Insta360 X3 Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€260Videoresolutie:5.7KBatterijduur:81 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:60 fps

Insta360 X3 review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

7.7

Totaalscore

Score
7.7/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

7.4

Technische score

20%

9.1

Gebruikersscore

★Beter dan 90% van de modellen
7.4

Technische score

Technical score
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

8.8

Video

22%

7.0

Foto

14%

7.5

Robuustheid & opslag

13%

6.1

Batterij

11%

7.1

Connectiviteit & audio

10%

5.7

Display & ontwerp

▲Beter dan 89% van de modellen
9.1

Gebruikersscore

User score
9.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.9

Sterrenbeoordelingen

30%

9.6

Aantal reviews

Gebaseerd op 6.030 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
★Beter dan 93% van de modellen
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
  • insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3
insta360-x3

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Insta360 X3 is een veelzijdige 360-graden actioncam met dubbele 1/2" 48MP sensoren die indrukwekkende 5,7K video's en 72MP foto's vastleggen. De camera beschikt over een helder 2,29" touchscreen, is waterdicht tot 10 meter (IPX8) en biedt krachtige FlowState-stabilisatie met 360° Horizon Lock. Belangrijke voordelen zijn de Single-Lens Mode voor traditionele 4K-opnames, de innovatieve 'Invisible Selfie Stick'-functie voor unieke derde-persoonsperspectieven en gebruiksvriendelijke AI-gestuurde editingsoftware. Nadelen zijn de beperkte prestaties bij weinig licht, de kwetsbaarheid van de uitstekende lenzen en het feit dat de effectieve resolutie na het 'reframen' van 360-beelden lager uitvalt dan standaard 4K.

Technische specificaties van actioncamera Insta360 X3

Technische score
Technische score
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

8.8

Video

22%

7.0

Foto

14%

7.5

Robuustheid & opslag

13%

6.1

Batterij

11%

7.1

Connectiviteit & audio

10%

5.7

Display & ontwerp

7.4
Insta360x3 heeft een technische score van 7,4 punten, hoger dan 89,2% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
9.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.9

Sterrenbeoordelingen

30%

9.6

Aantal reviews

Gebaseerd op 6.030 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
9.1
Insta360x3 heeft een gebruikersscore van 9,14 punten, hoger dan 92,8% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
9.6/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Insta360 X3 heeft een populariteitsscore van 9,6 punten, hoger dan 94,6% van de actioncamera's.
9.6
Insta360x3 heeft een populariteitsscore van 9,6 punten, hoger dan 94,6% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
8.2/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

7.7

Totaalscore

40%

9.2

Prijs

8.2
Insta360x3 heeft een prijs-kwaliteitsscore van 8,2 punten, hoger dan 91% van de actioncamera's.
Videoresolutie
5.7K
Videoresolutie
5.7K
Insta360x3 neemt video op in 5.7K, een hogere resolutie dan bij 89,8% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Insta360x3 haalt in 4K maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 69,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 18,4% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
Insta360x3 haalt in 1080p maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 23,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 33,8% van de actioncamera’s.
Videobitrate
120 Mbps
Videobitrate
120 Mbps
Insta360x3 heeft een videobitrate van 120 Mbps, hoger dan bij 77,8% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 10,3% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264
Videocodecs
H.264
Insta360x3 ondersteunt de volgende videocodecs: H.264. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 2,4% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
?
Sensorgrootte
1/2"
Sensorgrootte
1/2"
Insta360x3 heeft een sensor van 1/2", die groter is dan bij 74% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
f/1,9 f
Hoofdcamera diafragma
f/1,9
Insta360x3 heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/1,9, wijder dan bij 94,8% van de actioncamera’s en even wijd als bij 2,1% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
?
Beeldhoek
?
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
Insta360x3 beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
2,29 inch
Schermgrootte
2,29 inch
Insta360x3 heeft een scherm van 2,29 inch, groter dan dat van 78,4% van de actioncamera’s en even groot als dat van 1% van de actioncamera’s.
Touchscreen
ja
Touchscreen
ja
Insta360x3 beschikt over de volgende functie: Touchscreen. Deze functie is aanwezig op 57% van de actioncamera's.
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
Insta360x3 beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Insta360x3 beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
5
Bluetooth versie
5
Insta360x3 ondersteunt Bluetooth 5, een versie die nieuwer is dan bij 81,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 7,6% van de actioncamera’s.
GPS
nee
GPS
nee
Insta360x3 beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
GPS-gegevens vereisen een telefoon of een extern accessoire.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Insta360x3 beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
81 min
Batterijduur
81 min
Insta360x3 werkt 81 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 71,3% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 1,2% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1,800 mAh
Batterijcapaciteit
1.800 mAh
Insta360x3 heeft een accucapaciteit van 1.800 mAh, hoger dan bij 88,1% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 0,6% van de actioncamera’s.
Laadtijd
1,5 h
Laadtijd
1,5 h
Insta360x3 laadt op in 1,5 h, een laadtijd die korter is dan bij 71,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 9,2% van de actioncamera’s.
Snel opladen
nee
Snel opladen
nee
Insta360x3 beschikt niet over de volgende functie: Snel opladen. 18,8% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Insta360x3 beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Insta360x3 is waterdicht tot 10 m, dieper dan 66,3% van de actioncamera’s en even diep als 23,5% van de actioncamera’s.
IP-beoordeling
IPX8
IP-beoordeling
IPX8
Insta360x3 heeft IP-classificatie IPX8, die hoger is dan bij 19,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 39,7% van de actioncamera’s.
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Insta360x3 heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C, hoger dan bij 23,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 50,4% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Insta360x3 heeft een minimale bedrijfstemperatuur van -20 °C, lager dan bij 78,7% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 21,3% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Insta360x3 beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Insta360 X3 vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 0,9 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    1.9 f
    Insta360x3 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (1.9 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    1,9 f vs 2,8 f
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360x3 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360x3 heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    10 m vs 1 m
  • 2x hogere videobitrate
    Videobitrate
    120 Mbps
    Insta360x3 heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (120 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    120 Mbps vs 60 Mbps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360x3 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360x3 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/2"
    Insta360x3 heeft sensorgrootte van 1/2", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/2" vs 1/2,3"
  • 600 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,800 mAh
    Insta360x3 heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1800 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.800 mAh vs 1.200 mAh
  • 53,6% meer populariteit
    Insta360x3 is populairder dan de gemiddelde actioncamera (9.58 vs 6.2).
    9,58 vs 6,24
  • 14,2% hogere gebruikersscore
    User score
    9.1/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Insta360 X3
    de gemiddelde actioncamera
    Insta360 X3 heeft een hogere gebruikersscore dan de gemiddelde actioncamera (9.14 vs 8.000).
    9,14 vs 8
  • 17,2% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Insta360x3 heeft een betere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (8.15 vs 7).
    8,15 vs 6,96
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360x3 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 2x hogere videobitrate
    Videobitrate
    120 Mbps
    Insta360x3 heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (120 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    120 Mbps vs 60 Mbps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360x3 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360x3 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360x3 ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Insta360x3 ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Onzichtbare selfiestick
    Ondersteuning voor onzichtbare selfiestick
    ja
    Insta360x3 ondersteunt het onzichtbare-selfiestick-effect, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Hoger videoresolutie
    Videoresolutie
    5.7K
    Insta360x3 heeft videoresolutie van 5.7K, hoger dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    5.7K vs 5.3K
  • 0,9 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    1.9 f
    Insta360x3 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (1.9 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    1,9 f vs 2,8 f
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1/2"
    Insta360x3 heeft sensorgrootte van 1/2", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1/2" vs 1/2,3"
  • Heeft een hoofdcamera met meerdere lenzen
    Multi-lens hoofdcamera
    ja
    Insta360x3 heeft een multi-lens hoofdcamerasysteem, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's bevatten multi-lensopstellingen.
  • Ondersteunt 360°-opnamen
    360°-opname
    ja
    Insta360x3 ondersteunt 360°-opnamen, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunt dit.
  • 14,5% groter scherm
    Schermgrootte
    2.29 inch
    Insta360x3 heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (2.3 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    2,29 inch vs 2 inch
  • 7 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2025
    Insta360x3 is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2025 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    2025 vs 2018
  • 13 mm smaller
    Breedte
    46 mm
    Insta360x3 is smaller dan de gemiddelde actioncamera (46 mm vs 59 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een breedte van 59 mm.
    46 mm vs 59 mm
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Insta360x3 heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • 2 microfoons meer
    Aantal microfoons
    4
    Insta360x3 heeft meer microfoons dan de gemiddelde actioncamera (4 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    4 vs 2
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    Insta360x3 ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • 600 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,800 mAh
    Insta360x3 heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1800 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.800 mAh vs 1.200 mAh
  • 0,5 h kortere laadtijd
    Laadtijd
    1.5 h
    Insta360x3 heeft een lagere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (1.5 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    1,5 h vs 2 h
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360x3 heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    10 m vs 1 m
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360x3 heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Betere IP-classificatie
    IP-beoordeling
    IPX8
    Insta360x3 heeft een hogere IP-classificatie dan de gemiddelde actioncamera (IPX8 vs IPX4). De gemiddelde actioncamera heeft IP-classificatie IPX4.
    IPX8 vs IPX4
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360x3 heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 77,3% zwaarder
    Gewicht
    180 g
    Insta360x3 is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (180 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    180 g vs 101,5 g
  • 69 mm hoger
    Hoogte
    114 mm
    Insta360x3 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (114 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    114 mm vs 45 mm
  • 9 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    81 min
    Insta360x3 heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (81 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    81 min vs 90 min
  • Geen slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    100 fps
    Insta360x3 ondersteunt geen slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera wel. 20.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    120 fps verschijnt alleen in de Bullet Time-modus.
    100 fps vs 120 fps
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    5.0
    Insta360x3 gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (5 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    5,0 vs 5,2
  • 3,1 mm dikker
    Dikte
    33.1 mm
    Insta360x3 is dikker dan de gemiddelde actioncamera (33.1 mm vs 30 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een dikte van 30 mm.
    33,1 mm vs 30 mm
  • Geen slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    100 fps
    Insta360x3 ondersteunt geen slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera wel. 20.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    120 fps verschijnt alleen in de Bullet Time-modus.
    100 fps vs 120 fps
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360x3 heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 77,3% zwaarder
    Gewicht
    180 g
    Insta360x3 is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (180 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    180 g vs 101,5 g
  • 69 mm hoger
    Hoogte
    114 mm
    Insta360x3 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (114 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    114 mm vs 45 mm
  • 3,1 mm dikker
    Dikte
    33.1 mm
    Insta360x3 is dikker dan de gemiddelde actioncamera (33.1 mm vs 30 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een dikte van 30 mm.
    33,1 mm vs 30 mm
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    5.0
    Insta360x3 gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (5 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    5,0 vs 5,2
  • 9 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    81 min
    Insta360x3 heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (81 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    81 min vs 90 min

