Xencelabs Pen Tablet Medium Recensie | 66 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€220Type:grafisch tabletActief tekengebied:38678 mm²Resolutie:N/ADrukniveaus van de pen:8192Rapportagesnelheid:200 RPS

Xencelabs Pen Tablet Medium review: Vergelijk 66 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tekentablets en of het de aankoop waard is.

6.2

Totaalscore

Score
6.2/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van het tekentablet, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste tekentablets op de markt te vinden.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

5.9

Technische score

10%

8.4

Gebruikersscore

▼Slechter dan 89% van de modellen
5.9

Technische score

Technical score
5.9/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Tekentablets binnen deze kerngebieden: Vormfactor, Display & kleur, Pen & invoer, Connectiviteit, Bediening & extra.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je tekentablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

50%

7.2

Pen & invoer

40%

4.3

Display & kleur

4%

7.3

Vormfactor

3%

6.7

Connectiviteit

3%

3.4

Bediening & extra

▼Slechter dan 92% van de modellen
8.4

Gebruikersscore

User score
8.4/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor het tekentablet.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een tekentablet presteert in echt gebruik en hoe betrouwbaar die op de lange termijn blijft volgens gebruikerservaringen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

7.1

Aantal reviews

Gebaseerd op 566 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▲Beter dan 75% van de modellen
  • xencelabs-pen-tablet-medium
  • xencelabs-pen-tablet-medium
  • xencelabs-pen-tablet-medium
  • xencelabs-pen-tablet-medium
  • xencelabs-pen-tablet-medium
  • xencelabs-pen-tablet-medium
  • xencelabs-pen-tablet-medium
xencelabs-pen-tablet-medium
xencelabs-pen-tablet-medium
xencelabs-pen-tablet-medium
xencelabs-pen-tablet-medium
xencelabs-pen-tablet-medium
xencelabs-pen-tablet-medium
xencelabs-pen-tablet-medium

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Xencelabs Pen Tablet Medium is een professioneel tekentablet zonder scherm met een actief werkvlak van 262,4 x 147,4 mm en een native 16:9 beeldverhouding die perfect aansluit op moderne monitoren. Belangrijke specificaties zijn de 8192 drukniveaus, 60 graden kanteldetectie en een ultradun ontwerp van slechts 8 mm dik met een ergonomische polssteun. De belangrijkste voordelen zijn de meegeleverde set van twee verschillende batterijloze pennen (een dikke pen met drie knoppen en een dunne pen), de stabiele draadloze verbinding via Bluetooth 5.0 met een batterijduur van 16 uur, en de intuïtieve software voor volledige aanpassing. Mogelijke nadelen zijn dat het tablet relatief zwaar is voor optimale draagbaarheid en dat het ontbreken van een penhouder voor op het bureau als gemis kan worden ervaren.

Technische specificaties van tekentablet Xencelabs Pen Tablet Medium

Technische score
Technische score
5.9/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Tekentablets binnen deze kerngebieden: Vormfactor, Display & kleur, Pen & invoer, Connectiviteit, Bediening & extra.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je tekentablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

50%

7.2

Pen & invoer

40%

4.3

Display & kleur

4%

7.3

Vormfactor

3%

6.7

Connectiviteit

3%

3.4

Bediening & extra

5.9
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een technische score van 5,9 punten, lager dan 91,8% van de tekentablets.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.4/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor het tekentablet.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een tekentablet presteert in echt gebruik en hoe betrouwbaar die op de lange termijn blijft volgens gebruikerservaringen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

7.1

Aantal reviews

Gebaseerd op 566 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
8.4
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een gebruikersscore van 8,41 punten, hoger dan 74,7% van de tekentablets.
Populariteit
Popularity
7.1/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van het tekentablet.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je liever een product koopt dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een populariteitsscore van 7,1 punten, hoger dan 72,2% van de tekentablets.
7.1
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een populariteitsscore van 7,1 punten, hoger dan 72,2% van de tekentablets.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.1/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van het tekentablet combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een tekentablet met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

