Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€1.110RAM-capaciteit:8 GBInterne opslag:128 GBSchermgrootte:10.8 inchChipset:?

Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

6.2/10

Totaalscore

Score
6.2/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

6.0

Technische score

10%

7.5

Gebruikersscore

▼Slechter dan 51% van de modellen
5.7

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

6.2

Totaalscore

30%

4.7

Prijs

▼Slechter dan 98% van de modellen
6.0

Technische score

Technische score
6.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

7.1

Prestaties

20%

5.2

Scherm

16%

6.1

Camera

14%

4.6

Batterij

12%

6.9

Connectiviteit

8%

7.0

Software en functies

5%

4.9

Ontwerp

3%

5.7

Audio en multimedia

▼Slechter dan 52% van de modellen
7.5

Gebruikersscore

Gebruikersscore
7.5/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

10

Sterrenbeoordelingen

30%

1.7

Aantal reviews

▼Slechter dan 81% van de modellen
  • Geen afbeelding
Geen afbeelding
Waar te koop
    N/A~ €1.110
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Andere versies:
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB)

Technische score
Technische score
6.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

7.1

Prestaties

20%

5.2

Scherm

16%

6.1

Camera

14%

4.6

Batterij

12%

6.9

Connectiviteit

8%

7.0

Software en functies

5%

4.9

Ontwerp

3%

5.7

Audio en multimedia

6.0
Gebruikersscore
Gebruikersscore
7.5/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

10

Sterrenbeoordelingen

30%

1.7

Aantal reviews

7.5
Populariteit
Populariteit
1.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een populariteit van 1,7 punten, wat hoger is dan 50,6% van de Tablets.
1.7
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

6.2

Totaalscore

30%

4.7

Prijs

5.7
RAM-capaciteit
8 GB
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een RAM-capaciteit van 8 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 72,3% van de tablets en gelijk aan die van 17,8% van de tablets.
Procesnode
14 nm
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is gebouwd op een 14 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 45% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 8,6% van de tablets.
Interne opslag
128 GB
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 128 GB, wat groter is dan de opslag van 56,7% van de tablets en gelijk aan die van 19,6% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
?
Chipset
?
Alles weergeven
Schermresolutie
1920×1080
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een schermresolutie van 1920×1080, wat hoger is dan die van 61% van de tablets en gelijk aan die van 2,7% van de tablets.
Verversingssnelheid
60 Hz
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 60 Hz, wat gelijk aan die in 73,8% van de tablets.
Displaytype
IPS LCD
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt een IPS LCD displaytype. 17% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
204 ppi
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een pixeldichtheid van 204 ppi, wat hoger is dan die van 62% van de tablets en gelijk aan die van 0,9% van de tablets.
Type displayglas
?
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
8 MP
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 8 MP, wat hoger is dan die van 36,5% van de tablets en gelijk aan die van 31,8% van de tablets.
Frontcamera megapixels
2 MP
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een frontcameraresolutie van 2 MP, wat hoger is dan in 53,6% van de tablets en gelijk aan die in 25,5% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
?
Optische zoom
1xxx
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
4,980 mAh
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een batterijcapaciteit van 4.980 mAh, wat groter is dan de batterijen in 71,8% van de tablets en gelijk aan die in 0,2% van de tablets.
Oplaadsnelheid
24 W
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt laadsnelheden van 24 W, wat sneller is dan in 69% van de tablets en gelijk aan snelheden in 1,4% van de tablets.
Batterijduur
9 uur
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een batterijduur van 9 uur, wat korter is dan die van 62,7% van de tablets en gelijk aan die van 6,8% van de tablets.
Draadloos opladen
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt snelladen. 49,7% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt LTE. 36,8% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt GPS. 17,3% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 11,1% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 89,1%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Windows
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt het besturingssysteem Windows, dat minder geavanceerd is dan dat van 84,2%.
Duur van updateondersteuning
kort
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) biedt kort updateondersteuning, wat korter is dan de ondersteuningsperiode van 52,7% van de tablets en gelijk aan die van 47,3% van de tablets.
Directe OS-updates
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ontvangt directe OS-updates. 20,3% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt geen on-device AI. 28,3% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) bevat app-trackingbescherming. 28,3% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
niet beoordeeld
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een IP-classificatie van niet beoordeeld, wat hoger is dan die van 16,3% van de tablets en gelijk aan die van 83,7% van de tablets.
Gewicht
757,3 g
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) weegt 757,3 g, wat lichter is dan 91,8% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 0,1% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
?
Alles weergeven
Aantal microfoons
2
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) bevat 2 microfoons, wat meer is dan in 55,1% van de tablets en gelijk aan het aantal in 32,7% van de tablets.
aptX Adaptive
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt geen Dolby Atmos. 31,5% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
2
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) bevat 2 speakers, wat meer is dan in 9,8% van de tablets en gelijk aan het aantal in 60,9% van de tablets.
FM-radio
nee
Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • 4 GB RAM meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (8 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    8 GB vs 4 GB
  • Sneller opslagtype
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt SATA-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    SATA vs eMMC
  • Ondersteunt NFC
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft NFC-ondersteuning, de gemiddelde tablet niet. 10.9% van de tablets heeft NFC.
  • Beschikt over batterijgezondheidsmonitoring
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) beschikt over batterijgezondheidsmonitoring, de gemiddelde tablet niet. 37% van de tablets bevat hulpmiddelen voor batterijgezondheid.
  • Nieuwere USB-versie
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde tablet (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde tablet gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Ondersteunt multithreading
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt multithreading, de gemiddelde tablet niet. 10% van de tablets ondersteunt multithreading.
  • 2x meer opslag
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (128 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    128 GB vs 64 GB
  • Geschikt om mee te tekenen
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is geschikt om mee te tekenen, de gemiddelde tablet niet. 41% van de tablets is geschikt om mee te tekenen.
  • 4 GB RAM meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (8 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    8 GB vs 4 GB
  • Sneller opslagtype
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt SATA-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    SATA vs eMMC
  • 2x meer opslag
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (128 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    128 GB vs 64 GB
  • Ondersteunt multithreading
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt multithreading, de gemiddelde tablet niet. 10% van de tablets ondersteunt multithreading.
  • 20 GPU-uitvoeringseenheden meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft meer GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde tablet (24 vs 4). De gemiddelde tablet heeft 4 GPU-uitvoeringseenheden.
    24 vs 4
  • Betere GPU
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt de Intel HD Graphics 5300-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Intel HD Graphics 5.300 vs Mali-G51
  • 71,8% meer geheugenbandbreedte
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een hogere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde tablet (25.6 GB/s vs 14.9 GB/s). De gemiddelde tablet heeft een geheugenbandbreedte van 14.9 GB/s.
    25,6 GB/s vs 14,9 GB/s
  • 0,7 inch groter schermformaat
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (10.8 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    10,8 inch vs 10,1 inch
  • 200 Hz hogere PWM-dimfrequentie
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een hogere PWM-frequentie dan de gemiddelde tablet (200 Hz vs 0 Hz). De gemiddelde tablet heeft een PWM-frequentie van 0 Hz.
    200 Hz vs 0 Hz
  • Beschikt over batterijgezondheidsmonitoring
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) beschikt over batterijgezondheidsmonitoring, de gemiddelde tablet niet. 37% van de tablets bevat hulpmiddelen voor batterijgezondheid.
  • 33,3% hogere oplaadsnelheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (24 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    24 W vs 18 W
  • Ondersteunt NFC
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft NFC-ondersteuning, de gemiddelde tablet niet. 10.9% van de tablets heeft NFC.
  • Nieuwere USB-versie
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde tablet (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde tablet gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Geschikt om mee te tekenen
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is geschikt om mee te tekenen, de gemiddelde tablet niet. 41% van de tablets is geschikt om mee te tekenen.
  • 1 microfoons meer
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft meer microfoons dan de gemiddelde tablet (2 vs 1). De gemiddelde tablet heeft 1 microfoons.
    2 vs 1
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • Minder geavanceerd besturingssysteem
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt een minder geavanceerd besturingssysteem dan de gemiddelde tablet (Windows vs. Android). De keuze van het besturingssysteem bepaalt app-ondersteuning, updates en ecosysteemfuncties.
    Windows vs Android
  • 54,6% zwaarder
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (757.3 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    757,3 g vs 490 g
  • Kleinere diafragma-opening van de frontcamera
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een slechtere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • Oudere Bluetooth-versie
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (4 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    4,0 vs 5,0
  • 24,3% kleinere batterijcapaciteit
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (4,980 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    4.980 mAh vs 6.580 mAh
  • Zonder handmatige witbalans
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) staat geen handmatige witbalansaanpassing toe, de gemiddelde tablet wel. 51.6% van de tablets bevat witbalansregeling.
  • 4,27x duurder
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is duurder dan de gemiddelde tablet (€1,110 vs €260).
    €1.110 vs €260
  • 23,6% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan de gemiddelde tablet (5.72 vs 7.1).
    5,72 vs 7,07
  • 6,4% lagere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    7.5/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular
    de gemiddelde tablet
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde tablet (7.52 vs 8.000).
    7,52 vs 8
  • 2 CPU-threads minder
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft minder CPU-threads dan de gemiddelde tablet (4 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    4 vs 6
  • Zonder big.LITTLE-architectuur
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt geen big.LITTLE-architectuur, de gemiddelde tablet wel. 51.3% van de tablets gebruikt een big.LITTLE-architectuur.
  • 53,8% lagere GPU-kloksnelheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere GPU-frequentie dan de gemiddelde tablet (300 MHz vs 650 MHz). De gemiddelde tablet heeft een GPU-frequentie van 650 MHz.
    300 MHz vs 650 MHz
  • 266 MHz lagere RAM-snelheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere RAM-snelheid dan de gemiddelde tablet (1,600 MHz vs 1,866 MHz). De gemiddelde tablet heeft een RAM-snelheid van 1,866 MHz.
    1.600 MHz vs 1.866 MHz
  • Lagere contrastverhouding
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (800:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet heeft een contrastverhouding van 1012:1.
    800:1 vs 1.012:1
  • 8,9% lagere pixeldichtheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (204 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    204 ppi vs 224 ppi
  • 50% lagere touch-samplingfrequentie
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere touch-samplingsnelheid dan de gemiddelde tablet (60 Hz vs 120 Hz). De gemiddelde tablet heeft een touch-samplingsnelheid van 120 Hz.
    60 Hz vs 120 Hz
  • Lagere schermresolutie
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (1920×1080 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet heeft een resolutie van 1920×1200.
    1920×1080 vs 1920×1200
  • 1 nits lagere piekhelderheid
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (400 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    400 nits vs 401 nits
  • 17 ppi lagere schermscherpte
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (204 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    204 ppi vs 221 ppi
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • Kleinere diafragma-opening van de frontcamera
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een slechtere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • Zonder handmatige witbalans
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) staat geen handmatige witbalansaanpassing toe, de gemiddelde tablet wel. 51.6% van de tablets bevat witbalansregeling.
  • 24,3% kleinere batterijcapaciteit
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (4,980 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    4.980 mAh vs 6.580 mAh
  • 1 uur kortere batterijduur
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) biedt een kortere batterijduur dan de gemiddelde tablet (9 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    9 uur vs 10 uur
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • Oudere Bluetooth-versie
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (4 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    4,0 vs 5,0
  • Minder geavanceerd besturingssysteem
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) gebruikt een minder geavanceerd besturingssysteem dan de gemiddelde tablet (Windows vs. Android). De keuze van het besturingssysteem bepaalt app-ondersteuning, updates en ecosysteemfuncties.
    Windows vs Android
  • Zonder screenshots van volledige pagina s
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) ondersteunt geen screenshots van volledige pagina s, de gemiddelde tablet wel. 52.5% van de tablets ondersteunt screenshots van volledige pagina s.
  • 54,6% zwaarder
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (757.3 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    757,3 g vs 490 g
  • 2,75 mm dikker
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is dikker dan de gemiddelde tablet (10.8 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    10,75 mm vs 8,0 mm
  • 104,5 mm breder
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is breder dan de gemiddelde tablet (279.8 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    279,8 mm vs 175,3 mm
  • 79,8 mm hoger
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is hoger dan de gemiddelde tablet (279.8 mm vs 200 mm). De gemiddelde tablet is 200.0 mm hoog.
    279,8 mm vs 200,0 mm
  • 5 jaar oudere releasedatum
    Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) is een ouder model dan de gemiddelde tablet (2014 vs 2019).
    November 2014
    2014 vs 2019

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

X
xgn.nl
25-1-2015
Samenvatting van de review
F
fwd.nl
8-1-2015
Samenvatting van de review
F
fwd.nl
23-3-2015
Samenvatting van de review
P
pcworld.com
17-4-2015
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
29-4-2015
Samenvatting van de review
L
laptopmag.com
17-3-2015
Samenvatting van de review
T
techradar.com
9-2-2015
Samenvatting van de review
I
itweb.co.za
15-7-2015
Samenvatting van de review
I
infoworld.com
12-5-2015
Samenvatting van de review
U
uk.pcmag.com
29-4-2015
Samenvatting van de review
T
techradar.com
5-11-2014
Samenvatting van de review
H
hardwareluxx.de
21-12-2014
Samenvatting van de review
C
computerwoche.de
9-8-2014
Samenvatting van de review
C
connect.de
14-4-2014
Samenvatting van de review
H
hardwareluxx.de
25-3-2014
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.com
14-4-2015
Samenvatting van de review
T
tablette-tactile.net
23-4-2014
Samenvatting van de review
L
lesnumeriques.com
5-11-2014
Samenvatting van de review
C
cnetfrance.fr
18-2-2014
Samenvatting van de review
I
insert-coin.fr
29-1-2014
Samenvatting van de review

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB)

  • Scherp en helder 10,8 inch Full HD IPS-scherm met goede kijkhoeken
  • Uitstekende batterijduur, vooral bij gebruik van het optionele toetsenbord met extra accu
  • Veelzijdige aansluitmogelijkheden, waaronder een full-size USB 3.0-poort en mini-HDMI
  • Goede prestaties voor productiviteit dankzij de fanless Intel Core M-processor
  • Cellulaire connectiviteit (4G LTE) beschikbaar voor gebruik onderweg
  • Vervangbare batterij en gemakkelijke toegang tot interne componenten zoals de SSD
  • Degelijke bouwkwaliteit met een stevig chassis van magnesiumlegering

What customers don't like about Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB)

  • De 16:9 beeldverhouding voelt onhandig lang aan in de portretstand
  • De tablet kan aan de achterkant behoorlijk warm worden bij intensief gebruik
  • Het soft-touch plastic materiaal op de achterkant trekt snel vingerafdrukken en vuil aan
  • Relatief zwaar in vergelijking met concurrenten zoals de iPad of Android-tablets
  • Belangrijke accessoires zoals het toetsenbord en de stylus moeten apart worden aangeschaft en zijn prijzig
  • Er is geen interne opbergmogelijkheid voor de optionele stylus
  • Matige camerakwaliteit, vooral bij weinig licht

Oordeel

De Dell Venue 11 Pro 7000-serie (7140) is een veelzijdige 10,8-inch zakelijke tablet uitgerust met een Full HD IPS-display (1920 x 1080), een energiezuinige Intel Core M-5Y71 processor, 8GB RAM en een 128GB SSD. Belangrijke kenmerken zijn de fanless (stille) constructie, een volledige USB 3.0-poort, micro-HDMI, een microSD-slot en 4G LTE-connectiviteit voor mobiel internet. De belangrijkste voordelen zijn de lange batterijduur van bijna 10 uur, de solide bouwkwaliteit en de uitstekende multitasking-mogelijkheden dankzij het ruime werkgeheugen. Enkele nadelen zijn dat de tablet met 720 gram relatief zwaar is, de luidsprekers matig gepositioneerd zijn en dat essentiële accessoires zoals het toetsenbord apart moeten worden aangeschaft.

Vergelijk Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Dell Venue 11 Pro 7000 Cellular (8GB + 128GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden