Insta360 X4 Air Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€350Videoresolutie:8KBatterijduur:88 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:60 fps

Insta360 X4 Air review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

7.9

Totaalscore

Score
7.9/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

7.7

Technische score

20%

8.8

Gebruikersscore

★Beter dan 92% van de modellen
7.7

Technische score

Technical score
7.7/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

9.1

Video

22%

7.0

Foto

14%

8.7

Robuustheid & opslag

13%

7.6

Batterij

11%

6.1

Connectiviteit & audio

10%

5.3

Display & ontwerp

★Beter dan 92% van de modellen
8.8

Gebruikersscore

User score
8.8/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.4

Sterrenbeoordelingen

30%

7.6

Aantal reviews

Gebaseerd op 791 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▲Beter dan 85% van de modellen
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
  • insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air
insta360-x4-air

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Insta360 X4 Air is een ultralichte 360-graden actioncam van 165 gram die hoogwaardige 8K-video bij 30fps en 6K bij 50fps combineert met een compact ontwerp. De camera beschikt over dubbele 1/1.8-inch sensoren voor verbeterde beeldkwaliteit, een 2.5-inch touchscreen en is waterdicht tot 15 meter zonder extra behuizing. Belangrijke voordelen zijn de vervangbare lensbeschermers, de indrukwekkende FlowState-stabilisatie en de AI-gestuurde bewerkingsmogelijkheden via de app, waardoor het een uitstekende keuze is voor vlogs en reizen. Nadelen zijn de kortere batterijduur van ongeveer 88 minuten (in 8K) vergeleken met de standaard X4, de afwezigheid van een PureVideo-modus voor extreme prestaties bij weinig licht, en de plastic behuizing die sneller gebruikssporen kan vertonen.

Technische specificaties van actioncamera Insta360 X4 Air

Technische score
Technische score
7.7/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

9.1

Video

22%

7.0

Foto

14%

8.7

Robuustheid & opslag

13%

7.6

Batterij

11%

6.1

Connectiviteit & audio

10%

5.3

Display & ontwerp

7.7
Insta360x4 Air heeft een technische score van 7,7 punten, hoger dan 91,6% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.8/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.4

Sterrenbeoordelingen

30%

7.6

Aantal reviews

Gebaseerd op 791 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
8.8
Insta360x4 Air heeft een gebruikersscore van 8,84 punten, hoger dan 84,9% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
7.6/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Insta360 X4 Air heeft een populariteitsscore van 7,6 punten, hoger dan 66,3% van de actioncamera's.
7.6
Insta360x4 Air heeft een populariteitsscore van 7,6 punten, hoger dan 66,3% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
8.1/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

7.9

Totaalscore

40%

8.7

Prijs

8.1
Insta360x4 Air heeft een prijs-kwaliteitsscore van 8,1 punten, hoger dan 89,8% van de actioncamera's.
Videoresolutie
8K
Videoresolutie
8K
Insta360x4 Air neemt video op in 8K, een hogere resolutie dan bij 94,6% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Insta360x4 Air haalt in 4K maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 69,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 18,4% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Insta360x4 Air haalt in 1080p maximaal 120 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 60,3% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 20,5% van de actioncamera’s.
Videobitrate
180 Mbps
Videobitrate
180 Mbps
Insta360x4 Air heeft een videobitrate van 180 Mbps, hoger dan bij 96% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 2,4% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264, H.265
Videocodecs
H.264, H.265
Insta360x4 Air ondersteunt de volgende videocodecs: H.264, H.265. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 74,7% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
?
Sensorgrootte
1/1,8"
Sensorgrootte
1/1.8"
Insta360x4 Air heeft een sensor van 1/1.8", die groter is dan bij 82,7% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
?
Fotoresolutie
?
Beeldhoek
360 °
Beeldhoek
360 °
Insta360x4 Air heeft een beeldhoek van 360 °, die breder is dan bij 89,8% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
Insta360x4 Air beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
?
Touchscreen
?
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
Insta360x4 Air beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
?
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
5,2
Bluetooth versie
5,2
Insta360x4 Air ondersteunt Bluetooth 5,2, een versie die nieuwer is dan bij 92,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 5% van de actioncamera’s.
Ondersteuning voor Bluetooth Low Energy
GPS
nee
GPS
nee
Insta360x4 Air beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
GPS-gegevens vereisen een telefoon of een extern accessoire.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Insta360x4 Air beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
88 min
Batterijduur
88 min
Insta360x4 Air werkt 88 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 67,1% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
2010 mAh
Batterijcapaciteit
2010 mAh
Insta360x4 Air heeft een accucapaciteit van 2010 mAh, hoger dan bij 93,1% van de actioncamera’s.
Laadtijd
0,95 h
Laadtijd
0,95 h
Insta360x4 Air laadt op in 0,95 h, een laadtijd die korter is dan bij 90,1% van de actioncamera’s.
Snel opladen
ja
Snel opladen
ja
Insta360x4 Air beschikt over de volgende functie: Snel opladen. Deze functie is aanwezig op 18,2% van de actioncamera's.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Insta360x4 Air beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
15 m
Waterdichtheidsdiepte
15 m
Insta360x4 Air is waterdicht tot 15 m, dieper dan 91,6% van de actioncamera’s en even diep als 1,2% van de actioncamera’s.
IP-beoordeling
IPX8
IP-beoordeling
IPX8
Insta360x4 Air heeft IP-classificatie IPX8, die hoger is dan bij 19,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 39,7% van de actioncamera’s.
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Insta360x4 Air heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C, hoger dan bij 23,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 50,4% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Insta360x4 Air heeft een minimale bedrijfstemperatuur van -20 °C, lager dan bij 78,7% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 21,3% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Insta360x4 Air beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Insta360 X4 Air vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 14 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    15 m
    Insta360x4 Air heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (15 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    15 m vs 1 m
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 3x hogere videobitrate
    Videobitrate
    180 Mbps
    Insta360x4 Air heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (180 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    180 Mbps vs 60 Mbps
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/1.8"
    Insta360x4 Air heeft sensorgrootte van 1/1.8", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/1,8" vs 1/2,3"
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360x4 Air heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360x4 Air heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • 810 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    2010 mAh
    Insta360x4 Air heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (2010 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    2.010 mAh vs 1.200 mAh
  • Ondersteunt snelladen
    Snel opladen
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt snelladen, de gemiddelde actioncamera niet. 18.7% van de actioncamera's ondersteunen snelladen.
  • 16,8% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Insta360x4 Air heeft een betere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (8.13 vs 7).
    8,13 vs 6,96
  • 10,6% hogere gebruikersscore
    User score
    8.8/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Insta360 X4 Air
    de gemiddelde actioncamera
    Insta360 X4 Air heeft een hogere gebruikersscore dan de gemiddelde actioncamera (8.84 vs 8.000).
    8,84 vs 8
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 3x hogere videobitrate
    Videobitrate
    180 Mbps
    Insta360x4 Air heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (180 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    180 Mbps vs 60 Mbps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360x4 Air heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360x4 Air heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Betere videocodecs
    Videocodecs
    H.264, H.265
    Insta360x4 Air ondersteunt betere videocodecs dan de gemiddelde actioncamera (H.264, H.265 vs H.264). De gemiddelde actioncamera ondersteunt videocodecs H.264.
    H.264, H.265 vs H.264
  • Hoger videoresolutie
    Videoresolutie
    8K
    Insta360x4 Air heeft videoresolutie van 8K, hoger dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    8K vs 5.3K
  • Onzichtbare selfiestick
    Ondersteuning voor onzichtbare selfiestick
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt het onzichtbare-selfiestick-effect, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 60 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    120 fps
    Insta360x4 Air heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (120 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    120 fps vs 60 fps
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/1.8"
    Insta360x4 Air heeft sensorgrootte van 1/1.8", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/1,8" vs 1/2,3"
  • 190 ° bredere beeldhoek
    Beeldhoek
    360 °
    Insta360x4 Air heeft een hogere gezichtsveld dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 170 °). De gemiddelde actioncamera biedt een gezichtsveld van 170 °.
    360 ° vs 170 °
  • Heeft een hoofdcamera met meerdere lenzen
    Multi-lens hoofdcamera
    ja
    Insta360x4 Air heeft een multi-lens hoofdcamerasysteem, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's bevatten multi-lensopstellingen.
  • Ondersteunt 360°-opnamen
    360°-opname
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt 360°-opnamen, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunt dit.
  • 7 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2025
    Insta360x4 Air is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2025 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    Uitgebracht in oktober 2025.
    2025 vs 2018
  • 13 mm smaller
    Breedte
    46 mm
    Insta360x4 Air is smaller dan de gemiddelde actioncamera (46 mm vs 59 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een breedte van 59 mm.
    46 mm vs 59 mm
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Insta360x4 Air heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • Nieuwere USB-versie
    USB versie
    USB 3.2 Gen 1
    Insta360x4 Air ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde actioncamera (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde actioncamera gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • 810 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    2010 mAh
    Insta360x4 Air heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (2010 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    2.010 mAh vs 1.200 mAh
  • Ondersteunt snelladen
    Snel opladen
    ja
    Insta360x4 Air ondersteunt snelladen, de gemiddelde actioncamera niet. 18.7% van de actioncamera's ondersteunen snelladen.
  • 1,05 h kortere laadtijd
    Laadtijd
    0.95 h
    Insta360x4 Air heeft een lagere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (1 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    0,95 h vs 2 h
  • 14 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    15 m
    Insta360x4 Air heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (15 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    15 m vs 1 m
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360x4 Air heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Schadebestendig glas
    Schadebestendig glas
    ja
    Insta360x4 Air gebruikt schadebestendig glas, de gemiddelde actioncamera niet. 43.2% van de actioncamera's gebruiken.
    Gorilla Glass wordt gebruikt op het touchscreen.
  • Vervangbare lensbescherming
    Vervangbare lensbescherming
    ja
    Insta360x4 Air heeft een vervangbare lensbescherming, de gemiddelde actioncamera niet. 31.5% van de actioncamera's hebben.
    De door de gebruiker vervangbare buitenste lensset wordt ondersteund.
  • Betere IP-classificatie
    IP-beoordeling
    IPX8
    Insta360x4 Air heeft een hogere IP-classificatie dan de gemiddelde actioncamera (IPX8 vs IPX4). De gemiddelde actioncamera heeft IP-classificatie IPX4.
    IPX8 vs IPX4
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360x4 Air heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 62,6% zwaarder
    Gewicht
    165 g
    Insta360x4 Air is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (165 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    165 g vs 101,5 g
  • Geen webcammodus
    Webcammodus
    nee
    Insta360x4 Air ondersteunt geen webcammodus, de gemiddelde actioncamera wel. 60.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 68,8 mm hoger
    Hoogte
    113.8 mm
    Insta360x4 Air is hoger dan de gemiddelde actioncamera (113.8 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    113,8 mm vs 45 mm
  • 40% duurder
    Insta360x4 Air is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€350 vs €250).
    €350 vs €250
  • 2 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    88 min
    Insta360x4 Air heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (88 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    88 min vs 90 min
  • 40% duurder
    Insta360x4 Air is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€350 vs €250).
    €350 vs €250
  • Geen webcammodus
    Webcammodus
    nee
    Insta360x4 Air ondersteunt geen webcammodus, de gemiddelde actioncamera wel. 60.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360x4 Air heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 62,6% zwaarder
    Gewicht
    165 g
    Insta360x4 Air is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (165 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    165 g vs 101,5 g
  • 68,8 mm hoger
    Hoogte
    113.8 mm
    Insta360x4 Air is hoger dan de gemiddelde actioncamera (113.8 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    113,8 mm vs 45 mm
  • 2 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    88 min
    Insta360x4 Air heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (88 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    88 min vs 90 min

