Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€550RAM-capaciteit:6 GBInterne opslag:128 GBSchermgrootte:10.9 inchChipset:Exynos 1380

Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB)
8.0/10

Totaalscore

Score
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

7.9

Technische score

10%

8.5

Gebruikersscore

▲Beter dan 83% van de modellen
7.9

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
7.9/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.0

Totaalscore

30%

7.6

Prijs

▲Beter dan 79% van de modellen
7.9

Technische score

Technische score
7.9/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

7.4

Prestaties

20%

7.0

Scherm

16%

8.0

Camera

14%

8.7

Batterij

12%

8.3

Connectiviteit

8%

8.9

Software en functies

5%

8.7

Ontwerp

3%

6.9

Audio en multimedia

▲Beter dan 82% van de modellen
8.5

Gebruikersscore

Gebruikersscore
8.5/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

7.4

Aantal reviews

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
▲Beter dan 85% van de modellen
  • samsung-galaxy-tab-s9-fe-6gb-128gb-cellular
  • samsung-galaxy-tab-s9-fe-6gb-128gb-cellular
  • samsung-galaxy-tab-s9-fe-6gb-128gb-cellular
samsung-galaxy-tab-s9-fe-6gb-128gb-cellular
samsung-galaxy-tab-s9-fe-6gb-128gb-cellular
samsung-galaxy-tab-s9-fe-6gb-128gb-cellular
Waar te koop
*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Beschikbare versies:
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB)

Technische score
Technische score
7.9/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

7.4

Prestaties

20%

7.0

Scherm

16%

8.0

Camera

14%

8.7

Batterij

12%

8.3

Connectiviteit

8%

8.9

Software en functies

5%

8.7

Ontwerp

3%

6.9

Audio en multimedia

7.9
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.5/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

7.4

Aantal reviews

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
8.5
Populariteit
Populariteit
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een populariteit van 7,4 punten die lager is dan 79,9% van de Tablets.
7.4
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
7.9/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

8.0

Totaalscore

30%

7.6

Prijs

7.9
RAM-capaciteit
6 GB
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een RAM-capaciteit van 6 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 65,3% van de tablets en gelijk aan die van 7% van de tablets.
Procesnode
5 nm
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) is gebouwd op een 5 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 84,6% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 3,6% van de tablets.
Interne opslag
128 GB
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 128 GB, wat groter is dan de opslag van 56,7% van de tablets en gelijk aan die van 19,6% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
982 punten
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) behaalde een score van 982 punten in Geekbench 6 (single-core), wat hoger is dan de score van 58,3% van de tablets en gelijk aan de score van 0,5% van de tablets.
Chipset
Exynos 1380
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt de Exynos 1380-chipset, wat geavanceerder is dan de chipsets in 62,8% van de tablets en gelijk aan die in 0,4% van de tablets.
Alles weergeven
Schermresolutie
2304×1440
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een schermresolutie van 2304×1440, wat hoger is dan die van 73% van de tablets en gelijk aan die van 0,2% van de tablets.
Verversingssnelheid
90 Hz
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 90 Hz, wat hoger is dan in 73,8% van de tablets en gelijk aan die in 6,5% van de tablets.
Displaytype
TFT-lcd
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt een TFT-lcd displaytype. 89,9% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
249 ppi
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een pixeldichtheid van 249 ppi, wat hoger is dan die van 67,3% van de tablets en gelijk aan die van 1,9% van de tablets.
Type displayglas
Corning Gorilla Glass 5
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt Corning Gorilla Glass 5 displayglas, wat sterker is dan dat van 92,9% van de tablets en gelijk aan dat van 6,6% van de tablets.
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
8 MP
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 8 MP, wat hoger is dan die van 36,5% van de tablets en gelijk aan die van 31,8% van de tablets.
Frontcamera megapixels
12 MP
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een frontcameraresolutie van 12 MP, wat hoger is dan in 90% van de tablets en gelijk aan die in 6,2% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/1,9
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/1.9, wat breder is dan dat van 82,2% van de tablets en gelijk aan dat van 3,7% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
8,000 mAh
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een batterijcapaciteit van 8.000 mAh, wat groter is dan de batterijen in 70,6% van de tablets en gelijk aan die in 3,9% van de tablets.
Oplaadsnelheid
45 W
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt laadsnelheden van 45 W, wat sneller is dan in 83,8% van de tablets en gelijk aan snelheden in 6,7% van de tablets.
Batterijduur
18 uur
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een batterijduur van 18 uur, wat langer is dan die van 93,4% van de tablets en gelijk aan die van 2% van de tablets.
video afspelen
Draadloos opladen
nee
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt snelladen. 50,4% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt LTE. 36,8% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt GPS. 17,3% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 89% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
nee
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 10,9%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Android
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt het besturingssysteem Android, dat geavanceerder is dan dat van 23,2%.
Duur van updateondersteuning
lang
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) biedt lang updateondersteuning, wat langer is dan de ondersteuningsperiode van 80% van de tablets en gelijk aan die van 20% van de tablets.
Directe OS-updates
?
AI op het apparaat
nee
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt geen on-device AI. 28,3% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
nee
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) bevat app-trackingbescherming. 28,3% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
IP68
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een IP-classificatie van IP68, wat hoger is dan die van 94,8% van de tablets en gelijk aan die van 3,5% van de tablets.
Gewicht
524 g
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) weegt 524 g, wat lichter is dan 60,9% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 0,2% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
2,8 ms
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een styluslatentie van 2,8 ms, wat lager is dan die van 77% van de tablets en gelijk aan die van 11,5% van de tablets.
Alles weergeven
Aantal microfoons
3
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) bevat 3 microfoons, wat meer is dan in 87,8% van de tablets en gelijk aan het aantal in 5,2% van de tablets.
aptX Adaptive
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt aptX Adaptive. 93,1% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
ja
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt Dolby Atmos. 68,6% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
2
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) bevat 2 speakers, wat meer is dan in 9,8% van de tablets en gelijk aan het aantal in 60,9% van de tablets.
FM-radio
nee
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • 8 uur langere batterijduur
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) biedt een langere batterijduur dan de gemiddelde tablet (18 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    video afspelen
    18 uur vs 10 uur
  • Langere updateondersteuning
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) biedt langere updateondersteuning dan de gemiddelde tablet (lang vs kort). Gemiddeld krijgt een tablet kort update-ondersteuning.
    lang vs kort
  • 7 MP megapixels in de frontcamera meer
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft meer megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (12 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    12 MP vs 5 MP
  • Sneller opslagtype
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt UFS-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    UFS vs eMMC
  • 319 nits hogere piekhelderheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (720 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    720 nits vs 401 nits
  • Krachtigere chipset
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt de Exynos 1380-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    Exynos 1.380 vs MediaTek MT8169A
  • 50% hogere verversingssnelheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere verversingssnelheid dan de gemiddelde tablet (90 Hz vs 60 Hz). De gemiddelde tablet heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
    90 Hz vs 60 Hz
  • 2,5x hogere oplaadsnelheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (45 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    45 W vs 18 W
  • 6,3% hogere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    8.5/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular
    de gemiddelde tablet
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere gebruikersscore dan de gemiddelde tablet (8.50 vs 8.000).
    8,5 vs 8
  • Sneller opslagtype
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt UFS-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    UFS vs eMMC
  • Krachtigere chipset
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt de Exynos 1380-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    Exynos 1.380 vs MediaTek MT8169A
  • 2.400 MHz hogere RAM-snelheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere RAM-snelheid dan de gemiddelde tablet (4,266 MHz vs 1,866 MHz). De gemiddelde tablet heeft een RAM-snelheid van 1,866 MHz.
    4.266 MHz vs 1.866 MHz
  • 64,3% kleiner productieproces
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt een kleiner productieprocedé dan de gemiddelde tablet (5 nm vs 14 nm). De gemiddelde tablet gebruikt een productieprocedé van 14 nm.
    5 nm vs 14 nm
  • 20% hogere CPU-snelheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere CPU-snelheid dan de gemiddelde tablet (2.4 GHz vs 2 GHz). De gemiddelde tablet heeft een CPU-snelheid van 2 GHz.
    2,4 GHz vs 2 GHz
  • Nieuwere DDR-geheugenversie
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt een nieuwere DDR-versie dan de gemiddelde tablet (LPDDR4X vs LPDDR3). De gemiddelde DDR-versie is LPDDR3.
    LPDDR4X vs LPDDR3
  • 2x meer opslag
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (128 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    128 GB vs 64 GB
  • 2 GB RAM meer
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (6 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    6 GB vs 4 GB
  • 2 CPU-threads meer
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde tablet (8 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    8 vs 6
  • Beschikt over neurale engine
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) bevat een neurale engine, de gemiddelde tablet niet. 25.7% van de tablets bevat een neurale engine.
  • Betere GPU
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt de Mali-G68 MP5-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Mali-G68 MP5 vs Mali-G51
  • 71,8% meer geheugenbandbreedte
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde tablet (25.6 GB/s vs 14.9 GB/s). De gemiddelde tablet heeft een geheugenbandbreedte van 14.9 GB/s.
    25,6 GB/s vs 14,9 GB/s
  • 54,6% hogere Geekbench 6 multi-core-benchmarkscore
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) behaalt een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde tablet (2,923 punten vs 1,891 punten). De gemiddelde tablet scoort 1,891 punten in Geekbench 6 multicore.
    2.923 punten vs 1.891 punten
  • 34,7% hogere Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) behaalt een hogere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde tablet (982 punten vs 729 punten). De gemiddelde tablet scoort 729 punten in Geekbench 6 singlecore.
    982 punten vs 729 punten
  • 319 nits hogere piekhelderheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (720 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    720 nits vs 401 nits
  • 50% hogere verversingssnelheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere verversingssnelheid dan de gemiddelde tablet (90 Hz vs 60 Hz). De gemiddelde tablet heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
    90 Hz vs 60 Hz
  • Ondersteunt adaptieve verversingssnelheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft adaptieve verversingssnelheid, de gemiddelde tablet niet. 17.6% van de tablets ondersteunt een adaptieve verversingssnelheid.
  • Breder kleurengamma
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt een breder kleurbereik dan de gemiddelde tablet (DCI-P3 vs sRGB). De gemiddelde tablet dekt sRGB kleurbereik.
    DCI-P3 vs sRGB
  • Duurzamer schermglas
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) gebruikt beter schermglas dan de gemiddelde tablet (Corning Gorilla Glass 5 vs Corning Gorilla Glass). Het type displayglas verschilt nog steeds tussen tablets.
    Corning Gorilla Glass 5 vs Corning Gorilla Glass
  • Hogere schermresolutie
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (2304×1440 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet-resolutie is 1920×1200.
    2304×1440 vs 1920×1200
  • 0,8 inch groter schermformaat
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (10.9 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    10,9 inch vs 10,1 inch
  • 11,2% hogere pixeldichtheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (249 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    249 ppi vs 224 ppi
  • 28 ppi hogere schermscherpte
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (249 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    249 ppi vs 221 ppi
  • 120 Hz hogere PWM-dimfrequentie
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere PWM-frequentie dan de gemiddelde tablet (120 Hz vs 0 Hz). De gemiddelde tablet heeft een PWM-frequentie van 0 Hz.
    120 Hz vs 0 Hz
  • 7 MP megapixels in de frontcamera meer
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft meer megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (12 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    12 MP vs 5 MP
  • Betere videokwaliteit van de hoofdcamera
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt betere video-opname met de hoofdcamera dan de gemiddelde tablet (2160x30 fps vs 1080x30 fps). De gemiddelde tablet ondersteunt 1080x30 fps voor video-opname met de hoofdcamera.
    2160x30 fps vs 1080x30 fps
  • Groter diafragma van de hoofdcamera
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een betere hoofdcamera-opening dan de gemiddelde tablet (F/1.9 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de hoofdcamera.
    F/1,9 vs F/2,2
  • Biedt handmatige focus toe
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) staat handmatige scherpstelregeling toe, de gemiddelde tablet niet. 37.2% van de tablets bevat handmatige scherpstelling.
  • Biedt handmatige ISO toe
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) staat handmatige ISO-aanpassing toe, de gemiddelde tablet niet. 46% van de tablets biedt handmatige ISO.
  • 8 uur langere batterijduur
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) biedt een langere batterijduur dan de gemiddelde tablet (18 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    video afspelen
    18 uur vs 10 uur
  • 2,5x hogere oplaadsnelheid
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (45 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    45 W vs 18 W
  • Ondersteunt snelladen
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt snelladen, de gemiddelde tablet niet. 49.7% van de tablets ondersteunt snelladen.
  • 21,6% grotere batterijcapaciteit
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (8,000 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    8.000 mAh vs 6.580 mAh
  • Ondersteunt 5G-connectiviteit
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt 5G-connectiviteit, de gemiddelde tablet niet. 11.1% van de tablets is 5G-compatibel.
  • Ondersteunt eSIM
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt eSIM, de gemiddelde tablet niet. 11.5% van de tablets ondersteunt eSIM.
  • Nieuwere wifi-versie
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt een nieuwere wifi-versie dan de gemiddelde tablet (Wi-Fi 6 (802.11ax) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)). De gemiddelde tablet gebruikt wifi Wi-Fi 5 (802.11ac).
    Wi-Fi 6 (802.11ax) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Nieuwere Bluetooth-versie
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt een nieuwere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (5.3 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    5,3 vs 5,0
  • Beschikt over vingerafdrukscanner
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) biedt een betere vingerafdrukscanner-opstelling dan de gemiddelde tablet (ja vs nee). De kwaliteit van de vingerafdrukscanner verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    Side-mounted fingerprint scanner.
  • Langere updateondersteuning
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) biedt langere updateondersteuning dan de gemiddelde tablet (lang vs kort). Gemiddeld krijgt een tablet kort update-ondersteuning.
    lang vs kort
  • Ondersteunt live tekstherkenning
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt live tekstherkenning, de gemiddelde tablet niet. 34.9% van de tablets kan tekst uit afbeeldingen herkennen.
  • Ondersteunt dynamisch thema
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) beschikt over dynamische thema’s, de gemiddelde tablet niet. 29% van de tablets biedt dynamische theming.
  • Ondersteunt extra dim-modus
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) beschikt over extra-dim-modus, de gemiddelde tablet niet. 35.4% van de tablets ondersteunt extra dimmen.
  • Beschikt over klembordwaarschuwingen
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft klembordwaarschuwingen, de gemiddelde tablet niet. 39.9% van de tablets bevat klembordwaarschuwingen.
  • Hogere IP-classificatie
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een betere IP-classificatie dan de gemiddelde tablet (IP68 vs niet beoordeeld). Water- en stofbescherming zijn nog steeds ongebruikelijk bij tablets.
    IP68 vs niet beoordeeld
  • Beschikt over stylus
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) wordt geleverd met een stylus, de gemiddelde tablet niet. 16.9% van de tablets wordt geleverd met een stylus.
  • Geschikt om mee te tekenen
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) is geschikt om mee te tekenen, de gemiddelde tablet niet. 41% van de tablets is geschikt om mee te tekenen.
  • Ondersteunt stylus-kanteling
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt stylus-kanteling, de gemiddelde tablet niet. 33.6% van de tablets ondersteunt stylus-kanteling.
  • 1,5 mm dunner
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) is dunner dan de gemiddelde tablet (6.5 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    6,5 mm vs 8,0 mm
  • 6,2 ms lagere styluslatentie
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een lagere penlatentie dan de gemiddelde tablet (2.8 ms vs 9 ms). De gemiddelde tablet heeft een penlatentie van 9 ms.
    2,8 ms vs 9 ms
  • 4 jaar nieuwere releasedatum
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een recentere releasedatum dan de gemiddelde tablet (2023 vs 2019).
    October 2023
    2023 vs 2019
  • 2 microfoons meer
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft meer microfoons dan de gemiddelde tablet (3 vs 1). De gemiddelde tablet heeft 1 microfoons.
    3 vs 1
  • Ondersteunt Dolby Atmos
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt Dolby Atmos, de gemiddelde tablet niet. 31.5% van de tablets ondersteunt Dolby Atmos.
  • Ondersteunt LDAC
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt LDAC, de gemiddelde tablet niet. 25.2% van de tablets ondersteunt LDAC.
  • Ondersteunt Bluetooth LE Audio
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt Bluetooth LE Audio, de gemiddelde tablet niet. 11.5% van de tablets ondersteunt Bluetooth LE Audio.
  • Ondersteunt aptX Adaptive
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt aptX Adaptive, de gemiddelde tablet niet. 6.9% van de tablets ondersteunt aptX Adaptive.
  • Ondersteunt aptX Low Latency
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt aptX Low Latency, de gemiddelde tablet niet. 2.6% van de tablets ondersteunt aptX Low Latency.
  • Inferieur schermtype
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een minder goed schermtype dan de gemiddelde tablet (TFT-lcd vs IPS LCD). 0.00% van de tablets gebruikt het betere schermtype.
    TFT-lcd vs IPS LCD
  • Kleinere diafragma-opening van de frontcamera
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een slechtere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • Zonder burstmodus
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt geen burstmodus, de gemiddelde tablet wel. 60.5% van de tablets ondersteunt burstmodus.
  • Zonder 3,5-mm-koptelefoonaansluiting
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft geen 3,5-mm-koptelefoonaansluiting, de gemiddelde tablet wel. 72.9% van de tablets bevat een koptelefoonaansluiting.
  • Zonder HDMI-uitgang
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • 2,12x duurder
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) is duurder dan de gemiddelde tablet (€550 vs €260).
    €550 vs €260
  • 6,9% zwaarder
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (524 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    524 g vs 490 g
  • Lagere contrastverhouding
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een lagere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (1000:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet heeft een contrastverhouding van 1012:1.
    1.000:1 vs 1.012:1
  • 2,12x duurder
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) is duurder dan de gemiddelde tablet (€550 vs €260).
    €550 vs €260
  • Inferieur schermtype
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een minder goed schermtype dan de gemiddelde tablet (TFT-lcd vs IPS LCD). 0.00% van de tablets gebruikt het betere schermtype.
    TFT-lcd vs IPS LCD
  • Lagere contrastverhouding
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een lagere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (1000:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet heeft een contrastverhouding van 1012:1.
    1.000:1 vs 1.012:1
  • Kleinere diafragma-opening van de frontcamera
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft een slechtere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • Zonder burstmodus
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) ondersteunt geen burstmodus, de gemiddelde tablet wel. 60.5% van de tablets ondersteunt burstmodus.
  • Zonder HDMI-uitgang
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • 6,9% zwaarder
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (524 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    524 g vs 490 g
  • Zonder 3,5-mm-koptelefoonaansluiting
    Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) heeft geen 3,5-mm-koptelefoonaansluiting, de gemiddelde tablet wel. 72.9% van de tablets bevat een koptelefoonaansluiting.

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

9,0
Jen loves Tech
≈ geschat
18/11/2023
Ervaringsverslag · praktijktest en dagelijks gebruik
Oordeel
De Samsung Galaxy Tab S9 FE Cellular voldoet voor de meeste gebruikers, al loont hij alleen als je de S Pen regelmatig gebruikt.
Winkelvideo
Nog niet beoordeeld
Nog niet beoordeeld
Nog niet beoordeeld
Nog niet beoordeeld

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

I
id.nl
18-2-2024
Samenvatting van de review
P
pcactive.nl
22-4-2024
Samenvatting van de review
A
androidauthority.com
10-6-2025
Samenvatting van de review
T
techadvisor.com
13-11-2023
Samenvatting van de review
A
androidpolice.com
2-7-2024
Samenvatting van de review
T
trustedreviews.com
27-11-2023
Samenvatting van de review
C
computerbild.de
10-11-2023
Samenvatting van de review
C
chip.de
16-1-2024
Samenvatting van de review
H
heise.de
20-12-2023
Samenvatting van de review
P
pcwelt.de
20-11-2023
Samenvatting van de review
T
test.de
10-12-2025
Samenvatting van de review
D
digitec.ch
10-1-2024
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.com
25-11-2023
Samenvatting van de review
C
connect.de
1-12-2023
Samenvatting van de review
G
galaxus.de
10-1-2024
Samenvatting van de review
C
chip.de
9-1-2024
Samenvatting van de review
J
journaldugeek.com
23-11-2023
Samenvatting van de review
N
nextpit.fr
7-11-2023
Samenvatting van de review
P
phonandroid.com
7-12-2023
Samenvatting van de review
D
digitec.ch
10-1-2024
Samenvatting van de review

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
Reviews bijgewerkt: november 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB)

  • Lange batterijduur die vaak een volledige dag of langer meegaat bij normaal gebruik.
  • Inclusief een responsieve S Pen die standaard in de doos zit.
  • Hoogwaardige bouwkwaliteit met een IP68-gecertificeerde water- en stofbestendigheid.
  • Helder en scherp 90Hz LCD-scherm dat goed leesbaar is, ook buiten.
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding, zeker wanneer het toestel in de aanbieding is.
  • Vloeiende prestaties voor dagelijkse taken, browsen en media-consumptie.

What customers don't like about Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB)

  • Geen OLED-scherm; het gebruikte LCD-paneel heeft minder diepe zwartwaarden.
  • De Exynos 1380 processor kan bij zware games of intensieve multitasking haperingen vertonen.
  • Geen ondersteuning voor externe beeldschermen via de USB-C poort.
  • De vingerafdrukscanner werkt volgens sommige gebruikers niet altijd consistent.
  • De magnetische bevestiging van de S Pen aan de achterkant wordt als matig ervaren.
  • Aanwezigheid van voorgeïnstalleerde 'bloatware' apps van Samsung.

Oordeel

De Samsung Galaxy Tab S9 FE Cellular (6GB + 128GB) is een robuuste middenklasse tablet met een 10,9-inch 90Hz LCD-scherm (2304 x 1440 pixels) en een Exynos 1380 octa-core processor. Belangrijke kenmerken zijn de 5G-connectiviteit, een IP68-gecertificeerde water- en stofbestendige behuizing en de meegeleverde S Pen. Belangrijke voordelen zijn de uitstekende bouwkwaliteit, de lange batterijduur van de 8.000 mAh accu en de soepele ondersteuning voor multitasken met Samsung DeX. Enkele nadelen zijn de beperkte prestaties bij zware games, het ontbreken van een AMOLED-paneel en het gemis van een trilmotor.

Vergelijk Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Samsung Galaxy Tab S9 Fe Cellular (6GB + 128GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden