Beoordeeld volgens de methodologie CRM-software v3.0
Methodologie CRM-software v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum CRM-software-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie CRM-software v3.0

Bloom.io review: 54 specificaties vergeleken

Startprijs:14 USD/gebruiker/mndGratis abonnement:neeAI-assistent:neeGeïntegreerde offertes en facturatie:jaWorkflowautomatisering:ja

Bloom.io review: Vergelijk 54 technische specificaties en 4 expert- en videoreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie cRM-software en of het de aankoop waard is.

Bloom.io
7.9/10

Totaalscore

Score
7.9/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties, expertreviews en beste-lijsten.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 40%, Reviewscore 30%, Lijstscore 30%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

40%

7.8

Technische score

30%

8.4

Reviewscore

30%

?

LijstscoreNog niet genoeg data, dus we gebruiken 7,5, het cijfer van een zwakker model in deze categorie

▲Beter dan 63% van de producten
7.8

Technische score

Technische score
7.8/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

25%

8.4

Product en prijzen

25%

8.4

Kernfuncties van CRM

20%

6.7

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

5.8

Beveiliging en implementatie

▼Slechter dan 60% van de producten
8.4

Reviewscore

Reviewscore
8.4/ 10
✕
Wat het is
Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
Hoe we het berekenen
Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

80%

8,5

Gemiddeld cijfer

20%

8,3

Populariteit

Cijfers per review (4)
3 reviews + 1 video, gemiddeld 9,0/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
▲Beter dan 84% van de producten
?

Lijstscore

Lijstscore
7.5/ 10
✕
Wat het is
Hoe vaak onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers dit model opnemen in hun beste-lijsten voor deze categorie.
Hoe we het berekenen
Punten: Het model in de meeste lijsten van deze categorie krijgt 10; de andere modellen krijgen naar verhouding 8 tot 10. Nog in geen enkele lijst: 7,5. Lijsten tellen voor 30% mee in de totaalscore.
Voldoende data: Elke lijst telt, ook een enkele. Bij minder dan 5 beste-lijsten in de categorie wordt dit onderdeel buiten beschouwing gelaten.
Beste-lijsten met dit model (0)
Nog in geen enkele beste-lijst, dus dit onderdeel telt als 7,5. Modellen in een lijst krijgen 8 tot 10.
Nog in geen enkele beste-lijst
Prijzen en toegang
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van CRM-platform Bloom.io

Technische score
Technische score
7.8/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 40% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

25%

8.4

Product en prijzen

25%

8.4

Kernfuncties van CRM

20%

6.7

Verkoop en automatisering

15%

8.9

Integraties en toegang

15%

5.8

Beveiliging en implementatie

7.8
Reviewscore
8.4
Lijstscore
?
Startprijs
14 USD/gebruiker/mnd
Bloom.io heeft een startprijs van 14 USD/gebruiker/mnd, die lager is dan die van 93,5% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan die van 0,7% van de CRM-platforms.
Factureringsperiode
Maandelijks, jaarlijks
Gratis abonnement
nee
Bloom.io biedt geen permanent gratis abonnement.
Free tier available for single users.
Gratis proefperiode
ja
Bloom.io biedt een gratis proefperiode met beperkte duur.
14 days.
Minimumaantal gebruikers
1 gebruiker
Bloom.io vereist een minimumaantal gebruikers van 1 gebruiker, dat lager is dan dat van 1,9% van de CRM-platforms en ook gelijk is aan dat van 98,1% van de CRM-platforms.
Alles weergeven
Account- en bedrijfsbeheer
ja
Bloom.io ondersteunt account- en bedrijfsbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt account- en bedrijfsbeheer.
Contactbeheer
ja
Bloom.io ondersteunt contactbeheer. 0% van de CRM-platforms ondersteunt contactbeheer.
Leadbeheer
ja
Bloom.io ondersteunt leadbeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt leadbeheer.
Website lead capture forms and booking widgets.
Deal- en pipelinebeheer
ja
Bloom.io ondersteunt deal- en pipelinebeheer. 0,2% van de CRM-platforms ondersteunt deal- en pipelinebeheer.
Visual project pipeline with customizable stages.
Aangepaste velden
ja
Bloom.io ondersteunt aangepaste velden. 0% van de CRM-platforms ondersteunt aangepaste velden.
Alles weergeven
AI-assistent
nee
Bloom.io biedt geen AI-assistent. 22% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Workflowautomatisering
ja
Bloom.io ondersteunt workflowautomatisering. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Automated client communication and task workflows.
Lead scoring
nee
Bloom.io ondersteunt geen lead scoring. 19,8% van de CRM-platforms biedt deze functie.
E-mails synchroniseren en volgen
ja
Bloom.io kan e-mails synchroniseren en volgen. 0,5% van de CRM-platforms biedt deze functies.
Verkoopprognoses
nee
Bloom.io ondersteunt geen verkoopprognoses. 15% van de CRM-platforms biedt deze functie.
Alles weergeven
Marketplace-integraties
ja
Bloom.io biedt marketplace-integraties. 1,9% van de CRM-platforms biedt marketplace-integraties.
Integrations with Zapier and popular web platforms.
API-toegang
ja
Bloom.io biedt API-toegang. 0,2% van de CRM-platforms biedt API-toegang.
Webhooks
ja
Bloom.io ondersteunt webhooks. 1,4% van de CRM-platforms ondersteunt webhooks.
Mobiele apps
ja
Bloom.io biedt mobiele apps. 2,4% van de CRM-platforms biedt mobiele apps.
Bloom mobile app on iOS and Android.
Gegevens importeren en exporteren
ja
Bloom.io ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens. 0% van de CRM-platforms ondersteunt het importeren en exporteren van gegevens.
Alles weergeven
Single sign-on (SSO)
nee
Bloom.io ondersteunt geen single sign-on. 23,2% van de CRM-platforms ondersteunt single sign-on.
Beveiligingscertificeringen
GDPR compliant
Rolgebaseerde machtigingen
ja
Bloom.io ondersteunt rolgebaseerde machtigingen. 0,7% van de CRM-platforms ondersteunt rolgebaseerde machtigingen.
Role-based security groups and permissions.
Auditlogboeken
nee
Bloom.io biedt geen auditlogboeken. 97,6% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
Ondersteunde besturingssystemen
Web, iOS, Android
Alles weergeven

Bloom.io vs het gemiddelde CRM-platform

246810TotaalProduct en prijzenKernfuncties van CRMVerkoop en automatiseringIntegraties en toegangBeveiliging en implementatie
  • 25 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Bloom.io heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (14 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    14 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Bloom.io is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Online betalingen in offertes
    Bloom.io ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Integrated credit card and PayPal payment processing via Stripe, PayPal.
  • Ondersteunt projectbeheer
    Bloom.io ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Creative project management with image proofing and galleries.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    Bloom.io biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    Built-in legally binding digital e-signatures on contracts.
  • Biedt een klantenportaal
    Bloom.io biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Client portal for viewing proposals, contracts, and paying invoices.
  • 6,3% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.4/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,5

    Gemiddeld cijfer

    20%

    8,3

    Populariteit

    Cijfers per review (4)
    3 reviews + 1 video, gemiddeld 9,0/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,4 vs 7,9
  • 1,6% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Bloom.io biedt een betere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.52 vs 8.4).
    8,52 vs 8,38
  • 6,3% hogere reviewscore
    Reviewscore
    8.4/ 10
    ✕
    Wat het is
    Gemiddeld cijfer van onafhankelijke testsites, tijdschriften en videoreviewers, van 1 tot 10.
    Hoe we het berekenen
    Cijfers: De score van elke review zetten we om naar 1–10; zonder score beoordelen we de review zelf. Elke review telt even zwaar: geschreven of video, kort of volledig.
    Score: Het gemiddelde cijfer is 80% van het reviewcijfer; het aantal reviews is de overige 20% (1 review = 5, het gangbare aantal in deze categorie = 8, het meest beoordeelde model = 10).
    Voldoende data: Bij weinig reviews wordt het gemiddelde cijfer naar het gangbare cijfer van deze categorie getrokken. Nog geen reviews: voorlopig 7,6.
    Aandeel: Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    80%

    8,5

    Gemiddeld cijfer

    20%

    8,3

    Populariteit

    Cijfers per review (4)
    3 reviews + 1 video, gemiddeld 9,0/10. Reviews tellen voor 30% mee in de totaalscore.
    Online verzamelde gebruikersbeoordelingen maken geen deel uit van deze score.
    8,4 vs 7,9
  • 1,6% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Bloom.io biedt een betere prijs-kwaliteitverhouding dan het gemiddelde CRM-platform (8.52 vs 8.4).
    8,52 vs 8,38
  • 25 USD/gebruiker/mnd $/gebruiker/mnd lagere startprijs
    Bloom.io heeft een lagere startprijs dan het gemiddelde CRM-platform (14 USD/gebruiker/mnd tegenover 39 USD/gebruiker/mnd). De gemiddelde startprijs van CRM-platforms is 39 USD/gebruiker/mnd.
    14 USD/gebruiker/mnd vs 39 USD/gebruiker/mnd
  • Meer inbegrepen bestandsopslag
    Bij Bloom.io is meer bestandsopslag inbegrepen dan bij het gemiddelde CRM-platform (100 GB tegenover 10 GB).
    100 GB vs 10 GB
  • Ondersteunt projectbeheer
    Bloom.io ondersteunt projectbeheer, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 25.6% van de CRM-platforms ondersteunt projectbeheer.
    Creative project management with image proofing and galleries.
  • Biedt een klantenportaal
    Bloom.io biedt een klantenportaal, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit niet biedt. 36.3% van de CRM-platforms biedt deze functie.
    Client portal for viewing proposals, contracts, and paying invoices.
  • Online betalingen in offertes
    Bloom.io ondersteunt online betalingen in offertes, terwijl het gemiddelde CRM-platform dat niet doet. 32% van de CRM-platforms ondersteunt online betalingen in offertes.
    Integrated credit card and PayPal payment processing via Stripe, PayPal.
  • Ingebouwde elektronische handtekening
    Bloom.io biedt een ingebouwde elektronische handtekening, terwijl het gemiddelde CRM-platform die niet biedt. 22.5% van de CRM-platforms biedt een ingebouwde elektronische handtekening.
    Built-in legally binding digital e-signatures on contracts.
  • Geen auditlogboeken
    Bloom.io biedt geen auditlogboeken, maar het gemiddelde CRM-platform wel. 97.4% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.
  • Geen automatische duplicaatdetectie
    Bloom.io detecteert dubbele records niet automatisch, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit wel doet. 98.6% van de CRM-platforms biedt automatische duplicaatdetectie.
  • Geen automatische duplicaatdetectie
    Bloom.io detecteert dubbele records niet automatisch, terwijl het gemiddelde CRM-platform dit wel doet. 98.6% van de CRM-platforms biedt automatische duplicaatdetectie.
  • Geen auditlogboeken
    Bloom.io biedt geen auditlogboeken, maar het gemiddelde CRM-platform wel. 97.4% van de CRM-platforms biedt auditlogboeken.

