Intel Core i9 11900K Recensie | 78 Gegevens vergelijking

double-arrow
  • Gem. prijs: ~€400
  • PassMark-benchmarkresultaat: 24952
  • Aantal fysieke cores: 8
  • CPU-boostkloksnelheid: 5.3 GHz

Intel Core i9 11900K recensie. Vergelijk 78 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit model scoort binnen processoren en of het de aankoop waard is.

6.4

Totaalscore

Wat Is het?: Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de processor, gebaseerd op technische analyses en gebruikersreviews.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snel wilt zien welke processors tot de beste op de markt behoren.

Scorecomponenten:

90.0%

6.1

Technische score

10.0%

9.5

Gebruikersscore

Goed
6.1

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

6.3

Prestaties

18.0%

5.8

Cache en architectuur

10.0%

6.7

Geheugen en PCIe

7.0%

3.3

Vermogen en thermiek

4.0%

8.3

Platform

1.0%

6.8

Geïntegreerde graphics

Goed
9.5

Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

9.2

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

10

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
4.6
(1541)
amazon
4.7
(649)
amazon
3.9
(16)

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

Uitstekend
  • 6.2
    Gaming

    Scorecomponenten:

    30.0%

    6.5

    PassMark single-core-benchmarkscore

    25.0%

    7.0

    Geekbench 6 single-core-benchmarkscore

    20.0%

    8.5

    CPU-boostkloksnelheid

    17.0%

    3.3

    L3-cache

    8.0%

    3.5

    Aantal fysieke cores

  • 4.6
    Videobewerking

    Scorecomponenten:

    45.0%

    5.3

    Geekbench 6 multi-core-benchmarkscore

    20.0%

    3.5

    Aantal fysieke cores

    20.0%

    5.2

    CPU-threads

    15.0%

    3.3

    L3-cache

  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
  • intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k
intel-core-i9-11900k

Beste prijzen

Top ranglijsten

?

Available: ranking among products currently available (including other versions of this product).
All: ranking among all products in the database.

Oordeel

De Intel Core i9-11900K is een krachtige 11e generatie 'Rocket Lake' processor met 8 cores, 16 threads en een indrukwekkende maximale Thermal Velocity Boost-kloksnelheid tot 5,3 GHz op de LGA1200-voet. Belangrijke kenmerken zijn de 16 MB Intel Smart Cache, ondersteuning voor PCIe 4.0, sneller DDR4-3200 geheugen en geïntegreerde Intel UHD Graphics 750 op basis van de Xe-architectuur. De grootste voordelen zijn de uitstekende single-core prestaties, wat ideaal is voor gaming, en de introductie van Adaptive Boost Technology voor maximale kloksnelheden. Belangrijke nadelen zijn echter het gereduceerde aantal cores ten opzichte van zijn voorganger (10 naar 8), de extreem hoge warmteproductie en het zeer hoge stroomverbruik onder zware belasting.

Technische specificaties van processor Intel Core i9 11900K

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

6.3

Prestaties

18.0%

5.8

Cache en architectuur

10.0%

6.7

Geheugen en PCIe

7.0%

3.3

Vermogen en thermiek

4.0%

8.3

Platform

1.0%

6.8

Geïntegreerde graphics

6.1
Intel Core i9 11900K heeft een technische score van 6,11 punten, hoger dan die van 65,9% van de producten in deze categorie.
Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

9.2

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

10

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
4.6
(1541)
amazon
4.7
(649)
amazon
3.9
(16)

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

9.5
Intel Core i9 11900K heeft een gebruikersscore van 9,47 punten, hoger dan die van 93,1% van de producten in deze categorie.
Populariteit
Wat Is het?: Een indicator op basis van het aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je liever een processor kiest die door veel andere kopers is gekozen en beoordeeld.
10
Intel Core i9 11900K heeft een populariteitsscore van 10 punten, hoger dan die van 88,6% van de producten in deze categorie.
Prijs-kwaliteitverhouding

Wat Is het?: Een indicator die de totaalscore van de processor combineert met de prijs.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor zoekt met een goede balans tussen prestaties, efficiëntie en prijs.

Scorecomponenten:

60.0%

6.4

Totaalscore

40.0%

8.4

Prijs

7.0
Intel Core i9 11900K heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7 punten, hoger dan die van 72,2% van de producten in deze categorie.
Merk
Wat Is het?: De fabrikant of het merk van het product.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de voorkeur geeft aan een specifiek ecosysteem, ondersteuningsnetwerk of ontwerpfilosofie.

Belang: GEMIDDELD

Intel
Processortype
Wat Is het?: Het type systeem waarvoor de processor bedoeld is, zoals desktop-pc's, laptops, workstations of servers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor wilt die bedoeld is voor het soort machine dat je echt bouwt of koopt, en niet voor een andere systeemklasse.

