Sorteren op:
    Sorteren op::
    Beste mobiele CPU overall

    Vergelijk

    intel-core-i5-1340p
    6.6
    Totaalscore
    6.5
    Technische score
    7.3
    Gebruikersscore
    7.3
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge single-core-prestaties (3419)
    • Hoge single-core-score (2251)
    • Hoog aantal cores (12)
    • Grote L2-cache (12 MB)
    • Hoge multi-core-score (9048)
    • Hoge Cinebench R20 single-core-score (655)
    • Moderne DDR-ondersteuning (DDR4/DDR5/LPDDR4X/LPDDR5/LPDDR5X)
    • Hoge boostkloksnelheid (4.6 GHz)

    Waarom Vermijden?

    • Kleine L3-cache per kern (1 MB/core)
    • Kleine L3-cache (12 MB)
    • Gebruikersscore laag
    • Geen geheugenoverclocking
    • Hogere prijs
    • Oudere CPU-socket (FCBGA1744)
    • Geen standaardkoeler
    • Lage bussnelheid (4 GT/s)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€290
    • PassMark-benchmarkresultaat: 18461
    • Aantal fysieke cores: 12
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 28 W

    De Intel Core i5-1340P is een mid-range Raptor Lake-P processor ontworpen voor dunne en lichte laptops, met een hybride architectuur van 12 cores (4 performance-cores en 8 efficien...Lees meer

    Vergelijk

    intel-core-i7-1360p
    6.6
    Totaalscore
    6.6
    Technische score
    6.1
    Gebruikersscore
    7.1
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge single-core-score (2457)
    • Hoge single-core-prestaties (3434)
    • Hoge boostkloksnelheid (5.0 GHz)
    • Hoog aantal cores (12)
    • Hoge multi-core-score (10125)
    • Moderne microarchitectuur (Raptor Lake)
    • Hoog aantal threads (16)
    • Grote L2-cache (9 MB)

    Waarom Vermijden?

    • Kleine L3-cache per kern (1.5 MB/core)
    • Gebruikersscore laag
    • Hogere prijs
    • Beperkte chipsetcompatibiliteit (N/A)
    • Geen geheugenoverclocking
    • Oudere CPU-socket (FCBGA1744)
    • Geen standaardkoeler
    • Geen ontgrendeling voor overclocking
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€420
    • PassMark-benchmarkresultaat: 18481
    • Aantal fysieke cores: 12
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 28 W

    De Intel Core i7-1360P is een hoogwaardige mobiele processor uit de Raptor Lake-P serie, ontworpen voor dunne en lichte laptops. Deze CPU beschikt over 12 kernen (4 performance-cor...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    6.3
    Totaalscore
    6.3
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    6.7
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge multi-core-prestaties (5547)
    • Hoge boostkloksnelheid (5.0 GHz)
    • Hoge single-core-prestaties (3191)
    • Hoge multi-core-score (8644)
    • Hoge PassMark-score (21532)
    • Grote L2-cache (10 MB)
    • Grote L3-cache per kern (3 MB/core)
    • Hoge Cinebench R20 single-core-score (610)

    Waarom Vermijden?

    • Beperkte ondersteuning voor instructiesets (SSE4.1, SSE4.2, AVX, AVX2, AVX-512)
    • Hogere prijs
    • Grote die-grootte (190 mm²)
    • Beperkte chipsetcompatibiliteit (WM590)
    • Geen geheugenoverclocking
    • Oudere CPU-socket (FCBGA1787)
    • Geen standaardkoeler
    • Geen ontgrendeling voor overclocking
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€510
    • PassMark-benchmarkresultaat: 21532
    • Aantal fysieke cores: 8
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 45 W

    De Intel Xeon W-11955M is een krachtige high-end processor voor mobiele werkstations, gebaseerd op de 10nm Tiger Lake-H architectuur met 8 cores en 16 threads. Belangrijke specific...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    6.1
    Totaalscore
    6.1
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    7.0
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoog aantal cores (10)
    • Hoge single-core-prestaties (3034)
    • Hoge Cinebench R20 single-core-score (649)
    • Hoge multi-core-score (8760)
    • Moderne DDR-ondersteuning (DDR4/DDR5/LPDDR4X/LPDDR5)
    • Grote L2-cache (9.5 MB)
    • Grote L2-cache per kern (1.25 MB/core)
    • Moderne microarchitectuur (Alder Lake)

    Waarom Vermijden?

