Xiaomi YI 4K Plus Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€200Videoresolutie:4KBatterijduur:73 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:60 fps

Xiaomi YI 4K Plus review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

6.4

Totaalscore

Score
6.4/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

6.0

Technische score

20%

8.1

Gebruikersscore

▲Beter dan 67% van de modellen
6.0

Technische score

Technical score
6.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

6.8

Video

22%

6.1

Foto

14%

5.0

Robuustheid & opslag

13%

4.3

Batterij

11%

7.1

Connectiviteit & audio

10%

5.8

Display & ontwerp

▲Beter dan 63% van de modellen
8.1

Gebruikersscore

User score
8.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.6

Sterrenbeoordelingen

30%

6.9

Aantal reviews

Gebaseerd op 406 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▲Beter dan 65% van de modellen
  • xiaomi-yi-4k-plus
xiaomi-yi-4k-plus

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Xiaomi Yi 4K Plus is een compacte actiecamera uitgerust met een Ambarella H2-chipset en een 12-megapixel Sony IMX377-sensor, waarmee video's in vloeiend 4K met 60 fps en foto's in RAW-formaat kunnen worden vastgelegd. Belangrijke pluspunten zijn het heldere 2,2-inch retina-touchscreen, de snelle USB-C-aansluiting en de effectieve elektronische beeldstabilisatie (EIS) die trillingen minimaliseert. Een nadeel is echter dat deze stabilisatie niet werkt tijdens het filmen in de hoogste 4K/60fps-modus, de camera van zichzelf niet waterdicht is zonder een optionele behuizing, en de prestaties bij weinig licht matig zijn.

Technische specificaties van actioncamera Xiaomi YI 4K Plus

Technische score
Technische score
6.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

6.8

Video

22%

6.1

Foto

14%

5.0

Robuustheid & opslag

13%

4.3

Batterij

11%

7.1

Connectiviteit & audio

10%

5.8

Display & ontwerp

6.0
Xiaomi YI 4K Plus heeft een technische score van 6 punten, hoger dan 63,3% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.6

Sterrenbeoordelingen

30%

6.9

Aantal reviews

Gebaseerd op 406 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
8.1
Xiaomi YI 4K Plus heeft een gebruikersscore van 8,1 punten, hoger dan 65,1% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
6.9/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Xiaomi YI 4K Plus heeft een populariteitsscore van 6,9 punten, hoger dan 59% van de actioncamera's.
6.9
Xiaomi YI 4K Plus heeft een populariteitsscore van 6,9 punten, hoger dan 59% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.3/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

6.4

Totaalscore

40%

9.5

Prijs

7.3
Xiaomi YI 4K Plus heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,3 punten, hoger dan 61,5% van de actioncamera's.
Videoresolutie
4K
Videoresolutie
4K
Xiaomi YI 4K Plus neemt video op in 4K, een hogere resolutie dan bij 36,1% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Xiaomi YI 4K Plus haalt in 4K maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 69,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 18,4% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Xiaomi YI 4K Plus haalt in 1080p maximaal 120 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 60,3% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 20,5% van de actioncamera’s.
Videobitrate
135 Mbps
Videobitrate
135 Mbps
Xiaomi YI 4K Plus heeft een videobitrate van 135 Mbps, hoger dan bij 92,9% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264
Videocodecs
H.264
Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt de volgende videocodecs: H.264. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 2,4% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
?
Sensorgrootte
?
Hoofdcamera diafragma
f/2,8 f
Hoofdcamera diafragma
f/2,8
Xiaomi YI 4K Plus heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/2,8, wijder dan bij 7,3% van de actioncamera’s en even wijd als bij 43,8% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
12 MP
Fotoresolutie
12 MP
Xiaomi YI 4K Plus maakt foto’s met 12 MP, een resolutie die hoger is dan bij 24,3% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 35% van de actioncamera’s.
Beeldhoek
155 °
Beeldhoek
155 °
Xiaomi YI 4K Plus heeft een beeldhoek van 155 °, die smaller is dan bij 64,4% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
?
Schermgrootte
?
Touchscreen
?
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
Xiaomi YI 4K Plus beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
?
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Xiaomi YI 4K Plus beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
4
Bluetooth versie
4
Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt Bluetooth 4, een versie die nieuwer is dan bij 47,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 17% van de actioncamera’s.
GPS
nee
GPS
nee
Xiaomi YI 4K Plus beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Xiaomi YI 4K Plus beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
73 min
Batterijduur
73 min
Xiaomi YI 4K Plus werkt 73 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 79,9% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1,200 mAh
Batterijcapaciteit
1.200 mAh
Xiaomi YI 4K Plus heeft een accucapaciteit van 1.200 mAh, hoger dan bij 48,8% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 4,4% van de actioncamera’s.
Laadtijd
2,5 h
Laadtijd
2,5 h
Xiaomi YI 4K Plus laadt op in 2,5 h, een laadtijd die langer is dan bij 64,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 5,9% van de actioncamera’s.
Snel opladen
nee
Snel opladen
nee
Xiaomi YI 4K Plus beschikt niet over de volgende functie: Snel opladen. 18,8% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Expliciet bewijs voor alleen standaard opladen; geen native ondersteuning voor snelladen van de camera gevonden.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Xiaomi YI 4K Plus beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
Xiaomi YI 4K Plus is niet gecertificeerd voor gebruik onder water. 51,8% van de camera’s heeft een gecertificeerde duikdiepte.
40 met behuizing/behuizing.
IP-beoordeling
?
Maximale bedrijfstemperatuur
45 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
45 °C
Xiaomi YI 4K Plus heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 45 °C, hoger dan bij 74,5% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 19,7% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
0 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
0 °C
Xiaomi YI 4K Plus heeft een minimale bedrijfstemperatuur van 0 °C, hoger dan bij 74,5% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 22% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Xiaomi YI 4K Plus beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Xiaomi YI 4K Plus vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 2,25x hogere videobitrate
    Videobitrate
    135 Mbps
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (135 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    135 Mbps vs 60 Mbps
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    240 fps
    Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 2.20x van de actioncamera's ondersteunen.
    240 fps vs 120 fps
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • Nieuwere USB-versie
    USB versie
    USB 3.2 Gen 1
    Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde actioncamera (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde actioncamera gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Schadebestendig glas
    Schadebestendig glas
    ja
    Xiaomi YI 4K Plus gebruikt schadebestendig glas, de gemiddelde actioncamera niet. 43.2% van de actioncamera's gebruiken.
  • 5 °C hogere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    45 °C
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (45 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    45 °C vs 40 °C
  • 60 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    120 fps
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (120 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    120 fps vs 60 fps
  • 2,25x hogere videobitrate
    Videobitrate
    135 Mbps
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (135 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    135 Mbps vs 60 Mbps
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    240 fps
    Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 2.20x van de actioncamera's ondersteunen.
    240 fps vs 120 fps
  • 60 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    120 fps
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (120 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    120 fps vs 60 fps
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • Nieuwere USB-versie
    USB versie
    USB 3.2 Gen 1
    Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde actioncamera (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde actioncamera gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • Schadebestendig glas
    Schadebestendig glas
    ja
    Xiaomi YI 4K Plus gebruikt schadebestendig glas, de gemiddelde actioncamera niet. 43.2% van de actioncamera's gebruiken.
  • 5 °C hogere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    45 °C
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (45 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    45 °C vs 40 °C
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    Xiaomi YI 4K Plus heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    4.0
    Xiaomi YI 4K Plus gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (4 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    4,0 vs 5,2
  • 15 ° smallere beeldhoek
    Beeldhoek
    155 °
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een lagere gezichtsveld dan de gemiddelde actioncamera (155 ° vs 170 °). De gemiddelde actioncamera biedt een gezichtsveld van 170 °.
    155 ° vs 170 °
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    40 met behuizing/behuizing.
    0 m vs 1 m
  • Geen webcammodus
    Webcammodus
    nee
    Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt geen webcammodus, de gemiddelde actioncamera wel. 60.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 17 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    73 min
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (73 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    73 min vs 90 min
  • 0,5 h langere laadtijd
    Laadtijd
    2.5 h
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (2.5 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    2,5 h vs 2 h
  • 6 mm breder
    Breedte
    65 mm
    Xiaomi YI 4K Plus is breder dan de gemiddelde actioncamera (65 mm vs 59 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een breedte van 59 mm.
    65 mm vs 59 mm
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    Xiaomi YI 4K Plus heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • Geen webcammodus
    Webcammodus
    nee
    Xiaomi YI 4K Plus ondersteunt geen webcammodus, de gemiddelde actioncamera wel. 60.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 15 ° smallere beeldhoek
    Beeldhoek
    155 °
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een lagere gezichtsveld dan de gemiddelde actioncamera (155 ° vs 170 °). De gemiddelde actioncamera biedt een gezichtsveld van 170 °.
    155 ° vs 170 °
  • 6 mm breder
    Breedte
    65 mm
    Xiaomi YI 4K Plus is breder dan de gemiddelde actioncamera (65 mm vs 59 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een breedte van 59 mm.
    65 mm vs 59 mm
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    4.0
    Xiaomi YI 4K Plus gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (4 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    4,0 vs 5,2
  • 17 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    73 min
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (73 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    73 min vs 90 min
  • 0,5 h langere laadtijd
    Laadtijd
    2.5 h
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een hogere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (2.5 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    2,5 h vs 2 h
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    40 met behuizing/behuizing.
    0 m vs 1 m
  • 64 GB lagere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    64 GB
    Xiaomi YI 4K Plus heeft een lagere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (64 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    64 GB vs 128 GB

Grafische vergelijking tussen Xiaomi YI 4K Plus en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 406 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Xiaomi YI 4K Plus?

  • Uitstekende videokwaliteit met native ondersteuning voor 4K met 60 frames per seconde
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding in vergelijking met concurrenten zoals GoPro
  • Helder, scherp en zeer responsief 2,2-inch touchscreen met intuïtieve interface
  • Effectieve elektronische beeldstabilisatie (EIS) tot 4K bij 30 frames per seconde
  • Voorzien van een moderne en veelzijdige USB Type-C aansluiting
  • Handige ingebouwde statroefaansluiting (1/4 inch schroefdraad) aan de onderkant

What customers dislike about Xiaomi YI 4K Plus?

  • Matige prestaties bij weinig licht met duidelijke ruis in de beelden
  • De camerabehuizing is van zichzelf niet waterdicht zonder extra onderwaterbehuizing
  • Geen elektronische beeldstabilisatie (EIS) beschikbaar tijdens het filmen in 4K met 60fps
  • De bouwkwaliteit voelt plasticachtig aan en het klepje aan de zijkant kan snel losraken
  • Kritisch en kieskeurig wat betreft compatibiliteit met bepaalde microSD-kaarten
  • Verbinding met de bijbehorende mobiele app kan soms onstabiel of haperend zijn

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

D
drohnen.de
5-4-2019
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Xiaomi YI 4K Plus met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)