Insta360 X4 Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€420Videoresolutie:8KBatterijduur:135 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:100 fps

Insta360 X4 review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

8.5

Totaalscore

Score
8.5/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

8.3

Technische score

20%

9.3

Gebruikersscore

★Beter dan 98% van de modellen
8.3

Technische score

Technical score
8.3/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

9.2

Video

22%

7.9

Foto

14%

8.7

Robuustheid & opslag

13%

9.0

Batterij

11%

7.1

Connectiviteit & audio

10%

5.8

Display & ontwerp

★Beter dan 96% van de modellen
9.3

Gebruikersscore

User score
9.3/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.1

Sterrenbeoordelingen

30%

9.8

Aantal reviews

Gebaseerd op 7.379 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
★Beter dan 98% van de modellen
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
  • insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4
insta360-x4

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Insta360 X4 is een krachtige 360-graden actioncam die indrukwekkende 8K-video bij 30 fps en 5,7K bij 60 fps vastlegt, aangedreven door een efficiënte 5nm AI-chip. Belangrijke kenmerken zijn de 72-megapixel foto's, een groter 2,5-inch Gorilla Glass touchscreen en een verbeterde 2290 mAh batterij die tot 135 minuten opnametijd biedt. De camera is waterdicht tot 10 meter en beschikt over FlowState-stabilisatie en 360° Horizon Lock voor vloeiende beelden. Grote voordelen zijn de superieure resolutie die scherpe herkadering (reframing) mogelijk maakt, de meegeleverde verwijderbare lensbeschermers en het kenmerkende 'invisible selfie stick'-effect. Enkele nadelen zijn de tegenvallende prestaties bij weinig licht, het grotere en zwaardere ontwerp vergeleken met zijn voorganger, en het feit dat de camera bij langdurig gebruik in 8K warm kan worden.

Technische specificaties van actioncamera Insta360 X4

Technische score
Technische score
8.3/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

9.2

Video

22%

7.9

Foto

14%

8.7

Robuustheid & opslag

13%

9.0

Batterij

11%

7.1

Connectiviteit & audio

10%

5.8

Display & ontwerp

8.3
Insta360x4 heeft een technische score van 8,3 punten, hoger dan 96,4% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
9.3/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.1

Sterrenbeoordelingen

30%

9.8

Aantal reviews

Gebaseerd op 7.379 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
9.3
Insta360x4 heeft een gebruikersscore van 9,3 punten, hoger dan 98,2% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
9.8/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Insta360 X4 heeft een populariteitsscore van 9,8 punten, hoger dan 95,8% van de actioncamera's.
9.8
Insta360x4 heeft een populariteitsscore van 9,8 punten, hoger dan 95,8% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
8.4/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

