Insta360 GO Ultra Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€380Videoresolutie:4KBatterijduur:60 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:60 fps

Insta360 GO Ultra review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

7.4

Totaalscore

Score
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

7.2

Technische score

20%

8.3

Gebruikersscore

▲Beter dan 86% van de modellen
7.2

Technische score

Technical score
7.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

8.7

Video

22%

6.9

Foto

14%

8.5

Robuustheid & opslag

13%

4.0

Batterij

11%

5.9

Connectiviteit & audio

10%

7.0

Display & ontwerp

▲Beter dan 86% van de modellen
8.3

Gebruikersscore

User score
8.3/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

6.5

Aantal reviews

Gebaseerd op 264 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▲Beter dan 67% van de modellen
  • insta360-go-ultra
  • insta360-go-ultra
  • insta360-go-ultra
  • insta360-go-ultra
  • insta360-go-ultra
  • insta360-go-ultra
  • insta360-go-ultra
  • insta360-go-ultra
insta360-go-ultra
insta360-go-ultra
insta360-go-ultra
insta360-go-ultra
insta360-go-ultra
insta360-go-ultra
insta360-go-ultra
insta360-go-ultra

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Insta360 GO Ultra is een compacte, modulaire actiecamera van 53 gram met een krachtige 1/1.28-inch sensor en een 5nm AI-chip die vloeiende 4K-video's met 60fps en scherpe 50MP-foto's vastlegt. Belangrijke voordelen zijn de uitstekende FlowState-stabilisatie met 360 graden horizonvergrendeling, verbeterde prestaties bij weinig licht dankzij de PureVideo-modus, een handig 2,5-inch kantelbaar touchscreen op de draadloos koppelbare Action Pod, een IPX8-waterdichtheid tot 10 meter en een uitbreidbaar micro-SD-slot. Nadelen zijn echter dat de camera merkbaar groter en zwaarder is dan zijn voorgangers, de ingebouwde batterijen niet vervangbaar zijn, en de Action Pod zelf slechts spatwaterdicht (IPX4) is.

Technische specificaties van actioncamera Insta360 GO Ultra

Technische score
Technische score
7.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

8.7

Video

22%

6.9

Foto

14%

8.5

Robuustheid & opslag

13%

4.0

Batterij

11%

5.9

Connectiviteit & audio

10%

7.0

Display & ontwerp

7.2
Insta360 GO Ultra heeft een technische score van 7,2 punten, hoger dan 85,5% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.3/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

6.5

Aantal reviews

Gebaseerd op 264 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
8.3
Insta360 GO Ultra heeft een gebruikersscore van 8,25 punten, hoger dan 67,5% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
6.5/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Insta360 GO Ultra heeft een populariteitsscore van 6,5 punten, hoger dan 52,4% van de actioncamera's.
6.5
Insta360 GO Ultra heeft een populariteitsscore van 6,5 punten, hoger dan 52,4% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

7.4

Totaalscore

40%

8.5

Prijs

7.7
Insta360 GO Ultra heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,7 punten, hoger dan 80,7% van de actioncamera's.
Videoresolutie
4K
Videoresolutie
4K
Insta360 GO Ultra neemt video op in 4K, een hogere resolutie dan bij 36,1% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Insta360 GO Ultra haalt in 4K maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 69,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 18,4% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
240 fps
Maximale framerate bij 1080p
240 fps
Insta360 GO Ultra haalt in 1080p maximaal 240 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 85,4% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 14,6% van de actioncamera’s.
Videobitrate
180 Mbps
Videobitrate
180 Mbps
Insta360 GO Ultra heeft een videobitrate van 180 Mbps, hoger dan bij 96% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 2,4% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264, H.265
Videocodecs
H.264, H.265
Insta360 GO Ultra ondersteunt de volgende videocodecs: H.264, H.265. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 74,7% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
50 MP
Hoofdcamera megapixels
50 MP
Insta360 GO Ultra heeft een hoofdcameraresolutie van 50 MP, hoger dan bij 94,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 0,9% van de actioncamera’s.
Sensorgrootte
1/1,28"
Sensorgrootte
1/1.28"
Insta360 GO Ultra heeft een sensor van 1/1.28", die groter is dan bij 91,4% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
f/2,9 f
Hoofdcamera diafragma
f/2,9
Insta360 GO Ultra heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/2,9, nauwer dan bij 93,8% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
50 MP
Fotoresolutie
50 MP
Insta360 GO Ultra maakt foto’s met 50 MP, een resolutie die hoger is dan bij 94,2% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 1% van de actioncamera’s.
Beeldhoek
156 °
Beeldhoek
156 °
Insta360 GO Ultra heeft een beeldhoek van 156 °, die smaller is dan bij 61,9% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
Insta360 GO Ultra beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
2,5 inch
Schermgrootte
2,5 inch
Insta360 GO Ultra heeft een scherm van 2,5 inch, groter dan dat van 90,7% van de actioncamera’s en even groot als dat van 5,2% van de actioncamera’s.
Touchscreen
?
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
Insta360 GO Ultra beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Insta360 GO Ultra beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
5,4
Bluetooth versie
5,4
Insta360 GO Ultra ondersteunt Bluetooth 5,4, een versie die nieuwer is dan bij 100% van de actioncamera’s.
Ondersteuning voor Bluetooth Low Energy
GPS
nee
GPS
nee
Insta360 GO Ultra beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
GPS-gegevens vereisen een telefoon of een extern accessoire.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Insta360 GO Ultra beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
USB-C zit op de Action Pod.
Alles weergeven
Batterijduur
60 min
Batterijduur
60 min
Insta360 GO Ultra werkt 60 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 86,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 7,3% van de actioncamera’s.
Een langere gebruiksduur is beschikbaar met de Action Pod.
Batterijcapaciteit
500 mAh
Batterijcapaciteit
500 mAh
Insta360 GO Ultra heeft een accucapaciteit van 500 mAh, lager dan bij 95% van de actioncamera’s.
1.450 mAh in de Action Pod.
Laadtijd
0,33 h
Laadtijd
0,33 h
Insta360 GO Ultra laadt op in 0,33 h, een laadtijd die korter is dan bij 100% van de actioncamera’s.
Snel opladen
ja
Snel opladen
ja
Insta360 GO Ultra beschikt over de volgende functie: Snel opladen. Deze functie is aanwezig op 18,2% van de actioncamera's.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Insta360 GO Ultra beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Insta360 GO Ultra is waterdicht tot 10 m, dieper dan 66,3% van de actioncamera’s en even diep als 23,5% van de actioncamera’s.
IP-beoordeling
IPX8
IP-beoordeling
IPX8
Insta360 GO Ultra heeft IP-classificatie IPX8, die hoger is dan bij 19,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 39,7% van de actioncamera’s.
Action Pod is IPX4.
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Insta360 GO Ultra heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C, hoger dan bij 23,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 50,4% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Insta360 GO Ultra heeft een minimale bedrijfstemperatuur van -20 °C, lager dan bij 78,7% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 21,3% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Insta360 GO Ultra beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Insta360 GO Ultra vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 38 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    50 MP
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (50 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    50 MP vs 12 MP
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/1.28"
    Insta360 GO Ultra heeft sensorgrootte van 1/1.28", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/1,28" vs 1/2,3"
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360 GO Ultra ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 3x hogere videobitrate
    Videobitrate
    180 Mbps
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (180 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    180 Mbps vs 60 Mbps
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    10 m vs 1 m
  • 180 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    240 fps
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (240 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    240 fps vs 60 fps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • 11,3% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Insta360 GO Ultra heeft een betere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (7.75 vs 7).
    7,75 vs 6,96
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360 GO Ultra ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 3x hogere videobitrate
    Videobitrate
    180 Mbps
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (180 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    180 Mbps vs 60 Mbps
  • 180 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    240 fps
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (240 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    240 fps vs 60 fps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360 GO Ultra ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    240 fps
    Insta360 GO Ultra ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 2.20x van de actioncamera's ondersteunen.
    Ondersteunt ook 2,7K met 240 fps in één bronset.
    240 fps vs 120 fps
  • Betere videocodecs
    Videocodecs
    H.264, H.265
    Insta360 GO Ultra ondersteunt betere videocodecs dan de gemiddelde actioncamera (H.264, H.265 vs H.264). De gemiddelde actioncamera ondersteunt videocodecs H.264.
    H.264, H.265 vs H.264
  • 38 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    50 MP
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (50 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    50 MP vs 12 MP
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/1.28"
    Insta360 GO Ultra heeft sensorgrootte van 1/1.28", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/1,28" vs 1/2,3"
  • Hoger fotoresolutie
    Fotoresolutie
    50 MP
    Insta360 GO Ultra heeft fotoresolutie van 50 MP, hoger dan de gemiddelde actioncamera (12 MP).
    50 MP vs 12 MP
  • Ondersteunt RAW-foto-opname
    RAW foto-opname
    ja
    Insta360 GO Ultra ondersteunt RAW-foto-opname, de gemiddelde actioncamera niet. 35.1% van de actioncamera's ondersteunen RAW-formaten.
  • 25% groter scherm
    Schermgrootte
    2.5 inch
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (2.5 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    2,5 inch vs 2 inch
  • 47,8% lichter
    Gewicht
    53 g
    Insta360 GO Ultra is lichter dan de gemiddelde actioncamera (53 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    53 g vs 101,5 g
  • 7 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2025
    Insta360 GO Ultra is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2025 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    2025 vs 2018
  • 13 mm smaller
    Breedte
    46 mm
    Insta360 GO Ultra is smaller dan de gemiddelde actioncamera (46 mm vs 59 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een breedte van 59 mm.
    46 mm vs 59 mm
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Insta360 GO Ultra heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
    USB-C zit op de Action Pod.
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    Insta360 GO Ultra ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • 1,67 h kortere laadtijd
    Laadtijd
    0.33 h
    Insta360 GO Ultra heeft een lagere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (0.3 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    0,33 h vs 2 h
  • Ondersteunt snelladen
    Snel opladen
    ja
    Insta360 GO Ultra ondersteunt snelladen, de gemiddelde actioncamera niet. 18.7% van de actioncamera's ondersteunen snelladen.
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    10 m vs 1 m
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    2000 GB is mogelijk incompatibel.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Vervangbare lensbescherming
    Vervangbare lensbescherming
    ja
    Insta360 GO Ultra heeft een vervangbare lensbescherming, de gemiddelde actioncamera niet. 31.5% van de actioncamera's hebben.
    Maakt gebruik van een opschroefbare lensbeschermer.
  • Betere IP-classificatie
    IP-beoordeling
    IPX8
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere IP-classificatie dan de gemiddelde actioncamera (IPX8 vs IPX4). De gemiddelde actioncamera heeft IP-classificatie IPX4.
    Action Pod is IPX4.
    IPX8 vs IPX4
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    Insta360 GO Ultra heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • 700 mAh minder batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    500 mAh
    Insta360 GO Ultra heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (500 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.450 mAh in de Action Pod.
    500 mAh vs 1.200 mAh
  • 30 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    60 min
    Insta360 GO Ultra heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (60 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    Een langere gebruiksduur is beschikbaar met de Action Pod.
    60 min vs 90 min
  • Geen verwisselbare batterij
    Verwisselbare batterij
    nee
    Insta360 GO Ultra ondersteunt Verwisselbare batterij niet, terwijl de gemiddelde actioncamera wel.
  • Geen webcammodus
    Webcammodus
    nee
    Insta360 GO Ultra ondersteunt geen webcammodus, de gemiddelde actioncamera wel. 60.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 14 ° smallere beeldhoek
    Beeldhoek
    156 °
    Insta360 GO Ultra heeft een lagere gezichtsveld dan de gemiddelde actioncamera (156 ° vs 170 °). De gemiddelde actioncamera biedt een gezichtsveld van 170 °.
    156 ° vs 170 °
  • 1 microfoons minder
    Aantal microfoons
    1
    Insta360 GO Ultra heeft minder microfoons dan de gemiddelde actioncamera (1 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    1 vs 2
  • 0,1 f kleiner hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2.9 f
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2.9 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2,9 f vs 2,8 f
  • 52% duurder
    Insta360 GO Ultra is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€380 vs €250).
    €380 vs €250
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    Insta360 GO Ultra heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • Geen webcammodus
    Webcammodus
    nee
    Insta360 GO Ultra ondersteunt geen webcammodus, de gemiddelde actioncamera wel. 60.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 14 ° smallere beeldhoek
    Beeldhoek
    156 °
    Insta360 GO Ultra heeft een lagere gezichtsveld dan de gemiddelde actioncamera (156 ° vs 170 °). De gemiddelde actioncamera biedt een gezichtsveld van 170 °.
    156 ° vs 170 °
  • 0,1 f kleiner hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2.9 f
    Insta360 GO Ultra heeft een hogere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2.9 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2,9 f vs 2,8 f
  • 1 microfoons minder
    Aantal microfoons
    1
    Insta360 GO Ultra heeft minder microfoons dan de gemiddelde actioncamera (1 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    1 vs 2
  • 700 mAh minder batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    500 mAh
    Insta360 GO Ultra heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (500 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.450 mAh in de Action Pod.
    500 mAh vs 1.200 mAh
  • 30 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    60 min
    Insta360 GO Ultra heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (60 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    Een langere gebruiksduur is beschikbaar met de Action Pod.
    60 min vs 90 min
  • Geen verwisselbare batterij
    Verwisselbare batterij
    nee
    Insta360 GO Ultra ondersteunt Verwisselbare batterij niet, terwijl de gemiddelde actioncamera wel.

Grafische vergelijking tussen Insta360 GO Ultra en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 264 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Insta360 GO Ultra?

  • Uitstekende 4K-videokwaliteit met vloeiende 60 frames per seconde en goede kleuren.
  • Zeer compact en lichtgewicht ontwerp van slechts 53 gram, ideaal voor handsfree POV-opnames.
  • Indrukwekkende FlowState-beeldstabilisatie die schokken tijdens activiteiten zoals hardlopen moeiteloos corrigeert.
  • Verbeterde prestaties bij weinig licht dankzij de grotere 1/1.28-inch sensor en PureVideo-modus.
  • Handig magnetisch montagesysteem en veelzijdige accessoires voor creatieve cameraposities.
  • Langere batterijduur tot 200 minuten in combinatie met de Action Pod en ondersteuning voor snelladen.
  • Eindelijk voorzien van ondersteuning voor een fysieke MicroSD-kaart in plaats van enkel intern geheugen.

What customers dislike about Insta360 GO Ultra?

  • De Action Pod met het opklapbare touchscreen is niet waterdicht, in tegenstelling tot de losse cameramodule.
  • De camera is merkbaar groter en zwaarder geworden in vergelijking met eerdere modellen uit de GO-serie.
  • De batterij is ingebouwd en kan niet door de gebruiker zelf worden vervangen.
  • Risico op oververhitting tijdens langdurig filmen in warme weersomstandigheden.
  • Hoge aanschafprijs, waardoor het een van de duurdere opties op de actiecamoromarkt is.
  • Ondanks de magneethouder blijft er bij ruige actiesporten een risico bestaan dat de camera loslaat en valt.
  • Het menu met opnamestanden en presets kan door de lengte wat onoverzichtelijk aanvoelen en sluit soms te snel.

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

B
bright.nl
10-5-2026
Samenvatting van de review
C
computerbild.de
21-8-2025
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Insta360 GO Ultra met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)