Grafische vergelijking tussen Insta360 X3 en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 6.030 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Insta360 X3?

  • Uitstekende FlowState-beeldstabilisatie zorgt voor vloeiende actiebeelden
  • Onzichtbare selfie-stick functie maakt unieke drone-achtige opnames mogelijk
  • Groot en helder 2,29 inch touchscreen is erg gebruiksvriendelijk
  • Achteraf herkaderen (reframing) biedt eindeloze creatieve mogelijkheden
  • Compact, lichtgewicht en direct waterdicht tot 10 meter diepte
  • Veelzijdige opnamemodi zoals 8K timelapse en Active HDR

What customers dislike about Insta360 X3?

  • Matige beeldkwaliteit en veel ruis bij weinig licht of avondopnames
  • Nabewerking via de app of software is tijdrovend en vereist een leercurve
  • Na het herkaderen (reframing) blijft er effectief slechts een Full HD/1080p resolutie over
  • De uitstekende lenzen zijn erg krasgevoelig en vereisen constante bescherming
  • Kwaliteit in de Single Lens-modus is minder scherp dan bij traditionele action cams
  • Bestanden zijn erg groot, wat veel vraagt van smartphone- en computerprestaties

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

A
au.pcmag.com
17-11-2022
Samenvatting van de review
T
theinertia.com
22-12-2023
Samenvatting van de review
B
bikeperfect.com
8-11-2022
Samenvatting van de review
D
digitaltrends.com
13-9-2022
Samenvatting van de review
D
differentdive.com
9-11-2023
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Insta360 X3 met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)