Video Beoordelingen

Praktijktests en videobeoordelingen in echte situaties

9,0
Build Inspire
≈ geschat
21/07/2024
Functietour · klantportaal en tarieven
Oordeel
Bloom.io is een veelzijdige, krachtige keuze voor creatieve professionals, met uitgebreide functies om klanten en betalingen te beheren.

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

9,0
millo.co
≈ geschat
11-8-2022
Uitgebreide review · facturatie voor freelancers
Oordeel
Bloom.io past bij freelancers en zelfstandigen die facturatie, boekingen en contracten in één tool willen, maar grotere teams kunnen de functies voor meerdere gebruikers nog niet gebruiken.
9,0
slrlounge.com
≈ geschat
3-8-2023
Praktijktest · CRM voor fotografen
Oordeel
Bloom.io past bij fotografen die leads, contracten, facturen en galerijen in één dashboard willen beheren, al ondersteunt het delen van galerijen alleen digitale downloads.
9,0
fstoppers.com
≈ geschat
18-6-2023
Reacties van lezers · ervaringen van fotografen
Oordeel
Volgens gebruikers past Bloom.io bij commerciële fotografen en zijn de galerijen een pluspunt, maar de klantenservice en betrouwbaarheid van het portaal leveren klachten op.

Derdepartijbeoordelingen

What we like about Bloom.io

  • Intuïtieve visuele verkooppijplijnen met soepele faseverschuiving en flexibel configureerbare verkooptrajecten.
  • Visuele workflowbouwer voor geautomatiseerde statusupdates, toewijzingsregels en tijdige herinneringen.
  • Ingebouwde offerte- en facturatiemodule gekoppeld aan online betaalkoppelingen voor snelle betalingsafhandeling.
  • Breed ecosysteem van marktkoppelvlakken aangevuld met volledige REST API-eindpunten en webhooks voor softwarekoppelingen.
  • Permanent gratis instapabonnement met basisfunctionaliteiten voor microteams zonder directe betalingsverplichting.

What we don't like about Bloom.io

  • Het gratis instappakket kent strenge limieten voor contactvolumes en automatisering, wat betaalde upgrades vereist bij groei.
  • Geen ondersteuning voor SAML Single Sign-On (SSO) in standaardpakketten, wat gecentraliseerd toegangsbeheer bemoeilijkt.
  • Geen ingebouwde telefoonkiezer of gespreksopname in de interface, waardoor externe VoIP-oplossingen nodig zijn.
  • Uitsluitend multi-tenant cloudhosting zonder on-premise installatieopties of gegarandeerde dataopslag binnen de EU.

Oordeel

Bloom.io is een cloudgebaseerd CRM-platform van Bloom dat is ontwikkeld voor het stroomlijnen van verkooptrajecten, contactbeheer en commerciële pipelines. In de kern centraliseert het systeem leadkwalificatie, bedrijfsdossiers en flexibele velden binnen een overzichtelijke visuele gebruikersinterface. Geïntegreerde communicatiefuncties bieden betrouwbare e-mailsynchronisatie, geautomatiseerde opvolgsequenties en realtime gespreksnotities. Commerciële teams profiteren van mobiele applicaties voor onderweg, aanpasbare dashboards voor verkoopprognoses en uitgebreide REST API-koppelingen. De gratis versie kent echter strikte contactlimieten, waardoor uitbreiding naar een betaald abonnement nodig is voor geavanceerde opties. Het platform vormt een solide keuze voor groeiende B2B-organisaties die streven naar gestructureerde verkoopprocessen en heldere teamsamenwerking. Bovendien bieden de administratieve instellingen een flexibel overzicht naarmate de operationele vereisten toenemen. Daarnaast ondersteunen de hoge systeembetrouwbaarheid en veilige gegevenstoegang een stabiele continuïteit binnen de dagelijkse werkprocessen.

Vergelijk Bloom.io met andere CRM-platforms

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Bloom.io en andere CRM-platforms

Geen resultaten gevonden