Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Blackbaud Raiser's Edge NXT review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:25 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Blackbaud Raiser's Edge NXT review: Vergelijk 54 technische specificaties, 1 expert- en videoreviews en 1 best-of list om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Blackbaud Raiser's Edge NXT
7.5/10

Totaalscore

Score
7.5/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

7.6

Technische score

30%

7.2

Reviewscore

30%

7.6

Lijstscore

▼Slechter dan 92% van de producten
7.6

Technische score

Technische score
7.6/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

7.0

Product en prijzen

25%

8.5

Kernfuncties van CRM

20%

6.8

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

▼Slechter dan 69% van de producten
7.2

Reviewscore

Reviewscore
7.2/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

7,8

Gemiddeld cijfer

20%

5,0

Populariteit

Cijfers per review (1)
1 video: 6,0/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (6,0 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 = 7,4. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 97% van de producten
7.6

Lijstscore

Lijstscore
7.6/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (1)
Lijstscore: in 1 van de 44 lijsten (2%)
▲Beter dan 73% van de producten
Prijzen en toegang
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Blackbaud Raiser's Edge NXT

Technische score
Technische score
7.6/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

7.0

Product en prijzen

25%

8.5

Kernfuncties van CRM

20%

6.8

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

7.0

Beveiliging en implementatie

7.6
Reviewscore
7.2
Lijstscore
7.6
Startprijs
25 USD/gebruiker/mnd
Blackbaud Raiser's Edge NXT heeft een startprijs van 25 USD/gebruiker/mnd, die lager is dan die van 77,8% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 10,2% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
14 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Blackbaud Raiser's Edge NXT vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Lead intake and qualification tracking.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual sales and opportunity pipeline.
Aangepaste velden
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
nee
Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Workflowautomatisering
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated workflow rules and activity triggers.
Lead scoring
nee
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt geen lead scoring. 19,8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Blackbaud Raiser's Edge NXT integration directory with Zapier and third-party tools.
API-toegang
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Native mobile applications for iOS and Android for Blackbaud Raiser's Edge NXT.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
nee
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt geen single sign-on. 23,2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
SOC 2
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Role-based access levels and user permissions.
Auditlogboeken
ja
Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
System activity log tracking user actions.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

Blackbaud Raiser's Edge NXT vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • 14 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Blackbaud Raiser's Edge NXT heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (25 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    25 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Integrated donor newsletters, appeal emails, and volunteer campaigns.
  • Online betalingen in offertes
    Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Built-in online donation processing via Stripe and PayPal.
  • Biedt een klantenportaal
    Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Donor self-service portal to manage recurring gifts and tax receipts.
  • 14 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Blackbaud Raiser's Edge NXT heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (25 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    25 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Biedt een klantenportaal
    Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Donor self-service portal to manage recurring gifts and tax receipts.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Integrated donor newsletters, appeal emails, and volunteer campaigns.
  • Online betalingen in offertes
    Blackbaud Raiser's Edge NXT ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Built-in online donation processing via Stripe and PayPal.
  • Lagere contactlimiet
    Blackbaud Raiser's Edge NXT bevat minder contacten dan het gemiddelde CRM-platform (1,000 contacten vs. onbeperkt contacten).
    1.000 contacten vs onbeperkt contacten
  • 8,9% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.2/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    7,8

    Gemiddeld cijfer

    20%

    5,0

    Populariteit

    Cijfers per review (1)
    1 video: 6,0/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (6,0 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 = 7,4. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,2 vs 7,9
  • 7,3% lagere lijstscore
    Lijstscore
    7.6/ 10
    ✕
    Wat het is
    Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
    Hoe we het berekenen
    Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
    Beste-lijsten met dit model (1)
    Lijstscore: in 1 van de 44 lijsten (2%)
    7,6 vs 8,2
  • 1,5% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.25 vs 8.4).
    8,25 vs 8,38
  • 8,9% lagere reviewscore
    Reviewscore
    7.2/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    7,8

    Gemiddeld cijfer

    20%

    5,0

    Populariteit

    Cijfers per review (1)
    1 video: 6,0/10. We gebruiken 3 reviews; de 2 ontbrekende tellen als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (6,0 × 1 + 8,1 × 2) ÷ 3 = 7,4. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    7,2 vs 7,9
  • 7,3% lagere lijstscore
    Lijstscore
    7.6/ 10
    ✕
    Wat het is
    Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
    Hoe we het berekenen
    Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
    Beste-lijsten met dit model (1)
    Lijstscore: in 1 van de 44 lijsten (2%)
    7,6 vs 8,2
  • 1,5% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Blackbaud Raiser's Edge NXT biedt een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.25 vs 8.4).
    8,25 vs 8,38
  • Lagere contactlimiet
    Blackbaud Raiser's Edge NXT bevat minder contacten dan het gemiddelde CRM-platform (1,000 contacten vs. onbeperkt contacten).
    1.000 contacten vs onbeperkt contacten

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

6,0
Capterra
✓ expliciet
10/05/2021
Oprichtersblik · functies en schaal
Oordeel
Blackbaud Raiser's Edge NXT is een robuuste keuze voor grote non-profits; kleinere organisaties doen er goed aan alternatieven te vergelijken.
6,0
Capterra
✓ expliciet
16/11/2020
Korte review · integratie en kosten
Oordeel
Blackbaud Raiser's Edge NXT is geschikt voor scholen die al Blackbaud-producten gebruiken; het is robuust, maar niet de goedkoopste optie.

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Blackbaud Raiser's Edge NXT

  • Gespecialiseerd donateursbeheer met registratie van bijdragen, periodieke toezeggingen en fondsenwervingscampagnes.
  • Visuele workflowbouwer voor geautomatiseerde statusupdates, toewijzingsregels en tijdige herinneringen.
  • Ingebouwde offerte- en facturatiemodule gekoppeld aan online betaalkoppelingen voor snelle betalingsafhandeling.
  • Breed ecosysteem van marktkoppelvlakken aangevuld met volledige REST API-eindpunten en webhooks voor softwarekoppelingen.
  • Mobiele apps voor iOS en Android waarmee verkoopteams onderweg direct inzicht behouden in actuele dossiers.

What customers don't like about Blackbaud Raiser's Edge NXT

  • Ontbreken van een permanent gratis pakket, waardoor een doorlopend abonnement vanaf ongeveer $25/gebruiker per maand vereist is.
  • Geen ondersteuning voor SAML Single Sign-On (SSO) in standaardpakketten, wat gecentraliseerd toegangsbeheer bemoeilijkt.
  • Geen ingebouwde telefoonkiezer of gespreksopname in de interface, waardoor externe VoIP-oplossingen nodig zijn.
  • Uitsluitend multi-tenant cloudhosting zonder on-premise installatieopties of gegarandeerde dataopslag binnen de EU.

Oordeel

Blackbaud Raiser's Edge NXT is een non-profit CRM- en donateursplatform van Blackbaud voor het opbouwen van duurzame donateursrelaties en het organiseren van fondsenwerving. Het systeem brengt donateursprofielen, periodieke giften, subsidieaanvragen en de prestaties van wervingscampagnes overzichtelijk samen. Stichtingsprocessen worden versterkt door automatische bedankbrieven, online donatiemodules. Fondsenwervers beschikken over doelgroepensegmentatie, automatische giftenattesten voor belastingaftrek en registratie van evenementbezoekers. Aandachtspunten zijn de afwezigheid van een kosteloos basispakket, maandelijkse abonnementskosten en transactiekosten over digitale donaties. Het platform is een uitstekende keuze voor goede doelen, stichtingen en maatschappelijke verenigingen die transparantie en betrokkenheid waarborgen. Bovendien bieden de administratieve instellingen een flexibel overzicht naarmate de operationele vereisten toenemen. Daarnaast ondersteunen de hoge systeembetrouwbaarheid en veilige gegevenstoegang een stabiele continuïteit binnen de dagelijkse werkprocessen. Tevens zorgen rolgebaseerde toegangsrechten en uitgebreide audittrails voor een verantwoorde en overzichtelijke procesbewaking.

Vergelijk Blackbaud Raiser's Edge NXT met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Blackbaud Raiser's Edge NXT en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden