XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 Recensie | 66 Gegevens vergelijking

double-arrow
  • Gem. prijs: ~€720
  • Type: pendisplay
  • Actief tekengebied: 94070 mm²
  • Resolutie: 3840x2160
  • Drukniveaus van de pen: 16384
  • Rapportagesnelheid: 220 RPS

XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 recensie. Vergelijk 66 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit model scoort binnen tekentablets en of het de aankoop waard is.

7.5

Totaalscore

Wat Is het?: Een algemene beoordeling van de kwaliteit van het tekentablet, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste tekentablets op de markt te vinden.

Scorecomponenten:

90.0%

7.5

Technische score

10.0%

?

Gebruikersscore

Zeer Goed
7.5

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van het tekentablet, verdeeld over acht kerngebieden: tekennauwkeurigheid, penprestaties, drukgevoeligheid, kantelondersteuning, displaykwaliteit, connectiviteit, softwareondersteuning en design.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je tekentablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

50.0%

7.2

Pen & invoer

40.0%

8.4

Display & kleur

4.0%

7.2

Vormfactor

3.0%

6.4

Connectiviteit

3.0%

2.2

Bediening & extra

Zeer Goed
?

Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor het tekentablet.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een tekentablet presteert in echt gebruik en hoe betrouwbaar die op de lange termijn blijft volgens gebruikerservaringen.

Scorecomponenten:

70.0%

?

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

?

Populariteit

  • 6.4
    Kinderen

    Scorecomponenten:

    45.0%

    7.4

    Gewicht

    45.0%

    6.7

    Prijs

    10.0%

    0.8

    Counted score

  • No image
No image

Beste prijzen

    N/A~ €720

Top ranglijsten

?

Available: ranking among products currently available (including other versions of this product).
All: ranking among all products in the database.

Oordeel

De XP-Pen Artist Pro 19 (Gen 2) is een hoogwaardig 18,4-inch tekentablet met een haarscherpe 4K UHD-resolutie (3840 x 2160) en een volledig gelamineerd scherm met anti-reflecterend geëtst glas. Het apparaat onderscheidt zich door de Calman-gevalideerde kleurweergave (99,8% sRGB) en de innovatieve X3 Pro Smart Chip-stylus, die een ongekende drukgevoeligheid van 16.384 niveaus biedt voor uiterst precieze lijnen. Belangrijke voordelen zijn de meegeleverde accessoires zoals twee verschillende stylussen, de ACK05 draadloze sneltoetsafstandsbediening en de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding in vergelijking met concurrenten. Enkele nadelen zijn het ontbreken van touch-ondersteuning, de afwezigheid van een ingebouwde gum op de pennen en de aanzienlijke kabelwirwar bij gebruik op volledige helderheid.

Technische specificaties van XP Pen Artist Pro 19 Gen 2

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van het tekentablet, verdeeld over acht kerngebieden: tekennauwkeurigheid, penprestaties, drukgevoeligheid, kantelondersteuning, displaykwaliteit, connectiviteit, softwareondersteuning en design.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je tekentablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

50.0%

?

Pen & invoer

40.0%

?

Display & kleur

4.0%

?

Vormfactor

3.0%

?

Connectiviteit

3.0%

?

Bediening & extra

7.5
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een technische score van 7.51 punten, hoger dan 80.9% van de tekentablets.
Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor het tekentablet.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een tekentablet presteert in echt gebruik en hoe betrouwbaar die op de lange termijn blijft volgens gebruikerservaringen.

Scorecomponenten:

70.0%

0.0

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

1.0

Populariteit

?
Populariteit
Wat Is het?: Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van het tekentablet.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je liever een product koopt dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
1.0
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een populariteitsscore van 1 punten, lager dan 59.8% van de tekentablets.
Prijs-kwaliteitverhouding

Wat Is het?: Een indicator die de algemene beoordeling van het tekentablet combineert met de prijs.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je op zoek bent naar een tekentablet met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.

Scorecomponenten:

60.0%

7.5

Totaalscore

40.0%

6.7

Prijs

7.3
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7.3 punten, lager dan 66.5% van de tekentablets.
Type
Wat Is het?: Geeft aan of het apparaat een schermloos pentablet is of een pen-display met ingebouwd scherm.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest tussen een schermloze opstelling en direct tekenen op het scherm, omdat het apparaattype bepaalt hoe hand, ogen en werkplek samenwerken.

Belang: LAAG

pendisplay
Display
Wat Is het?: Geeft aan of de tablet zelf een ingebouwd scherm heeft in plaats van alleen met een extern beeldscherm te werken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je beslist of je direct op de tablet wilt tekenen in plaats van naar een apart beeldscherm te kijken.

Belang: LAAG

ja
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een display. Deze functie is aanwezig op 47.9% van de tekentablets.
4K-display
Compatibiliteit
Wat Is het?: Toont welke besturingssystemen of platforms de tablet officieel ondersteunt voor drivers, software en basisinvoer.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de tablet betrouwbaar moet werken met je huidige computer, telefoon of creatieve softwareomgeving zonder driverproblemen.

Belang: LAAG

Windows
Draadloze mogelijkheid
Wat Is het?: Geeft aan of de tablet zonder voortdurende kabelverbinding met het hostapparaat kan werken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een netter bureau, eenvoudiger verplaatsen of meer flexibiliteit voor mobiel gebruik zonder vaste kabel wilt.

Belang: LAAG

nee
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt geen draadloos gebruik. 18.6% van de tekentablets ondersteunen draadloos gebruik.
Gewicht
Wat Is het?: Meet de totale massa van de tablet, wat invloed heeft op draagbaarheid, stabiliteit op het bureau en vervoercomfort.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de tablet tussen ruimtes verplaatst, in een tas meeneemt of wilt dat hij stabiel ligt zonder log aan te voelen op het bureau.

Belang: LAAG

2.230 g
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 weegt 2230 g, zwaarder dan 82.9% van de tekentablets.
Alleen tablet; aparte standaard uitgesloten.
Alles weergeven
Actief tekengebied
Wat Is het?: Geeft het bruikbare oppervlak aan waarop peninvoer voor tekenen, schrijven of navigatie wordt geregistreerd.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je genoeg werkruimte wilt voor brede armbewegingen, lange halen of gedetailleerde retouche zonder dat het krap aanvoelt.

Belang: HOOG

94.070 mm²
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 biedt 94070 mm² voor Actief tekengebied, groter dan die van 82% van de tekentablets en gelijk aan 0.5% van de tekentablets.
409 x 230 mm.
Schermgrootte
Wat Is het?: Meet de diagonale van het ingebouwde scherm, meestal in inches, bij pen-displaymodellen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je direct op een pen-display werkt en tegelijk genoeg ruimte nodig hebt voor menu's, canvas en handpositie.

Belang: HOOG

18,4 inch
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 18.4 inch voor Schermgrootte, groter dan die van 64.5% van de tekentablets en gelijk aan 1.1% van de tekentablets.
Resolutie
Wat Is het?: Toont het totale aantal pixels op het paneel en bepaalt hoeveel beelddetail beschikbaar is.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat interface-elementen, penseelranden en beelddetails er strak uitzien op het ingebouwde scherm.

Belang: HOOG

3840x2160
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een schermresolutie van 3840x2160, die hoger is dan die van 89.7% van de tekentablets en gelijk is aan die van 10.3% van de tekentablets.
Pixeldichtheid
Wat Is het?: Meet hoeveel pixels per inch in het scherm zitten, wat invloed heeft op scherpte en fijne details.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer zichtbare pixels je opvallen tijdens het tekenen van fijne lijnen, het lezen van kleine tekst of het beoordelen van details.

Belang: GEMIDDELD

239 ppi
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 239 ppi voor Pixeldichtheid, hoger dan 89.3% van de tekentablets en gelijk aan 1.1% van de tekentablets.
Typische helderheid
Wat Is het?: Geeft de gebruikelijke helderheid aan die het scherm tijdens normaal gebruik kan vasthouden, meestal in nits.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je in heldere ruimtes werkt en wilt dat het scherm duidelijk zichtbaar blijft zonder flets te ogen.

Belang: GEMIDDELD

250 nits
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 250 nits voor Typische helderheid, hoger dan 47.3% van de tekentablets en gelijk aan 27.5% van de tekentablets.
250 via enkele kabel.
Alles weergeven
Stylus inbegrepen
Wat Is het?: Geeft aan of een compatibele tekenpen in de doos zit in plaats van apart verkocht te worden.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je meteen wilt beginnen met tekenen en niet achteraf extra wilt betalen voor een compatibele pen.

Belang: HOOG

ja
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 komt met een stylus. Deze functie is aanwezig op 100% van de tekentablets.
Inclusief twee pennen.
Pentechnologie
Wat Is het?: Geeft aan welke stylusinvoertechnologie wordt gebruikt, zoals EMR, AES of actieve dan wel passieve oplossingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je tekengevoel, laadbehoefte en compatibiliteit tussen verschillende pensystemen vergelijkt.

Belang: HOOG

EMR (batterijloos)
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 gebruikt EMR (batterijloos) voor Pentechnologie, geavanceerder dan die van 4.6% van de tekentablets en gelijk aan 95.4% van de tekentablets.
Drukniveaus van de pen
Wat Is het?: Toont hoeveel afzonderlijke drukniveaus de stylus kan registreren tijdens tekenen of schrijven.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je lijngewicht en penseelintensiteit vaak varieert, omdat meer drukniveaus fijnere controle over de streekrespons kunnen geven.

Belang: HOOG

16.384
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt 16384 Drukniveaus van de pen, meer dan 85.5% van de tekentablets en gelijk aan 14.5% van de tekentablets.
Resolutie van de pen
Wat Is het?: Meet de positionele nauwkeurigheid van het peninvoersysteem, meestal uitgedrukt in lines per inch.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je nauwkeurige cursorplaatsing nodig hebt voor gedetailleerde illustratie, maskeren of zorgvuldige selecties.

Belang: HOOG

5.080 LPI
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 5080 LPI voor Resolutie van de pen, hoger dan 5.7% van de tekentablets en gelijk aan 94.3% van de tekentablets.
Rapportagesnelheid
Wat Is het?: Toont hoe vaak de penpositie aan het systeem wordt doorgegeven, wat invloed heeft op de respons van de cursor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat penregistratie snel aanvoelt tijdens snelle halen, handschrift of snelle gebaargebaseerde taken.

Belang: HOOG

220 RPS
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 220 RPS voor Rapportagesnelheid, lager dan 55.8% van de tekentablets en gelijk aan 21% van de tekentablets.
Alles weergeven
Bluetooth-connectiviteit
Wat Is het?: Geeft aan of de tablet Bluetooth ondersteunt voor draadloze verbinding met compatibele apparaten of accessoires.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je draadloze koppeling met accessoires wilt of een opstelling met minder kabels rond de tablet nastreeft.

Belang: LAAG

nee
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt geen Bluetooth. 13% van de tekentablets ondersteunen Bluetooth.
USB 3.2 Gen 2 (USB-C)-poorten
Wat Is het?: Telt de beschikbare USB 3.2 Gen 2 Type-C-poorten voor snelle data, opladen of beeldgerelateerde verbindingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je moderne Type-C-verbindingen met hoge bandbreedte wilt voor data, opladen of displaygerelateerde accessoires.

Belang: LAAG

?
USB 3.2 Gen 1 (USB-C)-poorten
Wat Is het?: Telt de beschikbare USB 3.2 Gen 1 Type-C-poorten voor algemene data, opladen of accessoireverbindingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je flexibele Type-C-connectiviteit nodig hebt voor dagelijkse dataverbindingen, opladen of accessoireondersteuning.

Belang: LAAG

2
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 2 USB 3.2 Gen 1 (USB-C)-poorten, meer dan 90.6% van de tekentablets en gelijk aan 9.4% van de tekentablets.
USB 3.2 Gen 2 (USB-A)-poorten
Wat Is het?: Telt de beschikbare USB 3.2 Gen 2 Type-A-poorten voor snelle dataoverdracht en aansluiting van randapparatuur.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snelle externe opslag of randapparatuur direct wilt aansluiten en genoeg snelle Type-A-poorten nodig hebt.

Belang: LAAG

?
USB 3.2 Gen 1 (USB-A)-poorten
Wat Is het?: Telt de beschikbare USB 3.2 Gen 1 Type-A-poorten voor standaard snelle verbindingen met randapparatuur en opslag.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je nog standaard USB-A-apparaten gebruikt en genoeg directe poorten wilt zonder een hub mee te nemen.

Belang: LAAG

0
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 0 USB 3.2 Gen 1 (USB-A)-poorten, gelijk aan 98.1% van de tekentablets.
Alles weergeven
Aantal sneltoetsen
Wat Is het?: Telt de programmeerbare sneltoetsen die in de tablet zijn ingebouwd voor snelle toegang tot opdrachten.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je sterk op sneltoetsen vertrouwt en meer acties direct op de tablet beschikbaar wilt hebben zonder naar het toetsenbord te grijpen.

Belang: LAAG

0
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 0 sneltoetsen, minder dan 71.9% van de tekentablets en gelijk aan 28.1% van de tekentablets.
Aantal draaiknoppen
Wat Is het?: Telt de fysieke draaiknoppen of roterende bedieningselementen voor sneltoetsen, zoom, penseelgrootte of vergelijkbare functies.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je fysieke draaiknoppen wilt voor zoom, penseelgrootte, scrubben door een tijdlijn of andere acties die je voortdurend herhaalt.

Belang: LAAG

0
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft 0 draaiknoppen, gelijk aan 77.2% van de tekentablets.
De draaiknop zit op de externe snelkoppeling-afstandsbediening.
Standaard inbegrepen
Wat Is het?: Geeft aan of een losse standaard wordt meegeleverd om de tablet onder verstelbare werkhoeken te ondersteunen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je meteen een ergonomische tekenhoek wilt en na aankoop geen losse standaard meer wilt moeten meerekenen.

Belang: LAAG

nee
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 komt niet met een standaard. 29.1% van de tekentablets komen met een standaard.
...
Uitklapbare pootjes
Wat Is het?: Geeft aan of de tablet ingebouwde uitklapbare pootjes heeft voor eenvoudige hoekverstelling op het bureau.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de tablet snel wilt kantelen met een ingebouwde oplossing zonder eerst een losse standaard te kopen.

Belang: LAAG

ja
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft uitklapbare pootjes. Deze functie is aanwezig op 6.8% van de tekentablets.
Ingebouwde pootjes met twee posities.
Penhouder inbegrepen
Wat Is het?: Geeft aan of er een speciale houder of standaard voor de stylus wordt meegeleverd.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de stylus veilig op het bureau wilt bewaren in plaats van hem te laten rollen of tussen sessies kwijt te raken.

Belang: LAAG

ja
XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 komt met een penhouder. Deze functie is aanwezig op 59.1% van de tekentablets.
Alles weergeven

XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 vs de gemiddelde tekentablet

  • 8.192 hogere drukniveaus
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt meer Drukniveaus van de pen dan de gemiddelde tekentablet (16.384 vs 8.192). Het gemiddelde tekentablet ondersteunt 8.192 Drukniveaus van de pen.
    Wat Is het?: Toont hoeveel afzonderlijke drukniveaus de stylus kan registreren tijdens tekenen of schrijven.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je lijngewicht en penseelintensiteit vaak varieert, omdat meer drukniveaus fijnere controle over de streekrespons kunnen geven.

    Belang: HOOG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt meer Drukniveaus van de pen dan de gemiddelde tekentablet (16.384 vs 8.192). Het gemiddelde tekentablet ondersteunt 8.192 Drukniveaus van de pen.16.384 vs 8.192
  • 2 bit hogere kleurdiepte
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Bitdiepte dan de gemiddelde tekentablet (10 bit vs 8 bit). Het gemiddelde tekentablet heeft 8 bit voor Bitdiepte.
    10-bits via 8-bits + FRC.
    Wat Is het?: Toont hoeveel bits per kleurkanaal worden gebruikt, wat invloed heeft op het aantal toonstappen dat het scherm kan weergeven.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer vloeiende kleurverlopen en subtiele kleurovergangen belangrijk zijn bij illustratie, fotowerk of zachte schaduwen.

    Belang: GEMIDDELD

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Bitdiepte dan de gemiddelde tekentablet (10 bit vs 8 bit). Het gemiddelde tekentablet heeft 8 bit voor Bitdiepte.10 bit vs 8 bit
  • Volledig gelamineerd scherm
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft volledige laminering, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 39% van de tekentablets hebben volledige laminering.
    Wat Is het?: Geeft aan of de schermlagen strakker op elkaar zijn gelamineerd om parallax te verminderen en de precisie van de pen op het scherm te verbeteren.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat de penpunt visueel dichter bij de lijn op het scherm ligt en parallax tijdens het tekenen kleiner wordt.

    Belang: GEMIDDELD

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft volledige laminering, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 39% van de tekentablets hebben volledige laminering.
  • 53.306 mm² groter tekenoppervlak
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Actief tekengebied dan de gemiddelde tekentablet (94.070 mm² vs 40.764 mm²). Het gemiddelde tekentablet biedt 40.764 mm² voor Actief tekengebied.
    409x230 mm.
    Wat Is het?: Geeft het bruikbare oppervlak aan waarop peninvoer voor tekenen, schrijven of navigatie wordt geregistreerd.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je genoeg werkruimte wilt voor brede armbewegingen, lange halen of gedetailleerde retouche zonder dat het krap aanvoelt.

    Belang: HOOG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Actief tekengebied dan de gemiddelde tekentablet (94.070 mm² vs 40.764 mm²). Het gemiddelde tekentablet biedt 40.764 mm² voor Actief tekengebied.94.070 mm² vs 40.764 mm²
  • 1 % bredere sRGB-dekking
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor sRGB-dekking dan de gemiddelde tekentablet (100 % vs 99 %). Het gemiddelde tekentablet dekt 99 % voor sRGB-dekking.
    Wat Is het?: Toont welk percentage van de sRGB-kleurruimte het scherm kan weergeven voor standaard web- en appinhoud.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je werk vooral op het web, in apps of op consumentenschermen wordt bekeken die sterk op sRGB vertrouwen.

    Belang: HOOG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor sRGB-dekking dan de gemiddelde tekentablet (100 % vs 99 %). Het gemiddelde tekentablet dekt 99 % voor sRGB-dekking.100 % vs 99 %
  • 44% hogere pixeldichtheid
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Pixeldichtheid dan de gemiddelde tekentablet (239 ppi vs 166 ppi). Het gemiddelde tekentablet heeft 166 ppi voor Pixeldichtheid.
    Wat Is het?: Meet hoeveel pixels per inch in het scherm zitten, wat invloed heeft op scherpte en fijne details.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer zichtbare pixels je opvallen tijdens het tekenen van fijne lijnen, het lezen van kleine tekst of het beoordelen van details.

    Belang: GEMIDDELD

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Pixeldichtheid dan de gemiddelde tekentablet (239 ppi vs 166 ppi). Het gemiddelde tekentablet heeft 166 ppi voor Pixeldichtheid.239 ppi vs 166 ppi
  • Ondersteunt HDR
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt HDR, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 6.3% van de tekentablets ondersteunen HDR.
    Wat Is het?: Geeft aan of het scherm HDR-inhoud kan weergeven voor een groter bereik in helderheid en contrast.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je HDR-geschikte inhoud bekijkt of maakt en wilt dat het scherm fellere highlights en een groter contrastbereik aankan.

