GoXtreme Vision Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€80Videoresolutie:4KBatterijduur:90 minElektronische beeldstabilisatie:neeMaximale framerate bij 4K:24 fps

GoXtreme Vision review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

5.6

Totaalscore

Score
5.6/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

5.2

Technische score

20%

7.2

Gebruikersscore

▼Slechter dan 69% van de modellen
5.2

Technische score

Technical score
5.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

4.3

Video

22%

6.8

Foto

14%

4.4

Robuustheid & opslag

13%

4.3

Batterij

11%

5.3

Connectiviteit & audio

10%

6.1

Display & ontwerp

▼Slechter dan 69% van de modellen
7.2

Gebruikersscore

User score
7.2/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.0

Sterrenbeoordelingen

30%

5.4

Aantal reviews

Gebaseerd op 88 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▼Slechter dan 77% van de modellen
  • goxtreme-vision
  • goxtreme-vision
  • goxtreme-vision
  • goxtreme-vision
  • goxtreme-vision
  • goxtreme-vision
  • goxtreme-vision
  • goxtreme-vision
goxtreme-vision
goxtreme-vision
goxtreme-vision
goxtreme-vision
goxtreme-vision
goxtreme-vision
goxtreme-vision
goxtreme-vision

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De GoXtreme Vision 4K is een compacte actiecamera uitgerust met een 12 MP Sony-sensor en een vaste 170 graden groothoeklens, die video's opneemt in geïnterpoleerd 4K met 24 frames per seconden en beschikt over een ingebouwd 2-inch (5 cm) display en wifi-functionaliteit. De belangrijkste voordelen zijn de zeer aantrekkelijke prijs-kwaliteitverhouding, de meegeleverde waterdichte behuizing tot 30 meter diepte en een uitgebreid pakket aan montage-accessoires. Keerzijden zijn echter dat de camera geen native 4K-beelden schiet (maar interpolatie gebruikt), de ingebouwde beeldstabilisatie minder effectief is dan bij duurdere concurrenten, en het geluid aanzienlijk wordt gedempt wanneer de camera in de waterdichte behuizing zit.

Technische specificaties van actioncamera GoXtreme Vision

Technische score
Technische score
5.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

4.3

Video

22%

6.8

Foto

14%

4.4

Robuustheid & opslag

13%

4.3

Batterij

11%

5.3

Connectiviteit & audio

10%

6.1

Display & ontwerp

5.2
GoXtreme Vision heeft een technische score van 5,2 punten, lager dan 69,3% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
7.2/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.0

Sterrenbeoordelingen

30%

5.4

Aantal reviews

Gebaseerd op 88 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
7.2
GoXtreme Vision heeft een gebruikersscore van 7,23 punten, lager dan 77,1% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
5.4/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
GoXtreme Vision heeft een populariteitsscore van 5,4 punten, lager dan 57,8% van de actioncamera's.
5.4
GoXtreme Vision heeft een populariteitsscore van 5,4 punten, lager dan 57,8% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
6.9/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

5.6

Totaalscore

40%

10

Prijs

6.9
GoXtreme Vision heeft een prijs-kwaliteitsscore van 6,9 punten, lager dan 51,2% van de actioncamera's.
Videoresolutie
4K
Videoresolutie
4K
GoXtreme Vision neemt video op in 4K, een hogere resolutie dan bij 36,1% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
24 fps
Maximale framerate bij 4K
24 fps
GoXtreme Vision haalt in 4K maximaal 24 fps, een beeldsnelheid die lager is dan bij 58,9% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 3,8% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
GoXtreme Vision haalt in 1080p maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 23,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 33,8% van de actioncamera’s.
Videobitrate
25 Mbps
Videobitrate
25 Mbps
GoXtreme Vision heeft een videobitrate van 25 Mbps, lager dan bij 81% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 4,8% van de actioncamera’s.
Videocodecs
H.264
Videocodecs
H.264
GoXtreme Vision ondersteunt de volgende videocodecs: H.264. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 2,4% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
?
Sensorgrootte
1/2,3"
Sensorgrootte
1/2.3"
GoXtreme Vision heeft een sensor van 1/2.3", die groter is dan bij 18,3% van de actioncamera’s.
Hoofdcamera diafragma
f/2 f
Hoofdcamera diafragma
f/2
GoXtreme Vision heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/2, wijder dan bij 77,1% van de actioncamera’s en even wijd als bij 16,7% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
?
Beeldhoek
170 °
Beeldhoek
170 °
GoXtreme Vision heeft een beeldhoek van 170 °, die breder is dan bij 44,9% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
GoXtreme Vision beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
2 inch
Schermgrootte
2 inch
GoXtreme Vision heeft een scherm van 2 inch, groter dan dat van 35,1% van de actioncamera’s en even groot als dat van 33% van de actioncamera’s.
Touchscreen
?
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
GoXtreme Vision beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
GoXtreme Vision beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
N/A
GPS
nee
GPS
nee
GoXtreme Vision beschikt niet over de volgende functie: GPS. 13,9% van de actiecamera’s beschikken hierover.
USB Type-C
nee
USB Type-C
nee
GoXtreme Vision beschikt niet over de volgende functie: USB Type-C. 42,2% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Batterijduur
90 min
Batterijduur
90 min
GoXtreme Vision werkt 90 min per lading, een accuduur die langer is dan bij 33,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 19,5% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1,050 mAh
Batterijcapaciteit
1.050 mAh
GoXtreme Vision heeft een accucapaciteit van 1.050 mAh, lager dan bij 61,9% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 11,9% van de actioncamera’s.
Laadtijd
3 h
Laadtijd
3 h
GoXtreme Vision laadt op in 3 h, een laadtijd die langer is dan bij 75% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 13,8% van de actioncamera’s.
Snel opladen
nee
Snel opladen
nee
GoXtreme Vision beschikt niet over de volgende functie: Snel opladen. 18,8% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
GoXtreme Vision beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
Waterdichtheidsdiepte
Niet waterdicht m
GoXtreme Vision is niet gecertificeerd voor gebruik onder water. 51,8% van de camera’s heeft een gecertificeerde duikdiepte.
30 met behuizing
IP-beoordeling
?
Maximale bedrijfstemperatuur
45 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
45 °C
GoXtreme Vision heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 45 °C, hoger dan bij 74,5% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 19,7% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
0 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
0 °C
GoXtreme Vision heeft een minimale bedrijfstemperatuur van 0 °C, hoger dan bij 74,5% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 22% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
GoXtreme Vision beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

GoXtreme Vision vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 0,8 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2 f
    GoXtreme Vision heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2 f vs 2,8 f
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    GoXtreme Vision ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    240 fps
    GoXtreme Vision ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 2.20x van de actioncamera's ondersteunen.
    240 fps alleen bij VGA.
    240 fps vs 120 fps
  • Afstandsbediening inbegrepen
    Afstandsbediening
    inbegrepen
    GoXtreme Vision biedt betere afstandsbedieningsondersteuning dan de gemiddelde actioncamera (inbegrepen vs accessoire).
    Draadloze polsafstandsbediening is inbegrepen.
    inbegrepen vs accessoire
  • 5 °C hogere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    45 °C
    GoXtreme Vision heeft een hogere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (45 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    45 °C vs 40 °C
  • Heeft HDMI-uitgang
    HDMI-uitgang
    ja
    GoXtreme Vision ondersteunt HDMI-uitvoer, de gemiddelde actioncamera niet. 43.1% van de actioncamera's ondersteunen video-uitvoer.
    Ingebouwde Micro-HDMI-poort.
  • Speciale fietshouder
    Speciale fietshouder
    ja
    GoXtreme Vision heeft een speciale fietshouder, de gemiddelde actioncamera niet. 22.8% van de actioncamera's hebben.
  • 3,13x goedkoper
    GoXtreme Vision is goedkoper dan de gemiddelde actioncamera (€80 vs €250).
    €80 vs €250
  • 3,13x goedkoper
    GoXtreme Vision is goedkoper dan de gemiddelde actioncamera (€80 vs €250).
    €80 vs €250
  • Heeft HDR-modus
    HDR-modus
    ja
    GoXtreme Vision ondersteunt HDR-modus, de gemiddelde actioncamera niet. 26.4% van de actioncamera's bevatten HDR.
  • Ondersteunt slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    240 fps
    GoXtreme Vision ondersteunt slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera niet. 2.20x van de actioncamera's ondersteunen.
    240 fps alleen bij VGA.
    240 fps vs 120 fps
  • 0,8 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    2 f
    GoXtreme Vision heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (2 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    2 f vs 2,8 f
  • Afstandsbediening inbegrepen
    Afstandsbediening
    inbegrepen
    GoXtreme Vision biedt betere afstandsbedieningsondersteuning dan de gemiddelde actioncamera (inbegrepen vs accessoire).
    Draadloze polsafstandsbediening is inbegrepen.
    inbegrepen vs accessoire
  • Heeft HDMI-uitgang
    HDMI-uitgang
    ja
    GoXtreme Vision ondersteunt HDMI-uitvoer, de gemiddelde actioncamera niet. 43.1% van de actioncamera's ondersteunen video-uitvoer.
    Ingebouwde Micro-HDMI-poort.
  • 5 °C hogere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    45 °C
    GoXtreme Vision heeft een hogere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (45 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    45 °C vs 40 °C
  • Speciale fietshouder
    Speciale fietshouder
    ja
    GoXtreme Vision heeft een speciale fietshouder, de gemiddelde actioncamera niet. 22.8% van de actioncamera's hebben.
  • Geen elektronische stabilisatie
    Elektronische beeldstabilisatie
    nee
    GoXtreme Vision ondersteunt geen elektronische stabilisatie, de gemiddelde actioncamera wel. 64.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    GoXtreme Vision heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • 58,3% lagere videobitrate
    Videobitrate
    25 Mbps
    GoXtreme Vision heeft een lagere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (25 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    25 Mbps vs 60 Mbps
  • 1 h langere laadtijd
    Laadtijd
    3 h
    GoXtreme Vision heeft een hogere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (3 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    3 h vs 2 h
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    GoXtreme Vision heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    30 met behuizing
    0 m vs 1 m
  • 150 mAh minder batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,050 mAh
    GoXtreme Vision heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1050 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.050 mAh vs 1.200 mAh
  • 6 fps lagere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    24 fps
    GoXtreme Vision heeft een lagere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (24 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    24 fps vs 30 fps
  • 1 microfoons minder
    Aantal microfoons
    1
    GoXtreme Vision heeft minder microfoons dan de gemiddelde actioncamera (1 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    1 vs 2
  • 10,7% lagere gebruikersscore
    User score
    7.2/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    GoXtreme Vision
    de gemiddelde actioncamera
    GoXtreme Vision heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde actioncamera (7.23 vs 8.000).
    7,23 vs 8
  • Geen elektronische stabilisatie
    Elektronische beeldstabilisatie
    nee
    GoXtreme Vision ondersteunt geen elektronische stabilisatie, de gemiddelde actioncamera wel. 64.7% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Lager videoresolutie
    Videoresolutie
    4K
    GoXtreme Vision heeft videoresolutie van 4K, lager dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    4K vs 5.3K
  • 58,3% lagere videobitrate
    Videobitrate
    25 Mbps
    GoXtreme Vision heeft een lagere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (25 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    25 Mbps vs 60 Mbps
  • 6 fps lagere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    24 fps
    GoXtreme Vision heeft een lagere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (24 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    24 fps vs 30 fps
  • 2 jaar oudere releasedatum
    Releasedatum
    2016
    GoXtreme Vision is ouder dan de gemiddelde actioncamera (2016 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    2016 vs 2018
  • 1 microfoons minder
    Aantal microfoons
    1
    GoXtreme Vision heeft minder microfoons dan de gemiddelde actioncamera (1 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    1 vs 2
  • 1 h langere laadtijd
    Laadtijd
    3 h
    GoXtreme Vision heeft een hogere laadtijd dan de gemiddelde actioncamera (3 h vs 2 h). De gemiddelde actioncamera heeft 2 h nodig om op te laden.
    3 h vs 2 h
  • 150 mAh minder batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1,050 mAh
    GoXtreme Vision heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1050 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.050 mAh vs 1.200 mAh
  • 1 m minder diepe waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    0 m
    GoXtreme Vision heeft een lagere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (0 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    30 met behuizing
    0 m vs 1 m
  • 64 GB lagere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    64 GB
    GoXtreme Vision heeft een lagere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (64 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    64 GB vs 128 GB

Grafische vergelijking tussen GoXtreme Vision en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 88 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about GoXtreme Vision?

  • Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
  • Grote hoeveelheid meegeleverde accessoires en bevestigingsmaterialen
  • Goede videokwaliteit in 1080p (Full HD) modus
  • Handig 2-inch display voor het bepalen van de compositie
  • Brede kijkhoek dankzij de 170 graden groothoeklens
  • Handige extra functies zoals slow-motion en burst-modus

What customers dislike about GoXtreme Vision?

  • Geen echte (native) 4K-resolutie; maakt gebruik van interpolatie
  • Minder effectieve beeldstabilisatie in vergelijking met duurdere merken
  • Geluidskwaliteit is gedempt wanneer de camera in de waterdichte behuizing zit
  • De plastic sluiting van de waterdichte behuizing is kwetsbaar en breekt snel
  • Trage of onstabiele wifi-verbinding met de bijbehorende smartphone-app
  • Menu-navigatie is niet altijd even intuïtief of gebruiksvriendelijk

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk GoXtreme Vision met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)