Insta360 ONE X2 Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€410Videoresolutie:5.3KBatterijduur:80 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:50 fps

Insta360 ONE X2 review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

7.4

Totaalscore

Score
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

7.2

Technische score

20%

8.5

Gebruikersscore

▲Beter dan 87% van de modellen
7.2

Technische score

Technical score
7.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

8.3

Video

22%

7.0

Foto

14%

7.5

Robuustheid & opslag

13%

5.9

Batterij

11%

7.0

Connectiviteit & audio

10%

5.6

Display & ontwerp

▲Beter dan 84% van de modellen
8.5

Gebruikersscore

User score
8.5/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.8

Sterrenbeoordelingen

30%

7.7

Aantal reviews

Gebaseerd op 932 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▲Beter dan 73% van de modellen
  • insta360-one-x2
  • insta360-one-x2
  • insta360-one-x2
  • insta360-one-x2
  • insta360-one-x2
  • insta360-one-x2
insta360-one-x2
insta360-one-x2
insta360-one-x2
insta360-one-x2
insta360-one-x2
insta360-one-x2

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Insta360 ONE X2 is een veelzijdige, zakformaat 360-graden actiecamera die opnames maakt in een indrukwekkende 5.7K-resolutie met 30 fps en beschikt over een 1630mAh batterij voor circa 80 minuten gebruik. Belangrijke kenmerken zijn de IPX8-waterdichtheid tot 10 meter, vloeiende FlowState-stabilisatie en een helder rond OLED-touchscreen voor directe bediening. De grootste voordelen zijn de 'Invisible Selfie Stick'-functie, waardoor het lijkt alsof de camera zweeft, en de krachtige AI-gestuurde bewerkingssoftware die achteraf reframing mogelijk maakt. Enkele nadelen zijn de kwetsbaarheid van de uitstekende lenzen voor krassen en de matige beeldkwaliteit bij weinig licht, wat soms leidt tot zichtbare ruis in de opnames.

Technische specificaties van actioncamera Insta360 ONE X2

Technische score
Technische score
7.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

8.3

Video

22%

7.0

Foto

14%

7.5

Robuustheid & opslag

13%

5.9

Batterij

11%

7.0

Connectiviteit & audio

10%

5.6

Display & ontwerp

7.2
Insta360 ONE X2 heeft een technische score van 7,2 punten, hoger dan 84,3% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.5/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.8

Sterrenbeoordelingen

30%

7.7

Aantal reviews

Gebaseerd op 932 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
8.5
Insta360 ONE X2 heeft een gebruikersscore van 8,48 punten, hoger dan 73,5% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
7.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Insta360 ONE X2 heeft een populariteitsscore van 7,7 punten, hoger dan 67,5% van de actioncamera's.
7.7
Insta360 ONE X2 heeft een populariteitsscore van 7,7 punten, hoger dan 67,5% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

7.4

Totaalscore

40%

8.4

Prijs

7.7
Insta360 ONE X2 heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,7 punten, hoger dan 80,7% van de actioncamera's.
Videoresolutie
5.3K
Videoresolutie
5.3K
Insta360 ONE X2 neemt video op in 5.3K, een hogere resolutie dan bij 83,7% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
50 fps
Maximale framerate bij 4K
50 fps
Insta360 ONE X2 haalt in 4K maximaal 50 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 66,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 2,5% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
50 fps
Maximale framerate bij 1080p
50 fps
Insta360 ONE X2 haalt in 1080p maximaal 50 fps, een beeldsnelheid die lager is dan bij 76,8% van de actioncamera’s.
Videobitrate
100 Mbps
Videobitrate
100 Mbps
Insta360 ONE X2 heeft een videobitrate van 100 Mbps, hoger dan bij 60,3% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 16,7% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264, H.265
Videocodecs
H.264, H.265
Insta360 ONE X2 ondersteunt de volgende videocodecs: H.264, H.265. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 74,7% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
?
Sensorgrootte
1/2,3"
Sensorgrootte
1/2.3"
Insta360 ONE X2 heeft een sensor van 1/2.3", die groter is dan bij 18,3% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
f/2 f
Hoofdcamera diafragma
f/2
Insta360 ONE X2 heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/2, wijder dan bij 77,1% van de actioncamera’s en even wijd als bij 16,7% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
?
Beeldhoek
?
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
Insta360 ONE X2 beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
?
Touchscreen
ja
Touchscreen
ja
Insta360 ONE X2 beschikt over de volgende functie: Touchscreen. Deze functie is aanwezig op 57% van de actioncamera's.
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
Insta360 ONE X2 beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Insta360 ONE X2 beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
4,2
Bluetooth versie
4,2
Insta360 ONE X2 ondersteunt Bluetooth 4,2, een versie die nieuwer is dan bij 71,7% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 8,8% van de actioncamera’s.
GPS
nee
GPS
nee
Insta360 ONE X2 beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
GPS-gegevens vereisen een telefoon of een extern accessoire.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Insta360 ONE X2 beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
80 min
Batterijduur
80 min
Insta360 ONE X2 werkt 80 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 73,2% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 2,4% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1,630 mAh
Batterijcapaciteit
1.630 mAh
Insta360 ONE X2 heeft een accucapaciteit van 1.630 mAh, hoger dan bij 81,3% van de actioncamera’s.
Laadtijd
1,42 h
Laadtijd
1,42 h
Insta360 ONE X2 laadt op in 1,42 h, een laadtijd die korter is dan bij 81,6% van de actioncamera’s.
Ongeveer 1 uur met de officiële Smart Charger.
Snel opladen
nee
Snel opladen
nee
Insta360 ONE X2 beschikt niet over de volgende functie: Snel opladen. 18,8% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Insta360 ONE X2 beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Waterdichtheidsdiepte
10 m
Insta360 ONE X2 is waterdicht tot 10 m, dieper dan 66,3% van de actioncamera’s en even diep als 23,5% van de actioncamera’s.
45 met officiële duikbehuizing
IP-beoordeling
IPX8
IP-beoordeling
IPX8
Insta360 ONE X2 heeft IP-classificatie IPX8, die hoger is dan bij 19,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 39,7% van de actioncamera’s.
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Insta360 ONE X2 heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C, hoger dan bij 23,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 50,4% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Insta360 ONE X2 heeft een minimale bedrijfstemperatuur van -20 °C, lager dan bij 78,7% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 21,3% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Insta360 ONE X2 beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Insta360 ONE X2 vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 0,8 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2 f
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2 f vs 2,8 f
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    45 met officiële duikbehuizing
    10 m vs 1 m
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Insta360 ONE X2 heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • 11% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Insta360 ONE X2 heeft een betere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (7.72 vs 7).
    7,72 vs 6,96
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 66,7% hogere videobitrate
    Videobitrate
    100 Mbps
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (100 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    100 Mbps vs 60 Mbps
  • Betere videocodecs
    Videocodecs
    H.264, H.265
    Insta360 ONE X2 ondersteunt betere videocodecs dan de gemiddelde actioncamera (H.264, H.265 vs H.264). De gemiddelde actioncamera ondersteunt videocodecs H.264.
    H.264, H.265 vs H.264
  • 20 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    50 fps
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (50 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    50 fps vs 30 fps
  • Onzichtbare selfiestick
    Ondersteuning voor onzichtbare selfiestick
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt het onzichtbare-selfiestick-effect, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 0,8 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2 f
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2 f vs 2,8 f
  • Heeft een hoofdcamera met meerdere lenzen
    Multi-lens hoofdcamera
    ja
    Insta360 ONE X2 heeft een multi-lens hoofdcamerasysteem, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's bevatten multi-lensopstellingen.
  • Ondersteunt 360°-opnamen
    360°-opname
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt 360°-opnamen, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunt dit.
  • Staat handmatige sluitertijd toe
    Handmatige sluitertijd
    ja
    Insta360 ONE X2 staat handmatige sluitertijdregeling toe, de gemiddelde actioncamera niet. 48.1% van de actioncamera's bevatten deze functie.
  • 12,8 mm smaller
    Breedte
    46.2 mm
    Insta360 ONE X2 is smaller dan de gemiddelde actioncamera (46.2 mm vs 59 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een breedte van 59 mm.
    46,2 mm vs 59 mm
  • 2 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2020
    Insta360 ONE X2 is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2020 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    Uitgebracht in oktober 2020.
    2020 vs 2018
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Insta360 ONE X2 heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • 2 microfoons meer
    Aantal microfoons
    4
    Insta360 ONE X2 heeft meer microfoons dan de gemiddelde actioncamera (4 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    4 vs 2
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    Insta360 ONE X2 ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • 430 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,630 mAh
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1630 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.630 mAh vs 1.200 mAh
  • 0,58 h kortere laadtijd
    Laadtijd
    1.42 h
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (1.4 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    Ongeveer 1 uur met de officiële Smart Charger.
    1,42 h vs 2 h
  • 9 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    10 m
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    45 met officiële duikbehuizing
    10 m vs 1 m
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Betere IP-classificatie
    IP-beoordeling
    IPX8
    Insta360 ONE X2 heeft een hogere IP-classificatie dan de gemiddelde actioncamera (IPX8 vs IPX4). De gemiddelde actioncamera heeft IP-classificatie IPX4.
    IPX8 vs IPX4
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 46,8% zwaarder
    Gewicht
    149 g
    Insta360 ONE X2 is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (149 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    149 g vs 101,5 g
  • 68 mm hoger
    Hoogte
    113 mm
    Insta360 ONE X2 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (113 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    113 mm vs 45 mm
  • 10 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    80 min
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (80 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    80 min vs 90 min
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    4.2
    Insta360 ONE X2 gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (4.2 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    4,2 vs 5,2
  • 64% duurder
    Insta360 ONE X2 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€410 vs €250).
    €410 vs €250
  • Geen slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    100 fps
    Insta360 ONE X2 ondersteunt geen slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera wel. 20.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    100 fps vs 120 fps
  • 10 fps lagere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    50 fps
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (50 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    50 fps vs 60 fps
  • 64% duurder
    Insta360 ONE X2 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€410 vs €250).
    €410 vs €250
  • Geen slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    100 fps
    Insta360 ONE X2 ondersteunt geen slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera wel. 20.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    100 fps vs 120 fps
  • 10 fps lagere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    50 fps
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (50 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    50 fps vs 60 fps
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 46,8% zwaarder
    Gewicht
    149 g
    Insta360 ONE X2 is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (149 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    149 g vs 101,5 g
  • 68 mm hoger
    Hoogte
    113 mm
    Insta360 ONE X2 is hoger dan de gemiddelde actioncamera (113 mm vs 45 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een hoogte van 45 mm.
    113 mm vs 45 mm
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    4.2
    Insta360 ONE X2 gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (4.2 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    4,2 vs 5,2
  • 10 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    80 min
    Insta360 ONE X2 heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (80 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    80 min vs 90 min

Grafische vergelijking tussen Insta360 ONE X2 en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 932 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Insta360 ONE X2?

  • Uitstekende FlowState-stabilisatie voor vloeiende actiebeelden
  • Onzichtbare selfie-stick functionaliteit creëert unieke drone-achtige perspectieven
  • Volledig waterdicht tot 10 meter diepte zonder extra behuizing
  • Flexibiliteit om beelden achteraf te herkaderen (reframing) in de software
  • Compact broekzakformaat met een stevige en comfortabele grip
  • Gebruiksvriendelijke mobiele app met creatieve AI-bewerkingsfuncties

What customers dislike about Insta360 ONE X2?

  • Matige prestaties bij weinig licht, wat leidt tot korrelige beelden en ruis
  • Kwetsbare, uitstekende lenzen aan beide kanten die erg snel krassen
  • Het ronde touchscreen is aan de kleine kant en soms lastig te navigeren
  • Grote videobestanden die de opslagruimte van smartphones snel vullen
  • De desktopsoftware (PC/Mac) is minder uitgebreid dan de mobiele app
  • Soms zichtbare stiklijnen (stitching lines) bij moeilijke lichtomstandigheden

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

D
digitalcameraworld.com
28-10-2020
Samenvatting van de review
B
bennetts.co.uk
1-11-2021
Samenvatting van de review
B
bhphotovideo.com
22-11-2021
Samenvatting van de review
R
reisezoom.com
5-10-2021
Samenvatting van de review
M
monsport06.fr
28-10-2020
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Insta360 ONE X2 met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)