    • Lage PassMark-score (12878)
    • Lage multi-core-prestaties (3153)
    • Kleine L3-cache per kern (1.2 MB/core)
    • Kleine L3-cache (12 MB)
    • Lage geheugencapaciteit (64 GB)
    • Beperkte chipsetcompatibiliteit (N/A)
    • Geen geheugenoverclocking
    • Oudere CPU-socket (FCBGA1744)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€260
    • PassMark-benchmarkresultaat: 12878
    • Aantal fysieke cores: 10
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 15 W

    De Intel Core i5-1245U is een energiezuinige mobiele processor uit de Alder Lake-serie, gebouwd op het Intel 7-proces (10nm), met 10 cores (2 performance-cores en 8 efficient-cores...Lees meer

    Vergelijk

    intel-core-i5-1235u
    5.9
    Totaalscore
    5.8
    Technische score
    7.3
    Gebruikersscore
    6.7
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge Cinebench R20 single-core-score (1640)
    • Hoog aantal cores (10)
    • Hoge single-core-prestaties (3086)
    • Hoge single-core-score (1816)
    • Moderne DDR-ondersteuning (DDR4/DDR5/LPDDR4X/LPDDR5)
    • Grote L2-cache (9.5 MB)
    • Grote L2-cache per kern (1.25 MB/core)
    • Moderne microarchitectuur (Alder Lake)

    Waarom Vermijden?

    • Lage PassMark-score (12619)
    • Lage multi-core-score (5617)
    • Kleine L3-cache per kern (1.2 MB/core)
    • Kleine L3-cache (12 MB)
    • Gebruikersscore laag
    • Lage geheugencapaciteit (64 GB)
    • Hogere prijs
    • Geen geheugenoverclocking
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€350
    • PassMark-benchmarkresultaat: 12619
    • Aantal fysieke cores: 10
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 15 W

    De Intel Core i5-1235U is een energiezuinige mobiele processor uit de Alder Lake-serie, gebouwd op het 10nm Intel 7-proces met een hybride architectuur van 10 cores (2 Performance-...Lees meer

    Beste AMD-mobiele CPU

    Vergelijk

    No image
    5.7
    Totaalscore
    5.7
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    4.8
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge multi-core-prestaties (5474)
    • Hoge single-core-score (2027)
    • Hoge single-core-prestaties (3159)
    • Hoge PassMark-score (22091)
    • Hoge boostkloksnelheid (4.6 GHz)
    • Hoge multi-core-score (7590)
    • Hoog aantal cores (8)
    • Hoog aantal threads (16)

    Waarom Vermijden?

    • Trage classroom-rendering (112.1)
    • Hoge CPU-temperatuur (105 °C)
    • Hogere prijs
    • Zwakke prijs-kwaliteitverhouding
    • Kleine L2-cache per kern (0.5 MB/core)
    • Lage geheugencapaciteit (64 GB)
    • Weinig PCIe-lanes (16)
    • Beperkte chipsetcompatibiliteit (N/A)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€1,440
    • PassMark-benchmarkresultaat: 22091
    • Aantal fysieke cores: 8
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 45 W

    De AMD Ryzen 9 5900HX is een krachtige high-end mobiele processor uit de Zen 3-familie (Cezanne), ontworpen voor gaming-laptops en workstations. Deze op 7nm gebouwde chip beschikt ...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    5.6
    Totaalscore
    5.6
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    6.5
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge boostkloksnelheid (4.7 GHz)
    • Grote L3-cache per kern (3 MB/core)
    • Hoge single-core-score (1713)
    • Hoge single-core-prestaties (2728)
    • Laag basisvermogen (12 W)
    • Grote L2-cache per kern (1.25 MB/core)
    • Moderne microarchitectuur (Tiger Lake)
    • Hoge Cinebench R20 single-core-score (561)

    Waarom Vermijden?