    Belang: LAAG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt HDR, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 6.3% van de tekentablets ondersteunen HDR.
  • Heeft een pengum
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een gum op de pen, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 19% van de tekentablets hebben een gum op de pen.
    Wat Is het?: Geeft aan of de stylus een gumfunctie heeft, vaak aan de achterkant van de pen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de pen liever omdraait om natuurlijk te gummen in plaats van op het scherm of via sneltoetsen van gereedschap te wisselen.

    Belang: LAAG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een gum op de pen, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 19% van de tekentablets hebben een gum op de pen.
  • Geïntegreerd scherm
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een display, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 48.2% van de tekentablets hebben een display.
  • Recentere release
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 werd recenter uitgebracht dan de gemiddelde tekentablet.
  • 2 bit hogere kleurdiepte
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Bitdiepte dan de gemiddelde tekentablet (10 bit vs 8 bit). Het gemiddelde tekentablet heeft 8 bit voor Bitdiepte.
  • Volledig gelamineerd scherm
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft volledige laminering, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 39% van de tekentablets hebben volledige laminering.
  • 53.306 mm² groter tekenoppervlak
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Actief tekengebied dan de gemiddelde tekentablet (94.070 mm² vs 40.764 mm²). Het gemiddelde tekentablet biedt 40.764 mm² voor Actief tekengebied.
  • 1 % bredere sRGB-dekking
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor sRGB-dekking dan de gemiddelde tekentablet (100 % vs 99 %). Het gemiddelde tekentablet dekt 99 % voor sRGB-dekking.
  • 44% hogere pixeldichtheid
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Pixeldichtheid dan de gemiddelde tekentablet (239 ppi vs 166 ppi). Het gemiddelde tekentablet heeft 166 ppi voor Pixeldichtheid.
  • Ondersteunt HDR
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt HDR, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 6.3% van de tekentablets ondersteunen HDR.
  • Antireflectiecoating
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een antireflectiecoating, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 47.7% van de tekentablets hebben een antireflectiecoating.
  • 4 % bredere Adobe RGB-dekking
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Adobe RGB-dekking dan de gemiddelde tekentablet (96 % vs 92 %). Het gemiddelde tekentablet dekt 92 % voor Adobe RGB-dekking.
  • 4 % bredere DCI-P3-dekking
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor DCI-P3-dekking dan de gemiddelde tekentablet (98 % vs 94 %). Het gemiddelde tekentablet dekt 94 % voor DCI-P3-dekking.
  • 2,8 inch groter scherm
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een hogere waarde voor Schermgrootte dan de gemiddelde tekentablet (18,4 inch vs 15,6 inch). Het gemiddelde tekentablet heeft 15,6 inch voor Schermgrootte.
  • 8.192 hogere drukniveaus
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 ondersteunt meer Drukniveaus van de pen dan de gemiddelde tekentablet (16.384 vs 8.192). Het gemiddelde tekentablet ondersteunt 8.192 Drukniveaus van de pen.
  • Heeft een pengum
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een gum op de pen, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 19% van de tekentablets hebben een gum op de pen.
  • 13 meer meegeleverde punten
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 wordt geleverd met meer reservepunten dan de gemiddelde tekentablet (23 vs 10). De gemiddelde tekentablet wordt geleverd met 10.
  • 1 meer USB-C 3.2 Gen 1-poorten
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft meer USB 3.2 Gen 1 (USB-C)-poorten dan de gemiddelde tekentablet (2 vs 1). Het gemiddelde tekentablet heeft 1 USB 3.2 Gen 1 (USB-C)-poorten.
  • 2,95x zwaarder ontwerp
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is zwaarder dan de gemiddelde tekentablet (2.230 g vs 755 g). Het gemiddelde tekentablet weegt 755 g.
    Alleen tablet; aparte standaard uitgesloten.
  • 102,5 mm bredere behuizing
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is breder dan de gemiddelde tekentablet (460 mm vs 357,5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 357,5 mm breed.
  • 11 mm dikkere behuizing
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is dikker dan de gemiddelde tekentablet (21,5 mm vs 10,5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 10,5 mm dik.
  • 83,6 mm hogere behuizing
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is hoger dan de gemiddelde tekentablet (306,6 mm vs 223 mm). Het gemiddelde tekentablet is 223 mm hoog.
  • 1 ms tragere reactietijd
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een tragere reactietijd dan de gemiddelde tekentablet (15 ms vs 14 ms). Het gemiddelde tekentablet heeft 14 ms als reactietijd.
  • 20,8% zwaardere pen
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een zwaardere pen dan de gemiddelde tekentablet (16 g vs 13,25 g). De pen van het gemiddelde tekentablet weegt 13,25 g.
    Bevat ook een secundaire slanke pen van 10 g.
  • 5,6% lagere reportsnelheid
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een lagere waarde voor Rapportagesnelheid dan de gemiddelde tekentablet (220 RPS vs 233 RPS). Het gemiddelde tekentablet heeft 233 RPS voor Rapportagesnelheid.
  • 6 minder express-toetsen
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft minder sneltoetsen dan de gemiddelde tekentablet (0 vs 6). Het gemiddelde tekentablet heeft 6 sneltoetsen.
  • 3,43x hoger stroomverbruik
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 verbruikt meer stroom dan de gemiddelde tekentablet (24 W vs 7 W). Het gemiddelde tekentablet verbruikt 7 W aan vermogen.
    Maximaal inschakelvermogen
  • 20,8% zwaardere pen
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een zwaardere pen dan de gemiddelde tekentablet (16 g vs 13,25 g). De pen van het gemiddelde tekentablet weegt 13,25 g.
    Bevat ook een secundaire slanke pen van 10 g.
    Wat Is het?: Meet de massa van de stylus zelf, wat invloed heeft op comfort tijdens lange sessies en het gebruiksgevoel.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer handcomfort belangrijk is tijdens lange tekensessies en je gevoelig bent voor hoe zwaar een stylus op den duur aanvoelt.

    Belang: HOOG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een zwaardere pen dan de gemiddelde tekentablet (16 g vs 13,25 g). De pen van het gemiddelde tekentablet weegt 13,25 g.16 g vs 13,25 g
  • 6 minder express-toetsen
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft minder sneltoetsen dan de gemiddelde tekentablet (0 vs 6). Het gemiddelde tekentablet heeft 6 sneltoetsen.
    Wat Is het?: Telt de programmeerbare sneltoetsen die in de tablet zijn ingebouwd voor snelle toegang tot opdrachten.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je sterk op sneltoetsen vertrouwt en meer acties direct op de tablet beschikbaar wilt hebben zonder naar het toetsenbord te grijpen.

    Belang: LAAG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft minder sneltoetsen dan de gemiddelde tekentablet (0 vs 6). Het gemiddelde tekentablet heeft 6 sneltoetsen.0 vs 6
  • 5,6% lagere reportsnelheid
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een lagere waarde voor Rapportagesnelheid dan de gemiddelde tekentablet (220 RPS vs 233 RPS). Het gemiddelde tekentablet heeft 233 RPS voor Rapportagesnelheid.
    Wat Is het?: Toont hoe vaak de penpositie aan het systeem wordt doorgegeven, wat invloed heeft op de respons van de cursor.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat penregistratie snel aanvoelt tijdens snelle halen, handschrift of snelle gebaargebaseerde taken.

    Belang: HOOG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 heeft een lagere waarde voor Rapportagesnelheid dan de gemiddelde tekentablet (220 RPS vs 233 RPS). Het gemiddelde tekentablet heeft 233 RPS voor Rapportagesnelheid.220 RPS vs 233 RPS
  • 2,95x zwaarder ontwerp
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is zwaarder dan de gemiddelde tekentablet (2.230 g vs 755 g). Het gemiddelde tekentablet weegt 755 g.
    Alleen tablet; aparte standaard uitgesloten.
    Wat Is het?: Meet de totale massa van de tablet, wat invloed heeft op draagbaarheid, stabiliteit op het bureau en vervoercomfort.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de tablet tussen ruimtes verplaatst, in een tas meeneemt of wilt dat hij stabiel ligt zonder log aan te voelen op het bureau.

