Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€1.100RAM-capaciteit:12 GBInterne opslag:256 GBSchermgrootte:14.5 inchChipset:MediaTek Dimensity 9000

Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

8.8/10

Totaalscore

Score
8.8/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

8.8

Technische score

10%

?

Gebruikersscore

★Beter dan 97% van de modellen
7.6

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
7.6/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.8

Totaalscore

30%

4.7

Prijs

▲Beter dan 68% van de modellen
8.8

Technische score

Technische score
8.8/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

9.0

Prestaties

20%

9.0

Scherm

16%

9.1

Camera

14%

8.8

Batterij

12%

8.8

Connectiviteit

8%

9.2

Software en functies

5%

6.7

Ontwerp

3%

7.5

Audio en multimedia

★Beter dan 96% van de modellen
?

Gebruikersscore

Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

  • Geen afbeelding
Geen afbeelding
Waar te koop
    N/A~ €1.100
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB)

Technische score
Technische score
8.8/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

9.0

Prestaties

20%

9.0

Scherm

16%

9.1

Camera

14%

8.8

Batterij

12%

8.8

Connectiviteit

8%

9.2

Software en functies

5%

6.7

Ontwerp

3%

7.5

Audio en multimedia

8.8
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

?
Populariteit
Populariteit
1.0/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een populariteit van 1 punt, wat hoger is dan 52,4% van de Tablets.
1.0
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
7.6/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

8.8

Totaalscore

30%

4.7

Prijs

7.6
RAM-capaciteit
12 GB
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een RAM-capaciteit van 12 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 90,1% van de tablets en gelijk aan die van 6,1% van de tablets.
Procesnode
4 nm
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is gebouwd op een 4 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 88,2% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 8,5% van de tablets.
Interne opslag
256 GB
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 256 GB, wat groter is dan de opslag van 76,5% van de tablets en gelijk aan die van 15,7% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
1,293 punten
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) behaalde een score van 1.293 punten in Geekbench 6 (single-core), wat hoger is dan de score van 71,4% van de tablets.
Chipset
MediaTek Dimensity 9000
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt de MediaTek Dimensity 9000-chipset, wat geavanceerder is dan de chipsets in 85% van de tablets en gelijk aan die in 0,3% van de tablets.
Alles weergeven
Schermresolutie
3000×1876
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een schermresolutie van 3000×1876, wat hoger is dan die van 95,7% van de tablets en gelijk aan die van 0,1% van de tablets.
Verversingssnelheid
120 Hz
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 120 Hz, wat hoger is dan in 80,4% van de tablets en gelijk aan die in 10,8% van de tablets.
Displaytype
OLED/AMOLED
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt een OLED/AMOLED displaytype. 92,5% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
244 ppi
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een pixeldichtheid van 244 ppi, wat hoger is dan die van 66,9% van de tablets.
Type displayglas
Corning Gorilla Glass 5
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt Corning Gorilla Glass 5 displayglas, wat sterker is dan dat van 92,9% van de tablets en gelijk aan dat van 6,6% van de tablets.
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
13 MP
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 13 MP, wat hoger is dan die van 74% van de tablets en gelijk aan die van 21,6% van de tablets.
Frontcamera megapixels
13 MP
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een frontcameraresolutie van 13 MP, wat hoger is dan in 96,3% van de tablets en gelijk aan die in 0,6% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/2,4
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/2.4, wat breder is dan dat van 69,8% van de tablets en gelijk aan dat van 17,6% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
12,300 mAh
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een batterijcapaciteit van 12.300 mAh, wat groter is dan de batterijen in 98,9% van de tablets.
Oplaadsnelheid
68 W
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt laadsnelheden van 68 W, wat sneller is dan in 97,6% van de tablets en gelijk aan snelheden in 0,6% van de tablets.
Batterijduur
12 uur
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een batterijduur van 12 uur, wat langer is dan die van 65,7% van de tablets en gelijk aan die van 9,3% van de tablets.
online video
Draadloos opladen
nee
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt snelladen. 50,4% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt LTE. 36,8% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt GPS. 17,3% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 89% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
nee
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 10,9%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Android
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt het besturingssysteem Android, dat geavanceerder is dan dat van 23,2%.
Duur van updateondersteuning
gemiddeld
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) biedt gemiddeld updateondersteuning, wat langer is dan de ondersteuningsperiode van 47,3% van de tablets en gelijk aan die van 32,6% van de tablets.
Directe OS-updates
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ontvangt directe OS-updates. 20,3% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt on-device AI. 71,8% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) bevat app-trackingbescherming. 71,8% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
niet beoordeeld
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een IP-classificatie van niet beoordeeld, wat hoger is dan die van 16,3% van de tablets en gelijk aan die van 83,7% van de tablets.
Gewicht
740 g
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) weegt 740 g, wat lichter is dan 90,8% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 0,2% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een verlicht toetsenbord. 90,3% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
?
Alles weergeven
Aantal microfoons
4
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) bevat 4 microfoons, wat meer is dan in 93% van de tablets en gelijk aan het aantal in 4,4% van de tablets.
aptX Adaptive
nee
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
ja
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt Dolby Atmos. 68,6% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
8
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) bevat 8 speakers, wat meer is dan in 96,4% van de tablets en gelijk aan het aantal in 3,6% van de tablets.
FM-radio
nee
Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • Krachtigere chipset
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt de MediaTek Dimensity 9000-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    MediaTek Dimensity 9.000 vs MediaTek MT8169A
  • 2x hogere verversingssnelheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere verversingssnelheid dan de gemiddelde tablet (120 Hz vs 60 Hz). De gemiddelde tablet heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
    120 Hz vs 60 Hz
  • Hogere schermresolutie
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (3000×1876 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet-resolutie is 1920×1200.
    3000×1876 vs 1920×1200
  • Beter type display
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een beter schermtype dan de gemiddelde tablet (OLED/AMOLED vs IPS LCD). De gemiddelde tablet gebruikt IPS LCD-technologie.
    OLED/AMOLED vs IPS LCD
  • 3,78x hogere oplaadsnelheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (68 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    68 W vs 18 W
  • 86,9% grotere batterijcapaciteit
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (12,300 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    12.300 mAh vs 6.580 mAh
  • 8 MP megapixels in de frontcamera meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (13 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    13 MP vs 5 MP
  • 8 GB RAM meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (12 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    12 GB vs 4 GB
  • Krachtigere chipset
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt de MediaTek Dimensity 9000-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    MediaTek Dimensity 9.000 vs MediaTek MT8169A
  • 8 GB RAM meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (12 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    12 GB vs 4 GB
  • 4x meer opslag
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (256 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    256 GB vs 64 GB
  • 52,5% hogere CPU-snelheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere CPU-snelheid dan de gemiddelde tablet (3.1 GHz vs 2 GHz). De gemiddelde tablet heeft een CPU-snelheid van 2 GHz.
    3,05 GHz vs 2 GHz
  • Sneller opslagtype
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt UFS-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    UFS vs eMMC
  • Nieuwere DDR-geheugenversie
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een nieuwere DDR-versie dan de gemiddelde tablet (LPDDR5X vs LPDDR3). De gemiddelde DDR-versie is LPDDR3.
    LPDDR5X vs LPDDR3
  • 6.667 MHz hogere RAM-snelheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere RAM-snelheid dan de gemiddelde tablet (8,533 MHz vs 1,866 MHz). De gemiddelde tablet heeft een RAM-snelheid van 1,866 MHz.
    8.533 MHz vs 1.866 MHz
  • 4,03x meer geheugenbandbreedte
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde tablet (60 GB/s vs 14.9 GB/s). De gemiddelde tablet heeft een geheugenbandbreedte van 14.9 GB/s.
    60 GB/s vs 14,9 GB/s
  • 71,4% kleiner productieproces
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt een kleiner productieprocedé dan de gemiddelde tablet (4 nm vs 14 nm). De gemiddelde tablet gebruikt een productieprocedé van 14 nm.
    4 nm vs 14 nm
  • Betere GPU
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt de Mali-G710 MC10-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Mali-G710 MC10 vs Mali-G51
  • 78,5% hogere Geekbench 6 multi-core-benchmarkscore
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) behaalt een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde tablet (3,375 punten vs 1,891 punten). De gemiddelde tablet scoort 1,891 punten in Geekbench 6 multicore.
    3.375 punten vs 1.891 punten
  • 77,4% hogere Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) behaalt een hogere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde tablet (1,293 punten vs 729 punten). De gemiddelde tablet scoort 729 punten in Geekbench 6 singlecore.
    1.293 punten vs 729 punten
  • 2 CPU-threads meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde tablet (8 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    8 vs 6
  • Beschikt over neurale engine
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) bevat een neurale engine, de gemiddelde tablet niet. 25.7% van de tablets bevat een neurale engine.
  • 6 GPU-uitvoeringseenheden meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde tablet (10 vs 4). De gemiddelde tablet heeft 4 GPU-uitvoeringseenheden.
    10 vs 4
  • 2x hogere verversingssnelheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere verversingssnelheid dan de gemiddelde tablet (120 Hz vs 60 Hz). De gemiddelde tablet heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
    120 Hz vs 60 Hz
  • Hogere schermresolutie
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (3000×1876 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet-resolutie is 1920×1200.
    3000×1876 vs 1920×1200
  • Beter type display
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een beter schermtype dan de gemiddelde tablet (OLED/AMOLED vs IPS LCD). De gemiddelde tablet gebruikt IPS LCD-technologie.
    OLED/AMOLED vs IPS LCD
  • 4,4 inch groter schermformaat
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (14.5 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    14,5 inch vs 10,1 inch
  • Hogere contrastverhouding
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (1.000:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet-contrastverhouding is 1012:1.
    1.000.000:1 vs 1.012:1
  • Ondersteunt adaptieve verversingssnelheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft adaptieve verversingssnelheid, de gemiddelde tablet niet. 17.6% van de tablets ondersteunt een adaptieve verversingssnelheid.
  • 100 nits hogere typische helderheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere typische helderheid dan de gemiddelde tablet (500 nits vs 400 nits). De gemiddelde tablet haalt 400 nits typische helderheid.
    500 nits vs 400 nits
  • Breder kleurengamma
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een breder kleurbereik dan de gemiddelde tablet (DCI-P3 vs sRGB). De gemiddelde tablet dekt sRGB kleurbereik.
    100% DCI-P3-dekking gerapporteerd.
    DCI-P3 vs sRGB
  • Beschikt over antireflecterende coating
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft antireflecterende coating, de gemiddelde tablet niet. 24.7% van de tablets gebruikt een antireflecterende coating.
  • Duurzamer schermglas
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) gebruikt beter schermglas dan de gemiddelde tablet (Corning Gorilla Glass 5 vs Corning Gorilla Glass). Het type displayglas verschilt nog steeds tussen tablets.
    Corning Gorilla Glass 5 vs Corning Gorilla Glass
  • 99 nits hogere piekhelderheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (500 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    500 nits vs 401 nits
  • Ondersteunt HDR10+
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt HDR10+, de gemiddelde tablet niet. 8% van de tablets ondersteunt HDR10+.
  • Ondersteunt HDR10
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt HDR10, de gemiddelde tablet niet. 21.8% van de tablets is HDR10-compatibel.
  • 8,9% hogere pixeldichtheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (244 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    244 ppi vs 224 ppi
  • 23 ppi hogere schermscherpte
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (244 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    244 ppi vs 221 ppi
  • 8 MP megapixels in de frontcamera meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (13 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    13 MP vs 5 MP
  • Betere videokwaliteit van de hoofdcamera
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt betere video-opname met de hoofdcamera dan de gemiddelde tablet (2160x30 fps vs 1080x30 fps). De gemiddelde tablet ondersteunt 1080x30 fps voor video-opname met de hoofdcamera.
    2160x30 fps vs 1080x30 fps
  • 5 MP megapixels in de hoofdcamera meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde tablet (13 MP vs 8 MP). De gemiddelde tablet-hoofdcamera heeft 8 MP megapixels.
    13 MP vs 8 MP
  • Ondersteunt PDAF
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt PDAF, de gemiddelde tablet niet. 28.1% van de tablets ondersteunt PDAF.
  • Biedt handmatige sluitertijd toe
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) biedt handmatige sluitertijdregeling, de gemiddelde tablet niet. 21.9% van de tablets bieden handmatige sluitertijdregeling.
  • Biedt handmatige focus toe
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) staat handmatige scherpstelregeling toe, de gemiddelde tablet niet. 37.2% van de tablets bevat handmatige scherpstelling.
  • Biedt handmatige ISO toe
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) staat handmatige ISO-aanpassing toe, de gemiddelde tablet niet. 46% van de tablets biedt handmatige ISO.
  • Ondersteunt slow-motion-opname
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt slow-motion-opname, de gemiddelde tablet niet. 37.5% van de tablets biedt slow-motion.
  • Beschikt over flitser
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een ingebouwde flitser, de gemiddelde tablet niet. 45.2% van de tablets heeft een flitser.
  • 3,78x hogere oplaadsnelheid
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (68 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    68 W vs 18 W
  • 86,9% grotere batterijcapaciteit
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (12,300 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    12.300 mAh vs 6.580 mAh
  • Ondersteunt snelladen
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt snelladen, de gemiddelde tablet niet. 49.7% van de tablets ondersteunt snelladen.
  • 2 uur langere batterijduur
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) biedt een langere batterijduur dan de gemiddelde tablet (12 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    online video
    12 uur vs 10 uur
  • Beschikt over batterijgezondheidsmonitoring
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) beschikt over batterijgezondheidsmonitoring, de gemiddelde tablet niet. 37% van de tablets bevat hulpmiddelen voor batterijgezondheid.
  • Ondersteunt 5G-connectiviteit
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt 5G-connectiviteit, de gemiddelde tablet niet. 11.1% van de tablets is 5G-compatibel.
  • Ondersteunt DisplayPort via USB-C
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt DisplayPort via USB-C, de gemiddelde tablet niet. 21.5% van de tablets ondersteunt DisplayPort via USB-C.
  • Nieuwere wifi-versie
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een nieuwere wifi-versie dan de gemiddelde tablet (Wi-Fi 6E (802.11ax) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)). De gemiddelde tablet gebruikt wifi Wi-Fi 5 (802.11ac).
    Wi-Fi 6E (802.11ax) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Meer wifi-banden
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt meer wifi-banden dan de gemiddelde tablet (2.4GHz/5GHz/6GHz vs 2.4GHz/5GHz). Gemiddeld ondersteunt een tablet 2.4GHz/5GHz wifi-banden.
    2.4GHz/5GHz/6GHz vs 2.4GHz/5GHz
  • Nieuwere USB-versie
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde tablet (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde tablet gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Nieuwere Bluetooth-versie
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt een nieuwere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (5.3 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    5,3 vs 5,0
  • Beschikt over vingerafdrukscanner
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) biedt een betere vingerafdrukscanner-opstelling dan de gemiddelde tablet (ja vs nee). De kwaliteit van de vingerafdrukscanner verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    Side-mounted fingerprint scanner.
  • Langere updateondersteuning
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) biedt langere updateondersteuning dan de gemiddelde tablet (gemiddeld vs kort). Gemiddeld krijgt een tablet kort update-ondersteuning.
    gemiddeld vs kort
  • Beschikt over AI op het apparaat
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) bevat AI op het apparaat, de gemiddelde tablet niet. 28.3% van de tablets bevat AI op het apparaat.
  • Ondersteunt live tekstherkenning
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt live tekstherkenning, de gemiddelde tablet niet. 34.9% van de tablets kan tekst uit afbeeldingen herkennen.
  • Beschikt over app-trackingbescherming
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) bevat app-trackingbescherming, de gemiddelde tablet niet. 28.3% van de tablets biedt app-trackingbescherming.
  • Staat app-offloading toe
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) maakt app-offloading mogelijk, de gemiddelde tablet niet. 26.4% van de tablets ondersteunen app-offloading.
  • Ondersteunt dynamisch thema
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) beschikt over dynamische thema’s, de gemiddelde tablet niet. 29% van de tablets biedt dynamische theming.
  • Ondersteunt extra dim-modus
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) beschikt over extra-dim-modus, de gemiddelde tablet niet. 35.4% van de tablets ondersteunt extra dimmen.
  • Beschikt over klembordwaarschuwingen
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft klembordwaarschuwingen, de gemiddelde tablet niet. 39.9% van de tablets bevat klembordwaarschuwingen.
  • Beschikt over stylus
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) wordt geleverd met een stylus, de gemiddelde tablet niet. 16.9% van de tablets wordt geleverd met een stylus.
  • 2,15 mm dunner
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is dunner dan de gemiddelde tablet (5.9 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    5,85 mm vs 8,0 mm
  • Geschikt om mee te tekenen
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is geschikt om mee te tekenen, de gemiddelde tablet niet. 41% van de tablets is geschikt om mee te tekenen.
  • Beschikt over verlicht toetsenbord
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft verlicht toetsenbord, de gemiddelde tablet niet. 9.8% van de tablets biedt een verlicht toetsenbord.
  • Ondersteunt stylus-kanteling
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt stylus-kanteling, de gemiddelde tablet niet. 33.6% van de tablets ondersteunt stylus-kanteling.
  • 4 jaar nieuwere releasedatum
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een recentere releasedatum dan de gemiddelde tablet (2023 vs 2019).
    June 2023
    2023 vs 2019
  • 6 speakers meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer speakers dan de gemiddelde tablet (8 vs 2). De gemiddelde tablet heeft 2 speakers.
    8 vs 2
  • 3 microfoons meer
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft meer microfoons dan de gemiddelde tablet (4 vs 1). De gemiddelde tablet heeft 1 microfoons.
    4 vs 1
  • Ondersteunt Dolby Atmos
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) ondersteunt Dolby Atmos, de gemiddelde tablet niet. 31.5% van de tablets ondersteunt Dolby Atmos.
  • 51% zwaarder
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (740 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    740 g vs 490 g
  • Zonder 3,5-mm-koptelefoonaansluiting
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft geen 3,5-mm-koptelefoonaansluiting, de gemiddelde tablet wel. 72.9% van de tablets bevat een koptelefoonaansluiting.
  • Kleinere diafragma-opening van de hoofdcamera
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een slechtere hoofdcamera-opening dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de hoofdcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • 4,23x duurder
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is duurder dan de gemiddelde tablet (€1,100 vs €260).
    €1.100 vs €260
  • 152,5 mm breder
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is breder dan de gemiddelde tablet (327.8 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    327,8 mm vs 175,3 mm
  • 127,8 mm hoger
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is hoger dan de gemiddelde tablet (327.8 mm vs 200 mm). De gemiddelde tablet is 200.0 mm hoog.
    327,8 mm vs 200,0 mm
  • 2,15x minder populariteit
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is minder populair dan de gemiddelde tablet (1 vs 2.2).
    1 vs 2,15
  • 4,23x duurder
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is duurder dan de gemiddelde tablet (€1,100 vs €260).
    €1.100 vs €260
  • 2,15x minder populariteit
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is minder populair dan de gemiddelde tablet (1 vs 2.2).
    1 vs 2,15
  • Kleinere diafragma-opening van de hoofdcamera
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft een slechtere hoofdcamera-opening dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de hoofdcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • 51% zwaarder
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (740 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    740 g vs 490 g
  • 152,5 mm breder
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is breder dan de gemiddelde tablet (327.8 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    327,8 mm vs 175,3 mm
  • 127,8 mm hoger
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is hoger dan de gemiddelde tablet (327.8 mm vs 200 mm). De gemiddelde tablet is 200.0 mm hoog.
    327,8 mm vs 200,0 mm
  • Zonder 3,5-mm-koptelefoonaansluiting
    Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) heeft geen 3,5-mm-koptelefoonaansluiting, de gemiddelde tablet wel. 72.9% van de tablets bevat een koptelefoonaansluiting.