Grafische vergelijking tussen Insta360 X4 Air en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 791 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Insta360 X4 Air?

  • Uitstekende 8K-videokwaliteit bij daglicht
  • Zeer lichtgewicht en compact ontwerp (slechts 165 gram)
  • Gemakkelijk vervangbare lensbeschermers
  • Gebruiksvriendelijke interface en intuïtieve mobiele app
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding in vergelijking met vlaggenschepen
  • Effectieve FlowState-stabilisatie en ingebouwde windruisonderdrukking

What customers dislike about Insta360 X4 Air?

  • Matige prestaties bij weinig licht door het ontbreken van een speciale 'PureVideo'-modus
  • Kortere batterijduur (ongeveer 88 minuten in 8K) vergeleken met grotere modellen
  • Maakt gebruik van een specifieke batterij die niet uitwisselbaar is met de standaard X4 of X5
  • Minder geavanceerde opnamemodi en beperkte slow-motion opties
  • Het kleinere touchscreen kan lastig te bedienen zijn met grotere handen

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

C
coolesuggesties.nl
30-1-2026
Samenvatting van de review
A
australianphotography.com
8-12-2025
Samenvatting van de review
D
drohnen.de
28-10-2025
Samenvatting van de review
V
videoaktiv.tv
28-10-2025
Samenvatting van de review
G
global.techradar.com
30-10-2025
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Insta360 X4 Air met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)