Panox V2 Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€330Videoresolutie:8KBatterijduur:60 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:60 fps

Panox V2 review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

7.4

Totaalscore

Score
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

7.3

Technische score

20%

7.8

Gebruikersscore

▲Beter dan 84% van de modellen
7.3

Technische score

Technical score
7.3/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

8.9

Video

22%

7.5

Foto

14%

4.7

Robuustheid & opslag

13%

5.3

Batterij

11%

7.7

Connectiviteit & audio

10%

8.0

Display & ontwerp

▲Beter dan 89% van de modellen
7.8

Gebruikersscore

User score
7.8/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.7

Sterrenbeoordelingen

30%

5.6

Aantal reviews

Gebaseerd op 104 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▼Slechter dan 64% van de modellen
  • panox-v2
  • panox-v2
  • panox-v2
  • panox-v2
  • panox-v2
  • panox-v2
  • panox-v2
  • panox-v2
panox-v2
panox-v2
panox-v2
panox-v2
panox-v2
panox-v2
panox-v2
panox-v2

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Panox V2 is een veelzijdige 360-graden actiecamera uitgerust met dubbele 1/2-inch CMOS-sensoren, waarmee 5.7K video bij 30fps en indrukwekkende 72MP (12K) HDR-foto's kunnen worden vastgelegd. Belangrijke kenmerken zijn het grote 3-inch touchscreen, het Android 10-besturingssysteem voor een intuïtieve interface en ingebouwde GPS voor Google Street View-integratie. De belangrijkste voordelen zijn de PilotSteady-stabilisatie voor vloeiende beelden, interne stitching waardoor nabewerking op een pc minder noodzakelijk is, en de mogelijkheid tot 4K live-streaming. Enkele nadelen zijn dat de camera niet waterdicht is, een relatief lange opstarttijd heeft en beschikt over een ingebouwde accu die niet verwisselbaar is.

Technische specificaties van actioncamera Panox V2

Technische score
Technische score
7.3/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

8.9

Video

22%

7.5

Foto

14%

4.7

Robuustheid & opslag

13%

5.3

Batterij

11%

7.7

Connectiviteit & audio

10%

8.0

Display & ontwerp

7.3
Panox V2 heeft een technische score van 7,3 punten, hoger dan 88,6% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
7.8/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.7

Sterrenbeoordelingen

30%

5.6

Aantal reviews

Gebaseerd op 104 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
7.8
Panox V2 heeft een gebruikersscore van 7,77 punten, lager dan 64,5% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
5.6/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Panox V2 heeft een populariteitsscore van 5,6 punten, lager dan 56,6% van de actioncamera's.
5.6
Panox V2 heeft een populariteitsscore van 5,6 punten, lager dan 56,6% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.8/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