Belang: HOOG

desktop
Intel Core i9 11900K behoort tot de desktop-processorklasse, die geavanceerder is dan die van 56% van de processoren en gelijk is aan die van 37,9% van de processoren.
CPU-socket
Wat Is het?: De fysieke socket op het moederbord waarin de processor past.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je zeker moet weten dat de CPU echt op een specifiek moederbord kan worden geplaatst.

Belang: HOOG

LGA1200
Intel Core i9 11900K gebruikt de LGA1200 CPU-socket, die nieuwer is dan die van 69,9% van de processoren en gelijk is aan die van 4,5% van de processoren.
Chipset
Wat Is het?: De moederbordchipsetfamilies die officieel bedoeld zijn om met de processor te werken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je controleert of een CPU zal werken met de moederbordfuncties en het platform dat je wilt gebruiken.

Belang: HOOG

Z590, H570, B560, H510, Z490, H470, Q470, Q570, W480, W580
Intel Core i9 11900K ondersteunt Z590, H570, B560, H510, Z490, H470, Q470, Q570, W480, W580-chipsets, wat bredere compatibiliteit biedt dan 64,3% van de processoren en gelijk is aan die van 0,8% van de processoren.
CPU-architectuur
Wat Is het?: De processorfamilie of ontwerpgeneratie achter de chip, zoals Zen 4 of Raptor Lake.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je CPU's uit verschillende generaties vergelijkt en beter wilt inschatten hoe modern het ontwerp is, welk functieniveau het heeft en in welke prestatieklasse het valt.

Belang: HOOG

x86-64
Intel Core i9 11900K gebruikt de x86-64-architectuur, die geavanceerder is dan die van 1,7% van de processoren en gelijk is aan die van 98,3% van de processoren.
Alles weergeven
Aantal fysieke cores
Wat Is het?: Het aantal fysieke CPU-kernen op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u workloads uitvoert die profiteren van meer echte cores.

Belang: HOOG

Goede waarde: 8+

8
Intel Core i9 11900K heeft 8 CPU-cores, wat meer is dan bij 63,4% van de processoren en gelijk is aan 13,6% van de processoren.
CPU-threads
Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

Belang: HOOG

Goede waarde: 16+

16
Intel Core i9 11900K biedt 16 CPU-threads, wat meer is dan bij 71,1% van de processoren en gelijk is aan 13,9% van de processoren.
Threads per core
Wat Is het?: Het aantal threads dat elke fysieke kern aankan.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u SMT- of Hyper-Threading-gedrag vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: 2

2
Intel Core i9 11900K biedt 2 threads per kern, wat meer is dan bij 30,4% van de processoren en gelijk is aan 69,6% van de processoren.
CPU-boostkloksnelheid
Wat Is het?: De hoogste kloksnelheid die de processor kan bereiken onder boostomstandigheden.
Wanneer is het belangrijk?: Als je pieksnelheid in korte bursts belangrijk vindt.

Belang: HOOG

Goede waarde: >4.7 GHz

5,3 GHz
Intel Core i9 11900K haalt een boostklok van 5,3 GHz, die hoger is dan die van 92,9% van de processoren en gelijk is aan die van 1,9% van de processoren.
CPU-basiskloksnelheid
Wat Is het?: De standaard operationele kloksnelheden van de processorkernen vóór boostgedrag.
Wanneer is het belangrijk?: Als je aanhoudende snelheid vergelijkt bij langere werklasten.

Belang: GEMIDDELD

8 x 3,5 GHz
Intel Core i9 11900K heeft een basisklok van 8x3.5 GHz, die gelijk is aan die van 100% van de processoren.
Alles weergeven
Productieproces
Wat Is het?: Het knooppunt van het productieproces dat wordt gebruikt om de processor te produceren, meestal gemeten in nanometers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u efficiëntie, warmte en procesopwekking vergelijkt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <10 nm

14 nm
Intel Core i9 11900K gebruikt een productieproces van 14 nm, dat ouder is dan dat van 50,8% van de processoren en gelijk is aan dat van 33,7% van de processoren.
Foundry
Wat Is het?: De halfgeleiderfabrikant die de processor fabriceert.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u processourcing en productiegeneratie vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Intel 14 nm
Intel Core i9 11900K wordt gebouwd op het foundryproces Intel 14 nm, dat minder geavanceerd is dan dat van 55,2% van de processoren en gelijk is aan dat van 29,3% van de processoren.
L3-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L3-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u betere prestaties wilt bij cachegevoelige workloads en games.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=16 MB

16 MB
Intel Core i9 11900K heeft een L3-cache van 16 MB, die groter is dan die van 64,2% van de processoren en gelijk is aan die van 12,7% van de processoren.
L2-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L2-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Als je het CPU-ontwerp en de gegevenstoegang dicht bij de kernen vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=6 MB

4 MB
Intel Core i9 11900K heeft een L2-cache van 4 MB, die groter is dan die van 55,1% van de processoren en gelijk is aan die van 9,2% van de processoren.
L1-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L1-cache die in de processor is ingebouwd.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u cachebronnen op kernniveau vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=512 KB

?
Alles weergeven
DDR-geheugenversie
Wat Is het?: De RAM-generatie die de processor hoort te ondersteunen, zoals DDR4 of DDR5.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de CPU moet passen bij het type geheugen dat je wilt kopen of hergebruiken.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: DDR5

DDR4
Intel Core i9 11900K ondersteunt DDR DDR4, wat moderner is dan bij 26,3% van de processoren en gelijk is aan dat van 31,7% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid
Wat Is het?: De hoogste officiële geheugensnelheid die door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u RAM kiest en het ondersteunde snelheidsplafond wilt weten.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=4800 MHz

3.200 MHz
Intel Core i9 11900K ondersteunt geheugensnelheden tot 3.200 MHz, wat hoger is dan bij 51,5% van de processoren en gelijk is aan 8,3% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (JEDEC)
Wat Is het?: De hoogste officiële RAM-snelheid die de processor onder standaard JEDEC-instellingen ondersteunt, voordat geheugenoverklokprofielen worden toegepast.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe snel je RAM op officieel ondersteunde standaardinstellingen kan draaien, zonder XMP, EXPO of handmatige tuning.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5600 MHz

DDR4-3200 MHz
Intel Core i9 11900K ondersteunt JEDEC-snelheden tot DDR4-3.200 MHz, wat hoger is dan bij 51,1% van de processoren en gelijk is aan 8,4% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (XMP / EXPO)
Wat Is het?: De hoogste geheugensnelheid ondersteund via XMP- of EXPO-profielen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u sneller RAM wilt via geheugenprofielen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5200 MHz

?
Maximale geheugencapaciteit
Wat Is het?: De grootste totale hoeveelheid geheugen die officieel door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u een systeem plant met een zeer grote RAM-capaciteit.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=128 GB

128 GB
Intel Core i9 11900K ondersteunt tot 128 GB geheugen, wat meer is dan bij 61,9% van de processoren en gelijk is aan 21,4% van de processoren.
Alles weergeven
Geïntegreerde graphics
Wat Is het?: Geeft aan of de processor ingebouwde grafische functionaliteit heeft, zodat het systeem beeld kan geven zonder aparte videokaart.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat de pc zonder aparte GPU werkt, of wanneer je een kantoor-, media-, compacte of makkelijk te troubleshooten machine bouwt.

Belang: HOOG

ja
Intel Core i9 11900K heeft geïntegreerde graphics. 87,6% van de processoren heeft geïntegreerde graphics.
Model van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De modelnaam van de geïntegreerde grafische processor, indien aanwezig.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u van plan bent de ingebouwde grafische kaart van de CPU te gebruiken.

Belang: GEMIDDELD

Intel UHD Graphics 750
Intel Core i9 11900K gebruikt de geïntegreerde GPU Intel UHD Graphics 750, die geavanceerder is dan die in 55,7% van de processoren en gelijk is aan die in 1,2% van de processoren.
Uitvoeringseenheden van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: Het aantal uitvoeringseenheden dat beschikbaar is in de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Als je de ingebouwde grafische mogelijkheden vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=24

32
Intel Core i9 11900K heeft 32 GPU-uitvoeringseenheden, wat meer is dan bij 70,8% van de processoren en gelijk is aan 9,9% van de processoren.
Basisfrequentie van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De basiswerkfrequentie van de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer geïntegreerde grafische prestaties voor u belangrijk zijn.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=350 MHz

350 MHz
Intel Core i9 11900K heeft een klok van de geïntegreerde GPU van 350 MHz, die hoger is dan die van 43,5% van de processoren en gelijk is aan die van 29,6% van de processoren.
Geïntegreerde media-encoders/-decoders
Wat Is het?: De hardwaremediaformaten die de processor rechtstreeks kan coderen of decoderen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u video streamt, bewerkt of vertrouwt op hardwaremediaversnelling.

Belang: LAAG

AV1 (HW decode)
Intel Core i9 11900K ondersteunt AV1 (HW decode)-mediacodecs, wat beperktere ondersteuning biedt dan 63,1% van de processoren en gelijk is aan 10,8% van de processoren.
Alles weergeven
TDP (thermisch ontwerpvermogen)
Wat Is het?: Het nominale thermische ontwerpvermogen, dat een algemeen idee geeft van de koelings- en stroombehoeften.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest voor een koeler of een strakkere behuizing inbouwt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <30 W

125 W
Intel Core i9 11900K heeft een TDP van 125 W, wat hoger is dan die van 92,9% van de processoren en gelijk is aan die van 1,4% van de processoren.
Basisvermogen (PL1)
Wat Is het?: Het duurzame vermogensdoel dat wordt gebruikt voor langere CPU-belastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u kiest voor koeling en stroomvoorziening voor langdurige werklasten.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <30 W

125 W
Intel Core i9 11900K heeft een basisvermogen van 125 W, wat hoger is dan dat van 92,9% van de processoren en gelijk is aan dat van 1,5% van de processoren.
Boostvermogen (PL2)
Wat Is het?: De kortetermijnlimiet voor het boostvermogen die de processor kan gebruiken bij zwaardere turbobelastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u koeling en vermogensafgifte op maat maakt voor optimaal turbogedrag.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <50 W

250 W
Intel Core i9 11900K heeft een boostvermogen van 250 W, wat hoger is dan dat van 96,1% van de processoren en gelijk is aan dat van 0,8% van de processoren.
Tau (limiet voor vermogensduur)
Wat Is het?: De tijdslimiet waarop de CPU op een hoger boostvermogen kan blijven voordat hij naar duurzaam vermogen zakt.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u het gedrag van turbo's onder langere belasting wilt begrijpen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <=28 s

56 seconden
Intel Core i9 11900K heeft een turboduur van 56 seconden, die korter is dan die van 96,7% van de processoren en gelijk is aan die van 3,3% van de processoren.
Configureerbare TDP
Wat Is het?: Toont of de processor alternatieve TDP- of energiemodi ondersteunt voor verschillende thermische en chassisdoelen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de vermogenslimieten wilt afstemmen op stillere systemen, compactere constructies of strakkere thermische grenzen.

Belang: LAAG

ja
Intel Core i9 11900K ondersteunt configureerbare TDP. 52,9% van de processoren ondersteunt configureerbare TDP.
cTDP: 95 W
Alles weergeven

Intel Core i9 11900K vs de gemiddelde processor

  • 23,3% hogere boostklok
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere boostklok dan de gemiddelde processor (5,3 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.
    Wat Is het?: De hoogste kloksnelheid die de processor kan bereiken onder boostomstandigheden.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je pieksnelheid in korte bursts belangrijk vindt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >4.7 GHz

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere boostklok dan de gemiddelde processor (5,3 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.5,3 GHz vs 4,3 GHz
  • 63,2% meer Geekbench 6 single-core-score
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde processor (2.400 vs 1.471). De gemiddelde processor scoort 1.471 in Geekbench 6-singlecore.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de single-core CPU-prestaties in Geekbench 6 weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je de reactiesnelheid bij lichtere taken en apps vergelijkt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >2000

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde processor (2.400 vs 1.471). De gemiddelde processor scoort 1.471 in Geekbench 6-singlecore.2.400 vs 1.471
  • 2.36x meer Geekbench 6 multi-core-score
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (11.301 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de multi-core CPU-prestaties in Geekbench 6 weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u multitasking en gemengde multi-core workloads vergelijkt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >8500

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (11.301 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.11.301 vs 4.793
  • 41,1% betere single-core-prestaties
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (3.504 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de single-core CPU-prestaties weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Als u waarde hecht aan reactievermogen in lichtere of oudere software.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >3200

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (3.504 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.3.504 vs 2.483
  • Ontgrendeld voor overclocking
    Intel Core i9 11900K heeft een ontgrendelde multiplier, de gemiddelde processor niet.
    Wat Is het?: Geeft aan of de CPU-multiplier ontgrendeld is, waardoor handmatig overklokken op ondersteunde platforms veel makkelijker wordt.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kloksnelheden boven de standaardinstellingen wilt brengen in plaats van de processor volledig op het standaardgedrag te laten draaien.

    Belang: GEMIDDELD

    Intel Core i9 11900K heeft een ontgrendelde multiplier, de gemiddelde processor niet.
  • 2.37x meer PassMark-score
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (24.952 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die een breed beeld geeft van de algehele processorprestaties.
    Wanneer is het belangrijk?: Als u een snelle algehele prestatievergelijking wilt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >19000

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (24.952 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.24.952 vs 10.532,5
  • 8 meer CPU-threads
    Intel Core i9 11900K heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
    Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: 16+

    Intel Core i9 11900K heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.16 vs 8
  • Nieuwere PCIe-versie
    Intel Core i9 11900K ondersteunt een nieuwere PCIe-versie dan de gemiddelde processor (4 vs 3,0).
    Wat Is het?: De nieuwste PCIe-generatie die de processor direct kan gebruiken voor videokaarten, SSD's en andere snelle uitbreidingsapparaten.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je ondersteuning wilt voor nieuwere GPU's of SSD's, of meer bandbreedte nodig hebt voor snelle uitbreidingshardware.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: 4.0

    Intel Core i9 11900K ondersteunt een nieuwere PCIe-versie dan de gemiddelde processor (4 vs 3,0).4,0 vs 3,0
  • Moderne CPU-socket
    Intel Core i9 11900K gebruikt een modernere CPU-socket dan de gemiddelde processor (LGA1200 vs FP2).
  • Inclusief cryptoversnelling
    Intel Core i9 11900K bevat cryptoversnelling, de gemiddelde processor niet.
  • 23,3% hogere boostklok
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere boostklok dan de gemiddelde processor (5,3 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.
  • 63,2% meer Geekbench 6 single-core-score
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde processor (2.400 vs 1.471). De gemiddelde processor scoort 1.471 in Geekbench 6-singlecore.
  • 2.36x meer Geekbench 6 multi-core-score
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (11.301 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.
  • 41,1% betere single-core-prestaties
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (3.504 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.
  • Ontgrendeld voor overclocking
    Intel Core i9 11900K heeft een ontgrendelde multiplier, de gemiddelde processor niet.
  • 2.37x meer PassMark-score
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (24.952 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
  • 8 meer CPU-threads
    Intel Core i9 11900K heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
  • 23,6% meer Cinebench R20 single-core-punten
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere Cinebench R20 single-core-score dan de gemiddelde processor (598 vs 484). De gemiddelde processor scoort 484 in Cinebench R20 single-core.
  • 2 meer CPU-cores
    Intel Core i9 11900K heeft meer CPU-cores dan de gemiddelde processor (8 vs 6). De gemiddelde processor heeft 6 CPU-cores.
  • 1 bredere front-end
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere front-endbreedte dan de gemiddelde processor (5 vs 4). De gemiddelde processor gebruikt een front-endbreedte van 4.
  • Geavanceerdere microarchitectuur
    Intel Core i9 11900K gebruikt een geavanceerdere microarchitectuur dan de gemiddelde processor (Rocket Lake vs Kaby Lake).
  • 2x meer L3-cache
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere L3 cache dan de gemiddelde processor (16 MB vs 8 MB). De gemiddelde processor heeft L3 cache van 8 MB.
  • 16,7% meer L3-cache per kern
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere L3-cache per core dan de gemiddelde processor (2 MB/core vs 1.714 MB/core). De gemiddelde processor biedt 1.714 MB/core L3-cache per core.
  • 60% meer L2-cache
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere L2 cache dan de gemiddelde processor (4 MB vs 2,5 MB). De gemiddelde processor heeft L2 cache van 2,5 MB.
  • Nieuwere PCIe-versie
    Intel Core i9 11900K ondersteunt een nieuwere PCIe-versie dan de gemiddelde processor (4 vs 3,0).
  • Ondersteunt geheugenoverclocking
    Intel Core i9 11900K ondersteunt geheugenoverclocking, de gemiddelde processor niet.
  • 4 meer PCIe-lanes
    Intel Core i9 11900K heeft meer PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (20 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.
  • 2x meer geheugencapaciteit
    Intel Core i9 11900K heeft meer maximaal geheugen dan de gemiddelde processor (128 GB vs 64 GB). De gemiddelde processor ondersteunt 64 GB geheugen.
  • 55,1% grotere die-grootte
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere die-grootte dan de gemiddelde processor (276 mm² vs 178 mm²). De gemiddelde processor heeft een die-grootte van 178 mm².
  • 16,7% groter productieproces
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere productieproces dan de gemiddelde processor (14 nm vs 12 nm). De gemiddelde processor gebruikt een productieproces van 12 nm.
  • Beperktere mediacodec-ondersteuning
    Intel Core i9 11900K ondersteunt minder mediacodecs dan de gemiddelde processor (AV1 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)).
  • 3.91x hoger boostvermogen
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere boostverbruik dan de gemiddelde processor (250 W vs 64 W). De gemiddelde processor heeft een boostverbruik van 64 W.
  • 2.78x hoger basisvermogen
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere basisverbruik dan de gemiddelde processor (125 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.
  • 2.78x hogere TDP
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere TDP dan de gemiddelde processor (125 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.
  • 28 seconden kortere turboduur
    Intel Core i9 11900K heeft een lagere turbo-duurlimiet dan de gemiddelde processor (56 seconden vs 28 seconden). De gemiddelde processor houdt turbo vast gedurende 28 seconden.
  • 3.91x hoger boostvermogen
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere boostverbruik dan de gemiddelde processor (250 W vs 64 W). De gemiddelde processor heeft een boostverbruik van 64 W.
    Wat Is het?: De kortetermijnlimiet voor het boostvermogen die de processor kan gebruiken bij zwaardere turbobelastingen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u koeling en vermogensafgifte op maat maakt voor optimaal turbogedrag.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: <50 W

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere boostverbruik dan de gemiddelde processor (250 W vs 64 W). De gemiddelde processor heeft een boostverbruik van 64 W.250 W vs 64 W
  • 2.78x hoger basisvermogen
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere basisverbruik dan de gemiddelde processor (125 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.
    Wat Is het?: Het duurzame vermogensdoel dat wordt gebruikt voor langere CPU-belastingen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u kiest voor koeling en stroomvoorziening voor langdurige werklasten.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: <30 W

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere basisverbruik dan de gemiddelde processor (125 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.125 W vs 45 W
  • 55,1% grotere die-grootte
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere die-grootte dan de gemiddelde processor (276 mm² vs 178 mm²). De gemiddelde processor heeft een die-grootte van 178 mm².
    Wat Is het?: Het fysieke gebied van de processorchip, meestal gemeten in vierkante millimeters.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de chipschaal en de productie-indeling vergelijkt.

    Belang: LAAG

    Goede waarde: <150 mm²

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere die-grootte dan de gemiddelde processor (276 mm² vs 178 mm²). De gemiddelde processor heeft een die-grootte van 178 mm².276 mm² vs 178 mm²
  • 16,7% groter productieproces
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere productieproces dan de gemiddelde processor (14 nm vs 12 nm). De gemiddelde processor gebruikt een productieproces van 12 nm.
    Wat Is het?: Het knooppunt van het productieproces dat wordt gebruikt om de processor te produceren, meestal gemeten in nanometers.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u efficiëntie, warmte en procesopwekking vergelijkt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: <10 nm

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere productieproces dan de gemiddelde processor (14 nm vs 12 nm). De gemiddelde processor gebruikt een productieproces van 12 nm.14 nm vs 12 nm
  • 2.78x hogere TDP
    Intel Core i9 11900K heeft een hogere TDP dan de gemiddelde processor (125 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.
    Wat Is het?: Het nominale thermische ontwerpvermogen, dat een algemeen idee geeft van de koelings- en stroombehoeften.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest voor een koeler of een strakkere behuizing inbouwt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: <30 W

    Intel Core i9 11900K heeft een hogere TDP dan de gemiddelde processor (125 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.125 W vs 45 W
  • Beperktere mediacodec-ondersteuning
    Intel Core i9 11900K ondersteunt minder mediacodecs dan de gemiddelde processor (AV1 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)).
    Wat Is het?: De hardwaremediaformaten die de processor rechtstreeks kan coderen of decoderen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u video streamt, bewerkt of vertrouwt op hardwaremediaversnelling.

    Belang: LAAG

    Intel Core i9 11900K ondersteunt minder mediacodecs dan de gemiddelde processor (AV1 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)).AV1 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)
  • 60% duurder
    Intel Core i9 11900K is duurder dan de gemiddelde processor (€400 vs €250).
    Intel Core i9 11900K is duurder dan de gemiddelde processor (€400 vs €250).€400 vs €250
  • 28 seconden kortere turboduur
    Intel Core i9 11900K heeft een lagere turbo-duurlimiet dan de gemiddelde processor (56 seconden vs 28 seconden). De gemiddelde processor houdt turbo vast gedurende 28 seconden.
    Wat Is het?: De tijdslimiet waarop de CPU op een hoger boostvermogen kan blijven voordat hij naar duurzaam vermogen zakt.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u het gedrag van turbo's onder langere belasting wilt begrijpen.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: <=28 s

    Intel Core i9 11900K heeft een lagere turbo-duurlimiet dan de gemiddelde processor (56 seconden vs 28 seconden). De gemiddelde processor houdt turbo vast gedurende 28 seconden.56 seconden vs 28 seconden

Grafische vergelijking tussen Intel Core i9 11900K en andere processoren

Attribuut categorie
Attribuut
Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

What customers like about Intel Core i9 11900K?

  • Hoge turbo-kloksnelheid van 5,2 GHz, wat hem zeer geschikt maakt voor gaming
  • Sterke single-core prestaties door de verbeterde IPC-architectuur
  • Ondersteuning voor PCIe Gen4, wat zorgt voor snellere dataoverdracht met moderne SSD's
  • Geschikt voor zware multitasking en contentcreatie zoals Adobe Premiere Pro dankzij 8 cores en 16 threads
  • Geïntegreerde Intel UHD Graphics 750 is krachtig genoeg voor lichte games en grafische bewerkingen zonder videokaart
  • Unlocked multiplier maakt eenvoudig overklokken mogelijk voor extra rekenkracht

What customers dislike about Intel Core i9 11900K?

  • Hoog stroomverbruik, vooral bij zware belasting of overklokken
  • Wordt erg warm tijdens gebruik; een krachtige (vloeistof)koeler is noodzakelijk
  • Minder cores (8) dan zijn voorganger, de i9-10900K (10 cores), wat nadelig kan zijn voor specifieke multithreaded taken
  • Beperkte prijs-prestatieverhouding vergeleken met concurrerende AMD Ryzen-processoren of de i7-variant
  • Maakt gebruik van het LGA1200-platform dat met de komst van nieuwere generaties inmiddels een 'dead end' is voor upgrades

Expertbeoordelingen

P
pcmag.com
30/03/2021

The Intel Core i9-11900K, a 14nm "Cypress Cove" chip, boasts impressive 19% IPC gains but regresses to 8 cores and 16 threads, making it a "pedestrian" flagship that struggles against AMD's 12-core alternatives. While it excels in single-threaded tasks and sets records in select 1080p games, the chip is notoriously power-hungry and runs extremely hot, requiring robust liquid...Lees meer

T
tech-critter.com
03/04/2021

Tech Critter describes the Intel Core i9-11900K as a "confusing" flagship, noting that while the Cypress Cove architecture delivers impressive single-core IPC gains, the reduction to 8 cores often results in multi-core performance that merely matches the previous 10-core i9-10900K. The review highlights that stock gaming performance frequently fails to hit the advertised 5.3GHz...Lees meer

U
uk.pcmag.com
30/03/2021

The PCMag review characterizes the Intel Core i9-11900K as a powerful but "awkward" 2021 flagship that sacrifices multi-threaded performance by dropping to eight cores, compared to its ten-core predecessor. While offering fast single-threaded speeds and top-tier gaming performance, the chip is hindered by high power consumption and significant heat generation that often requires...Lees meer

S
servethehome.com
30/03/2021

The ServeTheHome review characterizes the Intel Core i9-11900K as a transitional 8-core, 16-thread flagship that brings PCIe Gen4, AVX-512 support, and improved Xe graphics to a 14nm architecture. While offering competitive single-threaded performance and strong gaming results in select titles, the processor suffers from high power consumption and thermal output, especially with...Lees meer

T
tomshardware.com
10/04/2021

Tom's Hardware review of Intel’s 11th Gen Rocket Lake-S CPUs highlights a mixed release, focusing on significant architectural IPC gains on a 14nm node. The flagship i9-11900K delivers impressive single-threaded performance and top-tier gaming, but suffers from a core count reduction to 8 cores, lagging behind competitors in multi-threaded tasks. Conversely, the i5-11600K is...Lees meer

K
kitguru.net
30/03/2021

Leo Waldock’s review for KitGuru characterizes the Intel Core i9-11900K as a problematic flagship that fails to justify its cost, despite a 19% IPC increase from the Cypress Cove architecture. The processor, restricted by a 14nm process, features only 8 cores—a regression from the 10-core i9-10900K—which hampers multi-threaded performance in tasks like video editing. While it excels...Lees meer

P
pcgamer.com
30/03/2021

The PC Gamer review describes the Intel Core i9-11900K as a "jarring" 14nm, 8-core flagship that regresses in core count from its predecessor due to Intel's production struggles. While offering a 19% IPC improvement and PCIe 4.0 support, the chip is deemed not worth its $539 price, with a strong recommendation against purchasing it. Performance is limited to marginal gaming gains,...Lees meer

M
m.hexus.net
30/03/2021

The Hexus review characterizes the Intel Core i9-11900K as a "Frankenstein" flagship,, noting that while it brings the 10nm "Cypress Cove" architecture to the 14nm node, the core count was reduced to eight, limiting multi-threaded performance. Pros include roughly 19-20% higher IPC for strong single-thread gaming, native PCIe 4.0 support, and improved Xe-LP integrated graphics....Lees meer

T
techradar.com
02/02/2022

The TechRadar review of the Intel Core i9-11900K describes the processor as a lateral move, or "stopgap," offering limited upgrades over its predecessor while reducing the core count from 10 to 8, resulting in inferior multi-core performance. Pros include high single-core performance for gaming, native PCIe 4.0 support, and high overclocking potential, though it runs extremely hot...Lees meer

N
notebookcheck.com
30/03/2021

De review van de Intel Core i9-11900K door Notebookcheck belicht een belangrijke architecturale verschuiving, waarbij de nadruk ligt op hoge single-core prestaties via naar 14nm geporteerde 10nm Cypress Cove-cores. De chip behaalt een IPC-verbetering van ongeveer 19% en blinkt uit in gaming, hoewel het aantal van 8 cores een achteruitgang is vergeleken met het vorige 10-core...Lees meer

G
gamestar.de
30/03/2021

De GameStar-review typeert de Intel Core i9-11900K als een technisch geavanceerd, maar strategisch gebrekkig 14nm-vlaggenschip dat de 8-core Cypress Cove-architectuur naar de desktop brengt, met minder cores dan zijn voorganger, de i9-10900K.

L
lesnumeriques.com
30/03/2026

De Intel Core i9-11900K, gebaseerd op de 11e generatie 'Rocket Lake'-architectuur met Cypress Cove-cores, biedt een verbetering van ongeveer 19% in IPC ten opzichte van zijn voorganger. Dit zorgt voor uitstekende single-core prestaties die zeer geschikt zijn voor gaming, maar het aantal cores is teruggebracht naar 8 in vergelijking met de 10-core i9-10900K, wat de productiviteit in...Lees meer

C
comptoir-hardware.com
30/03/2021

De review van Comptoir-Hardware over Intels 11e generatie 'Rocket Lake' CPU's (i9-11900K, i7-11700K, i5-11600K) benadrukt een aanzienlijke stijging in IPC, waarbij de i5-11600K een sterke gaming-boost van 16-20% biedt ten opzichte van zijn voorganger.", "Het vlaggenschip, de i9-11900K, die is teruggegaan naar 8 cores, heeft echter moeite met multi-threaded efficiëntie en blijft vaak...Lees meer

H
hardwarecooking.fr
30/03/2021

De HardwareCooking-review van de Intel Core i9-11900K bestempelt de „Rocket Lake-S” processor als een op 14nm gebackporteerde chip die sterke single-core prestaties levert, maar controversieel is door de stap terug van 10 naar 8 cores vergeleken met de vorige generatie. Hoewel hij hoge boost-clocks van 5,3 GHz en aanzienlijke IPC-verbeteringen behaalt, wordt de processor omschreven...Lees meer

M
madboxpc.com
30/03/2021

De MadBoxPC-review van de 11e generatie 'Rocket Lake-S'-processoren benadrukt een aanzienlijke boost in single-core prestaties, waarbij de i9-11900K de gaming-kroon herovert met snelheden tot 5,3 GHz, ondanks de vermindering naar 8 cores en het hoge stroomverbruik. De i5-11600K wordt geïdentificeerd als een sterke kanshebber in het middensegment, met hoge kloksnelheden en solide...Lees meer

G
geeknetic.es
30/03/2021

De Intel Core i9-11900K, een 14nm 'Rocket Lake'-topmodel met 8 cores en 16 threads, levert dankzij 'Cypress Cove'-cores een IPC-verbetering van 19% ten opzichte van zijn voorganger, ondanks het lagere aantal cores vergeleken met de i9-10900K. Hij biedt hoogwaardige gaming-prestaties, ondersteuning voor PCIe 4.0 en verbeterde UHD 750-graphics, maar heeft moeite met multi-threaded...Lees meer

E
elchapuzasinformatico.com
30/03/2021

Volgens El Chapuzas Informático is de Intel Core i9-11900K een 14nm 'Rocket Lake-S' chip die controversieel het aantal kernen terugbrengt naar 8 om tot 19% hogere IPC te behalen via 'Cypress Cove'-cores. Hoewel de chip PCIe 4.0 ondersteunt en 5,3 GHz haalt voor topprestaties in games, lijdt het ontwerp onder een hoge warmteproductie en een fors stroomverbruik, waardoor hij in...Lees meer

P
profesionalreview.com
30/03/2021

De Intel Core i9-11900K ("Rocket Lake-S") maakt de overstap naar een op 14nm gebackporteerde Cypress Cove-architectuur, wat zorgt voor een IPC-verbetering van 19% die uitblinkt in single-core prestaties en gaming. Belangrijke voordelen zijn de eigen PCIe 4.0-ondersteuning en verbeterde geïntegreerde Xe-graphics, hoewel de overgang naar 8 cores de concurrentiepositie ten opzichte van...Lees meer

G
gameit.es
19/04/2021

In de GameIt-review van de Intel Core i9-11900K wordt benadrukt dat de 'Rocket Lake'-chip, ondanks de vermindering naar 8 cores en 16 threads ten opzichte van zijn voorganger, sterke prestaties levert dankzij de nieuwe Cypress Cove-architectuur, met een hoge IPC en frequenties tot 5,3 GHz. Als pluspunten noemt de review de uitzonderlijke single-core prestaties, gaming-framerates van...Lees meer

D
digitec.ch
30/03/2021

De Intel Core i9-11900K wordt door Digitec.ch geïdentificeerd als een top-gamingprocessor met uitzonderlijke single-core snelheid, die records vestigt in benchmarks zoals CPU-Z. De chip wordt echter beschouwd als een 'moeilijke keuze' vanwege de teruggang naar acht cores, wat resulteert in lagere multi-core prestaties dan zijn voorganger, naast een extreem stroomverbruik (tot 275W)...Lees meer

G
global.techradar.com
06/04/2021

De TechRadar-review beschrijft de Intel Core i9-11900K als een 'tussenoplossing' vlaggenschip met een verminderd aantal van 8 cores en 16 threads vergeleken met zijn voorganger. Dit zorgt voor sterke single-core prestaties en PCIe 4.0-ondersteuning, maar brengt achteruitgang in multi-threaded taken. Hoewel de processor hoge kloksnelheden biedt, is er kritiek op het feit dat hij heet...Lees meer

H
hwupgrade.it
30/03/2021

Intel's 11e generatie Rocket Lake-S CPU's, gebaseerd op de Cypress Cove-architectuur op een 14nm-proces, leveren aanzienlijke IPC-verbeteringen en sterke single-threaded prestaties. Hoewel het topmodel, de Core i9-11900K, terugvalt naar 8 cores en daardoor lagere multi-threaded prestaties biedt dan zijn voorganger, bieden de i7-11700K en i5-11600K een betere...Lees meer

T
tomshw.it
30/03/2021

Intels 11e generatie Rocket Lake-processors, uitgerust met Cypress Cove-cores en PCIe 4.0, leveren uitzonderlijke single-threaded prestaties en gaming-resultaten van topniveau, waarbij de i5-11600K wordt geprezen als een sterke, kosteneffectieve optie. Het vlaggenschip, de i9-11900K, kampt echter met een hoog stroomverbruik, extreme hitte en verminderde multi-core prestaties...Lees meer

Video Beoordelingen

Vergelijk Intel Core i9 11900K met andere processoren

VS
VS

Vergelijk