Sorteren op::
    Beste actioncamera voor motorritten in het algemeen

    Vergelijk

    dji-osmo-action-6
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    10/ 10
    Totaalscore
    8.7
    Technische score
    8.6
    Gebruikersscore
    8.7
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.7

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.1")
    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (38 MP)
    • Grote waterdichte diepte (20 m)
    • lange levensduur van de batterij (240 min)
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • Horizoncorrectie

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (149 g)
    • Brede behuizing (72.8 mm)
    • Lage waarde voor beeldhoek (155 °)
    • Hogere prijs
    • Geen HDMI-uitgang
    • Geen HDR-modus
    • Geen GPS-ondersteuning
    • Geen fietshouder
    • Gem. prijs: ~€330
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 240 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De DJI Osmo Action 6 is een krachtige actiecamera die zich onderscheidt door een innovatieve 1/1.1-inch vierkante sensor en een...Lees meer

    Vergelijk

    insta360-x5
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.7/ 10
    Totaalscore
    8.5
    Technische score
    8.3
    Gebruikersscore
    9.0
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.3

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.28")
    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoge videobitrate (180 Mbps)
    • Grote waterdichte diepte (15 m)
    • Horizoncorrectie
    • Hoge batterijcapaciteit (2400 mAh)
    • Groot schermformaat (2.5 inch)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (200 g)
    • Hoge behuizing (124.5 mm)
    • Hogere prijs
    • Geen HDMI-uitgang
    • Kleine interne opslag (0 GB)
    • Geen GPS-ondersteuning
    • Lage kleurdiepte (8 bit)
    • Geen fietshouder
    • Gem. prijs: ~€520
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 135 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De Insta360 X5 is een geavanceerde 360-graden actiecamera uitgerust met dubbele grotere 1/1.28-inch CMOS-sensoren en een Triple...Lees meer

    Vergelijk

    insta360-x4
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.7/ 10
    Totaalscore
    8.5
    Technische score
    8.3
    Gebruikersscore
    9.3
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.4

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (72 MP)
    • Grote diafragma-opening van de camera (1.9 f)
    • Hoge 4K-framerate (100 fps)
    • Hoge videobitrate (200 Mbps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/2")
    • Horizoncorrectie
    • Grote waterdichte diepte (10 m)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (203 g)
    • Hoge behuizing (123.6 mm)
    • Hogere prijs
    • Geen HDMI-uitgang
    • Kleine interne opslag (0 GB)
    • Geen GPS-ondersteuning
    • Lage kleurdiepte (8 bit)
    • Geen fietshouder
    • Gem. prijs: ~€420
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 135 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De Insta360 X4 is een krachtige 360-graden actioncam die indrukwekkende 8K-video bij 30 fps en 5,7K bij 60 fps vastlegt...Lees meer

    GBeste GoPro-actioncamera voor motorritten

    Vergelijk

    gopro-hero13-black
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.3/ 10
    Totaalscore
    8.5
    Technische score
    8.3
    Gebruikersscore
    9.1
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.4

    Waarom kopen?

    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoge waarde voor videoresolutie (5.3K)
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (27 MP)
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • lange levensduur van de batterij (150 min)
    • Horizoncorrectie
    • Grote waterdichte diepte (10 m)
    • Ondersteunt slow-motionvideo (400 fps)

    Waarom vermijden?

    • Lage hittetolerantie (35 °C)
    • Brede behuizing (71.8 mm)
    • Hogere prijs
    • Geen HDMI-uitgang
    • Geen snelladen
    • Kleine interne opslag (0 GB)
    • Geen fietshouder
    • Enkele lens hoofdcamera
    • Gem. prijs: ~€400
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 150 minLaden…
    • Videoresolutie: 5.3KLaden…

    De GoPro Hero 13 Black is een robuuste, waterdichte actiecamera tot 10 meter die beschikt over een 27 MP sensor, professionele...Lees meer

    Vergelijk

    insta360-ace-pro-2
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.2/ 10
    Totaalscore
    8.2
    Technische score
    8.4
    Gebruikersscore
    7.7
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.4

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.3")
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (50 MP)
    • Hoge videobitrate (180 Mbps)
    • Grote waterdichte diepte (12 m)
    • Horizoncorrectie
    • Groot schermformaat (2.5 inch)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (177.2 g)
    • Brede behuizing (71.9 mm)
    • Hogere prijs
    • Dikke behuizing (38 mm)
    • Gebruikersscore laag
    • Minder populair
    • Geen HDMI-uitgang
    • Hoge behuizing (52.2 mm)
    • Gem. prijs: ~€350
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 112 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De Insta360 Ace Pro 2 is een krachtige actioncam uitgerust met een 1/1.3" 8K-sensor en een Leica Summarit-lens (f/2.6), die...Lees meer

    Vergelijk

    dji-osmo-action-5-pro
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.0/ 10
    Totaalscore
    8.6
    Technische score
    8.4
    Gebruikersscore
    9.3
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.6

    Waarom kopen?

    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.3")
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (40 MP)
    • Grote waterdichte diepte (20 m)
    • lange levensduur van de batterij (240 min)
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • Horizoncorrectie
    • Hoge batterijcapaciteit (1950 mAh)

    Waarom vermijden?

    • Smal diafragma van de hoofdcamera (2.8 f)
    • Zwaar toestel (146 g)
    • Brede behuizing (70.5 mm)
    • Lage waarde voor beeldhoek (155 °)
    • Hogere prijs
    • Geen HDR-modus
    • Dikke behuizing (32.8 mm)
    • Geen GPS-ondersteuning
    • Gem. prijs: ~€330
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 240 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De DJI Osmo Action 5 Pro is een krachtige actiecamera uitgerust met een vernieuwde 1/1,3-inch CMOS-sensor die 40 megapixel foto's...Lees meer

    Vergelijk

    dji-osmo-action-4
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.0/ 10
    Totaalscore
    8.3
    Technische score
    8.1
    Gebruikersscore
    9.2
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.6

    Waarom kopen?

    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.3")
    • Grote waterdichte diepte (18 m)
    • Hoge videobitrate (130 Mbps)
    • lange levensduur van de batterij (160 min)
    • Horizoncorrectie
    • Hoge IP-bescherming (IP68)
    • Hoge batterijcapaciteit (1770 mAh)

    Waarom vermijden?

    • Smal diafragma van de hoofdcamera (2.8 f)
    • Zwaar toestel (145 g)
    • Brede behuizing (70.5 mm)
    • Lage waarde voor beeldhoek (155 °)
    • Geen burst-opname
    • Geen HDMI-uitgang
    • Geen HDR-modus
    • Dikke behuizing (32.8 mm)
    • Gem. prijs: ~€220
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 160 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De DJI Osmo Action 4 is een robuuste actiecamera die uitblinkt door zijn grote 1/1.3-inch CMOS-sensor, wat zorgt voor uitstekende...Lees meer

    Vergelijk

    dji-osmo-action-3
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.0/ 10
    Totaalscore
    8.2
    Technische score
    8.0
    Gebruikersscore
    9.0
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.4

    Waarom kopen?

    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Grote waterdichte diepte (16 m)
    • Hoge videobitrate (130 Mbps)
    • lange levensduur van de batterij (160 min)
    • Horizoncorrectie
    • Hoge IP-bescherming (IP68)
    • Hoge batterijcapaciteit (1770 mAh)
    • Elektronische beeldstabilisatie

    Waarom vermijden?

    • Smal diafragma van de hoofdcamera (2.8 f)
    • Hoofdcamera met lagere resolutie (12 MP)
    • Brede behuizing (70.5 mm)
    • Lage waarde voor beeldhoek (155 °)
    • Geen burst-opname
    • Lage waarde voor fotoresolutie (12 MP)
    • Hogere prijs
    • Geen HDMI-uitgang
    • Gem. prijs: ~€290
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 160 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De DJI Osmo Action 3 is een robuuste actiecamera die video's schiet in 4K/120fps met een brede beeldhoek van 155 graden en een...Lees meer

    Vergelijk

    drift-ghost-4k
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    9.0/ 10
    Totaalscore
    5.9
    Technische score
    5.6
    Gebruikersscore
    7.0
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.9

    Waarom kopen?

    • lange levensduur van de batterij (150 min)
    • Elektronische beeldstabilisatie
    • Hoge waarde voor videoresolutie (4K)
    • Ondersteunt slow-motionvideo (240 fps)
    • Hoge batterijcapaciteit (1500 mAh)
    • Hoge 4K-framerate (30 fps)
    • Hoge 1080p-framerate (120 fps)
    • Vervangbare lensbescherming

    Waarom vermijden?

    • Lage videobitrate (37 Mbps)
    • Lage IP-waarde (IPX4)
    • Beperkte waterdichte diepte (0 m)
    • Smal diafragma van de hoofdcamera (2.8 f)
    • Hoofdcamera met lagere resolutie (12 MP)
    • Langzaam opladen (2.5 h)
    • Zwaar toestel (120 g)
    • Geen verwisselbare batterij
    • Gem. prijs: ~€260
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 150 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De Drift Ghost 4K is een gestroomlijnde, aerodynamische actiecamera die video's opneemt in Ultra HD 4K met 30 fps, 1080p met 120...Lees meer

    Vergelijk

    dji-osmo-360
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.9/ 10
    Totaalscore
    8.4
    Technische score
    8.3
    Gebruikersscore
    8.7
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.4

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.1")
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (120 MP)
    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Grote diafragma-opening van de camera (1.9 f)
    • Hoge videobitrate (170 Mbps)
    • Horizoncorrectie
    • Grote waterdichte diepte (10 m)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (183 g)
    • Hogere prijs
    • Geen webcammodus
    • Hoge behuizing (81 mm)
    • Geen HDMI-uitgang
    • Brede behuizing (61 mm)
    • Vaste lensbescherming
    • Geen GPS-ondersteuning
    • Gem. prijs: ~€420
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 100 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De DJI Osmo 360 is een krachtige actiecamera uitgerust met dubbele 1-inch CMOS-sensoren die native 8K-video tot 50fps en 120MP...Lees meer

    Vergelijk

    insta360-ace-pro
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.9/ 10
    Totaalscore
    8.3
    Technische score
    8.1
    Gebruikersscore
    8.9
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.5

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.3")
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (48 MP)
    • Hoge videobitrate (170 Mbps)
    • Horizoncorrectie
    • Grote waterdichte diepte (10 m)
    • Elektronische beeldstabilisatie

    Waarom vermijden?

    • Brede behuizing (71.9 mm)
    • Lage waarde voor beeldhoek (151 °)
    • Dikke behuizing (38.5 mm)
    • Hogere prijs
    • Geen ingebouwde livestreaming
    • Geen HDMI-uitgang
    • Vaste lensbescherming
    • Kleine interne opslag (0 GB)
    • Gem. prijs: ~€290
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 100 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De Insta360 Ace Pro is een premium actioncamera uitgerust met een hoogwaardige 1/1.3-inch sensor, een Leica SUMMARIT-lens met...Lees meer

    Vergelijk

    sjcam-sj10-pro-action
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.8/ 10
    Totaalscore
    6.6
    Technische score
    6.8
    Gebruikersscore
    5.6
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.5

    Waarom kopen?

    • Hoge 4K-framerate (60 fps)
    • Grote waterdichte diepte (10 m)
    • lange levensduur van de batterij (140 min)
    • Elektronische beeldstabilisatie
    • Hoge videobitrate (100 Mbps)
    • Groot schermformaat (2.33 inch)
    • Hoge waarde voor videoresolutie (4K)
    • Ondersteunt slow-motionvideo (240 fps)

    Waarom vermijden?

    • Smal diafragma van de hoofdcamera (2.8 f)
    • Hoofdcamera met lagere resolutie (12 MP)
    • Langzaam opladen (3 h)
    • Gebruikersscore laag
    • Lage waarde voor fotoresolutie (12 MP)
    • Geen horizoncorrectie
    • Brede behuizing (64.5 mm)
    • Oude Bluetooth-versie (N/A)
    • Gem. prijs: ~€130
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 140 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De SJCAM SJ10 Pro is een robuuste actiecamera uitgerust met een Ambarella H22-chipset en een 12 megapixel Sony IMX377-beeldsensor...Lees meer

    Beste betaalbare actioncamera voor motorritten

    Vergelijk

    sjcam-sj10x-pro-action
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.8/ 10
    Totaalscore
    6.4
    Technische score
    6.4
    Gebruikersscore
    6.2
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.4

    Waarom kopen?

    • Grote waterdichte diepte (10 m)
    • lange levensduur van de batterij (140 min)
    • Elektronische beeldstabilisatie
    • Groot schermformaat (2.33 inch)
    • Hoge waarde voor videoresolutie (4K)
    • Ondersteunt slow-motionvideo (240 fps)
    • Hoge batterijcapaciteit (1300 mAh)
    • Ingebouwde livestreaming

    Waarom vermijden?

    • Langzaam opladen (3.5 h)
    • Lage 4K-framerate (24 fps)
    • Hoofdcamera met lagere resolutie (12 MP)
    • Beperkt ISO-bereik (3200 ISO)
    • Geen gezichtsveldregeling
    • Lage 1080p-framerate (60 fps)
    • Beperkte horizonvergrendeling (0 °)
    • Gebruikersscore laag
    • Gem. prijs: ~€110
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 140 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De SJCAM SJ10X Pro Action is een veelzijdige actiecamera uitgerust met een OmniVision-sensor die video's opneemt in 4K met 24fps...Lees meer

    Vergelijk

    insta360-ace
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.8/ 10
    Totaalscore
    7.9
    Technische score
    7.9
    Gebruikersscore
    7.6
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.2

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (6K)
    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (48 MP)
    • Hoge videobitrate (170 Mbps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/2")
    • Horizoncorrectie
    • Grote waterdichte diepte (10 m)
    • Groot schermformaat (2.42 inch)

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (176.8 g)
    • Brede behuizing (71.9 mm)
    • Lage waarde voor beeldhoek (151 °)
    • Dikke behuizing (38.5 mm)
    • Geen beschermglas
    • Hogere prijs
    • Gebruikersscore laag
    • Geen ingebouwde livestreaming
    • Gem. prijs: ~€290
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 100 minLaden…
    • Videoresolutie: 6KLaden…

    De Insta360 Ace is een veelzijdige actiecamera uitgerust met een 1/2" 48MP-sensor en een lichtsterk f/2.4-objectief, waarmee...Lees meer

    Vergelijk

    gopro-max2
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.7/ 10
    Totaalscore
    7.7
    Technische score
    7.6
    Gebruikersscore
    8.0
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.8

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Grote diafragma-opening van de camera (1.8 f)
    • Hoge 4K-framerate (100 fps)
    • Hoogwaardige hoofdcameraresolutie (29 MP)
    • Hoge videobitrate (120 Mbps)
    • Horizoncorrectie
    • Hoge batterijcapaciteit (1960 mAh)
    • Elektronische beeldstabilisatie

    Waarom vermijden?

    • Geen slow-motionvideo (100 fps)
    • Lage hittetolerantie (35 °C)
    • korte levensduur van de batterij (90 min)
    • Lage 1080p-framerate (60 fps)
    • Kleinere schermgrootte (1.82 inch)
    • Hogere prijs
    • Beperkte maximale sluitertijd (0.0001302083 s)
    • Zwakke koudetolerantie (10 °C)
    • Gem. prijs: ~€460
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 90 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De GoPro MAX2 is een geavanceerde 360-graden actiecamera die uitblinkt met zijn 'True 8K' videoresolutie bij 30fps en...Lees meer

    Vergelijk

    kandao-qoocam-8k
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.7/ 10
    Totaalscore
    6.9
    Technische score
    6.9
    Gebruikersscore
    6.8
    Prijs-kwaliteitverhouding
    7.1

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoge 4K-framerate (120 fps)
    • Hoge videobitrate (200 Mbps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.7")
    • Grote diafragma-opening van de camera (2 f)
    • Hoge batterijcapaciteit (3000 mAh)
    • Groot schermformaat (2.4 inch)
    • Elektronische beeldstabilisatie

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (245 g)
    • Beperkte waterdichte diepte (0 m)
    • Lage hittetolerantie (35 °C)
    • korte levensduur van de batterij (90 min)
    • Geen loopopname
    • Hogere prijs
    • Geen verwisselbare batterij
    • Beperkte maximale sluitertijd (0.00015625 s)
    • Gem. prijs: ~€530
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 90 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De Kandao QooCam 8K is een compacte 360-graden actioncamera met twee 1/1.7-inch sensoren die video-opnames maakt in 8K-resolutie...Lees meer

    Vergelijk

    dji-osmo-action
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.7/ 10
    Totaalscore
    7.8
    Technische score
    7.4
    Gebruikersscore
    9.2
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.1

    Waarom kopen?

    • Grote waterdichte diepte (11 m)
    • Hoge 4K-framerate (60 fps)
    • Horizoncorrectie
    • lange levensduur van de batterij (135 min)
    • Elektronische beeldstabilisatie
    • Hoge videobitrate (100 Mbps)
    • Groot ISO-bereik (12800 ISO)
    • Hoge 1080p-framerate (240 fps)

    Waarom vermijden?

    • Hoofdcamera met lagere resolutie (12 MP)
    • Lage waarde voor beeldhoek (145 °)
    • Zwaar toestel (124 g)
    • Lage waarde voor fotoresolutie (12 MP)
    • Hogere prijs
    • Brede behuizing (65 mm)
    • Geen HDMI-uitgang
    • Geen HDR-modus
    • Gem. prijs: ~€330
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 135 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De DJI Osmo Action 5 Pro is een veelzijdige actiecamera uitgerust met een krachtige 1/1.3-inch sensor die 4K-video's tot 120 fps...Lees meer

    SBeste Sony-actioncamera voor motorritten

    Vergelijk

    sony-action-cam-fdr-x3000
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.7/ 10
    Totaalscore
    6.5
    Technische score
    6.2
    Gebruikersscore
    7.8
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.8

    Waarom kopen?

    • Optische beeldstabilisatie
    • lange levensduur van de batterij (135 min)
    • Elektronische beeldstabilisatie
    • Hoge videobitrate (100 Mbps)
    • Hoge waarde voor videoresolutie (4K)
    • Ondersteunt slow-motionvideo (240 fps)
    • Ondersteunt externe microfoon
    • GPS-navigatie

    Waarom vermijden?

    • Lage waarde voor sensorgrootte (1/2.5")
    • Langzaam opladen (4 h)
    • Lage IP-waarde (IPX4)
    • Beperkte waterdichte diepte (0 m)
    • Smal diafragma van de hoofdcamera (2.8 f)
    • Hogere prijs
    • Beperkte horizonvergrendeling (0 °)
    • Geen USB-C-ondersteuning
    • Gem. prijs: ~€580
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 135 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De Sony FDR-X3000 is een hoogwaardige actiecamera uitgerust met een 8,2 megapixel Exmor R CMOS-sensor en een ZEISS Tessar-lens...Lees meer

    Vergelijk

    garmin-virb-ultra-30
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.7/ 10
    Totaalscore
    6.3
    Technische score
    6.0
    Gebruikersscore
    7.3
    Prijs-kwaliteitverhouding
    6.9

    Waarom kopen?

    • lange levensduur van de batterij (135 min)
    • Elektronische beeldstabilisatie
    • Hoge waarde voor videoresolutie (4K)
    • Ondersteunt slow-motionvideo (240 fps)
    • GPS-navigatie
    • Hoge 4K-framerate (30 fps)
    • Grote diafragma-opening van de camera (2.6 f)
    • Hoge hittetolerantie (45 °C)

    Waarom vermijden?

    • Beperkte waterdichte diepte (0 m)
    • Hoofdcamera met lagere resolutie (12 MP)
    • Lage videobitrate (60 Mbps)
    • Kleinere schermgrootte (1.75 inch)
    • Beperkte horizonvergrendeling (0 °)
    • Geen USB-C-ondersteuning
    • Hogere prijs
    • Lage waarde voor fotoresolutie (12 MP)
    • Gem. prijs: ~€380
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 135 minLaden…
    • Videoresolutie: 4KLaden…

    De Garmin Virb Ultra 30 is een compacte actiecamera die video's opneemt in Ultra HD 4K-resolutie met 30 frames per seconde en...Lees meer

    Vergelijk

    insta360-x4-air
    ★ Geschiktheid voor motorrijden
    8.7/ 10
    Totaalscore
    7.9
    Technische score
    7.7
    Gebruikersscore
    8.8
    Prijs-kwaliteitverhouding
    8.1

    Waarom kopen?

    • Hoge waarde voor videoresolutie (8K)
    • Hoge videobitrate (180 Mbps)
    • Hoge waarde voor sensorgrootte (1/1.8")
    • Grote waterdichte diepte (15 m)
    • Hoge 4K-framerate (60 fps)
    • Horizoncorrectie
    • Hoge batterijcapaciteit (2010 mAh)
    • Elektronische beeldstabilisatie

    Waarom vermijden?

    • Zwaar toestel (165 g)
    • korte levensduur van de batterij (88 min)
    • Beperkt ISO-bereik (3200 ISO)
    • Hoge behuizing (113.8 mm)
    • Hogere prijs
    • Geen webcammodus
    • Geen ingang voor externe microfoon
    • Geen HDMI-uitgang
    • Gem. prijs: ~€350
    • Elektronische beeldstabilisatie: jaLaden…
    • Batterijduur: 88 minLaden…
    • Videoresolutie: 8KLaden…

    De Insta360 X4 Air is een ultralichte 360-graden actioncam van 165 gram die hoogwaardige 8K-video bij 30fps en 6K bij 50fps...Lees meer

    • 1
    • 2
    • ...
    • 9