GoPro MAX2 Recensie | 96 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€460Videoresolutie:8KBatterijduur:90 minElektronische beeldstabilisatie:jaMaximale framerate bij 4K:100 fps

GoPro MAX2 review: Vergelijk 96 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie actioncamera's en of het de aankoop waard is.

7.7

Totaalscore

Score
7.7/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de actioncamera, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je snel wilt zien welke actioncamera's tot de beste op de markt behoren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

80%

7.6

Technische score

20%

8.0

Gebruikersscore

▲Beter dan 89% van de modellen
7.6

Technische score

Technical score
7.6/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

30%

8.4

Video

22%

7.8

Foto

14%

7.1

Robuustheid & opslag

13%

6.2

Batterij

11%

8.4

Connectiviteit & audio

10%

6.5

Display & ontwerp

★Beter dan 91% van de modellen
8.0

Gebruikersscore

User score
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.8

Sterrenbeoordelingen

30%

6.1

Aantal reviews

Gebaseerd op 181 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▼Slechter dan 57% van de modellen
  • gopro-max2
  • gopro-max2
  • gopro-max2
  • gopro-max2
  • gopro-max2
  • gopro-max2
  • gopro-max2
  • gopro-max2
  • gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2
gopro-max2

Beste prijzen

*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.

Top ranglijsten

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De GoPro MAX2 is een geavanceerde 360-graden actiecamera die uitblinkt met zijn 'True 8K' videoresolutie bij 30fps en hoogwaardige 29MP sferische foto's. De camera is uitgerust met de GP2-processor, ondersteunt 10-bits kleur en GP-Log voor professionele nabewerking, en beschikt over een verbeterde 1960 mAh Enduro-batterij voor betere prestaties in de kou. Belangrijke voordelen zijn de innovatieve, zonder gereedschap vervangbare lenzen van optisch glas, de uitstekende Max HyperSmooth-stabilisatie en de veelzijdigheid om in 'single-lens' modus te filmen in 4K bij 60fps. Bovendien is het apparaat robuust en waterdicht tot 5 meter diepte zonder extra behuizing. Keerzijden zijn echter de matige prestaties bij weinig licht, een relatief korte batterijduur bij opnames in de hoogste 8K-resolutie en een trage oplaadtijd van ongeveer anderhalf uur.

Technische specificaties van actioncamera GoPro MAX2

Technische score
Technische score
7.6/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van producten in de categorie Actioncamera's binnen deze kerngebieden: Video, Foto, Display & ontwerp, Connectiviteit & audio, Batterij, Robuustheid & opslag.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je actioncamera's wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

30%

8.4

Video

22%

7.8

Foto

14%

7.1

Robuustheid & opslag

13%

6.2

Batterij

11%

8.4

Connectiviteit & audio

10%

6.5

Display & ontwerp

7.6
GoPro MAX2 heeft een technische score van 7,6 punten, hoger dan 91% van de actioncamera's.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer echte gebruikerstevredenheid en het aantal reviews belangrijk zijn voor je keuze.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.8

Sterrenbeoordelingen

30%

6.1

Aantal reviews

Gebaseerd op 181 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
8.0
GoPro MAX2 heeft een gebruikersscore van 8 punten, lager dan 56,6% van de actioncamera's.
Populariteit
Popularity
6.1/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen reviews van de actioncamera.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt zien welke actioncamera's de meeste aandacht van kopers en de meeste reviewactiviteit krijgen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
GoPro MAX2 heeft een populariteitsscore van 6,1 punten, lager dan 52,4% van de actioncamera's.
6.1
GoPro MAX2 heeft een populariteitsscore van 6,1 punten, lager dan 52,4% van de actioncamera's.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.8/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de actioncamera combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoeveel algemene kwaliteit je krijgt voor de gevraagde prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

7.7

Totaalscore

40%

8.1

Prijs

7.8
GoPro MAX2 heeft een prijs-kwaliteitsscore van 7,8 punten, hoger dan 83,7% van de actioncamera's.
Videoresolutie
8K
Videoresolutie
8K
GoPro MAX2 neemt video op in 8K, een hogere resolutie dan bij 94,6% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 4K
100 fps
Maximale framerate bij 4K
100 fps
GoPro MAX2 haalt in 4K maximaal 100 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 88,6% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 0,6% van de actioncamera’s.
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
Maximale framerate bij 1080p
60 fps
GoPro MAX2 haalt in 1080p maximaal 60 fps, een beeldsnelheid die hoger is dan bij 23,8% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 33,8% van de actioncamera’s.
Videobitrate
120 Mbps
Videobitrate
120 Mbps
GoPro MAX2 heeft een videobitrate van 120 Mbps, hoger dan bij 77,8% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 10,3% van de actioncamera’s.
300 met GoPro Labs-firmware.
Videocodecs
H.265
Videocodecs
H.265
GoPro MAX2 ondersteunt de volgende videocodecs: H.265. De codec-ondersteuning is uitgebreider dan bij 68,7% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Hoofdcamera megapixels
29 MP
Hoofdcamera megapixels
29 MP
GoPro MAX2 heeft een hoofdcameraresolutie van 29 MP, hoger dan bij 86,9% van de actioncamera’s.
Sensorgrootte
?
Hoofdcamera diafragma
f/1,8 f
Hoofdcamera diafragma
f/1,8
GoPro MAX2 heeft een diafragma van de hoofdcamera van f/1,8, wijder dan bij 97,9% van de actioncamera’s en even wijd als bij 1% van de actioncamera’s.
Fotoresolutie
?
Beeldhoek
180 °
Beeldhoek
180 °
GoPro MAX2 heeft een beeldhoek van 180 °, die breder is dan bij 86,4% van de actioncamera’s.
Alles weergeven
Ingebouwd display
ja
Ingebouwd display
ja
GoPro MAX2 beschikt over de volgende functie: Ingebouwd display. Deze functie is aanwezig op 71,9% van de actioncamera's.
Schermgrootte
1,82 inch
Schermgrootte
1,82 inch
GoPro MAX2 heeft een scherm van 1,82 inch, kleiner dan dat van 66% van de actioncamera’s.
Touchscreen
ja
Touchscreen
ja
GoPro MAX2 beschikt over de volgende functie: Touchscreen. Deze functie is aanwezig op 57% van de actioncamera's.
Secundair scherm
nee
Secundair scherm
nee
GoPro MAX2 beschikt niet over de volgende functie: Secundair scherm. 8,7% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Resolutie van secundair scherm
N/A
Alles weergeven
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Wi-Fi-connectiviteit
ja
GoPro MAX2 beschikt over de volgende functie: Wi-Fi-connectiviteit. Deze functie is aanwezig op 92,5% van de actioncamera's.
Wi-Fi versie
?
Bluetooth versie
5,3
Bluetooth versie
5,3
GoPro MAX2 ondersteunt Bluetooth 5,3, een versie die nieuwer is dan bij 98,1% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 1,3% van de actioncamera’s.
GPS
ja
GPS
ja
GoPro MAX2 beschikt over de volgende functie: GPS. Deze functie is aanwezig op 13,3% van de actioncamera's.
USB Type-C
ja
USB Type-C
ja
GoPro MAX2 beschikt over de volgende functie: USB Type-C. Deze functie is aanwezig op 41,6% van de actioncamera's.
Alles weergeven
Batterijduur
90 min
Batterijduur
90 min
GoPro MAX2 werkt 90 min per lading, een accuduur die langer is dan bij 33,5% van de actioncamera’s en gelijk is aan die van 19,5% van de actioncamera’s.
Batterijcapaciteit
1960 mAh
Batterijcapaciteit
1960 mAh
GoPro MAX2 heeft een accucapaciteit van 1960 mAh, hoger dan bij 92,5% van de actioncamera’s.
Laadtijd
?
Snel opladen
nee
Snel opladen
nee
GoPro MAX2 beschikt niet over de volgende functie: Snel opladen. 18,8% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Genormaliseerd naar nee op basis van de gestandaardiseerde productsamenvatting: expliciet ontbreken van snelladen in de camera.
Draadloos opladen
nee
Draadloos opladen
nee
GoPro MAX2 beschikt niet over de volgende functie: Draadloos opladen. 0,6% van de actiecamera’s beschikken hierover.
Alles weergeven
Waterdichtheidsdiepte
5 m
Waterdichtheidsdiepte
5 m
GoPro MAX2 is waterdicht tot 5 m, dieper dan 57,2% van de actioncamera’s en even diep als 7,8% van de actioncamera’s.
60 met waterdichte behuizing
IP-beoordeling
?
Maximale bedrijfstemperatuur
35 °C
Maximale bedrijfstemperatuur
35 °C
GoPro MAX2 heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 35 °C, lager dan bij 77,4% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 22,6% van de actioncamera’s.
Laagste bedrijfstemperatuur
10 °C
Laagste bedrijfstemperatuur
10 °C
GoPro MAX2 heeft een minimale bedrijfstemperatuur van 10 °C, hoger dan bij 97,2% van de actioncamera’s en gelijk aan die van 2,8% van de actioncamera’s.
Heeft een extern geheugenslot
ja
Heeft een extern geheugenslot
ja
GoPro MAX2 beschikt over de volgende functie: Heeft een extern geheugenslot. Deze functie is aanwezig op 95,2% van de actioncamera's.
Alles weergeven

GoPro MAX2 vs de gemiddelde actioncamera

246810TotaalVideoFotoDisplay & ontwerpConnectiviteit & audioBatterijRobuustheid & opslag
  • 1 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    1.8 f
    GoPro MAX2 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (1.8 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    1,8 f vs 2,8 f
  • 17 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    29 MP
    GoPro MAX2 heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (29 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    29 MP vs 12 MP
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    GoPro MAX2 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 70 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    100 fps
    GoPro MAX2 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (100 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    100 fps vs 30 fps
  • 2x hogere videobitrate
    Videobitrate
    120 Mbps
    GoPro MAX2 heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (120 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    300 met GoPro Labs-firmware.
    120 Mbps vs 60 Mbps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    GoPro MAX2 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • Heeft GPS
    GPS
    ja
    GoPro MAX2 ondersteunt GPS, de gemiddelde actioncamera niet. 13.8% van de actioncamera's bevatten GPS-functionaliteit.
  • 760 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1960 mAh
    GoPro MAX2 heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1960 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.960 mAh vs 1.200 mAh
  • 12,4% betere prijs-kwaliteitverhouding
    GoPro MAX2 heeft een betere prijs-kwaliteitsscore dan de gemiddelde actioncamera (7.82 vs 7).
    7,82 vs 6,96
  • Horizoncorrectie
    Horizontering
    ja
    GoPro MAX2 ondersteunt horizoncorrectie, de gemiddelde actioncamera niet. 21% van de actioncamera's ondersteunen.
  • 70 fps hogere 4K-framerate
    Maximale framerate bij 4K
    100 fps
    GoPro MAX2 heeft een hogere 4K-framesnelheid dan de gemiddelde actioncamera (100 fps vs 30 fps). De gemiddelde actioncamera haalt 30 fps in 4K.
    100 fps vs 30 fps
  • 2x hogere videobitrate
    Videobitrate
    120 Mbps
    GoPro MAX2 heeft een hogere videobitrate dan de gemiddelde actioncamera (120 Mbps vs 60 Mbps). De gemiddelde actioncamera heeft een videobitrate van 60 Mbps.
    300 met GoPro Labs-firmware.
    120 Mbps vs 60 Mbps
  • 360 ° bredere horizon lock
    Horizontvergrendelingshoek
    360 °
    GoPro MAX2 heeft een hogere horizon lock-hoek dan de gemiddelde actioncamera (360 ° vs 0 °). De gemiddelde actioncamera ondersteunt een horizon lock-hoek van 0 °.
    360 ° vs 0 °
  • Hoger videoresolutie
    Videoresolutie
    8K
    GoPro MAX2 heeft videoresolutie van 8K, hoger dan de gemiddelde actioncamera (5.3K).
    8K vs 5.3K
  • Onzichtbare selfiestick
    Ondersteuning voor onzichtbare selfiestick
    ja
    GoPro MAX2 ondersteunt het onzichtbare-selfiestick-effect, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunen.
  • Betere videocodecs
    Videocodecs
    H.265
    GoPro MAX2 ondersteunt betere videocodecs dan de gemiddelde actioncamera (H.265 vs H.264). De gemiddelde actioncamera ondersteunt videocodecs H.264.
    H.265 vs H.264
  • 1 f groter hoofddiafragma
    Hoofdcamera diafragma
    1.8 f
    GoPro MAX2 heeft een lagere diafragma van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (1.8 f vs 2.8 f). Het diafragma van de hoofdcamera van de gemiddelde actioncamera is 2.8 f.
    1,8 f vs 2,8 f
  • 17 MP hogere resolutie op de hoofdcamera
    Hoofdcamera megapixels
    29 MP
    GoPro MAX2 heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde actioncamera (29 MP vs 12 MP). De gemiddelde actioncamera heeft 12 MP megapixels.
    29 MP vs 12 MP
  • Heeft een hoofdcamera met meerdere lenzen
    Multi-lens hoofdcamera
    ja
    GoPro MAX2 heeft een multi-lens hoofdcamerasysteem, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's bevatten multi-lensopstellingen.
  • Ondersteunt 360°-opnamen
    360°-opname
    ja
    GoPro MAX2 ondersteunt 360°-opnamen, de gemiddelde actioncamera niet. 13.2% van de actioncamera's ondersteunt dit.
  • 10 ° bredere beeldhoek
    Beeldhoek
    180 °
    GoPro MAX2 heeft een hogere gezichtsveld dan de gemiddelde actioncamera (180 ° vs 170 °). De gemiddelde actioncamera biedt een gezichtsveld van 170 °.
    180 ° vs 170 °
  • 7 jaar recentere releasedatum
    Releasedatum
    2025
    GoPro MAX2 is nieuwer dan de gemiddelde actioncamera (2025 vs 2018). De gemiddelde actioncamera werd uitgebracht in 2018.
    2025 vs 2018
  • Heeft GPS
    GPS
    ja
    GoPro MAX2 ondersteunt GPS, de gemiddelde actioncamera niet. 13.8% van de actioncamera's bevatten GPS-functionaliteit.
  • Heeft USB Type-C
    USB Type-C
    ja
    GoPro MAX2 heeft een USB Type‑C-poort, de gemiddelde actioncamera niet. 41.9% van de actioncamera's gebruiken USB-C-poorten.
  • Nieuwere USB-versie
    USB versie
    USB 3.2 Gen 1
    GoPro MAX2 ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde actioncamera (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde actioncamera gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • 4 microfoons meer
    Aantal microfoons
    6
    GoPro MAX2 heeft meer microfoons dan de gemiddelde actioncamera (6 vs 2). De gemiddelde actioncamera heeft 2 microfoons.
    6 vs 2
  • Ondersteunt spraakopdrachten
    Stembesturing
    ja
    GoPro MAX2 ondersteunt spraakopdrachten, de gemiddelde actioncamera niet. 30.5% van de actioncamera's bevatten spraakbedieningsfunctionaliteit.
  • 760 mAh meer batterijcapaciteit
    Batterijcapaciteit
    1960 mAh
    GoPro MAX2 heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1960 mAh vs 1200 mAh). De gemiddelde actioncamera heeft een batterijcapaciteit van 1200 mAh.
    1.960 mAh vs 1.200 mAh
  • 872 GB hogere microSD-limiet
    Maximale microSD-capaciteit
    1,000 GB
    GoPro MAX2 heeft een hogere maximale microSD-capaciteit dan de gemiddelde actioncamera (1000 GB vs 128 GB). De gemiddelde actioncamera ondersteunt microSD-kaarten tot 128 GB.
    1.000 GB vs 128 GB
  • Schadebestendig glas
    Schadebestendig glas
    ja
    GoPro MAX2 gebruikt schadebestendig glas, de gemiddelde actioncamera niet. 43.2% van de actioncamera's gebruiken.
  • Vervangbare lensbescherming
    Vervangbare lensbescherming
    ja
    GoPro MAX2 heeft een vervangbare lensbescherming, de gemiddelde actioncamera niet. 31.5% van de actioncamera's hebben.
  • 4 m diepere waterdichtheid
    Waterdichtheidsdiepte
    5 m
    GoPro MAX2 heeft een hogere waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde actioncamera (5 m vs 1 m). De gemiddelde actioncamera heeft een waterdichtheidsdiepte van 1 m.
    60 met waterdichte behuizing
    5 m vs 1 m
  • 5 °C lagere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    35 °C
    GoPro MAX2 heeft een lagere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (35 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    35 °C vs 40 °C
  • 84% duurder
    GoPro MAX2 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€460 vs €250).
    €460 vs €250
  • 9% kleiner scherm
    Schermgrootte
    1.82 inch
    GoPro MAX2 heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (1.8 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    1,82 inch vs 2 inch
  • Geen slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    100 fps
    GoPro MAX2 ondersteunt geen slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera wel. 20.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    100 fps vs 120 fps
  • 2 bit lagere kleurdiepte
    Kleurdiepte
    10 bit
    GoPro MAX2 heeft een lagere kleurdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 bit vs 8 bit). De gemiddelde actioncamera neemt op met een kleurdiepte van 8 bit.
    10 bit vs 8 bit
  • 84% duurder
    GoPro MAX2 is duurder dan de gemiddelde actioncamera (€460 vs €250).
    €460 vs €250
  • Geen slow-motionvideo
    Slow-motionvideo
    100 fps
    GoPro MAX2 ondersteunt geen slow-motionvideo, de gemiddelde actioncamera wel. 20.00% van de actioncamera's ondersteunen.
    100 fps vs 120 fps
  • 2 bit lagere kleurdiepte
    Kleurdiepte
    10 bit
    GoPro MAX2 heeft een lagere kleurdiepte dan de gemiddelde actioncamera (10 bit vs 8 bit). De gemiddelde actioncamera neemt op met een kleurdiepte van 8 bit.
    10 bit vs 8 bit
  • 9% kleiner scherm
    Schermgrootte
    1.82 inch
    GoPro MAX2 heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde actioncamera (1.8 inch vs 2 inch). De gemiddelde actioncamera heeft een schermgrootte van 2 inch.
    1,82 inch vs 2 inch
  • 5 °C lagere max. bedrijfstemperatuur
    Maximale bedrijfstemperatuur
    35 °C
    GoPro MAX2 heeft een lagere maximale bedrijfstemperatuur dan de gemiddelde actioncamera (35 °C vs 40 °C). De gemiddelde actioncamera haalt een maximale bedrijfstemperatuur van 40 °C.
    35 °C vs 40 °C

Grafische vergelijking tussen GoPro MAX2 en andere producten in de categorie Actioncamera's

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 181 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: juli 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about GoPro MAX2?

  • Uitstekende 8K 360-graden videokwaliteit overdag met levendige kleuren
  • Eenvoudig zelf te vervangen glazen lenskappen zonder gereedschap
  • Intuïtieve interface en handig groter touchscreen
  • Goede fysieke bouwkwaliteit en compact, robuust ontwerp
  • Geweldige beeldstabilisatie via Max HyperSmooth
  • Gemakkelijke integratie met bestaande GoPro-accessoires en mounts

What customers dislike about GoPro MAX2?

  • Matige prestaties bij weinig licht met veel beeldruis door kleine sensoren
  • Ontbreken van een volwaardige desktop-app, wat bewerken op smartphones verplicht
  • Korte batterijduur tijdens het filmen in hoge resoluties
  • Geen ondersteuning voor snelladen
  • Kans op oververhitting bij langdurig statisch gebruik zonder rijwind
  • Zichtbare stitchlijnen of vervorming langs de randen van de lenzen

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

M
maisondudrone.com
7-11-2025
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk GoPro MAX2 met andere producten in de categorie Actioncamera's

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)