7.4

Totaalscore

40%

8.8

Prijs

7.8
Panox V2 heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,8 punten, hoger dan 83,7% van de actioncamera's.
Videoresolutie
8K
Videoresolutie
8K
Panox V2 neemt video op in 8K, een hogere resolutie dan bij 94,6% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Panox V2 haalt in 4K maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 69,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 18,4% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
Panox V2 haalt in 1080p maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 23,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 33,8% van de actioncamera’s.
Videobitrate
?
Videocodecs
H.264, H.265
Videocodecs
H.264, H.265
Panox V2 ondersteunt de volgende videocodecs: H.264, H.265. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 74,7% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
72 MP
Hoofdcamera megapixels
72 MP
Panox V2 heeft een hoofdcameraresolutie van 72 MP, hoger dan bij 98,1% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 0,9% van de actioncamera’s.
Sensorgrootte
1/2"
Sensorgrootte
1/2"
Panox V2 heeft een sensor van 1/2", die groter is dan bij 74% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
f/2,28 f
Hoofdcamera diafragma
f/2,28
Panox V2 heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/2,28, wijder dan bij 68,8% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
72 MP
Fotoresolutie
72 MP
Panox V2 maakt foto’s met 72 MP, een resolutie die hoger is dan bij 97,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 1,9% van de actioncamera’s.
Beeldhoek
360 °
Beeldhoek
360 °
Panox V2 heeft een beeldhoek van 360 °, die breder is dan bij 89,8% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
Panox V2 beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
3 inch
Schermgrootte
3 inch
Panox V2 heeft een scherm van 3 inch, groter dan dat van 97,9% van de actioncamera’s en even groot als dat van 1% van de actioncamera’s.
Touchscreen
ja
Touchscreen
ja
Panox V2 beschikt over de volgende functie: Touchscreen. Deze functie is aanwezig op 57% van de actioncamera's.
Secundair scherm
?
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Panox V2 beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
5
Bluetooth versie
5
Panox V2 ondersteunt Bluetooth 5, een versie die nieuwer is dan bij 81,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 7,6% van de actioncamera’s.
GPS
ja
GPS
ja
Panox V2 beschikt over de volgende functie: GPS. Deze functie is aanwezig op 13,3% van de actioncamera's.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Panox V2 beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
60 min
Batterijduur
60 min
Panox V2 werkt 60 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 86,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 7,3% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1,500 mAh
Batterijcapaciteit
1.500 mAh
Panox V2 heeft een accucapaciteit van 1.500 mAh, hoger dan bij 74,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 3,1% van de actioncamera’s.
Laadtijd
2 h
Laadtijd
2 h
Panox V2 laadt op in 2 h, een laadtijd die korter is dan bij 41,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 27% van de actioncamera’s.
Snel opladen
ja
Snel opladen
ja
Panox V2 beschikt over de volgende functie: Snel opladen. Deze functie is aanwezig op 18,2% van de actioncamera's.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Panox V2 beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
Panox V2 is niet gecertificeerd voor gebruik onder water. 51,8% van de camera’s heeft een gecertificeerde duikdiepte.
IP-beoordeling
?
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Panox V2 heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C, hoger dan bij 23,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 50,4% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
0 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
0 °C
Panox V2 heeft een minimale bedrijfstemperatuur van 0 °C, hoger dan bij 74,5% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 22% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Panox V2 beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Panox V2 vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 60 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    72 MP
    Panox V2 heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (72 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    72 MP vs 12 MP
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Panox V2 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 0,52 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2.28 f
    Panox V2 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2.3 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2,28 f vs 2,8 f
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Panox V2 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Panox V2 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/2"
    Panox V2 heeft sensorgrootte van 1/2", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/2" vs 1/2,3"
  • Hoger fotoresolutie
    Fotoresolutie
    72 MP
    Panox V2 heeft fotoresolutie van 72 MP, hoger dan de gemiddelde actioncamera (12 MP).
    72 MP vs 12 MP
  • 50% groter scherm
    Schermgrootte
    3 inch
    Panox V2 heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (3 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    3 inch vs 2 inch
  • 12,4% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Panox V2 heeft een betere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (7.82 vs 7).
    7,82 vs 6,96
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Panox V2 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Panox V2 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Panox V2 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Panox V2 ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Panox V2 ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Betere videocodecs
    Videocodecs
    H.264, H.265
    Panox V2 ondersteunt betere videocodecs dan de gemiddelde actioncamera (H.264, H.265 vs H.264). De gemiddelde actioncamera ondersteunt videocodecs H.264.
    H.264, H.265 vs H.264
  • Hoger videoresolutie
    Videoresolutie
    8K
    Panox V2 heeft videoresolutie van 8K, hoger dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    8K vs 5.3K
  • Onzichtbare selfiestick
    Ondersteuning voor onzichtbare selfiestick
    ja
    Panox V2 ondersteunt het onzichtbare-selfiestick-effect, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    125 fps
    Panox V2 ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 5.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    125 fps in 360-modus.
    125 fps vs 120 fps
  • 60 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    72 MP
    Panox V2 heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (72 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    72 MP vs 12 MP
  • 0,52 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2.28 f
    Panox V2 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2.3 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2,28 f vs 2,8 f
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/2"
    Panox V2 heeft sensorgrootte van 1/2", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/2" vs 1/2,3"
  • Hoger fotoresolutie
    Fotoresolutie
    72 MP
    Panox V2 heeft fotoresolutie van 72 MP, hoger dan de gemiddelde actioncamera (12 MP).
    72 MP vs 12 MP
  • 190 ° bredere beeldhoek
    Beeldhoek
    360 °
    Panox V2 heeft een hogere gezichtsveld dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 170 °). De gemiddelde actioncamera biedt een gezichtsveld van 170 °.
    360 ° vs 170 °
  • Heeft een hoofdcamera met meerdere lenzen
    Multi-lens hoofdcamera
    ja
    Panox V2 heeft een multi-lens hoofdcamerasysteem, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's bevatten multi-lensopstellingen.
  • Ondersteunt 360°-opnamen
    360°-opname
    ja
    Panox V2 ondersteunt 360°-opnamen, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunt dit.
  • Staat handmatige sluitertijd toe
    Handmatige sluitertijd
    ja
    Panox V2 staat handmatige sluitertijdregeling toe, de gemiddelde actioncamera niet. 48.1% van de actioncamera's bevatten deze functie.
  • 50% groter scherm
    Schermgrootte
    3 inch
    Panox V2 heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (3 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    3 inch vs 2 inch
  • 5 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2023
    Panox V2 is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2023 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    Uitgebracht in oktober 2023.
    2023 vs 2018
  • Heeft GPS
    GPS
    ja
    Panox V2 ondersteunt GPS, de gemiddelde actioncamera niet. 13.8% van de actioncamera's bevatten GPS-functionaliteit.
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Panox V2 heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • Ondersteunt snelladen
    Snel opladen
    ja
    Panox V2 ondersteunt snelladen, de gemiddelde actioncamera niet. 18.7% van de actioncamera's ondersteunen snelladen.
  • 300 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,500 mAh
    Panox V2 heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1500 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.500 mAh vs 1.200 mAh
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Panox V2 heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • 30 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    60 min
    Panox V2 heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (60 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    60 min vs 90 min
  • Geen verwisselbare batterij
    Verwisselbare batterij
    nee
    Panox V2 ondersteunt Verwisselbare batterij niet, terwijl de gemiddelde actioncamera wel.
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    Panox V2 heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    0 m vs 1 m
  • 89,3 mm hoger
    Hoogte
    134.3 mm
    Panox V2 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (134.3 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    134,3 mm vs 45 mm
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    5.0
    Panox V2 gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (5 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    5,0 vs 5,2
  • 32% duurder
    Panox V2 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€330 vs €250).
    €330 vs €250
  • 6 GB minder opslag
    Interne opslag
    6 GB
    Panox V2 heeft een lagere interne opslag dan de gemiddelde actioncamera (6 GB vs 0 GB). De gemiddelde actioncamera biedt 0 GB interne opslag.
    Media-opname is nog steeds voornamelijk afhankelijk van externe kaarten.
    6 GB vs 0 GB
  • 3% lagere gebruikersscore
    User score
    7.8/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    Panox V2
    de gemiddelde actioncamera
    Panox V2 heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde actioncamera (7.77 vs 8.000).
    7,77 vs 8
  • 32% duurder
    Panox V2 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€330 vs €250).
    €330 vs €250
  • 3% lagere gebruikersscore
    User score
    7.8/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    Panox V2
    de gemiddelde actioncamera
    Panox V2 heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde actioncamera (7.77 vs 8.000).
    7,77 vs 8
  • 89,3 mm hoger
    Hoogte
    134.3 mm
    Panox V2 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (134.3 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    134,3 mm vs 45 mm
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    5.0
    Panox V2 gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (5 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    5,0 vs 5,2
  • 30 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    60 min
    Panox V2 heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (60 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    60 min vs 90 min
  • Geen verwisselbare batterij
    Verwisselbare batterij
    nee
    Panox V2 ondersteunt Verwisselbare batterij niet, terwijl de gemiddelde actioncamera wel.
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    Panox V2 heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    0 m vs 1 m
  • 6 GB minder opslag
    Interne opslag
    6 GB
    Panox V2 heeft een lagere interne opslag dan de gemiddelde actioncamera (6 GB vs 0 GB). De gemiddelde actioncamera biedt 0 GB interne opslag.
    Media-opname is nog steeds voornamelijk afhankelijk van externe kaarten.
    6 GB vs 0 GB

Grafische vergelijking tussen Panox V2 en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 104 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Panox V2?

  • Uitstekende 12K (72MP) fotokwaliteit met veel details
  • Ingebouwde 'stitching' waardoor bewerkingen direct op de camera gebeuren
  • Groot en helder 3-inch touchscreen met intuïtieve interface
  • Geweldige videostabilisatie, zelfs bij ruige activiteiten
  • Ingebouwde GPS-module die snel verbinding maakt
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding in vergelijking met premium merken
  • Ondersteunt stand-alone 4K live streaming naar sociale media

What customers dislike about Panox V2?

  • De camera is niet waterdicht of stofdicht
  • Lange opstarttijd en trage eerste automatische firmware-updates
  • De ingebouwde batterij is niet verwisselbaar
  • De bijbehorende mobiele app en functies missen geavanceerde bewerkingsopties
  • Beperkte framerate van maximaal 10fps bij de hoogste 8K-videoresolutie
  • Geen online desktop-applicatie beschikbaar voor nabewerking
  • Open poorten voor de USB-C kabel en SD-kaart maken het kwetsbaar

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Panox V2 met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)