    Belang: LAAG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is zwaarder dan de gemiddelde tekentablet (2.230 g vs 755 g). Het gemiddelde tekentablet weegt 755 g.2.230 g vs 755 g
  • 102,5 mm bredere behuizing
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is breder dan de gemiddelde tekentablet (460 mm vs 357,5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 357,5 mm breed.
    Wat Is het?: Meet de tabletbehuizing van zijkant tot zijkant en helpt bepalen hoeveel bureauoppervlak nodig is.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je controleert of de tablet fysiek op je bureau, naast een toetsenbord of in een draaghoes past.

    Belang: LAAG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is breder dan de gemiddelde tekentablet (460 mm vs 357,5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 357,5 mm breed.460 mm vs 357,5 mm
  • 4,5x duurder
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is duurder dan de gemiddelde tekentablet (€720 vs €160).
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is duurder dan de gemiddelde tekentablet (€720 vs €160).€720 vs €160
  • 11 mm dikkere behuizing
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is dikker dan de gemiddelde tekentablet (21,5 mm vs 10,5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 10,5 mm dik.
    Wat Is het?: Beschrijft de diepte van de tabletbehuizing van voor naar achter, wat invloed heeft op draagbaarheid en hoe slank het apparaat aanvoelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer een slanke bouw belangrijk is om de tablet op te bergen, dagelijks mee te nemen of het tekenoppervlak laag op het bureau te houden.

    Belang: LAAG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is dikker dan de gemiddelde tekentablet (21,5 mm vs 10,5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 10,5 mm dik.21,5 mm vs 10,5 mm
  • 83,6 mm hogere behuizing
    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is hoger dan de gemiddelde tekentablet (306,6 mm vs 223 mm). Het gemiddelde tekentablet is 223 mm hoog.
    Wat Is het?: Meet de tabletbehuizing van boven naar beneden en geeft een beeld van de totale voetafdruk op het bureau.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je moet inschatten hoeveel verticale ruimte de tablet voor je op het bureau inneemt.

    Belang: LAAG

    XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 is hoger dan de gemiddelde tekentablet (306,6 mm vs 223 mm). Het gemiddelde tekentablet is 223 mm hoog.306,6 mm vs 223 mm

Grafische vergelijking tussen XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 en

Attribuut categorie
Attribuut
Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about XP Pen Artist Pro 19 Gen 2?

  • Prachtig 4K-scherm met uitstekende kleurprecisie (Calman geverifieerd)
  • Hoge drukgevoeligheid van 16K niveaus zorgt voor een zeer natuurlijke tekenervaring
  • Wordt geleverd met twee verschillende stylussen (Roller en Slim) voor meer veelzijdigheid
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding in vergelijking met duurdere concurrenten zoals Wacom
  • Inclusief handige accessoires zoals de draadloze ACK05 shortcut-remote
  • Volledig gelamineerd scherm met minimale parallax en een prettige matte afwerking

What customers dislike about XP Pen Artist Pro 19 Gen 2?

  • Geen ondersteuning voor touch-bediening (alleen invoer via de pen)
  • Kan tijdens intensief gebruik warm worden aan de bovenkant van het scherm
  • Vrij groot en zwaar, waardoor het minder geschikt is voor gebruik op schoot of onderweg
  • Geen ingebouwde digitale gum op de achterkant van de pen
  • Software-drivers kunnen soms kleine bugs vertonen bij de eerste installatie

Expertbeoordelingen

T
techradar.com
07/06/2025
Samenvatting van de review
C
creativebloq.com
03/11/2024
Samenvatting van de review
T
the-gadgeteer.com
18/09/2025
Samenvatting van de review
D
digitalkamera.de
25/10/2024
Samenvatting van de review
F
fotomagazin.de
06/01/2025
Samenvatting van de review
D
digitalpainting.school
16/05/2025
Samenvatting van de review
P
profesionalreview.com
09/10/2024
Samenvatting van de review
W
wired.it
25/09/2025
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Vergelijk XP Pen Artist Pro 19 Gen 2 met

VS
VS

Vergelijk