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

5,0
ORBIT
≈ geschat
22/07/2023
Praktijktest · scherm en software
Oordeel
De Lenovo Tab Extreme Cellular ziet er goed uit en speelt video’s prima af, maar is te duur als je hem niet voor productief werk gebruikt.

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

S
seriousinsights.net
13-5-2024
Samenvatting van de review
9
9to5google.com
29-9-2023
Samenvatting van de review
A
androidheadlines.com
27-9-2023
Samenvatting van de review
P
pocketnow.com
18-8-2023
Samenvatting van de review
T
tomsguide.com
10-8-2023
Samenvatting van de review
T
trustedreviews.com
31-7-2023
Samenvatting van de review
S
stuff.tv
18-7-2023
Samenvatting van de review
U
uk.pcmag.com
7-7-2023
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
7-7-2023
Samenvatting van de review
T
thurrott.com
6-8-2023
Samenvatting van de review
D
digitalcameraworld.com
23-8-2023
Samenvatting van de review
L
lesnumeriques.com
17-6-2023
Samenvatting van de review
J
journaldugeek.com
6-7-2023
Samenvatting van de review
P
phonandroid.com
28-7-2023
Samenvatting van de review
C
clubic.com
22-7-2023
Samenvatting van de review
Z
zdnet.fr
25-4-2024
Samenvatting van de review
Q
quechoisir.org
28-11-2023
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.biz
16-2-2023
Samenvatting van de review
T
test-achats.be
Ongoing
Samenvatting van de review
0
01net.com
13-6-2023
Samenvatting van de review

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB)

  • Prachtig 14,5 inch 3K OLED-scherm met levendige kleuren en diepe zwarttinten.
  • Uitstekende audiokwaliteit door de acht JBL-luidsprekers met Dolby Atmos-ondersteuning.
  • Indrukwekkende batterijduur dankzij de grote 12.300 mAh accu.
  • Snelle oplaadtijd met de meegeleverde 68W snellader.
  • Handige dubbele USB-C poorten met ondersteuning voor DisplayPort-in en -uit.
  • Goede multitasking-mogelijkheden met splitscreen en zwevende vensters.

What customers don't like about Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB)

  • De hoge prijs maakt het een forse investering vergeleken met andere Android-tablets.
  • Android-software en apps zijn niet altijd optimaal aangepast aan het extreem grote scherm.
  • De schermhelderheid kan in direct zonlicht tekortschieten (piek rond 500 nits).
  • Het toestel is door zijn enorme formaat minder handzaam en voelt soms zwaar aan.
  • De camera's aan de achterzijde leveren matige fotokwaliteit, zeker bij weinig licht.
  • De magnetische bevestiging van de stylus wordt als relatief zwak ervaren.

Oordeel

De Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) is een krachtige 14,5 inch tablet met een indrukwekkend 3K OLED-scherm (3000 x 1876) en een verversingssnelheid van 120Hz. Het toestel draait op de MediaTek Dimensity 9000-processor en beschikt over een royale 12.300 mAh batterij met 68W snelladen, acht JBL-speakers met Dolby Atmos en ondersteuning voor 5G-connectiviteit. De belangrijkste voordelen zijn de uitmuntende multimedia-ervaring, de mogelijkheid om het apparaat als tweede scherm te gebruiken en de meegeleverde Precision Pen 3. Enkele nadelen zijn het forse gewicht en formaat, de hoge prijs en het feit dat Android-software soms niet volledig is geoptimaliseerd voor een scherm van deze omvang.

Vergelijk Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Lenovo Tab Extreme Cellular (12GB + 256GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden