Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Constant Contact Lead Gen & CRM review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:12 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:jaGeïntegreerde offertes en facturatie:neeWorkflowautomatisering:ja

Constant Contact Lead Gen & CRM review: Vergelijk 54 technische specificaties en 2 expert- en videoreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Constant Contact Lead Gen & CRM
7.8/10

Totaalscore

Score
7.8/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

8.0

Technische score

30%

8.0

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 59% van de producten
8.0

Technische score

Technische score
8.0/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

6.5

Product en prijzen

25%

7.8

Kernfuncties van CRM

20%

8.1

Verkoop en automatisering

15%

10

Integraties en toegang

15%

8.5

Beveiliging en implementatie

▲Beter dan 57% van de producten
8.0

Reviewscore

Reviewscore
8.0/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

8,3

Gemiddeld cijfer

20%

6,9

Populariteit

Cijfers per review (2)
1 review + 1 video, gemiddeld 8,9/10. We gebruiken 3 reviews; de ontbrekende review telt als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,9 × 2 + 8,1 × 1) ÷ 3 = 8,6. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▼Slechter dan 54% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Constant Contact Lead Gen & CRM

Technische score
Technische score
8.0/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

6.5

Product en prijzen

25%

7.8

Kernfuncties van CRM

20%

8.1

Verkoop en automatisering

15%

10

Integraties en toegang

15%

8.5

Beveiliging en implementatie

8.0
Reviewscore
8.0
Lijstscore
?
Startprijs
12 USD/gebruiker/mnd
Constant Contact Lead Gen & CRM heeft een startprijs van 12 USD/gebruiker/mnd, die lager is dan die van 95,2% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 0,9% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Constant Contact Lead Gen & CRM biedt geen permanent gratis abonnement.
Gratis proefperiode
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
30 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Constant Contact Lead Gen & CRM vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Website lead capture forms and landing pages.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual sales pipelines with customizable stages.
Aangepaste velden
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM biedt een AI-assistent. 78,1% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Constant Contact AI Content Generator drafts emails and social posts.
Workflowautomatisering
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated campaign triggers and workflow actions.
Lead scoring
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt lead scoring. 80,4% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Scoring leads based on email opens and clicks.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Integrations with Zapier, Shopify, WordPress, and WooCommerce.
API-toegang
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Constant Contact mobile app on iOS and Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt single sign-on. 76,9% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Single sign-on supported for enterprise teams.
Beveiligingscertificeringen
SOC 2, ISO 27001
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Role-based security groups and permissions.
Auditlogboeken
ja
Constant Contact Lead Gen & CRM biedt auditlogboeken. 2,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Complete administrative audit trail of user activities.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

Constant Contact Lead Gen & CRM vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • 27 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Constant Contact Lead Gen & CRM heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (12 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    12 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Ondersteunt single sign-on
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Single sign-on supported for enterprise teams.
  • Biedt een AI-assistent
    Constant Contact Lead Gen & CRM biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Constant Contact AI Content Generator drafts emails and social posts.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Multi-channel messaging across email, SMS, and social media.
  • Ondersteunt lead scoring
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Scoring leads based on email opens and clicks.
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Automated drip email follow-up sequences.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Industry-leading marketing automation and newsletter suite.
  • Hogere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Constant Contact Lead Gen & CRM valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een hogere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (4.5–5.0 tegenover 4.0–4.4).
    4,5–5,0 vs 4,0–4,4
  • 1,3% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Constant Contact Lead Gen & CRM biedt een betere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.49 vs 8.4).
    8,49 vs 8,38
  • 1,3% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.0/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,3

    Gemiddeld cijfer

    20%

    6,9

    Populariteit

    Cijfers per review (2)
    1 review + 1 video, gemiddeld 8,9/10. We gebruiken 3 reviews; de ontbrekende review telt als de gangbare reviewscore van de categorie 8,1: (8,9 × 2 + 8,1 × 1) ÷ 3 = 8,6. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,0 vs 7,9
  • 27 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Constant Contact Lead Gen & CRM heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (12 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    12 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Biedt een AI-assistent
    Constant Contact Lead Gen & CRM biedt een AI-assistent, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze niet biedt. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Constant Contact AI Content Generator drafts emails and social posts.
  • Ondersteunt lead scoring
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt lead scoring, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 19.8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Scoring leads based on email opens and clicks.
  • Ondersteunt verkoopsequenties
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt verkoopsequenties, terwijl het gemiddelde CRM-platform deze functie niet ondersteunt. 22.7% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Automated drip email follow-up sequences.
  • Ondersteunt marketingautomatisering
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt marketingautomatisering, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 28.9% van de CRM-platforms ondersteunt marketingautomatisering.
    Industry-leading marketing automation and newsletter suite.
  • Ondersteunt omnichannel messaging
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt omnichannel messaging, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 14.8% van de CRM-platforms ondersteunt omnichannel messaging.
    Multi-channel messaging across email, SMS, and social media.
  • Hogere beoordelingscategorie in mobiele app stores
    Constant Contact Lead Gen & CRM valt voor de beoordeling in mobiele app stores in een hogere categorie dan het gemiddelde CRM-platform (4.5–5.0 tegenover 4.0–4.4).
    4,5–5,0 vs 4,0–4,4
  • Ondersteunt single sign-on
    Constant Contact Lead Gen & CRM ondersteunt single sign-on, maar het gemiddelde CRM-platform niet. 23.2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
    Single sign-on supported for enterprise teams.
  • Lagere contactlimiet
    Constant Contact Lead Gen & CRM bevat minder contacten dan het gemiddelde CRM-platform (500 contacten vs. onbeperkt contacten).
    500 contacten vs onbeperkt contacten
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    Constant Contact Lead Gen & CRM biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Marketing CRM; does not include built-in quote builder.
  • Minder inbegrepen bestandsopslag
    Bij Constant Contact Lead Gen & CRM is minder bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (2 GB tegenover 10 GB).
    2 GB vs 10 GB
  • Lagere contactlimiet
    Constant Contact Lead Gen & CRM bevat minder contacten dan het gemiddelde CRM-platform (500 contacten vs. onbeperkt contacten).
    500 contacten vs onbeperkt contacten
  • Minder inbegrepen bestandsopslag
    Bij Constant Contact Lead Gen & CRM is minder bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (2 GB tegenover 10 GB).
    2 GB vs 10 GB
  • Geen geïntegreerde offertes of facturatie
    Constant Contact Lead Gen & CRM biedt geen geïntegreerde offertes of facturatie, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat wel doet. 91.9% van de CRM-platforms biedt geïntegreerde offertes en facturatie.
    Marketing CRM; does not include built-in quote builder.

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

9,0
Chidinma Mafe
≈ geschat
02/10/2023
Kort overzicht · functies en claims
Oordeel
Constant Contact Lead Gen & CRM is vooral een e-mailmarketingtool, met gebruiksvriendelijke ontwerptools en een goede aflevering in de inbox.
Merkvideo

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

8,7
marketingtoolpro.com
✓ expliciet
12-10-2025
Expertbeoordeling · Marketing-CRM
Oordeel
Constant Contact Lead Gen & CRM past bij bureaus en B2B-teams die bezoekers volgen en automatisering in één tool willen, al oogt de rapportage-interface gedateerd.

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Constant Contact Lead Gen & CRM

  • Intuïtieve visuele verkooppijplijnen met soepele faseverschuiving en flexibel configureerbare verkooptrajecten.
  • Ingebouwde AI-assistent voor gespreksamenvattingen en conceptberichten, gekoppeld aan geautomatiseerde triggers.
  • Geïntegreerde communicatie-inbox die berichten via e-mail, live chat en sociale kanalen overzichtelijk samenbrengt.
  • Breed ecosysteem van marktkoppelvlakken aangevuld met volledige REST API-eindpunten en webhooks voor softwarekoppelingen.
  • Enterprise toegangsbeveiliging met SAML Single Sign-On en gedetailleerde rolgebaseerde gebruikersrechten.

What customers don't like about Constant Contact Lead Gen & CRM

  • Ontbreken van een permanent gratis pakket, waardoor een doorlopend abonnement vanaf ongeveer $12/gebruiker per maand vereist is.
  • Het datamodel blijft beperkt tot standaardcontacten en deals zonder ondersteuning voor aangepaste relationele objecten.
  • Geen ingebouwde telefoonkiezer of gespreksopname in de interface, waardoor externe VoIP-oplossingen nodig zijn.
  • Uitsluitend multi-tenant cloudhosting zonder on-premise installatieopties of gegarandeerde dataopslag binnen de EU.

Oordeel

Constant Contact Lead Gen & CRM van Constant Contact functioneert als een krachtig cloud-CRM dat gericht is op het versnellen van verkooptrajecten en het centraliseren van klantcontacten. De applicatie biedt compleet relatiebeheer, interactieve Kanban-overzichten voor deals en configureerbare velden die aansluiten op uiteenlopende verkoopprocessen. De verkoopproductiviteit wordt ondersteund door tweewegs e-mailintegratie, automatische workflowregels en centrale gespreksverslaglegging en slimme verkoopassistenten. Mobiele apps ondersteunen buitendienstmedewerkers, terwijl overzichtelijke rapportages betrouwbare omzetprognoses en realtime inzicht in pipelines bieden. Operationele nadelen omvatten het ontbreken van een gratis basisversie, een maandelijks tarief per gebruiker en premium functies in duurdere pakketten. Het vormt een zeer praktische keuze voor commerciële afdelingen die streven naar gestructureerde opvolging en heldere stuurinformatie. Bovendien bieden de administratieve instellingen een flexibel overzicht naarmate de operationele vereisten toenemen.

Vergelijk Constant Contact Lead Gen & CRM met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Constant Contact Lead Gen & CRM en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden