Intel N200 Recensie | 78 Gegevens vergelijking

double-arrow
  • Gem. prijs: ~€310
  • PassMark-benchmarkresultaat: 4607
  • Aantal fysieke cores: 4
  • CPU-boostkloksnelheid: 3.7 GHz

Intel N200 recensie. Vergelijk 78 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit model scoort binnen processoren en of het de aankoop waard is.

4.5

Totaalscore

Wat Is het?: Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de processor, gebaseerd op technische analyses en gebruikersreviews.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snel wilt zien welke processors tot de beste op de markt behoren.

Scorecomponenten:

90.0%

4.4

Technische score

10.0%

5.6

Gebruikersscore

Slecht
4.4

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

3.3

Prestaties

18.0%

6.2

Cache en architectuur

10.0%

4.5

Geheugen en PCIe

7.0%

6.2

Vermogen en thermiek

4.0%

8.0

Platform

1.0%

7.1

Geïntegreerde graphics

Slecht
5.6

Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

7.2

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

2.0

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
3.6
(8)

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

Goed
  • 2.8
    Gaming

    Scorecomponenten:

    30.0%

    2.4

    PassMark single-core-benchmarkscore

    25.0%

    3.5

    Geekbench 6 single-core-benchmarkscore

    20.0%

    3.7

    CPU-boostkloksnelheid

    17.0%

    1.8

    L3-cache

    8.0%

    1.8

    Aantal fysieke cores

  • 2.0
    Videobewerking

    Scorecomponenten:

    45.0%

    2.2

    Geekbench 6 multi-core-benchmarkscore

    20.0%

    1.8

    Aantal fysieke cores

    20.0%

    1.6

    CPU-threads

    15.0%

    1.8

    L3-cache

  • No image
No image

Beste prijzen

Top ranglijsten

?

Available: ranking among products currently available (including other versions of this product).
All: ranking among all products in the database.

Oordeel

De Intel N200 is een instapmodel processor uit de Alder Lake-N serie, gelanceerd in begin 2023, die beschikt over 4 cores en 4 threads met een maximale kloksnelheid van 3,7 GHz en 6 MB cache. Dankzij het extreem lage TDP van slechts 6 watt is deze chip uitermate geschikt voor passief gekoelde en energiezuinige laptops of mini-pc's. De belangrijkste voordelen zijn de ondersteuning voor modern DDR5-4800 geheugen, AV1-videodecodering voor soepele 4K-streaming en een relatief krachtige geïntegreerde UHD Graphics met 32 execution units. Enkele nadelen zijn de beperking tot single-channel geheugen, het ontbreken van Hyper-Threading en de matige prestaties bij zware rekentaken of moderne gaming.

Technische specificaties van processor Intel N200

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

3.3

Prestaties

18.0%

6.2

Cache en architectuur

10.0%

4.5

Geheugen en PCIe

7.0%

6.2

Vermogen en thermiek

4.0%

8.0

Platform

1.0%

7.1

Geïntegreerde graphics

4.4
Intel N200 heeft een technische score van 4,39 punten, lager dan die van 68,8% van de producten in deze categorie.
Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

7.2

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

2.0

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
3.6
(8)

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

5.6
Intel N200 heeft een gebruikersscore van 5,63 punten, lager dan die van 99% van de producten in deze categorie.
Populariteit
Wat Is het?: Een indicator op basis van het aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je liever een processor kiest die door veel andere kopers is gekozen en beoordeeld.
2.0
Intel N200 heeft een populariteitsscore van 2 punten, hoger dan die van 76,8% van de producten in deze categorie.
Prijs-kwaliteitverhouding

Wat Is het?: Een indicator die de totaalscore van de processor combineert met de prijs.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor zoekt met een goede balans tussen prestaties, efficiëntie en prijs.

Scorecomponenten:

60.0%

4.5

Totaalscore

40.0%

8.9

Prijs

5.8
Intel N200 heeft een prijs-kwaliteitsscore van 5,8 punten, lager dan die van 73,4% van de producten in deze categorie.
Merk
Wat Is het?: De fabrikant of het merk van het product.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de voorkeur geeft aan een specifiek ecosysteem, ondersteuningsnetwerk of ontwerpfilosofie.

Belang: GEMIDDELD

Intel
Processortype
Wat Is het?: Het type systeem waarvoor de processor bedoeld is, zoals desktop-pc's, laptops, workstations of servers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor wilt die bedoeld is voor het soort machine dat je echt bouwt of koopt, en niet voor een andere systeemklasse.

Belang: HOOG

mobiel
Intel N200 behoort tot de mobiel-processorklasse, die geavanceerder is dan die van 7,3% van de processoren en gelijk is aan die van 48,6% van de processoren.
laptop
CPU-socket
Wat Is het?: De fysieke socket op het moederbord waarin de processor past.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je zeker moet weten dat de CPU echt op een specifiek moederbord kan worden geplaatst.

Belang: HOOG

FCBGA1264
Intel N200 gebruikt de FCBGA1264 CPU-socket, die ouder is dan die van 93,3% van de processoren en gelijk is aan die van 0,6% van de processoren.
Chipset
Wat Is het?: De moederbordchipsetfamilies die officieel bedoeld zijn om met de processor te werken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je controleert of een CPU zal werken met de moederbordfuncties en het platform dat je wilt gebruiken.

Belang: HOOG

N/A
CPU-architectuur
Wat Is het?: De processorfamilie of ontwerpgeneratie achter de chip, zoals Zen 4 of Raptor Lake.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je CPU's uit verschillende generaties vergelijkt en beter wilt inschatten hoe modern het ontwerp is, welk functieniveau het heeft en in welke prestatieklasse het valt.

Belang: HOOG

x86-64
Intel N200 gebruikt de x86-64-architectuur, die geavanceerder is dan die van 1,7% van de processoren en gelijk is aan die van 98,3% van de processoren.
Alles weergeven
Aantal fysieke cores
Wat Is het?: Het aantal fysieke CPU-kernen op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u workloads uitvoert die profiteren van meer echte cores.

Belang: HOOG

Goede waarde: 8+

4
Intel N200 heeft 4 CPU-cores, wat minder is dan bij 50,7% van de processoren en gelijk is aan 28,5% van de processoren.
CPU-threads
Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

Belang: HOOG

Goede waarde: 16+

4
Intel N200 biedt 4 CPU-threads, wat minder is dan bij 67,3% van de processoren en gelijk is aan 26,6% van de processoren.
Threads per core
Wat Is het?: Het aantal threads dat elke fysieke kern aankan.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u SMT- of Hyper-Threading-gedrag vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: 2

1
Intel N200 biedt 1 threads per kern, wat minder is dan bij 69,7% van de processoren en gelijk is aan 30,3% van de processoren.
CPU-boostkloksnelheid
Wat Is het?: De hoogste kloksnelheid die de processor kan bereiken onder boostomstandigheden.
Wanneer is het belangrijk?: Als je pieksnelheid in korte bursts belangrijk vindt.

Belang: HOOG

Goede waarde: >4.7 GHz

3,7 GHz
Intel N200 haalt een boostklok van 3,7 GHz, die lager is dan die van 72,7% van de processoren en gelijk is aan die van 3,9% van de processoren.
CPU-basiskloksnelheid
Wat Is het?: De standaard operationele kloksnelheden van de processorkernen vóór boostgedrag.
Wanneer is het belangrijk?: Als je aanhoudende snelheid vergelijkt bij langere werklasten.

Belang: GEMIDDELD

4 x 1,0 GHz
Intel N200 heeft een basisklok van 4x1.0 GHz, die gelijk is aan die van 100% van de processoren.
Alles weergeven
Productieproces
Wat Is het?: Het knooppunt van het productieproces dat wordt gebruikt om de processor te produceren, meestal gemeten in nanometers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u efficiëntie, warmte en procesopwekking vergelijkt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <10 nm

10 nm
Intel N200 gebruikt een productieproces van 10 nm, dat geavanceerder is dan dat van 52,3% van de processoren en gelijk is aan dat van 19,1% van de processoren.
Foundry
Wat Is het?: De halfgeleiderfabrikant die de processor fabriceert.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u processourcing en productiegeneratie vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Intel 7
Intel N200 wordt gebouwd op het foundryproces Intel 7, dat geavanceerder is dan dat van 66,2% van de processoren en gelijk is aan dat van 14,9% van de processoren.
L3-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L3-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u betere prestaties wilt bij cachegevoelige workloads en games.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=16 MB

6 MB
Intel N200 heeft een L3-cache van 6 MB, die kleiner is dan die van 60,4% van de processoren en gelijk is aan die van 9,7% van de processoren.
L2-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L2-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Als je het CPU-ontwerp en de gegevenstoegang dicht bij de kernen vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=6 MB

2 MB
Intel N200 heeft een L2-cache van 2 MB, die kleiner is dan die van 51,3% van de processoren en gelijk is aan die van 11,1% van de processoren.
L1-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L1-cache die in de processor is ingebouwd.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u cachebronnen op kernniveau vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=512 KB

384 KB
Intel N200 heeft een L1-cache van 384 KB, die groter is dan die van 45% van de processoren en gelijk is aan die van 15,8% van de processoren.
Alles weergeven
DDR-geheugenversie
Wat Is het?: De RAM-generatie die de processor hoort te ondersteunen, zoals DDR4 of DDR5.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de CPU moet passen bij het type geheugen dat je wilt kopen of hergebruiken.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: DDR5

DDR4/DDR5/LPDDR5
Intel N200 ondersteunt DDR DDR4/DDR5/LPDDR5, wat moderner is dan bij 95,2% van de processoren en gelijk is aan dat van 0,4% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid
Wat Is het?: De hoogste officiële geheugensnelheid die door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u RAM kiest en het ondersteunde snelheidsplafond wilt weten.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=4800 MHz

4.800 MHz
Intel N200 ondersteunt geheugensnelheden tot 4.800 MHz, wat hoger is dan bij 66,4% van de processoren en gelijk is aan 5,6% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (JEDEC)
Wat Is het?: De hoogste officiële RAM-snelheid die de processor onder standaard JEDEC-instellingen ondersteunt, voordat geheugenoverklokprofielen worden toegepast.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe snel je RAM op officieel ondersteunde standaardinstellingen kan draaien, zonder XMP, EXPO of handmatige tuning.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5600 MHz

DDR5-4800 MHz
Intel N200 ondersteunt JEDEC-snelheden tot DDR5-4.800 MHz, wat hoger is dan bij 66,5% van de processoren en gelijk is aan 5,6% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (XMP / EXPO)
Wat Is het?: De hoogste geheugensnelheid ondersteund via XMP- of EXPO-profielen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u sneller RAM wilt via geheugenprofielen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5200 MHz

N/A
Maximale geheugencapaciteit
Wat Is het?: De grootste totale hoeveelheid geheugen die officieel door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u een systeem plant met een zeer grote RAM-capaciteit.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=128 GB

16 GB
Intel N200 ondersteunt tot 16 GB geheugen, wat minder is dan bij 91,7% van de processoren en gelijk is aan 6,4% van de processoren.
Alles weergeven
Geïntegreerde graphics
Wat Is het?: Geeft aan of de processor ingebouwde grafische functionaliteit heeft, zodat het systeem beeld kan geven zonder aparte videokaart.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat de pc zonder aparte GPU werkt, of wanneer je een kantoor-, media-, compacte of makkelijk te troubleshooten machine bouwt.

Belang: HOOG

ja
Intel N200 heeft geïntegreerde graphics. 87,6% van de processoren heeft geïntegreerde graphics.
Model van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De modelnaam van de geïntegreerde grafische processor, indien aanwezig.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u van plan bent de ingebouwde grafische kaart van de CPU te gebruiken.

Belang: GEMIDDELD

Intel UHD Graphics 32EU
Intel N200 gebruikt de geïntegreerde GPU Intel UHD Graphics 32EU, die minder geavanceerd is dan die in 62,1% van de processoren en gelijk is aan die in 0,9% van de processoren.
Uitvoeringseenheden van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: Het aantal uitvoeringseenheden dat beschikbaar is in de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Als je de ingebouwde grafische mogelijkheden vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=24

32
Intel N200 heeft 32 GPU-uitvoeringseenheden, wat meer is dan bij 70,8% van de processoren en gelijk is aan 9,9% van de processoren.
Basisfrequentie van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De basiswerkfrequentie van de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer geïntegreerde grafische prestaties voor u belangrijk zijn.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=350 MHz

300 MHz
Intel N200 heeft een klok van de geïntegreerde GPU van 300 MHz, die lager is dan die van 57% van de processoren en gelijk is aan die van 38,7% van de processoren.
Geïntegreerde media-encoders/-decoders
Wat Is het?: De hardwaremediaformaten die de processor rechtstreeks kan coderen of decoderen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u video streamt, bewerkt of vertrouwt op hardwaremediaversnelling.

Belang: LAAG

H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)
Intel N200 ondersteunt H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)-mediacodecs, wat bredere ondersteuning biedt dan 85% van de processoren en gelijk is aan 5,6% van de processoren.
Alles weergeven
TDP (thermisch ontwerpvermogen)
Wat Is het?: Het nominale thermische ontwerpvermogen, dat een algemeen idee geeft van de koelings- en stroombehoeften.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest voor een koeler of een strakkere behuizing inbouwt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <30 W

6 W
Intel N200 heeft een TDP van 6 W, wat lager is dan die van 96,9% van de processoren en gelijk is aan die van 1,7% van de processoren.
Basisvermogen (PL1)
Wat Is het?: Het duurzame vermogensdoel dat wordt gebruikt voor langere CPU-belastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u kiest voor koeling en stroomvoorziening voor langdurige werklasten.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <30 W

6 W
Intel N200 heeft een basisvermogen van 6 W, wat lager is dan dat van 96,8% van de processoren en gelijk is aan dat van 1,7% van de processoren.
Boostvermogen (PL2)
Wat Is het?: De kortetermijnlimiet voor het boostvermogen die de processor kan gebruiken bij zwaardere turbobelastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u koeling en vermogensafgifte op maat maakt voor optimaal turbogedrag.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <50 W

25 W
Intel N200 heeft een boostvermogen van 25 W, wat lager is dan dat van 83,1% van de processoren en gelijk is aan dat van 9,2% van de processoren.
Tau (limiet voor vermogensduur)
Wat Is het?: De tijdslimiet waarop de CPU op een hoger boostvermogen kan blijven voordat hij naar duurzaam vermogen zakt.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u het gedrag van turbo's onder langere belasting wilt begrijpen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <=28 s

28 seconden
Intel N200 heeft een turboduur van 28 seconden, die langer is dan die van 3,8% van de processoren en gelijk is aan die van 85% van de processoren.
Configureerbare TDP
Wat Is het?: Toont of de processor alternatieve TDP- of energiemodi ondersteunt voor verschillende thermische en chassisdoelen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de vermogenslimieten wilt afstemmen op stillere systemen, compactere constructies of strakkere thermische grenzen.

Belang: LAAG

nee
Intel N200 ondersteunt geen configureerbare TDP. 52,9% van de processoren ondersteunt configureerbare TDP.
Alles weergeven

Intel N200 vs de gemiddelde processor

  • Nieuwere DDR-ondersteuning
    Intel N200 ondersteunt een nieuwere DDR-generatie dan de gemiddelde processor (DDR4/DDR5/LPDDR5 vs DDR4).
    Wat Is het?: De RAM-generatie die de processor hoort te ondersteunen, zoals DDR4 of DDR5.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de CPU moet passen bij het type geheugen dat je wilt kopen of hergebruiken.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: DDR5

    Intel N200 ondersteunt een nieuwere DDR-generatie dan de gemiddelde processor (DDR4/DDR5/LPDDR5 vs DDR4).DDR4/DDR5/LPDDR5 vs DDR4
  • 86,7% lager basisvermogen
    Intel N200 heeft een lagere basisverbruik dan de gemiddelde processor (6 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.
    Wat Is het?: Het duurzame vermogensdoel dat wordt gebruikt voor langere CPU-belastingen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u kiest voor koeling en stroomvoorziening voor langdurige werklasten.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: <30 W

    Intel N200 heeft een lagere basisverbruik dan de gemiddelde processor (6 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.6 W vs 45 W
  • Geavanceerdere microarchitectuur
    Intel N200 gebruikt een geavanceerdere microarchitectuur dan de gemiddelde processor (Alder Lake vs Kaby Lake).
    Wat Is het?: De interne kernontwerpcodenaam die wordt gebruikt voor de processorgeneratie.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je CPU's op een dieper architectonisch niveau vergelijkt.

    Belang: LAAG

    Intel N200 gebruikt een geavanceerdere microarchitectuur dan de gemiddelde processor (Alder Lake vs Kaby Lake).Alder Lake vs Kaby Lake
  • 60,9% lager boostvermogen
    Intel N200 heeft een lagere boostverbruik dan de gemiddelde processor (25 W vs 64 W). De gemiddelde processor heeft een boostverbruik van 64 W.
    Wat Is het?: De kortetermijnlimiet voor het boostvermogen die de processor kan gebruiken bij zwaardere turbobelastingen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u koeling en vermogensafgifte op maat maakt voor optimaal turbogedrag.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: <50 W

    Intel N200 heeft een lagere boostverbruik dan de gemiddelde processor (25 W vs 64 W). De gemiddelde processor heeft een boostverbruik van 64 W.25 W vs 64 W
  • 5 °C hogere TJ Max
    Intel N200 heeft een hogere TJ Max dan de gemiddelde processor (105 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor heeft een TJ Max van 100 °C.
    Wat Is het?: De hoogste veilige operationele junctietemperatuur voordat de CPU begint te smoren of zichzelf te beschermen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de koeling afstemt of de thermiek onder belasting bewaakt.

    Belang: LAAG

    Goede waarde: >=100 °C

    Intel N200 heeft een hogere TJ Max dan de gemiddelde processor (105 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor heeft een TJ Max van 100 °C.105 °C vs 100 °C
  • 86,7% lagere TDP
    Intel N200 heeft een lagere TDP dan de gemiddelde processor (6 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.
    Wat Is het?: Het nominale thermische ontwerpvermogen, dat een algemeen idee geeft van de koelings- en stroombehoeften.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest voor een koeler of een strakkere behuizing inbouwt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: <30 W

    Intel N200 heeft een lagere TDP dan de gemiddelde processor (6 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.6 W vs 45 W
  • Geavanceerdere foundry
    Intel N200 gebruikt een geavanceerder foundryproces dan de gemiddelde processor (Intel 7 vs Intel 14 nm).
    Wat Is het?: De halfgeleiderfabrikant die de processor fabriceert.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u processourcing en productiegeneratie vergelijkt.

    Belang: GEMIDDELD

    Intel N200 gebruikt een geavanceerder foundryproces dan de gemiddelde processor (Intel 7 vs Intel 14 nm).Intel 7 vs Intel 14 nm
  • 63,7% hogere geheugensnelheid
    Intel N200 heeft een hogere maximale geheugensnelheid dan de gemiddelde processor (4.800 MHz vs 2.933 MHz). De gemiddelde processor ondersteunt een geheugensnelheid van 2.933 MHz.
    Wat Is het?: De hoogste officiële geheugensnelheid die door de processor wordt ondersteund.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u RAM kiest en het ondersteunde snelheidsplafond wilt weten.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >=4800 MHz

    Intel N200 heeft een hogere maximale geheugensnelheid dan de gemiddelde processor (4.800 MHz vs 2.933 MHz). De gemiddelde processor ondersteunt een geheugensnelheid van 2.933 MHz.4.800 MHz vs 2.933 MHz
  • 3 nieuwer releasejaar
    Intel N200 heeft een recentere releasedatum dan de gemiddelde processor (2023 vs 2020).
  • Inclusief cryptoversnelling
    Intel N200 bevat cryptoversnelling, de gemiddelde processor niet.
  • 2 bredere front-end
    Intel N200 heeft een hogere front-endbreedte dan de gemiddelde processor (6 vs 4). De gemiddelde processor gebruikt een front-endbreedte van 4.
  • Geavanceerdere microarchitectuur
    Intel N200 gebruikt een geavanceerdere microarchitectuur dan de gemiddelde processor (Alder Lake vs Kaby Lake).
  • Geavanceerdere foundry
    Intel N200 gebruikt een geavanceerder foundryproces dan de gemiddelde processor (Intel 7 vs Intel 14 nm).
  • 16,7% kleiner productieproces
    Intel N200 heeft een lagere productieproces dan de gemiddelde processor (10 nm vs 12 nm). De gemiddelde processor gebruikt een productieproces van 12 nm.
  • Nieuwere DDR-ondersteuning
    Intel N200 ondersteunt een nieuwere DDR-generatie dan de gemiddelde processor (DDR4/DDR5/LPDDR5 vs DDR4).
  • 63,7% hogere geheugensnelheid
    Intel N200 heeft een hogere maximale geheugensnelheid dan de gemiddelde processor (4.800 MHz vs 2.933 MHz). De gemiddelde processor ondersteunt een geheugensnelheid van 2.933 MHz.
  • 86,7% lager basisvermogen
    Intel N200 heeft een lagere basisverbruik dan de gemiddelde processor (6 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.
  • 60,9% lager boostvermogen
    Intel N200 heeft een lagere boostverbruik dan de gemiddelde processor (25 W vs 64 W). De gemiddelde processor heeft een boostverbruik van 64 W.
  • 5 °C hogere TJ Max
    Intel N200 heeft een hogere TJ Max dan de gemiddelde processor (105 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor heeft een TJ Max van 100 °C.
  • 86,7% lagere TDP
    Intel N200 heeft een lagere TDP dan de gemiddelde processor (6 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.
  • Oudere CPU-socket
    Intel N200 gebruikt een oudere CPU-socket dan de gemiddelde processor (FCBGA1264 vs FP2).
  • 28,8% zwakkere single-core-prestaties
    Intel N200 heeft een lagere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (1.767 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.
  • 45,2% minder Cinebench R20 single-core-punten
    Intel N200 heeft een lagere Cinebench R20 single-core-score dan de gemiddelde processor (265 vs 484). De gemiddelde processor scoort 484 in Cinebench R20 single-core.
  • 14% lagere boostklok
    Intel N200 heeft een lagere boostklok dan de gemiddelde processor (3,7 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.
  • 2 minder CPU-cores
    Intel N200 heeft minder CPU-cores dan de gemiddelde processor (4 vs 6). De gemiddelde processor heeft 6 CPU-cores.
  • 56,3% minder PassMark-score
    Intel N200 heeft een lagere PassMark-score dan de gemiddelde processor (4.607 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
  • Geen ondersteuning voor multithreading
    Intel N200 ondersteunt multithreading niet, de gemiddelde processor wel.
  • 4 minder CPU-threads
    Intel N200 heeft minder CPU-threads dan de gemiddelde processor (4 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
  • 15,8% minder Geekbench 6 single-core-score
    Intel N200 heeft een lagere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde processor (1.238 vs 1.471). De gemiddelde processor scoort 1.471 in Geekbench 6-singlecore.
  • 24,5% minder Geekbench 6 multi-core-score
    Intel N200 heeft een lagere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (3.617 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.
  • 1 minder threads per kern
    Intel N200 heeft minder threads per core dan de gemiddelde processor (1 vs 2). De gemiddelde processor biedt 2 threads per core.
  • 12,5% minder L3-cache per kern
    Intel N200 heeft een lagere L3-cache per core dan de gemiddelde processor (1,5 MB/core vs 1.714 MB/core). De gemiddelde processor biedt 1.714 MB/core L3-cache per core.
  • 20% minder L2-cache
    Intel N200 heeft een lagere L2 cache dan de gemiddelde processor (2 MB vs 2,5 MB). De gemiddelde processor heeft L2 cache van 2,5 MB.
  • 25% minder L3-cache
    Intel N200 heeft een lagere L3 cache dan de gemiddelde processor (6 MB vs 8 MB). De gemiddelde processor heeft L3 cache van 8 MB.
  • 7 minder PCIe-lanes
    Intel N200 heeft minder PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (9 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.
  • 75% minder geheugencapaciteit
    Intel N200 heeft minder maximaal geheugen dan de gemiddelde processor (16 GB vs 64 GB). De gemiddelde processor ondersteunt 64 GB geheugen.
  • 16,2% lagere geheugenbandbreedte
    Intel N200 heeft een lagere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde processor (38,4 GB/s vs 45,8 GB/s). De gemiddelde processor biedt een geheugenbandbreedte van 45,8 GB/s.
  • 1 minder geheugenkanalen
    Intel N200 heeft minder geheugenkanalen dan de gemiddelde processor (1 vs 2). De gemiddelde processor ondersteunt 2 geheugenkanalen.
  • 50% minder geheugen per DIMM
    Intel N200 heeft minder geheugen per DIMM dan de gemiddelde processor (16 GB vs 32 GB). De gemiddelde processor ondersteunt 32 GB geheugen per DIMM.
  • Geen configureerbare TDP
    Intel N200 ondersteunt geen configureerbare TDP, de gemiddelde processor wel.
  • 5 °C hogere CPU-temperatuur
    Intel N200 heeft een hogere CPU-temperatuur dan de gemiddelde processor (105 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor draait op een CPU-temperatuur van 100 °C.
  • 28,8% zwakkere single-core-prestaties
    Intel N200 heeft een lagere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (1.767 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de single-core CPU-prestaties weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Als u waarde hecht aan reactievermogen in lichtere of oudere software.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >3200

    Intel N200 heeft een lagere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (1.767 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.1.767 vs 2.483
  • 45,2% minder Cinebench R20 single-core-punten
    Intel N200 heeft een lagere Cinebench R20 single-core-score dan de gemiddelde processor (265 vs 484). De gemiddelde processor scoort 484 in Cinebench R20 single-core.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de single-core prestaties in Cinebench R20 weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de single-core snelheid vergelijkt voor lichtere taken en interface-responsiviteit.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >600

    Intel N200 heeft een lagere Cinebench R20 single-core-score dan de gemiddelde processor (265 vs 484). De gemiddelde processor scoort 484 in Cinebench R20 single-core.265 vs 484
  • 14% lagere boostklok
    Intel N200 heeft een lagere boostklok dan de gemiddelde processor (3,7 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.
    Wat Is het?: De hoogste kloksnelheid die de processor kan bereiken onder boostomstandigheden.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je pieksnelheid in korte bursts belangrijk vindt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >4.7 GHz

    Intel N200 heeft een lagere boostklok dan de gemiddelde processor (3,7 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.3,7 GHz vs 4,3 GHz
  • 2 minder CPU-cores
    Intel N200 heeft minder CPU-cores dan de gemiddelde processor (4 vs 6). De gemiddelde processor heeft 6 CPU-cores.
    Wat Is het?: Het aantal fysieke CPU-kernen op de processor.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u workloads uitvoert die profiteren van meer echte cores.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: 8+

    Intel N200 heeft minder CPU-cores dan de gemiddelde processor (4 vs 6). De gemiddelde processor heeft 6 CPU-cores.4 vs 6
  • 56,3% minder PassMark-score
    Intel N200 heeft een lagere PassMark-score dan de gemiddelde processor (4.607 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die een breed beeld geeft van de algehele processorprestaties.
    Wanneer is het belangrijk?: Als u een snelle algehele prestatievergelijking wilt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >19000

    Intel N200 heeft een lagere PassMark-score dan de gemiddelde processor (4.607 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.4.607 vs 10.532,5
  • Geen ondersteuning voor multithreading
    Intel N200 ondersteunt multithreading niet, de gemiddelde processor wel.
    Wat Is het?: Toont of elke fysieke kern meer dan één verwerkingsthread tegelijkertijd kan uitvoeren.
    Wanneer is het belangrijk?: Bij het renderen, compileren, profiteren zware multitasking of virtuele machines van een hogere threaddoorvoer.

    Belang: HOOG

    Intel N200 ondersteunt multithreading niet, de gemiddelde processor wel.
  • 4 minder CPU-threads
    Intel N200 heeft minder CPU-threads dan de gemiddelde processor (4 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
    Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: 16+

    Intel N200 heeft minder CPU-threads dan de gemiddelde processor (4 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.4 vs 8
  • 7 minder PCIe-lanes
    Intel N200 heeft minder PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (9 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.
    Wat Is het?: Het aantal PCIe-lanes dat rechtstreeks door de processor wordt geleverd.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snelle GPU's, SSD's of uitbreidingskaarten aansluit.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >=20

    Intel N200 heeft minder PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (9 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.9 vs 16

Grafische vergelijking tussen Intel N200 en andere processoren

Attribuut categorie
Attribuut
Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

What customers like about Intel N200?

  • Zeer laag stroomverbruik (6W TDP), wat ideaal is voor passief gekoelde en stille apparaten.
  • Goede prestaties voor dagelijks gebruik zoals surfen op het web, office-taken en 4K-videostreaming.
  • Efficiënte architectuur die vergelijkbaar is met oudere i5-processors (zoals de i5-8250U), maar met modernere technieken.
  • Ondersteunt moderne videocodecs zoals AV1-decoding voor efficiënte videoweergave.
  • Lange batterijduur in laptops en tablets dankzij de hoge energie-efficiëntie.

What customers dislike about Intel N200?

  • Zeer beperkte grafische prestaties; ongeschikt voor moderne 3D-games.
  • Slechts ondersteuning voor single-channel geheugen, wat de algehele snelheid en GPU-prestaties beperkt.
  • Geen ondersteuning voor HyperThreading, wat multitasking bij zware belasting kan vertragen.
  • Prestaties kunnen sterk afnemen (thermal throttling) als het apparaat niet goed gekoeld wordt of de vermogenslimiet te laag is ingesteld.
  • Niet krachtig genoeg voor zware taken zoals videobewerking of complexe AI-berekeningen.

Expertbeoordelingen

T
techradar.com
17/05/2024

The Asus ExpertBook BR1204F is a rugged, 360-degree 2-in-1 laptop tailored for the K-12 education sector, featuring a spill-resistant keyboard, Gorilla Glass protection, and a garaged, self-charging stylus. Its design focuses on extreme durability and ease of maintenance, allowing for quick, tool-free repairs of key components like the screen and battery by school IT staff. While...Lees meer

T
techradar.com
30/01/2024

a little longer The Microsoft Surface Go 4 for Business is deemed a disappointing, high-cost solution by TechRadar, failing to justify its price with lackluster Intel N200 processor performance. While offering a lightweight 521g design, excellent 10.5-inch display, and improved repairability, the device suffers from dated, thick bezels and limited connectivity, along with poor...Lees meer

S
servethehome.com
29/07/2023

The ServeTheHome review of the fanless Intel N200 firewall and virtualization appliance highlights a significant generational leap, driven by the Alder Lake-N architecture and superior DDR5 SODIMM memory bandwidth. It boasts four Intel i226-V 2.5GbE ports, offering roughly 8-10% higher per-core performance than the N100, which is competitive with older 35W desktop CPUs. Improvements...Lees meer

C
computerbild.de
28/07/2024

De CSL R'Evolve C15 N200 is een budgetvriendelijke, stille laptop van ongeveer €440, die met een royale 1 TB SSD en 16 GB RAM ruim voldoende geheugen biedt voor basiskantoortaken en mediagebruik. De prestaties worden echter beperkt door de nogal trage Intel N200-processor en het apparaat kampt met een matige accuduur van minder dan vier uur. Hoewel de notebook een modern, slank...Lees meer

S
score.nero.com
N/A

De Intel N200, een Alder Lake-N processor voor instapmodellen, is ontworpen voor energiezuinige, ventilatorloze en stille apparaten met een TDP van slechts 6W. Hij beschikt over vier Gracemont E-cores met een kloksnelheid tot 3,7 GHz, wat zorgt voor prima prestaties bij dagelijkse taken en 4K-streaming, terwijl de AI-verwerking is verbeterd ten opzichte van vorige generaties....Lees meer

E
edc.intel.com
No specific date

De Intel Performance Index dient als een uitgebreide, eigen database met gedetailleerde technische benchmarks, systeemconfiguraties en stroomverbruiksgegevens voor Intel-processors, variërend van de Core Ultra 200S-serie tot de N-serie. Het fungeert als een transparante, gespecialiseerde opslagplaats voor het valideren van prestatieclaims, zoals specifieke gaming-verbeteringen in de...Lees meer

Video Beoordelingen

Vergelijk Intel N200 met andere processoren

VS
VS

Vergelijk