    • Lage multi-core-prestaties (2234)
    • Weinig PCIe-lanes (4)
    • Lage PassMark-score (9810)
    • Laag aantal cores (4)
    • Laag aantal threads (8)
    • Kleine L3-cache (12 MB)
    • Kleine L1-cache (320 KB)
    • Lage geheugencapaciteit (64 GB)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€360
    • PassMark-benchmarkresultaat: 9810
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 28 W

    De Intel Core i7-1165G7 is een quad-core processor uit de 11e generatie 'Tiger Lake' serie, gebouwd op een 10nm SuperFin-proces met een configureerbaar TDP van 12W tot 28W. De chip...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    5.5
    Totaalscore
    5.5
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    6.4
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge multi-core-prestaties (5051)
    • Hoge single-core-prestaties (3000)
    • Hoge single-core-score (1750)
    • Hoge PassMark-score (20587)
    • Hoog aantal cores (8)
    • Hoog aantal threads (16)
    • Geavanceerd productieproces (7 nm)
    • Hoge multi-core-score (7155)

    Waarom Vermijden?

    • Hoge CPU-temperatuur (105 °C)
    • Kleine L2-cache per kern (0.5 MB/core)
    • Hogere prijs
    • Lage geheugencapaciteit (64 GB)
    • Weinig PCIe-lanes (16)
    • Oudere PCIe-ondersteuning (3.0)
    • Geen geheugenoverclocking
    • Beperkte beveiligingsuitbreidingen (AES-NI, SHA, NX bit, SMAP, SMEP, SME)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€400
    • PassMark-benchmarkresultaat: 20587
    • Aantal fysieke cores: 8
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 45 W

    De AMD Ryzen 7 5800H is een krachtige laptop-processor gebaseerd op de Zen 3-architectuur (Cezanne), gefabriceerd op een efficiënt 7nm-proces. De chip beschikt over 8 cores en 16 t...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    5.1
    Totaalscore
    5.1
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    6.6
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Hoge single-core-prestaties (2882)
    • Hoge multi-core-prestaties (3709)
    • Grote L3-cache per kern (2.67 MB/core)
    • Geavanceerd productieproces (7 nm)
    • Hoge single-core-score (1590)
    • Hoge multi-core-score (6856)
    • Hoge PassMark-score (16443)
    • Moderne microarchitectuur (Cezanne)

    Waarom Vermijden?

    • Laag aantal cores (6)
    • Lage boostkloksnelheid (4.2 GHz)
    • Lage geheugencapaciteit (32 GB)
    • Hoge CPU-temperatuur (105 °C)
    • Kleine L2-cache (3 MB)
    • Kleine L2-cache per kern (0.5 MB/core)
    • Weinig PCIe-lanes (16)
    • Oudere PCIe-ondersteuning (3.0)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€90
    • PassMark-benchmarkresultaat: 16443
    • Aantal fysieke cores: 6
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 45 W

    De AMD Ryzen 5 5600H is een krachtige laptop-processor uit de Cezanne-generatie, gebouwd op de 7nm Zen 3-architectuur met 6 cores en 12 threads. De chip heeft een basiskloksnelheid...Lees meer

    Vergelijk

    intel-core-i7-4800mq
    5.0
    Totaalscore
    4.8
    Technische score
    7.4
    Gebruikersscore
    6.2
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Brede ondersteuning voor instructiesets (MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, AVX, AVX2, F16C, FMA3, AES, BMI1, BMI2)
    • Ondersteunt multithreading
    • Compacte die-grootte (177 mm²)
    • Laag basisvermogen (47 W)
    • Moderne CPU-architectuur (x86-64)
    • Zeer populair
    • Lage TJ Max (100 °C)
    • Configureerbare TDP

    Waarom Vermijden?

    • Lage multi-core-score (1064)
    • Lage single-core-prestaties (1921)
    • Lage single-core-score (1067)
    • Lage boostkloksnelheid (3.7 GHz)
    • Laag aantal cores (4)
    • Ouder productieproces (22 nm)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    • Kleine L3-cache (6 MB)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€330
    • PassMark-benchmarkresultaat: ?
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 47 W

    De Intel Core i7-4800MQ is een hoogwaardige quad-core processor uit de Haswell-architectuur (4e generatie), geproduceerd op een 22nm-procedé en gelanceerd in 2013. De processor bes...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    5.0
    Totaalscore
    4.7
    Technische score
    7.3
    Gebruikersscore
    6.5
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Grote L2-cache per kern (1.25 MB/core)
    • Moderne microarchitectuur (Alder Lake)
    • Laag basisvermogen (15 W)
    • Moderne DDR-ondersteuning (DDR4/DDR5)
    • Moderne PCIe-ondersteuning (4.0)
    • Veel PCIe-lanes (20)
    • Geavanceerd productieproces (10 nm)
    • Hoge geheugensnelheid (5200 MHz)

    Waarom Vermijden?

    • Lage single-core-prestaties (838)
    • Lage PassMark-score (2553)
    • Lage boostkloksnelheid (1.1 GHz)
    • Lage single-core-score (641)
    • Lage multi-core-score (1598)
    • Laag aantal cores (5)
    • Laag aantal threads (5)
    • Kleine L3-cache (8 MB)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€110
    • PassMark-benchmarkresultaat: 2553
    • Aantal fysieke cores: 5
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 15 W

    De Intel Celeron 7305 is een instapmodel mobiele processor uit de Alder Lake-U serie, gelanceerd in het eerste kwartaal van 2022. Deze chip beschikt over 5 kernen en 5 threads (1 P...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    4.9
    Totaalscore
    4.9
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    6.5
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Compacte die-grootte (94 mm²)
    • Laag boostvermogen (35 W)
    • Lage TJ Max (105 °C)
    • Laag basisvermogen (35 W)
    • Lagere prijs
    • Lage TDP (35 W)
    • Moderne CPU-architectuur (x86-64)
    • Ondersteunt virtualisatie

    Waarom Vermijden?

    • Lage PassMark-score (1275)
    • Lage single-core-prestaties (1176)
    • Laag aantal cores (2)
    • Laag aantal threads (2)
    • Kleine L3-cache (2 MB)
    • Kleine L2-cache (0.5 MB)
    • Ouder productieproces (22 nm)
    • Lage geheugensnelheid (1600 MHz)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€70
    • PassMark-benchmarkresultaat: 1275
    • Aantal fysieke cores: 2
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 35 W

    De Intel Celeron 1020M is een instapmodel dual-core mobiele processor uit 2013, gebaseerd op de Ivy Bridge-architectuur en geproduceerd op een 22nm-procedé. De chip beschikt over t...Lees meer

    Vergelijk

    intel-core-i7-3840qm
    4.9
    Totaalscore
    4.7
    Technische score
    7.3
    Gebruikersscore
    6.4
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Grote L3-cache per kern (2 MB/core)
    • Lage TJ Max (105 °C)
    • Compacte die-grootte (160 mm²)
    • Lagere prijs
    • Laag basisvermogen (45 W)
    • Ondersteunt multithreading
    • Moderne CPU-architectuur (x86-64)
    • Lage TDP (45 W)

    Waarom Vermijden?

    • Lage single-core-score (620)
    • Lage single-core-prestaties (1911)
    • Lage PassMark-score (5838)
    • Laag aantal cores (4)
    • Lage boostkloksnelheid (3.8 GHz)
    • Ouder productieproces (22 nm)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    • Lage geheugensnelheid (1600 MHz)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€35
    • PassMark-benchmarkresultaat: 5838
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 45 W

    De Intel Core i7-3840QM is een krachtige quad-core mobiele processor uit de Ivy Bridge-architectuur, gebouwd op een 22nm-procedé met 4 fysieke kernen en 8 threads dankzij Hyper-Thr...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    4.7
    Totaalscore
    4.4
    Technische score
    7.3
    Gebruikersscore
    6.3
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Grote L3-cache per kern (2 MB/core)
    • Lage TJ Max (105 °C)
    • Compacte die-grootte (160 mm²)
    • Lagere prijs
    • Laag basisvermogen (45 W)
    • Ondersteunt multithreading
    • Moderne CPU-architectuur (x86-64)
    • Lage TDP (45 W)

    Waarom Vermijden?

    • Lage single-core-prestaties (1850)
    • Lage multi-core-score (2003)
    • Lage PassMark-score (5593)
    • Lage boostkloksnelheid (3.7 GHz)
    • Laag aantal cores (4)
    • Ouder productieproces (22 nm)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    • Lage geheugensnelheid (1600 MHz)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€35
    • PassMark-benchmarkresultaat: 5593
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 45 W

    De Intel Core i7-3820QM is een high-end Ivy Bridge quad-core processor voor laptops met een basiskloksnelheid van 2,7 GHz en een maximale Turbo Boost tot 3,7 GHz. Deze 22nm-process...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    4.7
    Totaalscore
    4.7
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    6.0
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Snelle classroom-rendering (2274.84)
    • Snelle Blender-rendering (790.56)
    • Laag basisvermogen (15 W)
    • Compacte die-grootte (111 mm²)
    • Laag boostvermogen (47 W)
    • Lage TDP (15 W)
    • Ondersteunt multithreading
    • Moderne CPU-architectuur (x86-64)

    Waarom Vermijden?

    • Lage multi-core-prestaties (1797)
    • Lage multi-core-score (3069)
    • Lage single-core-prestaties (2110)
    • Lage single-core-score (1190)
    • Laag aantal cores (4)
    • Oudere microarchitectuur (Comet Lake)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    • Kleine L3-cache (6 MB)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€260
    • PassMark-benchmarkresultaat: ?
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 15 W

    De Intel Core i5-10210U is een quad-core processor uit de 10e generatie Comet Lake-serie, ontworpen voor dunne en lichte laptops. Met een basiskloksnelheid van 1,6 GHz, een maximal...Lees meer

    Vergelijk

    intel-core-i7-3940xm
    4.5
    Totaalscore
    4.3
    Technische score
    6.9
    Gebruikersscore
    6.2
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Ontgrendeld voor overclocking
    • Grote L3-cache per kern (2 MB/core)
    • Lage TJ Max (105 °C)
    • Ondersteunt geheugenoverclocking
    • Compacte die-grootte (160 mm²)
    • Lagere prijs
    • Ondersteunt multithreading
    • Zeer populair

    Waarom Vermijden?

    • Lage single-core-score (642)
    • Lage multi-core-score (2095)
    • Lage single-core-prestaties (1970)
    • Lage PassMark-score (6012)
    • Laag aantal cores (4)
    • Lage boostkloksnelheid (3.9 GHz)
    • Ouder productieproces (22 nm)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€95
    • PassMark-benchmarkresultaat: 6012
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 55 W

    De Intel Core i7-3940XM is een high-end quad-core processor uit de Ivy Bridge-architectuur (22nm), ontworpen voor mobiele werkstations en grote laptops. Deze Extreme Edition beschi...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    4.5
    Totaalscore
    4.2
    Technische score
    7.4
    Gebruikersscore
    5.8
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Snelle Blender-rendering (716.5)
    • Snelle classroom-rendering (2142.37)
    • Hoge boostkloksnelheid (4.6 GHz)
    • Laag basisvermogen (15 W)
    • Laag boostvermogen (44 W)
    • Grote L3-cache per kern (2 MB/core)
    • Moderne microarchitectuur (Whiskey Lake)
    • Lage TDP (15 W)

    Waarom Vermijden?