8.5

Totaalscore

40%

8.3

Prijs

8.4
Insta360x4 heeft een prijs-kwaliteitsscore van 8,4 punten, hoger dan 94,6% van de actioncamera's.
Videoresolutie
8K
Videoresolutie
8K
Insta360x4 neemt video op in 8K, een hogere resolutie dan bij 94,6% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
100 fps
Maximale framerate bij 4K
100 fps
Insta360x4 haalt in 4K maximaal 100 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 88,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 0,6% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Insta360x4 haalt in 1080p maximaal 120 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 60,3% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 20,5% van de actioncamera’s.
Videobitrate
200 Mbps
Videobitrate
200 Mbps
Insta360x4 heeft een videobitrate van 200 Mbps, hoger dan bij 99,2% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 0,8% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264, H.265
Videocodecs
H.264, H.265
Insta360x4 ondersteunt de volgende videocodecs: H.264, H.265. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 74,7% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
72 MP
Hoofdcamera megapixels
72 MP
Insta360x4 heeft een hoofdcameraresolutie van 72 MP, hoger dan bij 98,1% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 0,9% van de actioncamera’s.
Sensorgrootte
1/2"
Sensorgrootte
1/2"
Insta360x4 heeft een sensor van 1/2", die groter is dan bij 74% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
f/1,9 f
Hoofdcamera diafragma
f/1,9
Insta360x4 heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/1,9, wijder dan bij 94,8% van de actioncamera’s en even wijd als bij 2,1% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
72 MP
Fotoresolutie
72 MP
Insta360x4 maakt foto’s met 72 MP, een resolutie die hoger is dan bij 97,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 1,9% van de actioncamera’s.
Beeldhoek
170 °
Beeldhoek
170 °
Insta360x4 heeft een beeldhoek van 170 °, die breder is dan bij 44,9% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
Insta360x4 beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
2,5 inch
Schermgrootte
2,5 inch
Insta360x4 heeft een scherm van 2,5 inch, groter dan dat van 90,7% van de actioncamera’s en even groot als dat van 5,2% van de actioncamera’s.
Touchscreen
ja
Touchscreen
ja
Insta360x4 beschikt over de volgende functie: Touchscreen. Deze functie is aanwezig op 57% van de actioncamera's.
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
Insta360x4 beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
?
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
5,2
Bluetooth versie
5,2
Insta360x4 ondersteunt Bluetooth 5,2, een versie die nieuwer is dan bij 92,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 5% van de actioncamera’s.
GPS
nee
GPS
nee
Insta360x4 beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
GPS-gegevens vereisen een telefoon of een extern accessoire.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Insta360x4 beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
135 min
Batterijduur
135 min
Insta360x4 werkt 135 min per lading, een accuduur die langer is dan bij 76,2% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 2,4% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
2,290 mAh
Batterijcapaciteit
2.290 mAh
Insta360x4 heeft een accucapaciteit van 2.290 mAh, hoger dan bij 93,8% van de actioncamera’s.
Laadtijd
0,92 h
Laadtijd
0,92 h
Insta360x4 laadt op in 0,92 h, een laadtijd die korter is dan bij 90,8% van de actioncamera’s.
Snel opladen
ja
Snel opladen
ja
Insta360x4 beschikt over de volgende functie: Snel opladen. Deze functie is aanwezig op 18,2% van de actioncamera's.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Insta360x4 beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Insta360x4 is waterdicht tot 10 m, dieper dan 66,3% van de actioncamera’s en even diep als 23,5% van de actioncamera’s.
50 met officiële duikbehuizing
IP-beoordeling
IPX8
IP-beoordeling
IPX8
Insta360x4 heeft IP-classificatie IPX8, die hoger is dan bij 19,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 39,7% van de actioncamera’s.
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Insta360x4 heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C, hoger dan bij 23,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 50,4% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Insta360x4 heeft een minimale bedrijfstemperatuur van -20 °C, lager dan bij 78,7% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 21,3% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Insta360x4 beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Insta360 X4 vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 0,9 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    1.9 f
    Insta360x4 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (1.9 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    1,9 f vs 2,8 f
  • 60 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    72 MP
    Insta360x4 heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (72 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    72 MP vs 12 MP
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360x4 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 3,33x hogere videobitrate
    Videobitrate
    200 Mbps
    Insta360x4 heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (200 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    200 Mbps vs 60 Mbps
  • 70 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    100 fps
    Insta360x4 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (100 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    100 fps vs 30 fps
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360x4 heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    50 met officiële duikbehuizing
    10 m vs 1 m
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360x4 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/2"
    Insta360x4 heeft sensorgrootte van 1/2", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/2" vs 1/2,3"
  • 16,3% hogere gebruikersscore
    User score
    9.3/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Insta360 X4
    de gemiddelde actioncamera
    Insta360 X4 heeft een hogere gebruikersscore dan de gemiddelde actioncamera (9.30 vs 8.000).
    9,3 vs 8
  • 56,8% meer populariteit
    Insta360x4 is populairder dan de gemiddelde actioncamera (9.78 vs 6.2).
    9,78 vs 6,24
  • 20,9% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Insta360x4 heeft een betere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (8.42 vs 7).
    8,42 vs 6,96
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360x4 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 3,33x hogere videobitrate
    Videobitrate
    200 Mbps
    Insta360x4 heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (200 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    200 Mbps vs 60 Mbps
  • 70 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    100 fps
    Insta360x4 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (100 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    100 fps vs 30 fps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360x4 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360x4 ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Insta360x4 ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
    Vereist nieuwere firmware voor officiële ondersteuning.
  • Betere videocodecs
    Videocodecs
    H.264, H.265
    Insta360x4 ondersteunt betere videocodecs dan de gemiddelde actioncamera (H.264, H.265 vs H.264). De gemiddelde actioncamera ondersteunt videocodecs H.264.
    H.264, H.265 vs H.264
  • Hoger videoresolutie
    Videoresolutie
    8K
    Insta360x4 heeft videoresolutie van 8K, hoger dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    8K vs 5.3K
  • Onzichtbare selfiestick
    Ondersteuning voor onzichtbare selfiestick
    ja
    Insta360x4 ondersteunt het onzichtbare-selfiestick-effect, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 60 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    120 fps
    Insta360x4 heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (120 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    120 fps vs 60 fps
  • 0,9 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    1.9 f
    Insta360x4 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (1.9 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    1,9 f vs 2,8 f
  • 60 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    72 MP
    Insta360x4 heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (72 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    72 MP vs 12 MP
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/2"
    Insta360x4 heeft sensorgrootte van 1/2", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/2" vs 1/2,3"
  • Hoger fotoresolutie
    Fotoresolutie
    72 MP
    Insta360x4 heeft fotoresolutie van 72 MP, hoger dan de gemiddelde actioncamera (12 MP).
    72 MP vs 12 MP
  • Ondersteunt RAW-foto-opname
    RAW foto-opname
    ja
    Insta360x4 ondersteunt RAW-foto-opname, de gemiddelde actioncamera niet. 35.1% van de actioncamera's ondersteunen RAW-formaten.
  • Heeft een hoofdcamera met meerdere lenzen
    Multi-lens hoofdcamera
    ja
    Insta360x4 heeft een multi-lens hoofdcamerasysteem, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's bevatten multi-lensopstellingen.
  • Ondersteunt 360°-opnamen
    360°-opname
    ja
    Insta360x4 ondersteunt 360°-opnamen, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunt dit.
  • Staat handmatige sluitertijd toe
    Handmatige sluitertijd
    ja
    Insta360x4 staat handmatige sluitertijdregeling toe, de gemiddelde actioncamera niet. 48.1% van de actioncamera's bevatten deze functie.
  • 25% groter scherm
    Schermgrootte
    2.5 inch
    Insta360x4 heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (2.5 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    2,5 inch vs 2 inch
  • 6 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2024
    Insta360x4 is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2024 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    Uitgebracht in april 2024.
    2024 vs 2018
  • 13 mm smaller
    Breedte
    46 mm
    Insta360x4 is smaller dan de gemiddelde actioncamera (46 mm vs 59 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een breedte van 59 mm.
    46 mm vs 59 mm
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Insta360x4 heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • Nieuwere USB-versie
    USB versie
    USB 3.2 Gen 1
    Insta360x4 ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde actioncamera (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde actioncamera gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • 2 microfoons meer
    Aantal microfoons
    4
    Insta360x4 heeft meer microfoons dan de gemiddelde actioncamera (4 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    4 vs 2
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    Insta360x4 ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • 1.090 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    2,290 mAh
    Insta360x4 heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (2290 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    2.290 mAh vs 1.200 mAh
  • 45 min langere batterijduur
    Batterijduur
    135 min
    Insta360x4 heeft een hogere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (135 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    135 min vs 90 min
  • Ondersteunt snelladen
    Snel opladen
    ja
    Insta360x4 ondersteunt snelladen, de gemiddelde actioncamera niet. 18.7% van de actioncamera's ondersteunen snelladen.
  • 1,08 h kortere laadtijd
    Laadtijd
    0.92 h
    Insta360x4 heeft een lagere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (0.9 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    0,92 h vs 2 h
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360x4 heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    50 met officiële duikbehuizing
    10 m vs 1 m
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360x4 heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Schadebestendig glas
    Schadebestendig glas
    ja
    Insta360x4 gebruikt schadebestendig glas, de gemiddelde actioncamera niet. 43.2% van de actioncamera's gebruiken.
    Gorilla Glass wordt gebruikt op het touchscreen.
  • Vervangbare lensbescherming
    Vervangbare lensbescherming
    ja
    Insta360x4 heeft een vervangbare lensbescherming, de gemiddelde actioncamera niet. 31.5% van de actioncamera's hebben.
    Inclusief verwijderbare, opdraaibare lensbeschermers.
  • Betere IP-classificatie
    IP-beoordeling
    IPX8
    Insta360x4 heeft een hogere IP-classificatie dan de gemiddelde actioncamera (IPX8 vs IPX4). De gemiddelde actioncamera heeft IP-classificatie IPX4.
    IPX8 vs IPX4
  • 2x zwaarder
    Gewicht
    203 g
    Insta360x4 is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (203 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    203 g vs 101,5 g
  • 78,6 mm hoger
    Hoogte
    123.6 mm
    Insta360x4 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (123.6 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    123,6 mm vs 45 mm
  • 68% duurder
    Insta360x4 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€420 vs €250).
    €420 vs €250
  • 68% duurder
    Insta360x4 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€420 vs €250).
    €420 vs €250
  • 2x zwaarder
    Gewicht
    203 g
    Insta360x4 is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (203 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    203 g vs 101,5 g
  • 78,6 mm hoger
    Hoogte
    123.6 mm
    Insta360x4 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (123.6 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    123,6 mm vs 45 mm

Grafische vergelijking tussen Insta360 X4 en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 7.379 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Insta360 X4?

  • Scherpe videokwaliteit dankzij de nieuwe 8K-resolutie
  • Langere batterijduur vergeleken met eerdere modellen
  • Uitstekende FlowState-beeldstabilisatie
  • Gebruiksvriendelijke mobiele app met handige AI-bewerkingsfuncties
  • Onzichtbare selfiestick-effect werkt vlekkeloos voor unieke shots
  • Groot en helder touchscreen dat snel reageert
  • Meegeleverde en vervangbare lensbeschermers

What customers dislike about Insta360 X4?

  • Matige prestaties en veel ruis bij weinig licht of avondopnames
  • Behuizing is groter en zwaarder geworden dan de voorgangers
  • Camera kan behoorlijk warm of heet worden tijdens langdurig 8K-filmen
  • Nabewerking (reframing) is verplicht om 360-beelden te kunnen delen
  • Hogere aanschafprijs vergeleken met traditionele actiecamera's
  • Grote 8K-bestanden vereisen veel opslagruimte en een krachtige computer

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

F
focus-review.com
6-5-2024
Samenvatting van de review
D
divemagazine.com
22-1-2025
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
16-4-2024
Samenvatting van de review
T
threesixtycameras.com
18-4-2024
Samenvatting van de review
F
foxnomad.com
18-7-2024
Samenvatting van de review
M
maisondudrone.com
26-4-2026
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Insta360 X4 met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)