AMD Ryzen 7 5700G Recensie | 78 Gegevens vergelijking

double-arrow
  • Gem. prijs: ~€160
  • PassMark-benchmarkresultaat: 24302
  • Aantal fysieke cores: 8
  • CPU-boostkloksnelheid: 4.6 GHz

AMD Ryzen 7 5700G recensie. Vergelijk 78 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit model scoort binnen processoren en of het de aankoop waard is.

6.5

Totaalscore

Wat Is het?: Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de processor, gebaseerd op technische analyses en gebruikersreviews.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snel wilt zien welke processors tot de beste op de markt behoren.

Scorecomponenten:

90.0%

6.1

Technische score

10.0%

9.7

Gebruikersscore

Goed
6.1

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

5.7

Prestaties

18.0%

6.1

Cache en architectuur

10.0%

6.9

Geheugen en PCIe

7.0%

7.8

Vermogen en thermiek

4.0%

8.6

Platform

1.0%

7.2

Geïntegreerde graphics

Goed
9.7

Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

9.6

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

10

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
4.8
(9690)
amazon
4.4
(26)
amazon
5.0
(1)

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

Uitstekend
  • 5.4
    Gaming

    Scorecomponenten:

    30.0%

    6.0

    PassMark single-core-benchmarkscore

    25.0%

    5.8

    Geekbench 6 single-core-benchmarkscore

    20.0%

    6.4

    CPU-boostkloksnelheid

    17.0%

    3.3

    L3-cache

    8.0%

    3.5

    Aantal fysieke cores

  • 4.4
    Videobewerking

    Scorecomponenten:

    45.0%

    5.0

    Geekbench 6 multi-core-benchmarkscore

    20.0%

    3.5

    Aantal fysieke cores

    20.0%

    5.2

    CPU-threads

    15.0%

    3.3

    L3-cache

  • amd-ryzen-7-5700g
  • amd-ryzen-7-5700g
  • amd-ryzen-7-5700g
  • amd-ryzen-7-5700g
  • amd-ryzen-7-5700g
  • amd-ryzen-7-5700g
amd-ryzen-7-5700g
amd-ryzen-7-5700g
amd-ryzen-7-5700g
amd-ryzen-7-5700g
amd-ryzen-7-5700g
amd-ryzen-7-5700g

Beste prijzen

Top ranglijsten

?

Available: ranking among products currently available (including other versions of this product).
All: ranking among all products in the database.

Oordeel

De AMD Ryzen 7 5700G is een krachtige APU uit de Zen 3-familie met 8 cores en 16 threads, een basiskloksnelheid van 3,8 GHz en een boost tot 4,6 GHz. Dit 7nm-model beschikt over een geïntegreerde AMD Radeon RX Vega 8 GPU met 8 cores op 2000 MHz, 16 MB L3-cache en een TDP van 65W. Belangrijke voordelen zijn de uitstekende grafische prestaties voor lichte gaming zonder aparte videokaart, hoge energie-efficiëntie en de meegeleverde Wraith Stealth-koeler. Nadelen zijn de beperking tot PCIe 3.0-snelheden en de gehalveerde L3-cache vergeleken met de Ryzen 7 5800X, wat de prestaties in combinatie met een high-end videokaart enigszins kan remmen.

Technische specificaties van processor AMD Ryzen 7 5700G

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de processor, met belangrijke punten zoals rekenprestaties, coreconfiguratie, efficiëntie, platformondersteuning, geïntegreerde functies en thermisch gedrag.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je processors wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

60.0%

5.7

Prestaties

18.0%

6.1

Cache en architectuur

10.0%

6.9

Geheugen en PCIe

7.0%

7.8

Vermogen en thermiek

4.0%

8.6

Platform

1.0%

7.2

Geïntegreerde graphics

6.1
AMD Ryzen 7 5700G heeft een technische score van 6,14 punten, hoger dan die van 66,4% van de producten in deze categorie.
Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe een processor zich in echte workloads gedraagt en hoe betrouwbaar gebruikers hem vinden voor gaming, productiviteit en efficiëntie.

Scorecomponenten:

70.0%

9.6

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

10

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
4.8
(9690)
amazon
4.4
(26)
amazon
5.0
(1)

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

9.7
AMD Ryzen 7 5700G heeft een gebruikersscore van 9,72 punten, hoger dan die van 98,6% van de producten in deze categorie.
Populariteit
Wat Is het?: Een indicator op basis van het aantal reviews dat de processor heeft ontvangen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je liever een processor kiest die door veel andere kopers is gekozen en beoordeeld.
10
AMD Ryzen 7 5700G heeft een populariteitsscore van 10 punten, hoger dan die van 88,6% van de producten in deze categorie.
Prijs-kwaliteitverhouding

Wat Is het?: Een indicator die de totaalscore van de processor combineert met de prijs.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor zoekt met een goede balans tussen prestaties, efficiëntie en prijs.

Scorecomponenten:

60.0%

6.5

Totaalscore

40.0%

9.7

Prijs

7.5
AMD Ryzen 7 5700G heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,5 punten, hoger dan die van 85,4% van de producten in deze categorie.
Merk
Wat Is het?: De fabrikant of het merk van het product.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de voorkeur geeft aan een specifiek ecosysteem, ondersteuningsnetwerk of ontwerpfilosofie.

