Insta360 ONE R 1-Inch Edition Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€530Videoresolutie:5.3KBatterijduur:65 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:60 fps

Insta360 ONE R 1-Inch Edition review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

7.4

Totaalscore

Score
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

7.1

Technische score

20%

8.7

Gebruikersscore

▲Beter dan 86% van de modellen
7.1

Technische score

Technical score
7.1/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

8.8

Video

22%

7.0

Foto

14%

6.5

Robuustheid & opslag

13%

4.8

Batterij

11%

6.9

Connectiviteit & audio

10%

6.2

Display & ontwerp

▲Beter dan 81% van de modellen
8.7

Gebruikersscore

User score
8.7/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.8

Sterrenbeoordelingen

30%

8.5

Aantal reviews

Gebaseerd op 1.939 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▲Beter dan 78% van de modellen
  • insta360-one-r-1-inch-edition
  • insta360-one-r-1-inch-edition
  • insta360-one-r-1-inch-edition
  • insta360-one-r-1-inch-edition
  • insta360-one-r-1-inch-edition
  • insta360-one-r-1-inch-edition
  • insta360-one-r-1-inch-edition
insta360-one-r-1-inch-edition
insta360-one-r-1-inch-edition
insta360-one-r-1-inch-edition
insta360-one-r-1-inch-edition
insta360-one-r-1-inch-edition
insta360-one-r-1-inch-edition
insta360-one-r-1-inch-edition

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Insta360 ONE R 1-Inch Edition is een modulaire actiecamera, ontwikkeld in samenwerking met Leica, die uitblinkt door zijn grote 1-inch sensor voor superieure beeldkwaliteit in uitdagende lichtomstandigheden. De camera legt video vast in een indrukwekkende 5.3K resolutie bij 30fps of 4K bij 60fps en schiet 19 megapixel foto's in RAW-formaat. Belangrijke voordelen zijn de uitstekende FlowState-stabilisatie, een hoog dynamisch bereik en de flexibiliteit van het verwisselbare lenssysteem, terwijl het apparaat waterdicht blijft tot 5 meter diepte. Enkele nadelen zijn de relatief grote minimale scherpstelafstand van circa 90 cm, wat vlogging lastig kan maken, een klein 1,3-inch touchscreen en de kans op oververhitting bij langdurige opnames in de hoogste resolutie.

Technische specificaties van actioncamera Insta360 ONE R 1-Inch Edition

Technische score
Technische score
7.1/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

8.8

Video

22%

7.0

Foto

14%

6.5

Robuustheid & opslag

13%

4.8

Batterij

11%

6.9

Connectiviteit & audio

10%

6.2

Display & ontwerp

7.1
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een technische score van 7,1 punten, hoger dan 80,7% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.7/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.8

Sterrenbeoordelingen

30%

8.5

Aantal reviews

Gebaseerd op 1.939 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
8.7
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een gebruikersscore van 8,7 punten, hoger dan 78,3% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
8.5/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een populariteitsscore van 8,5 punten, hoger dan 76,5% van de actioncamera's.
8.5
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een populariteitsscore van 8,5 punten, hoger dan 76,5% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.5/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

7.4

Totaalscore

40%

7.7

Prijs

7.5
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,5 punten, hoger dan 72,3% van de actioncamera's.
Videoresolutie
5.3K
Videoresolutie
5.3K
Insta360 ONE R 1-Inch Edition neemt video op in 5.3K, een hogere resolutie dan bij 83,7% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Maximale framerate bij 4K
60 fps
Insta360 ONE R 1-Inch Edition haalt in 4K maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 69,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 18,4% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Insta360 ONE R 1-Inch Edition haalt in 1080p maximaal 120 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 60,3% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 20,5% van de actioncamera’s.
Videobitrate
100 Mbps
Videobitrate
100 Mbps
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een videobitrate van 100 Mbps, hoger dan bij 60,3% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 16,7% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264, H.265
Videocodecs
H.264, H.265
Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt de volgende videocodecs: H.264, H.265. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 74,7% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
19 MP
Hoofdcamera megapixels
19 MP
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hoofdcameraresolutie van 19 MP, hoger dan bij 69,2% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 0,9% van de actioncamera’s.
Sensorgrootte
1"
Sensorgrootte
1"
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een sensor van 1", die groter is dan bij 95,2% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
?
Fotoresolutie
19 MP
Fotoresolutie
19 MP
Insta360 ONE R 1-Inch Edition maakt foto’s met 19 MP, een resolutie die hoger is dan bij 70,9% van de actioncamera’s.
Beeldhoek
?
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
1,3 inch
Schermgrootte
1,3 inch
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een scherm van 1,3 inch, kleiner dan dat van 75,3% van de actioncamera’s en even groot als dat van 4,1% van de actioncamera’s.
Touchscreen
ja
Touchscreen
ja
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt over de volgende functie: Touchscreen. Deze functie is aanwezig op 57% van de actioncamera's.
Secundair scherm
?
Resolutie van secundair scherm
?
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
4
Bluetooth versie
4
Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt Bluetooth 4, een versie die nieuwer is dan bij 47,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 17% van de actioncamera’s.
GPS
nee
GPS
nee
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
GPS-gegevens vereisen een telefoon of een extern accessoire.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
65 min
Batterijduur
65 min
Insta360 ONE R 1-Inch Edition werkt 65 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 83,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 1,8% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1,190 mAh
Batterijcapaciteit
1.190 mAh
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een accucapaciteit van 1.190 mAh, lager dan bij 51,9% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 0,6% van de actioncamera’s.
Laadtijd
1,08 h
Laadtijd
1,08 h
Insta360 ONE R 1-Inch Edition laadt op in 1,08 h, een laadtijd die korter is dan bij 86,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 0,7% van de actioncamera’s.
Snel opladen
nee
Snel opladen
nee
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt niet over de volgende functie: Snel opladen. 18,8% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
5 m
Waterdichtheidsdiepte
5 m
Insta360 ONE R 1-Inch Edition is waterdicht tot 5 m, dieper dan 57,2% van de actioncamera’s en even diep als 7,8% van de actioncamera’s.
IP-beoordeling
IPX8
IP-beoordeling
IPX8
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft IP-classificatie IPX8, die hoger is dan bij 19,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 39,7% van de actioncamera’s.
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
40 °C
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C, hoger dan bij 23,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 50,4% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
-20 °C
Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een minimale bedrijfstemperatuur van -20 °C, lager dan bij 78,7% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 21,3% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
Insta360 ONE R 1-Inch Edition beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

Insta360 ONE R 1-Inch Edition vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1"
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft sensorgrootte van 1", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1" vs 1/2,3"
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • 7 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    19 MP
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (19 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    19 MP vs 12 MP
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • 30 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    60 fps
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (60 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    60 fps vs 30 fps
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ingebouwde livestreaming
    Native livestreaming
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt ingebouwde livestreaming, de gemiddelde actioncamera niet. 28.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 66,7% hogere videobitrate
    Videobitrate
    100 Mbps
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (100 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    100 Mbps vs 60 Mbps
  • Betere videocodecs
    Videocodecs
    H.264, H.265
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt betere videocodecs dan de gemiddelde actioncamera (H.264, H.265 vs H.264). De gemiddelde actioncamera ondersteunt videocodecs H.264.
    H.264, H.265 vs H.264
  • Geavanceerdere logprofielen
    Logprofielen
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition biedt geavanceerdere logprofielen dan de gemiddelde actioncamera (ja vs nee). De gemiddelde actioncamera biedt logprofielen nee.
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    200 fps
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 80.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    200 fps vs 120 fps
  • 60 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    120 fps
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (120 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    120 fps vs 60 fps
  • Hoger sensorgrootte
    Sensorgrootte
    1"
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft sensorgrootte van 1", hoger dan de gemiddelde actioncamera (1/2.3").
    1" vs 1/2,3"
  • 7 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    19 MP
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (19 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    19 MP vs 12 MP
  • Ondersteunt RAW-foto-opname
    RAW foto-opname
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt RAW-foto-opname, de gemiddelde actioncamera niet. 35.1% van de actioncamera's ondersteunen RAW-formaten.
  • Hoger fotoresolutie
    Fotoresolutie
    19 MP
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft fotoresolutie van 19 MP, hoger dan de gemiddelde actioncamera (12 MP).
    19 MP vs 12 MP
  • Staat handmatige sluitertijd toe
    Handmatige sluitertijd
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition staat handmatige sluitertijdregeling toe, de gemiddelde actioncamera niet. 48.1% van de actioncamera's bevatten deze functie.
  • 2 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2020
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2020 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    2020 vs 2018
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • 0,92 h kortere laadtijd
    Laadtijd
    1.08 h
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een lagere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (1.1 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    1,08 h vs 2 h
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Vervangbare lensbescherming
    Vervangbare lensbescherming
    ja
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een vervangbare lensbescherming, de gemiddelde actioncamera niet. 31.5% van de actioncamera's hebben.
  • 4 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    5 m
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (5 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    5 m vs 1 m
  • Betere IP-classificatie
    IP-beoordeling
    IPX8
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een hogere IP-classificatie dan de gemiddelde actioncamera (IPX8 vs IPX4). De gemiddelde actioncamera heeft IP-classificatie IPX4.
    IPX8 vs IPX4
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 55,9% zwaarder
    Gewicht
    158.2 g
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (158.2 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    158,2 g vs 101,5 g
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    4.0
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (4 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    4,0 vs 5,2
  • 35% kleiner scherm
    Schermgrootte
    1.3 inch
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (1.3 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    1,3 inch vs 2 inch
  • 25 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    65 min
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (65 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    65 min vs 90 min
  • 2,12x duurder
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€530 vs €250).
    €530 vs €250
  • 17,2 mm dikker
    Dikte
    47.2 mm
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition is dikker dan de gemiddelde actioncamera (47.2 mm vs 30 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een dikte van 30 mm.
    47,2 mm vs 30 mm
  • 2,12x duurder
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€530 vs €250).
    €530 vs €250
  • 3.200 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    3,200 ISO
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (3200 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    3.200 ISO vs 6.400 ISO
  • 55,9% zwaarder
    Gewicht
    158.2 g
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition is zwaarder dan de gemiddelde actioncamera (158.2 g vs 101.5 g). De gemiddelde actioncamera weegt 101.5 g.
    158,2 g vs 101,5 g
  • 35% kleiner scherm
    Schermgrootte
    1.3 inch
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (1.3 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    1,3 inch vs 2 inch
  • 17,2 mm dikker
    Dikte
    47.2 mm
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition is dikker dan de gemiddelde actioncamera (47.2 mm vs 30 mm). De gemiddelde actioncamera heeft een dikte van 30 mm.
    47,2 mm vs 30 mm
  • Oudere Bluetooth-versie
    Bluetooth versie
    4.0
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde actioncamera (4 vs 5.2). De gemiddelde actioncamera gebruikt Bluetooth 5.2.
    4,0 vs 5,2
  • 25 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    65 min
    Insta360 ONE R 1-Inch Edition heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (65 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    65 min vs 90 min

Grafische vergelijking tussen Insta360 ONE R 1-Inch Edition en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 1.939 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Insta360 ONE R 1-Inch Edition?

  • Zeer goede beeldkwaliteit dankzij de grote 1-inch sensor
  • Sterke prestaties bij weinig licht en een groot dynamisch bereik
  • Effectieve FlowState-stabilisatie
  • Flexibel modulair systeem met verwisselbare modules
  • Scherpe 5.3K-video-opnamen

What customers dislike about Insta360 ONE R 1-Inch Edition?

  • Hoge prijs
  • Relatief korte accuduur
  • Klein touchscreen
  • De lange minimale scherpstelafstand bemoeilijkt vloggen van dichtbij
  • Het monteren en wisselen van modules kost meer tijd dan bij een vaste camera

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

H
heise.de
9-5-2020
Samenvatting van de review

Vergelijk Insta360 ONE R 1-Inch Edition met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)