Is het?: De verhouding die wordt gebruikt om de CPU-frequentie af te leiden van de basisklok.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u het overklokgedrag afstemt of vergelijkt.

    Belang: LAAG

    Goede waarde: >33

    Intel Xeon W 11955M heeft een lagere klokmultiplier dan de gemiddelde processor (21 vs 28). De gemiddelde processor heeft een klokmultiplier van 28.21 vs 28
  • Oudere CPU-socket
    Intel Xeon W 11955M gebruikt een oudere CPU-socket dan de gemiddelde processor (FCBGA1787 vs FP2).
    Wat Is het?: De fysieke socket op het moederbord waarin de processor past.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je zeker moet weten dat de CPU echt op een specifiek moederbord kan worden geplaatst.

    Belang: HOOG

    Intel Xeon W 11955M gebruikt een oudere CPU-socket dan de gemiddelde processor (FCBGA1787 vs FP2).FCBGA1787 vs FP2

Grafische vergelijking tussen Intel Xeon W 11955M en andere processoren

Attribuut categorie
Attribuut
Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Intel Xeon W 11955M?

  • Uitstekende prestaties in multithreaded applicaties en content creatie dankzij de 8 cores en 16 threads.
  • Ondersteuning voor ECC-geheugen (Error Correcting Code), wat cruciaal is voor de stabiliteit van werkstations.
  • Hoge turbo-kloksnelheid tot 5.0 GHz voor snelle single-core taken.
  • Ondersteuning voor geavanceerde instructiesets zoals AVX-512, wat prestaties in engineering-software een boost geeft.
  • Goede energie-efficiëntie voor het prestatieniveau (35W - 45W TDP).

What customers dislike about Intel Xeon W 11955M?

  • Hoge aanschafprijs in vergelijking met vergelijkbare consumenten-CPU's zoals de Core i9-serie.
  • Kan behoorlijk warm worden onder zware belasting, afhankelijk van de koeling in de laptop.
  • De processor is 'locked', wat de mogelijkheden voor overclocking beperkt.
  • Enkele gebruikers rapporteren incidentele haperingen of traagheid bij dagelijkse taken buiten workstation-gebruik.
  • Beperkte meerwaarde ten opzichte van de i9-11980HK als je geen specifieke Xeon-functies zoals vPro of ECC nodig hebt.

Expertbeoordelingen

B
browser.geekbench.com
16/05/2026

The Intel Xeon W-11955M is an 11th Gen Tiger Lake-H octa-core mobile workstation processor featuring 16 threads and boost speeds up to 5.0 GHz, supporting ECC memory for professional data integrity. Performance is optimized for CAD and BIM, providing strong single-threaded results and significant improvements over previous generations, along with integrated support for PCIe 4.0 and...Lees meer

C
cpubenchmark.net
Updated Daily (First listed April 2021)

The Intel Xeon W-11955M is a high-end, 8-core/16-thread Tiger Lake-H workstation processor designed for stability, featuring a 2.6 GHz base clock, 5.0 GHz turbo, and 24 MB of L3 cache. Key pros include ECC memory support for data integrity and Intel vPro for enterprise management, making it highly suitable for professional applications like CAD and 3D rendering. However, the chip...Lees meer

C
cpu-monkey.com
07. Oktober 2025

De Intel Xeon W-11955M is een high-end octa-core SoC op basis van de 10nm Tiger Lake H45-architectuur, ontworpen voor mobiele workstations. De chip beschikt over 16 threads, 24 MB L3-cache en een maximale boostklok van 5,0 GHz. Hij levert sterke multi-threaded prestaties die vergelijkbaar zijn met de i7-11850H, versterkt door PCIe 4.0-ondersteuning voor snelle gegevensoverdracht en...Lees meer

V
valid.x86.fr
15/06/2021

De CPU-Z-validatie voor de AMD Ryzen 9 7900X3D (12 cores/24 threads, 5,0 GHz) wijst op sterke high-end prestaties dankzij de 128 MB L3 3D V-Cache. Hoewel de chip competitieve multi-threaded scores laat zien, blijft hij bij pure productiviteit achter op de 16-core 7950X3D en de topmodellen van Intel. Hierdoor wordt hij vooral gepositioneerd als een gaming-chip met een hoge...Lees meer

V
valid.x86.fr
30/03/2026

De Intel Core i9-12900K, bekend van de CPU-Z 16-thread benchmark, toont superieure multi-threaded prestaties met een score van rond de 11.719, dankzij een hybride architectuur met 8 kernen. Deze zeer competitieve chip presteert beter dan de 11900K en wedijvert met de Ryzen 9 5900K, waardoor het een topkeuze is voor creators en gamers. Belangrijke voordelen zijn de hoge kloksnelheden...Lees meer

H
hardzone.es
18/02/2022

De ASUS ProArt Studiobook 16 OLED (W7600) is een krachtig workstation op maat gemaakt voor creatieve professionals, voorzien van een Intel Xeon of Core i9 processor, NVIDIA RTX graphics en een kleurgetrouw 16-inch 4K OLED-scherm. Een belangrijk hoogtepunt is de ASUS Dial, een fysieke draaiknop voor nauwkeurige aanpassingen in creatieve software, samen met een drukgevoelig touchpad....Lees meer

N
notebookcheck.nl
10/08/2021

De Intel Core i7-11850H is een high-end, 10nm Tiger Lake H45 octa-core processor ontworpen voor krachtige laptops, met acht Willow Cove-cores, 16 threads en boost-snelheden tot 4,8 GHz. Hij onderscheidt zich van de standaard i7-11800H door professionele beheerfuncties zoals Intel vPro en SIPP. De CPU biedt een aanzienlijke prestatieverbetering ten opzichte van vorige generaties en...Lees meer

N
notebookcheck.nl
14/10/2021

De HP ZBook Fury 15 G8 is een krachtig workstation uitgerust met een NVIDIA RTX A5000 GPU en Intel Core i9/Xeon-processors, ontworpen voor veeleisende professionele taken. Belangrijke pluspunten zijn de uitzonderlijke uitbreidingsmogelijkheden met vier SODIMM- en vier M.2-slots, samen met het hoogwaardige 4K DreamColor-display. Ondanks zijn kracht is het toestel zwaar en blijven de...Lees meer

Video Beoordelingen

Vergelijk Intel Xeon W 11955M met andere processoren

VS
VS

Vergelijk