    • Lage multi-core-prestaties (1518)
    • Lage PassMark-score (5958)
    • Lage single-core-prestaties (2102)
    • Lage multi-core-score (4192)
    • Laag aantal cores (4)
    • Lage single-core-score (1375)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    • Kleine L2-cache per kern (0.25 MB/core)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€360
    • PassMark-benchmarkresultaat: 5958
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 15 W

    De Intel Core i7-8565U is een energiezuinige quad-core processor uit de Whiskey Lake-serie, met een basiskloksnelheid van 1,8 GHz en een indrukwekkende maximale turbofrequentie van...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    4.5
    Totaalscore
    4.4
    Technische score
    5.6
    Gebruikersscore
    5.8
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Laag basisvermogen (6 W)
    • Moderne DDR-ondersteuning (DDR4/DDR5/LPDDR5)
    • Moderne microarchitectuur (Alder Lake)
    • Laag boostvermogen (25 W)
    • Geavanceerd productieproces (10 nm)
    • Lage TJ Max (105 °C)
    • Lage TDP (6 W)
    • Hoge geheugensnelheid (4800 MHz)

    Waarom Vermijden?

    • Lage single-core-prestaties (1767)
    • Lage PassMark-score (4607)
    • Lage Cinebench R20 single-core-score (265)
    • Lage multi-core-score (3617)
    • Lage single-core-score (1238)
    • Lage boostkloksnelheid (3.7 GHz)
    • Laag aantal cores (4)
    • Laag aantal threads (4)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€310
    • PassMark-benchmarkresultaat: 4607
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 6 W

    De Intel N200 is een instapmodel processor uit de Alder Lake-N serie, gelanceerd in begin 2023, die beschikt over 4 cores en 4 threads met een maximale kloksnelheid van 3,7 GHz en ...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    4.5
    Totaalscore
    4.5
    Technische score
    ?
    Gebruikersscore
    6.1
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Lage TJ Max (105 °C)
    • Laag basisvermogen (35 W)
    • Compacte die-grootte (160 mm²)
    • Lagere prijs
    • Ondersteunt multithreading
    • Lage TDP (35 W)
    • Moderne CPU-architectuur (x86-64)
    • Ondersteunt virtualisatie

    Waarom Vermijden?

    • Lage single-core-score (510)
    • Lage single-core-prestaties (1584)
    • Lage PassMark-score (4751)
    • Lage boostkloksnelheid (3.2 GHz)
    • Laag aantal cores (4)
    • Ouder productieproces (22 nm)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    • Kleine L3-cache (6 MB)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€25
    • PassMark-benchmarkresultaat: 4751
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 35 W

    De Intel Core i7-3632QM is een quad-core mobiele processor uit de Ivy Bridge-architectuur (22 nm), gelanceerd in het derde kwartaal van 2012. De chip beschikt over 4 fysieke kernen...Lees meer

    Vergelijk

    No image
    4.4
    Totaalscore
    4.2
    Technische score
    6.0
    Gebruikersscore
    5.8
    Prijs-kwaliteitverhouding

    Waarom Kopen?

    • Snelle classroom-rendering (2852.02)
    • Snelle Blender-rendering (771.41)
    • Laag basisvermogen (15 W)
    • Laag boostvermogen (25 W)
    • Compacte die-grootte (123 mm²)
    • Moderne microarchitectuur (Kaby Lake Refresh)
    • Moderne DDR-ondersteuning (DDR4/LPDDR3)
    • Lage TDP (15 W)

    Waarom Vermijden?

    • Lage single-core-prestaties (1875)
    • Lage multi-core-prestaties (1509)
    • Lage PassMark-score (5801)
    • Lage boostkloksnelheid (3.4 GHz)
    • Lage multi-core-score (3500)
    • Laag aantal cores (4)
    • Lage Cinebench R20 single-core-score (349)
    • Kleine L2-cache (1 MB)
    double-arrow
    • Gem. prijs: ~€260
    • PassMark-benchmarkresultaat: 5801
    • Aantal fysieke cores: 4
    • TDP (thermisch ontwerpvermogen): 15 W

    De Intel Core i5-8250U is een efficiënte quad-core processor uit de Kaby Lake Refresh-serie, uitgerust met 4 kernen, 8 threads en 6 MB Smart Cache. De chip heeft een basiskloksnelh...Lees meer

    As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases.
    • 1
    • 2
    • ...
    • 33
    • Volgende pagina