Belang: GEMIDDELD

AMD
Processortype
Wat Is het?: Het type systeem waarvoor de processor bedoeld is, zoals desktop-pc's, laptops, workstations of servers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je een processor wilt die bedoeld is voor het soort machine dat je echt bouwt of koopt, en niet voor een andere systeemklasse.

Belang: HOOG

desktop
AMD Ryzen 7 5700G behoort tot de desktop-processorklasse, die geavanceerder is dan die van 56% van de processoren en gelijk is aan die van 37,9% van de processoren.
CPU-socket
Wat Is het?: De fysieke socket op het moederbord waarin de processor past.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je zeker moet weten dat de CPU echt op een specifiek moederbord kan worden geplaatst.

Belang: HOOG

AM4
AMD Ryzen 7 5700G gebruikt de AM4 CPU-socket, die nieuwer is dan die van 76,3% van de processoren en gelijk is aan die van 9,7% van de processoren.
Chipset
Wat Is het?: De moederbordchipsetfamilies die officieel bedoeld zijn om met de processor te werken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je controleert of een CPU zal werken met de moederbordfuncties en het platform dat je wilt gebruiken.

Belang: HOOG

X570, B550, A520, X470, B450, X370, B350, A320
AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt X570, B550, A520, X470, B450, X370, B350, A320-chipsets, wat bredere compatibiliteit biedt dan 73,8% van de processoren en gelijk is aan die van 4,5% van de processoren.
CPU-architectuur
Wat Is het?: De processorfamilie of ontwerpgeneratie achter de chip, zoals Zen 4 of Raptor Lake.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je CPU's uit verschillende generaties vergelijkt en beter wilt inschatten hoe modern het ontwerp is, welk functieniveau het heeft en in welke prestatieklasse het valt.

Belang: HOOG

x86-64
AMD Ryzen 7 5700G gebruikt de x86-64-architectuur, die geavanceerder is dan die van 1,7% van de processoren en gelijk is aan die van 98,3% van de processoren.
Alles weergeven
Aantal fysieke cores
Wat Is het?: Het aantal fysieke CPU-kernen op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u workloads uitvoert die profiteren van meer echte cores.

Belang: HOOG

Goede waarde: 8+

8
AMD Ryzen 7 5700G heeft 8 CPU-cores, wat meer is dan bij 63,4% van de processoren en gelijk is aan 13,6% van de processoren.
CPU-threads
Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

Belang: HOOG

Goede waarde: 16+

16
AMD Ryzen 7 5700G biedt 16 CPU-threads, wat meer is dan bij 71,1% van de processoren en gelijk is aan 13,9% van de processoren.
Threads per core
Wat Is het?: Het aantal threads dat elke fysieke kern aankan.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u SMT- of Hyper-Threading-gedrag vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: 2

2
AMD Ryzen 7 5700G biedt 2 threads per kern, wat meer is dan bij 30,4% van de processoren en gelijk is aan 69,6% van de processoren.
CPU-boostkloksnelheid
Wat Is het?: De hoogste kloksnelheid die de processor kan bereiken onder boostomstandigheden.
Wanneer is het belangrijk?: Als je pieksnelheid in korte bursts belangrijk vindt.

Belang: HOOG

Goede waarde: >4.7 GHz

4,6 GHz
AMD Ryzen 7 5700G haalt een boostklok van 4,6 GHz, die hoger is dan die van 62,4% van de processoren en gelijk is aan die van 4,5% van de processoren.
CPU-basiskloksnelheid
Wat Is het?: De standaard operationele kloksnelheden van de processorkernen vóór boostgedrag.
Wanneer is het belangrijk?: Als je aanhoudende snelheid vergelijkt bij langere werklasten.

Belang: GEMIDDELD

8 x 3,8 GHz
AMD Ryzen 7 5700G heeft een basisklok van 8x3.8 GHz, die gelijk is aan die van 100% van de processoren.
Alles weergeven
Productieproces
Wat Is het?: Het knooppunt van het productieproces dat wordt gebruikt om de processor te produceren, meestal gemeten in nanometers.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u efficiëntie, warmte en procesopwekking vergelijkt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <10 nm

7 nm
AMD Ryzen 7 5700G gebruikt een productieproces van 7 nm, dat geavanceerder is dan dat van 71,5% van de processoren en gelijk is aan dat van 10,9% van de processoren.
Foundry
Wat Is het?: De halfgeleiderfabrikant die de processor fabriceert.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u processourcing en productiegeneratie vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

TSMC 7 nm
AMD Ryzen 7 5700G wordt gebouwd op het foundryproces TSMC 7 nm, dat geavanceerder is dan dat van 56,7% van de processoren en gelijk is aan dat van 9,4% van de processoren.
L3-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L3-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u betere prestaties wilt bij cachegevoelige workloads en games.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=16 MB

16 MB
AMD Ryzen 7 5700G heeft een L3-cache van 16 MB, die groter is dan die van 64,2% van de processoren en gelijk is aan die van 12,7% van de processoren.
L2-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L2-cache die beschikbaar is op de processor.
Wanneer is het belangrijk?: Als je het CPU-ontwerp en de gegevenstoegang dicht bij de kernen vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=6 MB

4 MB
AMD Ryzen 7 5700G heeft een L2-cache van 4 MB, die groter is dan die van 55,1% van de processoren en gelijk is aan die van 9,2% van de processoren.
L1-cache
Wat Is het?: De totale hoeveelheid L1-cache die in de processor is ingebouwd.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u cachebronnen op kernniveau vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=512 KB

512 KB
AMD Ryzen 7 5700G heeft een L1-cache van 512 KB, die groter is dan die van 63,6% van de processoren en gelijk is aan die van 9,5% van de processoren.
Alles weergeven
DDR-geheugenversie
Wat Is het?: De RAM-generatie die de processor hoort te ondersteunen, zoals DDR4 of DDR5.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de CPU moet passen bij het type geheugen dat je wilt kopen of hergebruiken.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: DDR5

DDR4
AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt DDR DDR4, wat moderner is dan bij 26,3% van de processoren en gelijk is aan dat van 31,7% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid
Wat Is het?: De hoogste officiële geheugensnelheid die door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u RAM kiest en het ondersteunde snelheidsplafond wilt weten.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=4800 MHz

3.200 MHz
AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt geheugensnelheden tot 3.200 MHz, wat hoger is dan bij 51,5% van de processoren en gelijk is aan 8,3% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (JEDEC)
Wat Is het?: De hoogste officiële RAM-snelheid die de processor onder standaard JEDEC-instellingen ondersteunt, voordat geheugenoverklokprofielen worden toegepast.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt weten hoe snel je RAM op officieel ondersteunde standaardinstellingen kan draaien, zonder XMP, EXPO of handmatige tuning.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5600 MHz

DDR4-3200 MHz
AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt JEDEC-snelheden tot DDR4-3.200 MHz, wat hoger is dan bij 51,1% van de processoren en gelijk is aan 8,4% van de processoren.
Maximale geheugensnelheid (XMP / EXPO)
Wat Is het?: De hoogste geheugensnelheid ondersteund via XMP- of EXPO-profielen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u sneller RAM wilt via geheugenprofielen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=5200 MHz

?
Maximale geheugencapaciteit
Wat Is het?: De grootste totale hoeveelheid geheugen die officieel door de processor wordt ondersteund.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u een systeem plant met een zeer grote RAM-capaciteit.

Belang: HOOG

Goede waarde: >=128 GB

128 GB
AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt tot 128 GB geheugen, wat meer is dan bij 61,9% van de processoren en gelijk is aan 21,4% van de processoren.
Alles weergeven
Geïntegreerde graphics
Wat Is het?: Geeft aan of de processor ingebouwde grafische functionaliteit heeft, zodat het systeem beeld kan geven zonder aparte videokaart.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt dat de pc zonder aparte GPU werkt, of wanneer je een kantoor-, media-, compacte of makkelijk te troubleshooten machine bouwt.

Belang: HOOG

ja
AMD Ryzen 7 5700G heeft geïntegreerde graphics. 87,6% van de processoren heeft geïntegreerde graphics.
Model van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De modelnaam van de geïntegreerde grafische processor, indien aanwezig.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u van plan bent de ingebouwde grafische kaart van de CPU te gebruiken.

Belang: GEMIDDELD

Radeon Vega 8
AMD Ryzen 7 5700G gebruikt de geïntegreerde GPU Radeon Vega 8, die geavanceerder is dan die in 72,8% van de processoren en gelijk is aan die in 3,4% van de processoren.
Uitvoeringseenheden van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: Het aantal uitvoeringseenheden dat beschikbaar is in de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Als je de ingebouwde grafische mogelijkheden vergelijkt.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=24

8
AMD Ryzen 7 5700G heeft 8 GPU-uitvoeringseenheden, wat minder is dan bij 74,1% van de processoren en gelijk is aan 7,2% van de processoren.
Basisfrequentie van geïntegreerde GPU
Wat Is het?: De basiswerkfrequentie van de geïntegreerde GPU.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer geïntegreerde grafische prestaties voor u belangrijk zijn.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: >=350 MHz

?
Geïntegreerde media-encoders/-decoders
Wat Is het?: De hardwaremediaformaten die de processor rechtstreeks kan coderen of decoderen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u video streamt, bewerkt of vertrouwt op hardwaremediaversnelling.

Belang: LAAG

H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode)
AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode)-mediacodecs, wat bredere ondersteuning biedt dan 56,2% van de processoren en gelijk is aan 9,5% van de processoren.
Alles weergeven
TDP (thermisch ontwerpvermogen)
Wat Is het?: Het nominale thermische ontwerpvermogen, dat een algemeen idee geeft van de koelings- en stroombehoeften.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest voor een koeler of een strakkere behuizing inbouwt.

Belang: HOOG

Goede waarde: <30 W

65 W
AMD Ryzen 7 5700G heeft een TDP van 65 W, wat hoger is dan die van 70% van de processoren en gelijk is aan die van 16,1% van de processoren.
Basisvermogen (PL1)
Wat Is het?: Het duurzame vermogensdoel dat wordt gebruikt voor langere CPU-belastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u kiest voor koeling en stroomvoorziening voor langdurige werklasten.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <30 W

65 W
AMD Ryzen 7 5700G heeft een basisvermogen van 65 W, wat hoger is dan dat van 70,3% van de processoren en gelijk is aan dat van 16,4% van de processoren.
Boostvermogen (PL2)
Wat Is het?: De kortetermijnlimiet voor het boostvermogen die de processor kan gebruiken bij zwaardere turbobelastingen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u koeling en vermogensafgifte op maat maakt voor optimaal turbogedrag.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <50 W

?
Tau (limiet voor vermogensduur)
Wat Is het?: De tijdslimiet waarop de CPU op een hoger boostvermogen kan blijven voordat hij naar duurzaam vermogen zakt.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u het gedrag van turbo's onder langere belasting wilt begrijpen.

Belang: GEMIDDELD

Goede waarde: <=28 s

N/A
Configureerbare TDP
Wat Is het?: Toont of de processor alternatieve TDP- of energiemodi ondersteunt voor verschillende thermische en chassisdoelen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de vermogenslimieten wilt afstemmen op stillere systemen, compactere constructies of strakkere thermische grenzen.

Belang: LAAG

ja
AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt configureerbare TDP. 52,9% van de processoren ondersteunt configureerbare TDP.
cTDP: 45-65 W
Alles weergeven

AMD Ryzen 7 5700G vs de gemiddelde processor

  • 95,2% betere multi-core-prestaties
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere multi-core-prestaties dan de gemiddelde processor (5.432 vs 2.783). De gemiddelde processor scoort 2.783 in Cinebench R20 multi-core.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de multi-core renderingprestaties in Cinebench R20 weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je de prestaties bij rendering en ander zwaar multi-core werk vergelijkt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >4700

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere multi-core-prestaties dan de gemiddelde processor (5.432 vs 2.783). De gemiddelde processor scoort 2.783 in Cinebench R20 multi-core.5.432 vs 2.783
  • Ontgrendeld voor overclocking
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een ontgrendelde multiplier, de gemiddelde processor niet.
    Wat Is het?: Geeft aan of de CPU-multiplier ontgrendeld is, waardoor handmatig overklokken op ondersteunde platforms veel makkelijker wordt.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kloksnelheden boven de standaardinstellingen wilt brengen in plaats van de processor volledig op het standaardgedrag te laten draaien.

    Belang: GEMIDDELD

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een ontgrendelde multiplier, de gemiddelde processor niet.
  • 8 meer PCIe-lanes
    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (24 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.
    16 bruikbare rijstroken
    Wat Is het?: Het aantal PCIe-lanes dat rechtstreeks door de processor wordt geleverd.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snelle GPU's, SSD's of uitbreidingskaarten aansluit.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >=20

    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (24 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.24 vs 16
  • 2.17x meer Geekbench 6 multi-core-score
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (10.404 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de multi-core CPU-prestaties in Geekbench 6 weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u multitasking en gemengde multi-core workloads vergelijkt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >8500

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (10.404 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.10.404 vs 4.793
  • 2.31x meer PassMark-score
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (24.302 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die een breed beeld geeft van de algehele processorprestaties.
    Wanneer is het belangrijk?: Als u een snelle algehele prestatievergelijking wilt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >19000

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (24.302 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.24.302 vs 10.532,5
  • Inclusief standaardkoeler
    AMD Ryzen 7 5700G wordt geleverd met een standaardkoeler, de gemiddelde processor niet.
    Wat Is het?: Geeft aan of er een standaard CPU-koeler in de doos van de processor zit.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de totale bouwkosten belangrijk zijn en je wilt weten of je meteen aparte koeling moet kopen.

    Belang: GEMIDDELD

    AMD Ryzen 7 5700G wordt geleverd met een standaardkoeler, de gemiddelde processor niet.
  • 8 meer CPU-threads
    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
    Wat Is het?: Het totale aantal verwerkingsthreads dat de CPU tegelijk kan verwerken.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zware workloads uitvoert of veel multitaskt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: 16+

    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.16 vs 8
  • 32,3% betere single-core-prestaties
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (3.284 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.
    Wat Is het?: Een benchmarkscore die de single-core CPU-prestaties weerspiegelt.
    Wanneer is het belangrijk?: Als u waarde hecht aan reactievermogen in lichtere of oudere software.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: >3200

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (3.284 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.3.284 vs 2.483
  • Moderne CPU-socket
    AMD Ryzen 7 5700G gebruikt een modernere CPU-socket dan de gemiddelde processor (AM4 vs FP2).
  • 95,2% betere multi-core-prestaties
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere multi-core-prestaties dan de gemiddelde processor (5.432 vs 2.783). De gemiddelde processor scoort 2.783 in Cinebench R20 multi-core.
  • Ontgrendeld voor overclocking
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een ontgrendelde multiplier, de gemiddelde processor niet.
  • 2.17x meer Geekbench 6 multi-core-score
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde processor (10.404 vs 4.793). De gemiddelde processor scoort 4.793 in Geekbench 6-multicore.
  • 2.31x meer PassMark-score
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere PassMark-score dan de gemiddelde processor (24.302 vs 10.532,5). De gemiddelde processor scoort 10.532,5 in PassMark.
  • 8 meer CPU-threads
    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde processor (16 vs 8). De gemiddelde processor heeft 8 CPU-threads.
  • 32,3% betere single-core-prestaties
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere single-core-prestaties dan de gemiddelde processor (3.284 vs 2.483). De gemiddelde processor scoort 2.483 in PassMark single-core.
  • 37% meer Geekbench 6 single-core-score
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde processor (2.016 vs 1.471). De gemiddelde processor scoort 1.471 in Geekbench 6-singlecore.
  • 7% hogere boostklok
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere boostklok dan de gemiddelde processor (4,6 GHz vs 4,3 GHz). De gemiddelde processor haalt een boostklok van 4,3 GHz.
  • 2 meer CPU-cores
    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer CPU-cores dan de gemiddelde processor (8 vs 6). De gemiddelde processor heeft 6 CPU-cores.
  • 19% meer Cinebench R20 single-core-punten
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere Cinebench R20 single-core-score dan de gemiddelde processor (576 vs 484). De gemiddelde processor scoort 484 in Cinebench R20 single-core.
  • 10 hogere klokmultiplier
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere klokmultiplier dan de gemiddelde processor (38 vs 28). De gemiddelde processor heeft een klokmultiplier van 28.
  • 41,7% kleiner productieproces
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een lagere productieproces dan de gemiddelde processor (7 nm vs 12 nm). De gemiddelde processor gebruikt een productieproces van 12 nm.
  • Geavanceerdere microarchitectuur
    AMD Ryzen 7 5700G gebruikt een geavanceerdere microarchitectuur dan de gemiddelde processor (Cezanne vs Kaby Lake).
  • 2x meer L3-cache
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere L3 cache dan de gemiddelde processor (16 MB vs 8 MB). De gemiddelde processor heeft L3 cache van 8 MB.
  • Geavanceerdere foundry
    AMD Ryzen 7 5700G gebruikt een geavanceerder foundryproces dan de gemiddelde processor (TSMC 7 nm vs Intel 14 nm).
  • 16,7% meer L3-cache per kern
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere L3-cache per core dan de gemiddelde processor (2 MB/core vs 1.714 MB/core). De gemiddelde processor biedt 1.714 MB/core L3-cache per core.
  • 60% meer L2-cache
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere L2 cache dan de gemiddelde processor (4 MB vs 2,5 MB). De gemiddelde processor heeft L2 cache van 2,5 MB.
  • 2.16x meer transistors
    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer transistoren dan de gemiddelde processor (10,7 miljard vs 4,95 miljard). De gemiddelde processor heeft 4,95 miljard transistoren.
  • 33,3% meer L1-cache
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere L1 cache dan de gemiddelde processor (512 KB vs 384 KB). De gemiddelde processor heeft L1 cache van 384 KB.
  • 8 meer PCIe-lanes
    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer PCIe-lanes dan de gemiddelde processor (24 vs 16). De gemiddelde processor biedt 16 PCIe-lanes.
  • Ondersteunt geheugenoverclocking
    AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt geheugenoverclocking, de gemiddelde processor niet.
  • 2x meer geheugencapaciteit
    AMD Ryzen 7 5700G heeft meer maximaal geheugen dan de gemiddelde processor (128 GB vs 64 GB). De gemiddelde processor ondersteunt 64 GB geheugen.
  • Inclusief standaardkoeler
    AMD Ryzen 7 5700G wordt geleverd met een standaardkoeler, de gemiddelde processor niet.
  • 5 °C lagere CPU-temperatuur
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een lagere CPU-temperatuur dan de gemiddelde processor (95 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor draait op een CPU-temperatuur van 100 °C.
  • Oudere TPM-ondersteuning
    AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt een oudere TPM-versie dan de gemiddelde processor (fTPM 2,0 vs PTT 2,0).
  • 66,7% minder GPU-uitvoeringseenheden
    AMD Ryzen 7 5700G heeft minder GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde processor (8 vs 24). De gemiddelde processor heeft 24 GPU-uitvoeringseenheden.
  • Beperktere mediacodec-ondersteuning
    AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt minder mediacodecs dan de gemiddelde processor (H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)).
  • 44,4% hoger basisvermogen
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere basisverbruik dan de gemiddelde processor (65 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.
  • 5 °C lagere TJ Max
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een lagere TJ Max dan de gemiddelde processor (95 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor heeft een TJ Max van 100 °C.
  • 44,4% hogere TDP
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere TDP dan de gemiddelde processor (65 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.
  • 44,4% hoger basisvermogen
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere basisverbruik dan de gemiddelde processor (65 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.
    Wat Is het?: Het duurzame vermogensdoel dat wordt gebruikt voor langere CPU-belastingen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u kiest voor koeling en stroomvoorziening voor langdurige werklasten.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: <30 W

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere basisverbruik dan de gemiddelde processor (65 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een basisverbruik van 45 W.65 W vs 45 W
  • 5 °C lagere TJ Max
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een lagere TJ Max dan de gemiddelde processor (95 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor heeft een TJ Max van 100 °C.
    Wat Is het?: De hoogste veilige operationele junctietemperatuur voordat de CPU begint te smoren of zichzelf te beschermen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de koeling afstemt of de thermiek onder belasting bewaakt.

    Belang: LAAG

    Goede waarde: >=100 °C

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een lagere TJ Max dan de gemiddelde processor (95 °C vs 100 °C). De gemiddelde processor heeft een TJ Max van 100 °C.95 °C vs 100 °C
  • 44,4% hogere TDP
    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere TDP dan de gemiddelde processor (65 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.
    Wat Is het?: Het nominale thermische ontwerpvermogen, dat een algemeen idee geeft van de koelings- en stroombehoeften.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je kiest voor een koeler of een strakkere behuizing inbouwt.

    Belang: HOOG

    Goede waarde: <30 W

    AMD Ryzen 7 5700G heeft een hogere TDP dan de gemiddelde processor (65 W vs 45 W). De gemiddelde processor heeft een TDP van 45 W.65 W vs 45 W
  • Beperktere mediacodec-ondersteuning
    AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt minder mediacodecs dan de gemiddelde processor (H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)).
    Wat Is het?: De hardwaremediaformaten die de processor rechtstreeks kan coderen of decoderen.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u video streamt, bewerkt of vertrouwt op hardwaremediaversnelling.

    Belang: LAAG

    AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt minder mediacodecs dan de gemiddelde processor (H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)).H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode) vs H.264 (HW decode/encode), H.265 (HW decode/encode), VP9 (HW decode/encode), AV1 (HW decode)
  • 66,7% minder GPU-uitvoeringseenheden
    AMD Ryzen 7 5700G heeft minder GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde processor (8 vs 24). De gemiddelde processor heeft 24 GPU-uitvoeringseenheden.
    Wat Is het?: Het aantal uitvoeringseenheden dat beschikbaar is in de geïntegreerde GPU.
    Wanneer is het belangrijk?: Als je de ingebouwde grafische mogelijkheden vergelijkt.

    Belang: GEMIDDELD

    Goede waarde: >=24

    AMD Ryzen 7 5700G heeft minder GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde processor (8 vs 24). De gemiddelde processor heeft 24 GPU-uitvoeringseenheden.8 vs 24
  • Oudere TPM-ondersteuning
    AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt een oudere TPM-versie dan de gemiddelde processor (fTPM 2,0 vs PTT 2,0).
    Wat Is het?: Het type TPM-ondersteuning dat is gekoppeld aan het platform of de processor.
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u TPM-functies nodig heeft voor beveiliging of besturingssysteemvereisten.

    Belang: LAAG

    AMD Ryzen 7 5700G ondersteunt een oudere TPM-versie dan de gemiddelde processor (fTPM 2,0 vs PTT 2,0).fTPM 2,0 vs PTT 2,0

Grafische vergelijking tussen AMD Ryzen 7 5700G en andere processoren

Attribuut categorie
Attribuut
Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

(Reviews bijgewerkt: mei 2026)

What customers like about AMD Ryzen 7 5700G?

  • Uitstekende geïntegreerde grafische prestaties (Vega 8) voor gaming zonder losse videokaart
  • Goede prijs-prestatieverhouding, zeker als tijdelijke oplossing bij hoge GPU-prijzen
  • Efficiënt energieverbruik met een laag TDP van 65W
  • Inclusief Wraith Stealth koeler die voor standaardgebruik stil en effectief is
  • Sterke prestaties in content creatie dankzij de 8 cores en 16 threads

What customers dislike about AMD Ryzen 7 5700G?

  • Slechts 16 MB L3-cache, wat minder is dan de Ryzen 7 5800X en invloed heeft op maximale gaming-prestaties
  • Geen ondersteuning voor PCIe 4.0, beperkt tot PCIe 3.0
  • Minder waarde voor pure gamers die al een krachtige losse videokaart hebben; de 5700X is dan vaak een betere optie
  • De meegeleverde koeler kan bij zware overklokken of langdurige belasting tekortschieten
  • Geïntegreerde graphics zijn afhankelijk van snel systeemgeheugen (RAM) voor optimale prestaties

Expertbeoordelingen

T
tomshardware.com
12/09/2021

The Tom's Hardware review of the AMD Ryzen 7 5700G highlights its position as a top-tier "Cezanne" APU, featuring eight Zen 3 CPU cores and the fastest integrated Radeon Vega 8 graphics at launch. While it offers strong productivity performance and efficient 720p/1080p gaming, the chip features a reduced 16MB L3 cache and lacks PCIe 4.0 support. Key pros include excellent power...Lees meer

P
pcper.com
28/06/2022

The AMD Ryzen 7 5700G, a Zen 3-based 8-core/16-thread processor, serves as a high-performance APU for productivity and general multitasking. Key pros include its 65W TDP efficiency, strong content creation performance, and the inclusion of a Wraith Stealth cooler, making it suitable for compact, efficient builds. However, the "Cezanne" architecture brings notable cons, including a...Lees meer

P
pcworld.com
03/08/2021

The AMD Ryzen 7 5700G, a 65-watt 8-core/16-thread processor, brings Zen 3 architecture to the APU market, featuring high-end productivity performance and leading integrated Radeon Vega graphics. Ideal for budget gaming, esports, and small-form-factor builds, the chip provides playable frame rates in titles like Counter-Strike: Global Offensive without a discrete GPU, acting as a...Lees meer

F
forbes.com
03/08/2021

Antony Leather's Forbes review defines the AMD Ryzen 7 5700G as a top-tier "budget gaming superstar," capable of 1080p gaming without a discrete GPU during component shortages, thanks to its 8-core/16-thread Zen 3 architecture. The APU's 65W TDP makes it an efficient, cool-running option for small form factor builds, particularly with the included Wraith Stealth cooler. Key...Lees meer

G
guru3d.com
03/08/2021

The Guru3D review of the AMD Ryzen 7 5700G and Ryzen 5 5600G highlights these "Cezanne" APUs as efficient Zen 3-based processors, offering strong multitasking and productivity performance with high-end integrated Vega graphics. While ideal for HTPC and productivity, the APUs feature a reduced 16MB L3 cache to accommodate the integrated graphics, which can limit performance in...Lees meer

E
eurogamer.net
13/12/2021

The AMD Ryzen 7 5700G, reviewed by Digital Foundry, serves as a high-performance "Zen 3" APU bridging the gap between mobile and desktop with eight cores and integrated Radeon Vega 8 graphics. It is highly efficient for multi-threaded productivity tasks, outperforming the 5600X, and runs efficiently at 65W, making it excellent for compact builds. However, the chip is limited by PCIe...Lees meer

P
pcgamer.com
03/08/2021

The AMD Ryzen 7 5700G is an 8-core, 16-thread Zen 3 APU offering strong productivity and entry-level gaming, featuring Vega 8 integrated graphics that handle esports titles at 1080p without a dedicated card. While delivering efficient 65W performance, the chip compromises with a halved 16MB L3 cache and lower boost clocks compared to the Ryzen 7 5800X. Limited to PCIe 3.0, it serves...Lees meer

T
techspot.com
18/07/2021

The AMD Ryzen 7 5700G, a Zen 3-based 8-core APU, delivers superior integrated graphics performance for compact systems and home theaters, offering significant gains over previous generations. While serving as a strong 8-core processor, the APU faces limitations, including half the L3 cache of the Ryzen 7 5800X, lack of PCIe 4.0, and 11% lower CPU-intensive task performance compared...Lees meer

P
pcmag.com
03/08/2021

The AMD Ryzen 7 5700G is an eight-core processor that sets new benchmarks for integrated graphics (IGP) performance, making it an excellent choice for budget-conscious builders and esports, according to the PCMag review. The Editors' Choice-winning chip offers strong multicore productivity and runs cool, providing a significant value by including a Wraith Stealth cooler and...Lees meer

C
custompc.com
16/11/2023

The AMD Ryzen 7 5700G is an 8-core, 16-thread "Cezanne" APU utilizing 7nm Zen 3 architecture, delivering strong productivity performance with a 3.8GHz base and 4.6GHz boost clock. While offering excellent 8-core multi-threaded power and acting as a capable, cool-running 65W chip with the included Wraith Stealth cooler, it features only half the L3 cache of the 5800X and lacks PCIe...Lees meer

M
m.hexus.net
03/08/2021

The HEXUS review describes the AMD Ryzen 7 5700G as a high-performance, 65W APU bringing Zen 3 "Cezanne" mobile architecture to the desktop AM4 socket. Key advantages include strong, efficient 8-core/16-thread processing and respectable, Vega-based integrated graphics suitable for light gaming without a discrete card. However, the chip is limited to PCIe 3.0 and features only 16MB...Lees meer

P
pcgameshardware.de
03/08/2021

De review van PC Games Hardware bestempelt de AMD Ryzen 7 5700G als een krachtige 8-core/16-thread 'Zen 3' APU die uitstekende multi-threaded prestaties levert voor productiviteit. Een belangrijk minpunt is echter de L3-cache van 16 MB, wat de helft is van die van de 5800X en een negatieve invloed heeft op de gameprestaties. Met de snelste geïntegreerde Vega 8-graphics op het moment...Lees meer

H
heise.de
27/07/2021

Volgens de review van Heise is de AMD Ryzen 7 5700G een krachtige 65W APU gebaseerd op de Zen 3-architectuur. Met acht cores en 16 threads is het een uitstekende, efficiënte keuze voor krachtige kantoor-pc's en compacte systemen. De processor heeft een laag stroomverbruik in ruststand (5-6W) en wordt geleverd met een degelijke Wraith Stealth-koeler, hoewel hij beperkt is tot PCIe...Lees meer

C
computerbase.de
03/08/2021

Volgens ComputerBase brengen de AMD Ryzen 5 5600G en 7 5700G (Cezanne) de Zen 3-architectuur naar desktop-APU's. Ze bieden sterke multi-core prestaties en superieure geïntegreerde graphics vergeleken met Intel, hoewel ze beperkt worden door een L3-cache van 16 MB. De geïntegreerde Vega-graphics zijn toonaangevend voor instapmodel 1080p-gaming in e-sports en zijn zeer efficiënt, maar...Lees meer

O
overclocking.com
03/08/2021

De AMD Ryzen 7 5700G, een 7nm 'Cezanne' APU met 8 cores en 16 threads, wordt beoordeeld als een sterke, efficiënte optie voor productiviteit en gaming op instapniveau, voorzien van geïntegreerde Radeon Vega 8-graphics. Hoewel hij een uitstekende thermische efficiëntie en overklokpotentieel biedt via een boost van 4,6 GHz, wordt hij beperkt door 16 MB L3-cache en PCIe Gen...Lees meer

T
tomshardware.fr
06/07/2021

De AMD Ryzen 7 5700G, getest door Tom's Hardware, staat bekend als een krachtige 8-core/16-thread 'Zen 3' APU met de snelste geïntegreerde Radeon Vega 8-graphics van dit moment. Het biedt een veelzijdige oplossing voor productiviteit en gaming zonder afzonderlijke videokaart, werkt efficiënt en koel, en vult als retail-alternatief voor duurdere chips een specifieke marktniche....Lees meer

H
hardwarecooking.fr
03/08/2021

De door HardwareCooking geteste AMD Ryzen 7 5700G is een krachtige APU met 8 cores en 16 threads die gebruikmaakt van de 7nm Zen 3-architectuur en hoge prestaties levert met een TDP van 65W. Dankzij de geïntegreerde Radeon Vega 8 graphics biedt hij indrukwekkende, speelbare framerates voor esports op 1080p, terwijl de processor aanzienlijke winst laat zien bij multi-threaded...Lees meer

C
comptoir-hardware.com
03/08/2021

De AMD Ryzen 7 5700G, een 'Cezanne' APU die acht Zen 3-cores combineert met Radeon Vega 8-graphics, biedt volgens een review van Comptoir-Hardware uitstekende prestaties voor 1080p-gaming en een hoge energie-efficiëntie. Hoewel het lage stroomverbruik hem zeer efficiënt maakt, zijn de afhankelijkheid van de oudere Vega-architectuur en het gebrek aan PCIe 4.0-ondersteuning duidelijke...Lees meer

L
lesnumeriques.com
01/12/2021

De AMD Ryzen 7 5700G, gebaseerd op de Zen 3 'Cezanne'-architectuur, is een 8-core/16-thread APU die uitblinkt in productiviteit dankzij krachtige multi-core prestaties, een basisklok van 3,8 GHz en een TDP van 65W. Hoewel de chip zeer efficiënt is en lage bedrijfstemperaturen aanhoudt, wordt hij beperkt door een L3-cache van 16 MB en ondersteuning voor slechts PCIe 3.0, waardoor de...Lees meer

P
profesionalreview.com
26/02/2022

De AMD Ryzen 7 5700G is een 7nm Zen 3 APU met 8 cores en 16 threads, die sterke productiviteitsprestaties levert met een zeer efficiënt TDP van 65W. De geïntegreerde Radeon Vega 8-graphics bieden solide 1080p-prestaties voor e-sports, al is de snelheid sterk afhankelijk van snel systeemgeheugen. Belangrijke nadelen zijn de verouderde Vega-architectuur, een L3-cache van 16 MB (de...Lees meer

G
geeknetic.es
03/08/2021

De door Geeknetic beoordeelde AMD Ryzen 7 5700G combineert Zen 3-prestaties (19% hogere IPC) met een efficiënt 65W, 8-core ontwerp. Het biedt sterke 1080p e-sports gaming via de iGPU, maar mist PCIe 4.0 en heeft een beperkte L3-cache.

H
hwupgrade.it
05/08/2021

De AMD Ryzen 7 5700G en Ryzen 5 5600G brengen de Zen 3-architectuur naar APU's en bieden aanzienlijke IPC-verbeteringen en superieure geïntegreerde graphics die geschikt zijn voor 1080p gaming. Deze 65W-chips met respectievelijk 8 cores/16 threads en 6 cores/12 threads zijn ideaal voor SFF-builds (small form factor) en leveren sterke prestaties voor zowel productiviteit als gaming...Lees meer

T
tomshw.it
03/08/2021

De AMD Ryzen 7 5700G is volgens de review van Tom’s Hardware een krachtige APU die acht Zen 3-cores combineert met Radeon Vega-graphics, wat het een ideale tussenoplossing maakt tijdens tekorten aan videokaarten. De chip levert uitstekende 1080p-prestaties voor eSports via de geïntegreerde graphics en biedt superieure productiviteit bij multi-threaded taken vergeleken met...Lees meer

T
tweakers.net
07/09/2021

De Tweakers Processor Best Buy Guide van september 2021 schetst een markt die gedomineerd wordt door AMD's Ryzen 5000-serie, terwijl Intel met de Core i3-10105 en i5-11400 sterke budgetopties biedt. De Intel i5-11400 wordt geprezen om zijn uitstekende prijs-prestatieverhouding (pluspunt), maar bekritiseerd vanwege de lagere energie-efficiëntie vergeleken met AMD (minpunt). Voor...Lees meer

T
tweakers.net
28/06/2025

De AMD Ryzen 7 5700G is een krachtige APU die 8-core/16-thread 'Zen 3' CPU-prestaties combineert met sterke geïntegreerde Radeon Vega-graphics, ideaal voor productiviteit en lichte gaming. Belangrijke pluspunten zijn de uitzonderlijke energiezuinigheid, lage bedrijfstemperaturen en robuuste e-sportsprestaties op 1080p zonder aparte videokaart. Minpunten zijn de beperking tot PCIe...Lees meer

Video Beoordelingen

Vergelijk AMD Ryzen 7 5700G met andere processoren

VS
VS

Vergelijk