Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€450RAM-capaciteit:8 GBInterne opslag:256 GBSchermgrootte:10.8 inchChipset:?

Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB)
6.0/10

Totaalscore

Score
6.0/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

6.0

Technische score

10%

6.7

Gebruikersscore

▼Slechter dan 55% van de modellen
6.7

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
6.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

6.0

Totaalscore

30%

8.1

Prijs

▼Slechter dan 66% van de modellen
6.0

Technische score

Technische score
6.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

7.2

Prestaties

20%

5.2

Scherm

16%

5.6

Camera

14%

4.9

Batterij

12%

6.4

Connectiviteit

8%

7.0

Software en functies

5%

5.0

Ontwerp

3%

5.5

Audio en multimedia

▼Slechter dan 54% van de modellen
6.7

Gebruikersscore

Gebruikersscore
6.7/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.2

Sterrenbeoordelingen

30%

5.6

Aantal reviews

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
▼Slechter dan 92% van de modellen
  • dell-venue-11-pro-7000-8gb-256gb-wifi
  • dell-venue-11-pro-7000-8gb-256gb-wifi
dell-venue-11-pro-7000-8gb-256gb-wifi
dell-venue-11-pro-7000-8gb-256gb-wifi
Waar te koop
*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Beschikbare versies:
Andere versies:
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB)

Technische score
Technische score
6.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

7.2

Prestaties

20%

5.2

Scherm

16%

5.6

Camera

14%

4.9

Batterij

12%

6.4

Connectiviteit

8%

7.0

Software en functies

5%

5.0

Ontwerp

3%

5.5

Audio en multimedia

6.0
Gebruikersscore
Gebruikersscore
6.7/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.2

Sterrenbeoordelingen

30%

5.6

Aantal reviews

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
6.7
Populariteit
Populariteit
5.6/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een populariteit van 5,6 punten die lager is dan 64,5% van de Tablets.
5.6
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
6.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