6.2

Totaalscore

40%

9.4

Prijs

7.1
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,1 punten, lager dan 80,9% van de tekentablets.
Type
grafisch tablet
Display
nee
Display
nee
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft geen een display. 48,5% van de tekentablets hebben een display.
Compatibiliteit
Windows / macOS / Linux
Draadloze mogelijkheid
ja
Draadloze mogelijkheid
ja
Xencelabs Pen Tablet Medium ondersteunt draadloos gebruik. Deze functie is aanwezig op 18% van de tekentablets.
Bluetooth 5
Gewicht
711 g
Gewicht
711 g
Xencelabs Pen Tablet Medium weegt 711 g, lichter dan 51,1% van de tekentablets.
Alles weergeven
Actief tekengebied
38,678 mm²
Actief tekengebied
38.678 mm²
Xencelabs Pen Tablet Medium biedt 38.678 mm² voor Actief tekengebied, kleiner dan die van 64,6% van de tekentablets.
262,4 x 147,4 mm.
Schermgrootte
N/A
Resolutie
N/A
Pixeldichtheid
N/A
Typische helderheid
N/A
Alles weergeven
Stylus inbegrepen
ja
Stylus inbegrepen
ja
Xencelabs Pen Tablet Medium komt met een stylus. Deze functie is aanwezig op 100% van de tekentablets.
Inclusief twee pennen.
Pentechnologie
EMR (batterijloos)
Pentechnologie
EMR (batterijloos)
Xencelabs Pen Tablet Medium gebruikt EMR (batterijloos) voor Pentechnologie, geavanceerder dan die van 4,6% van de tekentablets en gelijk aan 95,4% van de tekentablets.
Drukniveaus van de pen
8,192
Drukniveaus van de pen
8.192
Xencelabs Pen Tablet Medium ondersteunt 8.192 Drukniveaus van de pen, meer dan 9,3% van de tekentablets en gelijk aan 75,8% van de tekentablets.
Resolutie van de pen
5,080 LPI
Resolutie van de pen
5.080 LPI
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft 5.080 LPI voor Resolutie van de pen, hoger dan 5,7% van de tekentablets en gelijk aan 94,3% van de tekentablets.
Rapportagesnelheid
200 RPS
Rapportagesnelheid
200 RPS
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft 200 RPS voor Rapportagesnelheid, lager dan 77,5% van de tekentablets en gelijk aan 16,5% van de tekentablets.
Alles weergeven
Bluetooth-connectiviteit
nee
Bluetooth-connectiviteit
nee
Xencelabs Pen Tablet Medium ondersteunt geen Bluetooth. 13,1% van de tekentablets ondersteunen Bluetooth.
Draadloos alleen via de meegeleverde eigen USB-dongle.
USB 3.2 Gen 2 (USB-C)-poorten
?
USB 3.2 Gen 1 (USB-C)-poorten
?
USB 3.2 Gen 2 (USB-A)-poorten
0
USB 3.2 Gen 2 (USB-A)-poorten
0
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft 0 USB 3.2 Gen 2 (USB-A)-poorten, minder dan 1,1% van de tekentablets en gelijk aan 99% van de tekentablets.
USB 3.2 Gen 1 (USB-A)-poorten
0
USB 3.2 Gen 1 (USB-A)-poorten
0
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft 0 USB 3.2 Gen 1 (USB-A)-poorten, minder dan 1,6% van de tekentablets en gelijk aan 98,4% van de tekentablets.
Alles weergeven
Aantal sneltoetsen
3
Aantal sneltoetsen
3
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft 3 sneltoetsen, minder dan 69% van de tekentablets en gelijk aan 1,1% van de tekentablets.
Aantal draaiknoppen
0
Aantal draaiknoppen
0
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft 0 draaiknoppen, minder dan 21,6% van de tekentablets en gelijk aan 78,4% van de tekentablets.
Standaard inbegrepen
nee
Standaard inbegrepen
nee
Xencelabs Pen Tablet Medium komt niet met een standaard. 30% van de tekentablets komen met een standaard.
Uitklapbare pootjes
nee
Uitklapbare pootjes
nee
Xencelabs Pen Tablet Medium heeft geen uitklapbare pootjes. 7,3% van de tekentablets hebben uitklapbare pootjes.
Penhouder inbegrepen
nee
Penhouder inbegrepen
nee
Xencelabs Pen Tablet Medium komt niet met een penhouder. 59,4% van de tekentablets komen met een penhouder.
Alles weergeven

Xencelabs Pen Tablet Medium vs de gemiddelde tekentablet

246810TotaalVormfactorDisplay & kleurPen & invoerConnectiviteitBediening & extra
  • Heeft een pengum
    Pengum
    ja
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een gum op de pen, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 19% van de tekentablets hebben een gum op de pen.
  • Ondersteunt draadloos gebruik
    Draadloze mogelijkheid
    ja
    Xencelabs Pen Tablet Medium ondersteunt draadloos gebruik, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 18.5% van de tekentablets ondersteunen draadloos gebruik.
    Bluetooth 5
  • 0,5 m langere kabel
    Kabellengte
    2 m
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een hogere waarde voor Kabellengte dan de gemiddelde tekentablet (2 m vs 1.5 m). Het gemiddelde tekentablet heeft 1.5 m voor Kabellengte.
    2 m vs 1,5 m
  • 5,1% hogere gebruikersscore
    User score
    8.4/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor het tekentablet.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een tekentablet presteert in echt gebruik en hoe betrouwbaar die op de lange termijn blijft volgens gebruikerservaringen.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Xencelabs Pen Tablet Medium
    de gemiddelde tekentablet
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een hogere gebruikersscore dan de gemiddelde tekentablet (8.41 vs 8.000).
    8,41 vs 8
  • 2,5 mm dunnere behuizing
    Dikte
    8 mm
    Xencelabs Pen Tablet Medium is dunner dan de gemiddelde tekentablet (8 mm vs 10.5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 10.5 mm dik.
    8 mm vs 10,5 mm
  • 5,1% hogere gebruikersscore
    User score
    8.4/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor het tekentablet.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een tekentablet presteert in echt gebruik en hoe betrouwbaar die op de lange termijn blijft volgens gebruikerservaringen.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Xencelabs Pen Tablet Medium
    de gemiddelde tekentablet
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een hogere gebruikersscore dan de gemiddelde tekentablet (8.41 vs 8.000).
    8,41 vs 8
  • Ondersteunt draadloos gebruik
    Draadloze mogelijkheid
    ja
    Xencelabs Pen Tablet Medium ondersteunt draadloos gebruik, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 18.5% van de tekentablets ondersteunen draadloos gebruik.
    Bluetooth 5
  • 2,5 mm dunnere behuizing
    Dikte
    8 mm
    Xencelabs Pen Tablet Medium is dunner dan de gemiddelde tekentablet (8 mm vs 10.5 mm). Het gemiddelde tekentablet is 10.5 mm dik.
    8 mm vs 10,5 mm
  • Heeft een pengum
    Pengum
    ja
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een gum op de pen, terwijl de gemiddelde tekentablet dat niet doet. 19% van de tekentablets hebben een gum op de pen.
  • 0,5 m langere kabel
    Kabellengte
    2 m
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een hogere waarde voor Kabellengte dan de gemiddelde tekentablet (2 m vs 1.5 m). Het gemiddelde tekentablet heeft 1.5 m voor Kabellengte.
    2 m vs 1,5 m
  • 28,8% zwaardere pen
    Gewicht van de pen
    17 g
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een zwaardere pen dan de gemiddelde tekentablet (17 g vs 13.2 g). De pen van het gemiddelde tekentablet weegt 13.2 g.
    Bevat ook een secundaire dunne pen van 12 g.
    17 g vs 13,2 g
  • 14,2% lagere reportsnelheid
    Rapportagesnelheid
    200 RPS
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een lagere waarde voor Rapportagesnelheid dan de gemiddelde tekentablet (200 RPS vs 233 RPS). Het gemiddelde tekentablet heeft 233 RPS voor Rapportagesnelheid.
    200 RPS vs 233 RPS
  • 3 minder express-toetsen
    Aantal sneltoetsen
    3
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft minder sneltoetsen dan de gemiddelde tekentablet (3 vs 6). Het gemiddelde tekentablet heeft 6 sneltoetsen.
    3 vs 6
  • 2.086 mm² kleiner tekenoppervlak
    Actief tekengebied
    38,678 mm²
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een lagere waarde voor Actief tekengebied dan de gemiddelde tekentablet (38678 mm² vs 40764 mm²). Het gemiddelde tekentablet biedt 40764 mm² voor Actief tekengebied.
    262,4 x 147,4 mm.
    38.678 mm² vs 40.764 mm²
  • Geen penhouder inbegrepen
    Penhouder inbegrepen
    nee
    Xencelabs Pen Tablet Medium komt niet met een penhouder, terwijl de gemiddelde tekentablet dat wel doet. 59.1% van de tekentablets komen met een penhouder.
  • 1 minder penknoppen
    Aantal penknoppen
    3
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft minder penknoppen dan de gemiddelde tekentablet (3 vs 2). Het gemiddelde tekentablet heeft 2 penknoppen.
    3 vs 2
  • 6,2% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een lagere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde tekentablet (7.13 vs 7.6).
    7,13 vs 7,58
  • 6,2% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een lagere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde tekentablet (7.13 vs 7.6).
    7,13 vs 7,58
  • 2.086 mm² kleiner tekenoppervlak
    Actief tekengebied
    38,678 mm²
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een lagere waarde voor Actief tekengebied dan de gemiddelde tekentablet (38678 mm² vs 40764 mm²). Het gemiddelde tekentablet biedt 40764 mm² voor Actief tekengebied.
    262,4 x 147,4 mm.
    38.678 mm² vs 40.764 mm²
  • 28,8% zwaardere pen
    Gewicht van de pen
    17 g
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een zwaardere pen dan de gemiddelde tekentablet (17 g vs 13.2 g). De pen van het gemiddelde tekentablet weegt 13.2 g.
    Bevat ook een secundaire dunne pen van 12 g.
    17 g vs 13,2 g
  • 14,2% lagere reportsnelheid
    Rapportagesnelheid
    200 RPS
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft een lagere waarde voor Rapportagesnelheid dan de gemiddelde tekentablet (200 RPS vs 233 RPS). Het gemiddelde tekentablet heeft 233 RPS voor Rapportagesnelheid.
    200 RPS vs 233 RPS
  • 1 minder penknoppen
    Aantal penknoppen
    3
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft minder penknoppen dan de gemiddelde tekentablet (3 vs 2). Het gemiddelde tekentablet heeft 2 penknoppen.
    3 vs 2
  • 3 minder express-toetsen
    Aantal sneltoetsen
    3
    Xencelabs Pen Tablet Medium heeft minder sneltoetsen dan de gemiddelde tekentablet (3 vs 6). Het gemiddelde tekentablet heeft 6 sneltoetsen.
    3 vs 6
  • Geen penhouder inbegrepen
    Penhouder inbegrepen
    nee
    Xencelabs Pen Tablet Medium komt niet met een penhouder, terwijl de gemiddelde tekentablet dat wel doet. 59.1% van de tekentablets komen met een penhouder.

Grafische vergelijking tussen Xencelabs Pen Tablet Medium en andere producten in de categorie Tekentablets

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 566 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Xencelabs Pen Tablet Medium?

  • Uitstekende bouwkwaliteit en elegant, slank ontwerp (slechts 8mm dik).
  • Wordt geleverd als een zeer compleet pakket met twee verschillende pennen (dik en dun), een draagtas en een tekenhandschoen.
  • De meegeleverde Quick Keys remote is zeer aanpasbaar met een OLED-scherm en handig voor shortcuts.
  • Comfortabele tekenervaring dankzij de lichte textuur op het oppervlak en de gebogen polssteun.
  • Goede draadloze prestaties via Bluetooth met een batterijduur van ongeveer 16 uur.
  • Gebruiksvriendelijke en intuïtieve driver-software die per applicatie kan worden ingesteld.

What customers dislike about Xencelabs Pen Tablet Medium?

  • Er wordt geen standaard penhouder voor op het bureau meegeleverd (alleen een opbergcase).
  • De tablet en accessoires (vooral de pencase) kunnen aan de zware kant zijn voor wie veel reist.
  • Het grote aantal functies en aanpassingsmogelijkheden kan overweldigend zijn voor beginners.
  • De prijs ligt hoger dan die van budgetmerken zoals Huion of XP-Pen.
  • Sommige gebruikers ervaren een gebrek aan tactiele feedback (klikjes) bij het draaiwiel van de Quick Keys.
  • Slijtage van het tekenoppervlak kan na intensief langdurig gebruik zichtbaar worden.

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

C
creativebloq.com
23-7-2021
Samenvatting van de review
A
appleinsider.com
7-1-2023
Samenvatting van de review
N
neocamera.com
5-4-2021
Samenvatting van de review
J
jonnyelwyn.co.uk
18-6-2024
Samenvatting van de review
D
danamic.org
13-9-2021
Samenvatting van de review
F
francescogola.net
22-1-2025
Samenvatting van de review
D
develop3d.com
29-11-2021
Samenvatting van de review
F
felixinden.com
25-1-2025
Samenvatting van de review
D
digitalcameraworld.com
19-5-2023
Samenvatting van de review
W
whatgadget.net
4-10-2023
Samenvatting van de review
D
drawyourweapon.com
31-12-2024
Samenvatting van de review
F
fstoppers.com
17-5-2023
Samenvatting van de review
T
theartgearguide.com
11-11-2021
Samenvatting van de review
D
drawtut.com
5-2-2022
Samenvatting van de review
L
leclaireur.fnac.com
26-4-2022
Samenvatting van de review
3
3dvf.com
7-9-2021
Samenvatting van de review
M
msn.com
14-4-2026
Samenvatting van de review
F
francescogola.net
22-1-2025
Samenvatting van de review
F
francescogola.net
22-1-2025
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Xencelabs Pen Tablet Medium met andere producten in de categorie Tekentablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)