GoXtreme Vision Plus Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€90Videoresolutie:4KBatterijduur:60 minElektronische beeldstabilisatie:neeMaximale framerate bij 4K:30 fps

GoXtreme Vision Plus review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

5.3

Totaalscore

Score
5.3/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

5.0

Technische score

20%

6.4

Gebruikersscore

▼Slechter dan 78% van de modellen
5.0

Technische score

Technical score
5.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

4.8

Video

22%

5.9

Foto

14%

4.5

Robuustheid & opslag

13%

3.4

Batterij

11%

5.3

Connectiviteit & audio

10%

6.5

Display & ontwerp

▼Slechter dan 76% van de modellen
6.4

Gebruikersscore

User score
6.4/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.6

Sterrenbeoordelingen

30%

3.7

Aantal reviews

Gebaseerd op 14 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▼Slechter dan 88% van de modellen
  • goxtreme-vision-plus
  • goxtreme-vision-plus
  • goxtreme-vision-plus
  • goxtreme-vision-plus
goxtreme-vision-plus
goxtreme-vision-plus
goxtreme-vision-plus
goxtreme-vision-plus

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De GoXtreme Vision Plus is een compacte 4K-actioncam die video's opneemt in ultra-high definition met 30 fps en foto's maakt tot 16 MP via een 170° ultra-groothoeklens. Belangrijke kenmerken zijn het geïntegreerde 2-inch (5 cm) touchscreen voor eenvoudige bediening, ingebouwde wifi voor bediening via smartphones en een meegeleverde waterdichte behuizing tot 30 meter diepte. De grootste pluspunten zijn de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, het uitgebreide pakket aan meegeleverde accessoires (waaronder een polsafstandsbediening) en creatieve modi zoals time-lapse en slow-motion. Enkele nadelen zijn dat de geluidskwaliteit aanzienlijk afneemt wanneer de camera in de waterdichte behuizing zit en de beeldstabilisatie minder verfijnd is in vergelijking met duurdere concurrenten.

Technische specificaties van actioncamera GoXtreme Vision Plus

Technische score
Technische score
5.0/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

4.8

Video

22%

5.9

Foto

14%

4.5

Robuustheid & opslag

13%

3.4

Batterij

11%

5.3

Connectiviteit & audio

10%

6.5

Display & ontwerp

5.0
GoXtreme Vision Plus heeft een technische score van 5 punten, lager dan 75,9% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
6.4/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.6

Sterrenbeoordelingen

30%

3.7

Aantal reviews

Gebaseerd op 14 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
6.4
GoXtreme Vision Plus heeft een gebruikersscore van 6,42 punten, lager dan 88% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
3.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
GoXtreme Vision Plus heeft een populariteitsscore van 3,7 punten, lager dan 69,9% van de actioncamera's.
3.7
GoXtreme Vision Plus heeft een populariteitsscore van 3,7 punten, lager dan 69,9% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
6.7/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

5.3

Totaalscore

40%

10

Prijs

6.7
GoXtreme Vision Plus heeft een prijs-kwaliteitsscore van 6,7 punten, lager dan 63,9% van de actioncamera's.
Videoresolutie
4K
Videoresolutie
4K
GoXtreme Vision Plus neemt video op in 4K, een hogere resolutie dan bij 36,1% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
30 fps
Maximale framerate bij 4K
30 fps
GoXtreme Vision Plus haalt in 4K maximaal 30 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 41,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 24,1% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
Maximale framerate bij 1080p
120 fps
GoXtreme Vision Plus haalt in 1080p maximaal 120 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 60,3% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 20,5% van de actioncamera’s.
Videobitrate
?
Videocodecs
H.264
Videocodecs
H.264
GoXtreme Vision Plus ondersteunt de volgende videocodecs: H.264. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 2,4% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
12 MP
Hoofdcamera megapixels
12 MP
GoXtreme Vision Plus heeft een hoofdcameraresolutie van 12 MP, hoger dan bij 25,2% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 29,9% van de actioncamera’s.
Sensorgrootte
?
Hoofdcamera diafragma
f/2 f
Hoofdcamera diafragma
f/2
GoXtreme Vision Plus heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/2, wijder dan bij 77,1% van de actioncamera’s en even wijd als bij 16,7% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
?
Beeldhoek
170 °
Beeldhoek
170 °
GoXtreme Vision Plus heeft een beeldhoek van 170 °, die breder is dan bij 44,9% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
GoXtreme Vision Plus beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
2 inch
Schermgrootte
2 inch
GoXtreme Vision Plus heeft een scherm van 2 inch, groter dan dat van 35,1% van de actioncamera’s en even groot als dat van 33% van de actioncamera’s.
Touchscreen
ja
Touchscreen
ja
GoXtreme Vision Plus beschikt over de volgende functie: Touchscreen. Deze functie is aanwezig op 57% van de actioncamera's.
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
GoXtreme Vision Plus beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
GoXtreme Vision Plus beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
N/A
GPS
nee
GPS
nee
GoXtreme Vision Plus beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
GPS-gegevens vereisen een telefoon of een extern accessoire.
USB Type-C
nee
USB Type-C
nee
GoXtreme Vision Plus beschikt niet over de volgende functie: USB Type-C. 42,2% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Batterijduur
60 min
Batterijduur
60 min
GoXtreme Vision Plus werkt 60 min per lading, een accuduur die korter is dan bij 86,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 7,3% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1,050 mAh
Batterijcapaciteit
1.050 mAh
GoXtreme Vision Plus heeft een accucapaciteit van 1.050 mAh, lager dan bij 61,9% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 11,9% van de actioncamera’s.
Laadtijd
3 h
Laadtijd
3 h
GoXtreme Vision Plus laadt op in 3 h, een laadtijd die langer is dan bij 75% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 13,8% van de actioncamera’s.
Snel opladen
nee
Snel opladen
nee
GoXtreme Vision Plus beschikt niet over de volgende functie: Snel opladen. 18,8% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
GoXtreme Vision Plus beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
GoXtreme Vision Plus is niet gecertificeerd voor gebruik onder water. 51,8% van de camera’s heeft een gecertificeerde duikdiepte.
30 met behuizing
IP-beoordeling
?
Maximale bedrijfstemperatuur
45 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
45 °C
GoXtreme Vision Plus heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 45 °C, hoger dan bij 74,5% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 19,7% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
-5 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
-5 °C
GoXtreme Vision Plus heeft een minimale bedrijfstemperatuur van -5 °C, hoger dan bij 68,8% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 5% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
GoXtreme Vision Plus beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

GoXtreme Vision Plus vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 0,8 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2 f
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2 f vs 2,8 f
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    240 fps
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 2.20x van de actioncamera's ondersteunen.
    240 fps vs 120 fps
  • Afstandsbediening inbegrepen
    Afstandsbediening
    inbegrepen
    GoXtreme Vision Plus biedt betere afstandsbedieningsondersteuning dan de gemiddelde actioncamera (inbegrepen vs accessoire).
    Draadloze polsafstandsbediening is inbegrepen.
    inbegrepen vs accessoire
  • 5 °C hogere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    45 °C
    GoXtreme Vision Plus heeft een hogere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (45 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    45 °C vs 40 °C
  • Heeft HDMI-uitgang
    HDMI-uitgang
    ja
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt HDMI-uitvoer, de gemiddelde actioncamera niet. 43.1% van de actioncamera's ondersteunen video-uitvoer.
    Ingebouwde Micro-HDMI-poort.
  • 60 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    120 fps
    GoXtreme Vision Plus heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (120 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    120 fps vs 60 fps
  • Speciale fietshouder
    Speciale fietshouder
    ja
    GoXtreme Vision Plus heeft een speciale fietshouder, de gemiddelde actioncamera niet. 22.8% van de actioncamera's hebben.
  • 2,78x goedkoper
    GoXtreme Vision Plus is goedkoper dan de gemiddelde actioncamera (€90 vs €250).
    €90 vs €250
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    240 fps
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 2.20x van de actioncamera's ondersteunen.
    240 fps vs 120 fps
  • 60 fps hogere 1080p-framerate
    Maximale framerate bij 1080p
    120 fps
    GoXtreme Vision Plus heeft een hogere 1080p-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (120 fps vs 60 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 60 fps in 1080p.
    120 fps vs 60 fps
  • 0,8 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2 f
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2 f vs 2,8 f
  • 2 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2020
    GoXtreme Vision Plus is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2020 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    2020 vs 2018
  • Afstandsbediening inbegrepen
    Afstandsbediening
    inbegrepen
    GoXtreme Vision Plus biedt betere afstandsbedieningsondersteuning dan de gemiddelde actioncamera (inbegrepen vs accessoire).
    Draadloze polsafstandsbediening is inbegrepen.
    inbegrepen vs accessoire
  • Heeft HDMI-uitgang
    HDMI-uitgang
    ja
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt HDMI-uitvoer, de gemiddelde actioncamera niet. 43.1% van de actioncamera's ondersteunen video-uitvoer.
    Ingebouwde Micro-HDMI-poort.
  • 5 °C hogere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    45 °C
    GoXtreme Vision Plus heeft een hogere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (45 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    45 °C vs 40 °C
  • Speciale fietshouder
    Speciale fietshouder
    ja
    GoXtreme Vision Plus heeft een speciale fietshouder, de gemiddelde actioncamera niet. 22.8% van de actioncamera's hebben.
  • Geen elektronische stabilisatie
    Elektronische beeldstabilisatie
    nee
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt geen elektronische stabilisatie, de gemiddelde actioncamera wel. 64.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    GoXtreme Vision Plus heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • 6.000 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    400 ISO
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (400 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    400 ISO vs 6.400 ISO
  • 30 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    60 min
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (60 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    60 min vs 90 min
  • 1 h langere laadtijd
    Laadtijd
    3 h
    GoXtreme Vision Plus heeft een hogere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (3 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    3 h vs 2 h
  • Geen handmatige belichtingsinstelling
    Handmatige belichting
    nee
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt geen handmatige belichting, de gemiddelde actioncamera wel. 66.1% van de actioncamera's bevatten deze functie.
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    30 met behuizing
    0 m vs 1 m
  • 150 mAh minder batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,050 mAh
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1050 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.050 mAh vs 1.200 mAh
  • 24,6% lagere gebruikersscore
    User score
    6.4/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    GoXtreme Vision Plus
    de gemiddelde actioncamera
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde actioncamera (6.42 vs 8.000).
    6,42 vs 8
  • 70% minder populariteit
    GoXtreme Vision Plus is minder populair dan de gemiddelde actioncamera (3.67 vs 6.2).
    3,67 vs 6,24
  • 3,6% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    GoXtreme Vision Plus heeft een slechtere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (6.71 vs 7).
    6,71 vs 6,96
  • Geen elektronische stabilisatie
    Elektronische beeldstabilisatie
    nee
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt geen elektronische stabilisatie, de gemiddelde actioncamera wel. 64.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    GoXtreme Vision Plus heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • 6.000 ISO lager max-ISO
    Maximale ISO
    400 ISO
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere maximale ISO-waarde dan de gemiddelde actioncamera (400 ISO vs 6400 ISO). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale ISO-waarde van 6400 ISO.
    400 ISO vs 6.400 ISO
  • Geen handmatige belichtingsinstelling
    Handmatige belichting
    nee
    GoXtreme Vision Plus ondersteunt geen handmatige belichting, de gemiddelde actioncamera wel. 66.1% van de actioncamera's bevatten deze functie.
  • 1 microfoons minder
    Aantal microfoons
    1
    GoXtreme Vision Plus heeft minder microfoons dan de gemiddelde actioncamera (1 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    1 vs 2
  • 30 min kortere batterijduur
    Batterijduur
    60 min
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere batterijduur dan de gemiddelde actioncamera (60 min vs 90 min). De gemiddelde actioncamera biedt 90 min batterijduur.
    60 min vs 90 min
  • 1 h langere laadtijd
    Laadtijd
    3 h
    GoXtreme Vision Plus heeft een hogere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (3 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    3 h vs 2 h
  • 150 mAh minder batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,050 mAh
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1050 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.050 mAh vs 1.200 mAh
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    30 met behuizing
    0 m vs 1 m
  • 64 GB lagere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    64 GB
    GoXtreme Vision Plus heeft een lagere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (64 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    64 GB vs 128 GB

Grafische vergelijking tussen GoXtreme Vision Plus en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 14 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about GoXtreme Vision Plus?

  • Goede prijs-kwaliteitverhouding
  • Inclusief uitgebreid pakket aan accessoires en montagestukken
  • Meegeleverde polsafstandsbediening
  • Handig en helder 2 inch touchscreen
  • Veel opname-opties zoals timelapse en slow motion
  • Waterdichte behuizing tot 30 meter diepte
  • Ingebouwde wifi voor eenvoudige verbinding met smartphone

What customers dislike about GoXtreme Vision Plus?

  • Batterij gaat erg snel leeg tijdens gebruik
  • Accu laadt niet altijd volledig op
  • Slechte interne geluidskwaliteit, vooral bij veel wind of op de motor
  • Videokwaliteit in 4K stelt soms teleur qua scherpte en framerate
  • Camera kan tijdens intensief gebruik behoorlijk heet worden
  • Moeite met de overgang van weinig licht naar felle situaties
  • Geen ingebouwde optische of geavanceerde beeldstabilisatie

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk GoXtreme Vision Plus met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)