6.0

Totaalscore

30%

8.1

Prijs

6.7
RAM-capaciteit
8 GB
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een RAM-capaciteit van 8 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 72,3% van de tablets en gelijk aan die van 17,8% van de tablets.
Procesnode
14 nm
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is gebouwd op een 14 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 45% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 8,6% van de tablets.
Interne opslag
256 GB
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 256 GB, wat groter is dan de opslag van 76,5% van de tablets en gelijk aan die van 15,7% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
599 punten
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) behaalde een score van 599 punten in Geekbench 6 (single-core), wat hoger is dan de score van 57% van de tablets en gelijk aan de score van 0,1% van de tablets.
Chipset
?
Alles weergeven
Schermresolutie
1920×1080
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een schermresolutie van 1920×1080, wat hoger is dan die van 61% van de tablets en gelijk aan die van 2,7% van de tablets.
Verversingssnelheid
60 Hz
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 60 Hz, wat gelijk aan die in 73,8% van de tablets.
Displaytype
IPS LCD
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) gebruikt een IPS LCD displaytype. 17% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
204 ppi
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een pixeldichtheid van 204 ppi, wat hoger is dan die van 62% van de tablets en gelijk aan die van 0,9% van de tablets.
Type displayglas
?
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
8 MP
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 8 MP, wat hoger is dan die van 36,5% van de tablets en gelijk aan die van 31,8% van de tablets.
Frontcamera megapixels
2 MP
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een frontcameraresolutie van 2 MP, wat hoger is dan in 53,6% van de tablets en gelijk aan die in 25,5% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/2,4
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/2.4, wat breder is dan dat van 69,8% van de tablets en gelijk aan dat van 17,6% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
4,980 mAh
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een batterijcapaciteit van 4.980 mAh, wat groter is dan de batterijen in 71,8% van de tablets en gelijk aan die in 0,2% van de tablets.
Oplaadsnelheid
24 W
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt laadsnelheden van 24 W, wat sneller is dan in 69% van de tablets en gelijk aan snelheden in 1,4% van de tablets.
Batterijduur
9,7 uur
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een batterijduur van 9,7 uur, wat korter is dan die van 61% van de tablets en gelijk aan die van 0,4% van de tablets.
Draadloos opladen
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt snelladen. 49,7% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt LTE. 36,8% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt GPS. 82,7% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 11,1% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 89,1%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Windows
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) gebruikt het besturingssysteem Windows, dat minder geavanceerd is dan dat van 84,2%.
Duur van updateondersteuning
kort
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) biedt kort updateondersteuning, wat korter is dan de ondersteuningsperiode van 52,7% van de tablets en gelijk aan die van 47,3% van de tablets.
Directe OS-updates
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ontvangt directe OS-updates. 20,3% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt geen on-device AI. 28,3% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) bevat app-trackingbescherming. 28,3% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
niet beoordeeld
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een IP-classificatie van niet beoordeeld, wat hoger is dan die van 16,3% van de tablets en gelijk aan die van 83,7% van de tablets.
Gewicht
722 g
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) weegt 722 g, wat lichter is dan 88,8% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
?
Alles weergeven
Aantal microfoons
?
aptX Adaptive
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt geen Dolby Atmos. 31,5% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
2
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) bevat 2 speakers, wat meer is dan in 9,8% van de tablets en gelijk aan het aantal in 60,9% van de tablets.
FM-radio
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • 4x meer opslag
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (256 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    256 GB vs 64 GB
  • 4 GB RAM meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (8 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    8 GB vs 4 GB
  • Ondersteunt NFC
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft NFC-ondersteuning, de gemiddelde tablet niet. 10.9% van de tablets heeft NFC.
  • Beschikt over batterijgezondheidsmonitoring
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) beschikt over batterijgezondheidsmonitoring, de gemiddelde tablet niet. 37% van de tablets bevat hulpmiddelen voor batterijgezondheid.
  • Nieuwere USB-versie
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde tablet (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde tablet gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Ondersteunt multithreading
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt multithreading, de gemiddelde tablet niet. 10% van de tablets ondersteunt multithreading.
  • Geschikt om mee te tekenen
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is geschikt om mee te tekenen, de gemiddelde tablet niet. 41% van de tablets is geschikt om mee te tekenen.
  • 20 GPU-uitvoeringseenheden meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft meer GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde tablet (24 vs 4). De gemiddelde tablet heeft 4 GPU-uitvoeringseenheden.
    24 vs 4
  • 4x meer opslag
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (256 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    256 GB vs 64 GB
  • 4 GB RAM meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (8 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    8 GB vs 4 GB
  • Ondersteunt multithreading
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt multithreading, de gemiddelde tablet niet. 10% van de tablets ondersteunt multithreading.
  • 20 GPU-uitvoeringseenheden meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft meer GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde tablet (24 vs 4). De gemiddelde tablet heeft 4 GPU-uitvoeringseenheden.
    24 vs 4
  • Betere GPU
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) gebruikt de Intel HD Graphics 5300-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Intel HD Graphics 5.300 vs Mali-G51
  • 71,8% meer geheugenbandbreedte
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een hogere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde tablet (25.6 GB/s vs 14.9 GB/s). De gemiddelde tablet heeft een geheugenbandbreedte van 14.9 GB/s.
    25,6 GB/s vs 14,9 GB/s
  • 0,7 inch groter schermformaat
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (10.8 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    10,8 inch vs 10,1 inch
  • Beschikt over batterijgezondheidsmonitoring
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) beschikt over batterijgezondheidsmonitoring, de gemiddelde tablet niet. 37% van de tablets bevat hulpmiddelen voor batterijgezondheid.
  • 33,3% hogere oplaadsnelheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (24 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    24 W vs 18 W
  • Ondersteunt NFC
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft NFC-ondersteuning, de gemiddelde tablet niet. 10.9% van de tablets heeft NFC.
  • Nieuwere USB-versie
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde tablet (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde tablet gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Geschikt om mee te tekenen
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is geschikt om mee te tekenen, de gemiddelde tablet niet. 41% van de tablets is geschikt om mee te tekenen.
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • Minder geavanceerd besturingssysteem
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) gebruikt een minder geavanceerd besturingssysteem dan de gemiddelde tablet (Windows vs. Android). De keuze van het besturingssysteem bepaalt app-ondersteuning, updates en ecosysteemfuncties.
    Windows vs Android
  • Zonder continue autofocus in video
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt geen continue autofocus in video, de gemiddelde tablet wel. 57.7% van de tablets ondersteunt continue autofocus in video.
  • Kleinere diafragma-opening van de frontcamera
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een slechtere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • 47,3% zwaarder
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (722 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    722 g vs 490 g
  • Zonder handmatige belichtingsinstelling
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) biedt geen handmatige belichtingsregeling, de gemiddelde tablet wel. 63.6% van de tablets heeft handmatige belichting.
  • Zonder HDR-fotomodus
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft geen HDR-fotomodus, de gemiddelde tablet wel. 79.6% van de tablets ondersteunt de HDR-fotomodus.
  • 19,6% lagere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    6.7/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi
    de gemiddelde tablet
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde tablet (6.69 vs 8.000).
    6,69 vs 8
  • 73,1% duurder
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is duurder dan de gemiddelde tablet (€450 vs €260).
    €450 vs €260
  • 6,1% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan de gemiddelde tablet (6.66 vs 7.1).
    6,66 vs 7,07
  • 2 CPU-threads minder
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft minder CPU-threads dan de gemiddelde tablet (4 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    4 vs 6
  • Zonder big.LITTLE-architectuur
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) gebruikt geen big.LITTLE-architectuur, de gemiddelde tablet wel. 51.3% van de tablets gebruikt een big.LITTLE-architectuur.
  • 53,8% lagere GPU-kloksnelheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere GPU-frequentie dan de gemiddelde tablet (300 MHz vs 650 MHz). De gemiddelde tablet heeft een GPU-frequentie van 650 MHz.
    300 MHz vs 650 MHz
  • 266 MHz lagere RAM-snelheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere RAM-snelheid dan de gemiddelde tablet (1,600 MHz vs 1,866 MHz). De gemiddelde tablet heeft een RAM-snelheid van 1,866 MHz.
    1.600 MHz vs 1.866 MHz
  • 17,8% lagere Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) behaalt een lagere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde tablet (599 punten vs 729 punten). De gemiddelde tablet scoort 729 punten in Geekbench 6 singlecore.
    599 punten vs 729 punten
  • Lagere contrastverhouding
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (800:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet heeft een contrastverhouding van 1012:1.
    800:1 vs 1.012:1
  • 8,9% lagere pixeldichtheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (204 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    204 ppi vs 224 ppi
  • 50% lagere touch-samplingfrequentie
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere touch-samplingsnelheid dan de gemiddelde tablet (60 Hz vs 120 Hz). De gemiddelde tablet heeft een touch-samplingsnelheid van 120 Hz.
    60 Hz vs 120 Hz
  • Lagere schermresolutie
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (1920×1080 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet heeft een resolutie van 1920×1200.
    1920×1080 vs 1920×1200
  • 1 nits lagere piekhelderheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (400 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    400 nits vs 401 nits
  • 17 ppi lagere schermscherpte
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (204 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    204 ppi vs 221 ppi
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • Zonder continue autofocus in video
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt geen continue autofocus in video, de gemiddelde tablet wel. 57.7% van de tablets ondersteunt continue autofocus in video.
  • Kleinere diafragma-opening van de frontcamera
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een slechtere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • Zonder handmatige belichtingsinstelling
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) biedt geen handmatige belichtingsregeling, de gemiddelde tablet wel. 63.6% van de tablets heeft handmatige belichting.
  • Zonder HDR-fotomodus
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft geen HDR-fotomodus, de gemiddelde tablet wel. 79.6% van de tablets ondersteunt de HDR-fotomodus.
  • Zonder handmatige witbalans
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) staat geen handmatige witbalansaanpassing toe, de gemiddelde tablet wel. 51.6% van de tablets bevat witbalansregeling.
  • Zonder BSI-sensor
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) mist een BSI-sensor, de gemiddelde tablet heeft er een. 52.6% van de tablets gebruikt BSI-sensoren voor betere foto’s bij weinig licht.
  • Zonder timelapse-video
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt geen timelapse-video, de gemiddelde tablet wel. 57.5% van de tablets bevat timelapse-modi.
  • Kleinere diafragma-opening van de hoofdcamera
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een slechtere hoofdcamera-opening dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de hoofdcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • 24,3% kleinere batterijcapaciteit
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (4,980 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    4.980 mAh vs 6.580 mAh
  • 0,3 uur kortere batterijduur
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) biedt een kortere batterijduur dan de gemiddelde tablet (9.7 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    9,7 uur vs 10 uur
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • Zonder GPS
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft geen GPS, de gemiddelde tablet wel. 82.7% van de tablets beschikt over GPS.
  • Oudere Bluetooth-versie
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (4 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    4,0 vs 5,0
  • Zonder cellulair modem
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) heeft geen mobiele module, de gemiddelde tablet wel. 59.3% van de tablets bevat een mobiele module.
  • Minder geavanceerd besturingssysteem
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) gebruikt een minder geavanceerd besturingssysteem dan de gemiddelde tablet (Windows vs. Android). De keuze van het besturingssysteem bepaalt app-ondersteuning, updates en ecosysteemfuncties.
    Windows vs Android
  • Zonder screenshots van volledige pagina s
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) ondersteunt geen screenshots van volledige pagina s, de gemiddelde tablet wel. 52.5% van de tablets ondersteunt screenshots van volledige pagina s.
  • 47,3% zwaarder
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (722 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    722 g vs 490 g
  • 2,75 mm dikker
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is dikker dan de gemiddelde tablet (10.8 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    10,75 mm vs 8,0 mm
  • 104,5 mm breder
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is breder dan de gemiddelde tablet (279.8 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    279,8 mm vs 175,3 mm
  • 79,7 mm hoger
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is hoger dan de gemiddelde tablet (279.7 mm vs 200 mm). De gemiddelde tablet is 200.0 mm hoog.
    279,7 mm vs 200,0 mm
  • 5 jaar oudere releasedatum
    Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) is een ouder model dan de gemiddelde tablet (2014 vs 2019).
    November 2014
    2014 vs 2019

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Nog niet beoordeeld

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

F
fwd.nl
8-1-2015
Samenvatting van de review
F
fwd.nl
16-12-2014
Samenvatting van de review
X
xgn.nl
25-1-2015
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.nl
14-4-2015
Samenvatting van de review
L
laptopmag.com
17-3-2015
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
29-4-2015
Samenvatting van de review
T
techradar.com
9-2-2015
Samenvatting van de review
I
itweb.co.za
14-8-2015
Samenvatting van de review
U
uk.pcmag.com
29-6-2015
Samenvatting van de review
U
uk.pcmag.com
29-4-2015
Samenvatting van de review
I
infoworld.com
12-5-2015
Samenvatting van de review
P
pcworld.com
17-4-2015
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.net
25-11-2014
Samenvatting van de review
H
hardwareluxx.de
21-12-2014
Samenvatting van de review
D
dailymotion.com
13-6-2014
Samenvatting van de review
C
cnetfrance.fr
18-2-2014
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.biz
14-4-2015
Samenvatting van de review

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
Reviews bijgewerkt: november 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB)

  • Uitstekend Full-HD IPS-display met goede helderheid en kijkhoeken
  • Veelzijdig door uitgebreide accessoires zoals het keyboard dock en desktop dock
  • Lange accuduur, vooral in combinatie met het toetsenbord met ingebouwde accu
  • Degelijke bouwkwaliteit en zakelijke uitstraling
  • Vlotte prestaties voor dagelijks gebruik dankzij de Intel Core M-processor
  • Vervangbare batterij (achterkant is verwijderbaar)

What customers don't like about Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB)

  • De achterkant is gevoelig voor vingerafdrukken en vlekken
  • Kan behoorlijk warm worden bij intensief gebruik
  • Het touchpad op het toetsenbord is aan de kleine kant
  • Relatief zwaar wanneer het keyboard dock is aangesloten
  • Geen ingebouwde standaard (kickstand) zoals bij de Surface Pro
  • Soms haperingen bij het ontwaken uit de slaapstand (afhankelijk van firmware)

Oordeel

De Dell Venue 11 Pro 7000 (7140) is een veelzijdige 10,8-inch Windows-tablet met een scherp Full HD IPS-touchscreen (1920 x 1080) en een fanless, stil ontwerp. Deze specifieke configuratie beschikt over een energiezuinige Intel Core M-5Y71 processor, 8GB RAM en een 256GB SSD, wat aanzienlijk betere prestaties levert dan de instapmodellen met Atom-chips. Belangrijke pluspunten zijn de uitstekende kleurweergave van het scherm, de uitgebreide aansluitmogelijkheden waaronder een full-size USB 3.0-poort en micro-HDMI, en de lange accuduur die met een optioneel toetsenbordstation kan worden uitgebreid tot ruim 13 uur. Enkele nadelen zijn dat de achterzijde bij intensief gebruik vrij warm kan worden, het apparaat met accessoires relatief zwaar en dik aanvoelt, en er geen interne opslagruimte is voor de optionele actieve stylus.

Vergelijk Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Dell Venue 11 Pro 7000 WiFi (8GB + 256GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden