Beoordeeld volgens de methodologie Wasdrogers v3.0
Methodologie Wasdrogers v3.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum Wasdrogers-methodiek v3.0: de technische score op basis van de specificaties is het uitgangspunt, en onafhankelijke deskundigenreviews en videoreviews (tot ±0,5 punt), meningen van eigenaren (tot ±0,3) en beste-lijsten (tot +0,3) verhogen of verlagen die score.
Ontdek de methodologie Wasdrogers v3.0

Indesit YTN M10 91 R EU review: 80 specificaties vergeleken

Gem. prijs:~€460Droogtechnologie:warmtepompdrogerCapaciteit:9 kgEnergie-efficiëntieklasse (oud energielabel):A+Installatietype:vrijstaand

Indesit YTN M10 91 R EU review: Vergelijk 80 technische specificaties om te zien hoe dit product scoort in de categorie wasdrogers en of het de aankoop waard is.

Indesit YTN M10 91 R EU
6.8/10

Totaalscore

Score
6.8/ 10
✕
Wat het is
Onze belangrijkste score voor dit model, 1–10. Ze combineert specificaties en beoordelingen van overal op het web.
Hoe we het berekenen
Onderdelen: Technische score 75%, Gebruikersscore 25%
Cijfers: Elk onderdeel krijgt een cijfer op een schaal van 10. Voor reviews, lijsten en eigenaren krijgt een gangbaar model in deze categorie ongeveer een 8 en het beste een 10.
Nog geen data: Een onderdeel zonder data toont "?". Het telt als het cijfer van een zwakker model in deze categorie (4 op de 5 modellen met data scoren hoger). Zo komen modellen met reviews, lijsten en eigenaren meestal beter uit de bus.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

75%

6.8

Technische score

25%

6.8

Gebruikersscore

▼Slechter dan 78% van de modellen
7.3

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
7.3/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de wasdroger combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een wasdroger met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

6.8

Totaalscore

30%

8.4

Prijs

▼Slechter dan 71% van de modellen
6.8

Technische score

Technische score
6.8/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 75% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

35%

6.5

Prestaties

30%

5.7

Functies

25%

8.8

Droogprogramma's

10%

6.2

Ontwerp

▼Slechter dan 66% van de modellen
6.8

Gebruikersscore

Gebruikersscore
6.8/ 10
✕
Wat het is
Hoe tevreden kopers zijn met dit model, gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
Hoe we het berekenen
Voldoende data: Een model heeft minstens 1 beoordeling van overal op het web nodig. Zonder die telt het als 8,1, het cijfer van een minder goed beoordeeld model in deze categorie.
Aandeel: De gebruikersscore telt voor 25% mee in de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10

6,8

Cijfer 8,1 ligt onder het gangbare cijfer 8,5 van deze categorie, dus het kan de score niet boven de technische score brengen

70%

8,4

Beoordeling

30%

7,3

Populariteit

▼Slechter dan 87% van de modellen
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
  • indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
indesit-ytn-m10-91-r-eu
Waar te koop
*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van wasdroger Indesit YTN M10 91 R EU

Technische score
Technische score
6.8/ 10
✕
Wat het is
Hoe goed de specificaties zijn vergeleken met de andere modellen in deze categorie, 1–10.
Hoe we het berekenen
Gebieden: We beoordelen de specificaties in elk gebied ten opzichte van de andere modellen in deze categorie.
Weging: De gebieden die kopers het belangrijkst vinden, tellen zwaarder. De aandelen staan onder Scoreonderdelen.
Aandeel: De technische score is 75% van de totaalscore.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

35%

6.5

Prestaties

30%

5.7

Functies

25%

8.8

Droogprogramma's

10%

6.2

Ontwerp

6.8
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
7.3/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de wasdroger combineert met de prijs.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een wasdroger met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

6.8

Totaalscore

30%

8.4

Prijs

7.3
Droogtechnologie
warmtepompdroger
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een warmtepompdroger droogsysteem dat efficiënter is dan 25,6% van de wasdrogers terwijl het even efficiënt is als 74,5% van de wasdrogers.
Capaciteit
9 kg
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een capaciteit van 9 kg wasgoed, wat meer is dan 58,8% van de wasdrogers terwijl het even veel is als 29,3% van de wasdrogers.
Trommelvolume
120 L
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een trommelvolume van 120 L, wat groter is dan 69,5% van de wasdrogers terwijl het even groot is als 7,1% van de wasdrogers.
Invertermotor
nee
Indesit YTN M10 91 R EU heeft geen invertermotor. 42,6% van de wasdrogers hebben een invertermotor.
Energie-efficiëntieklasse (oud energielabel)
A+
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een energie-efficiëntieklasse die slechter is dan die van 69,3% van de wasdrogers en gelijk aan die van 4,7% van de wasdrogers.
Alles weergeven
Aantal droogprogramma's
15
Indesit YTN M10 91 R EU heeft 15 verschillende droogprogramma's wat meer is dan het aantal programma's van 57% drogers en gelijk aan dat van 34,7% drogers.
Eco katoen, Synthetisch, Gemengd, Mini synthetisch, Mini katoen, Fijne was, Wol, Opfrissen, Jeans, Dekbed, Baby, Overhemden, Sport, Sneakers 1 paar, Snel 45'
Aantal downloadbare programma's
0
Indesit YTN M10 91 R EU heeft 0 downloadbare programma's wat minder is dan het aantal downloadbare programma's van 24,6% drogers en gelijk aan dat van 75,4% drogers.
Temperatuurselectie
ja
Indesit YTN M10 91 R EU biedt temperatuurselectie. 43,1% van de wasdrogers bieden temperatuurselectie.
Lage temperatuurselectieknop alleen
Selecteerbare droogtijden
ja
Indesit YTN M10 91 R EU heeft aanpasbare droogtijden. 97,4% van de wasdrogers hebben aanpasbare droogtijden.
30 - 180 min
Selecteerbaar droogniveau
ja
Indesit YTN M10 91 R EU staat aanpassing van droogniveaus toe. 95,4%.
Strijkklaar, Hangklaar, Opbergklaar, Extra droog
Alles weergeven
Aantal geavanceerde functies
9
Indesit YTN M10 91 R EU heeft 9 functies wat meer is dan het aantal functies van 36,1% drogers en gelijk aan dat van 15,1% drogers.
Beladingsdetectiesysteem, Vochtigheidssensoren, Optie voor uitgestelde start, Pauze & Toevoegen-optie, Selecteerbare droogtijden, Selecteerbaar droogniveau, Zachte droging, Trommelbeweging na het drogen, Bidirectionele trommelbeweging
Beladingssensor
ja
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een beladingssensor. 43,8% van de wasdrogers hebben deze functie.
Vochtigheidssensoren
ja
Indesit YTN M10 91 R EU is uitgerust met vochtigheidssensoren. 90,8% van de wasdrogers hebben vochtigheidssensoren.
Uitgestelde start
ja
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een uitgestelde start optie. 92,8% van de wasdrogers hebben deze functie.
Maximale startvertraging
9 u
De maximale startvertraging van Indesit YTN M10 91 R EU is 9 u wat korter is dan de maximale startvertraging van 93,9% drogers en gelijk aan die van 6,1% drogers.
Alles weergeven
Installatietype
vrijstaand
Indesit YTN M10 91 R EU is vrijstaand, wat minder geschikt is voor inbouwkeukens dan 0,7% van de wasdrogers terwijl het even geschikt is als 99,3% van de wasdrogers.
Laadtype
voorlader
Indesit YTN M10 91 R EU is voorlader, wat even makkelijk in te laden is als 100% van de wasdrogers.
Display
ja
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een display. 94,4% van de wasdrogers hebben een display.
Kinderslot
ja
Indesit YTN M10 91 R EU heeft een kinderslot. 94% van de wasdrogers hebben een kinderslot.
Anti-trillingsontwerp
?
Alles weergeven

Indesit YTN M10 91 R EU vs de gemiddelde wasdroger

246810TotaalPrestatiesDroogprogramma'sFunctiesOntwerp
  • 1 extra droogprogramma's
    Indesit YTN M10 91 R EU biedt meer droogprogramma's dan de gemiddelde wasdroger (15 vs 14). De gemiddelde droger heeft 14 droogprogramma's.
    Eco katoen, Synthetisch, Gemengd, Mini synthetisch, Mini katoen, Fijne was, Wol, Opfrissen, Jeans, Dekbed, Baby, Overhemden, Sport, Sneakers 1 paar, Snel 45'
    15 vs 14
  • Inklusive Wäscheerkennungssystem
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een beladingssensor, de gemiddelde wasdroger niet. 43.8% van de drogers hebben dit systeem.
  • 1 kg grotere capaciteit
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft meer wasgoed dan de gemiddelde wasdroger (9 kg vs 8 kg). De gemiddelde wasdroger biedt plaats aan 8 kg.
    9 kg vs 8 kg
  • Instelbare temperatuur
    Indesit YTN M10 91 R EU biedt temperatuurselectie, de gemiddelde wasdroger niet. 43.1% van de drogers bieden temperatuurselectie.
    Lage temperatuurselectieknop alleen
  • Heeft een babyprogramma
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een babyprogramma, de gemiddelde wasdroger niet. 22.1% van de drogers hebben een babyprogramma.
  • Heeft een jeansprogramma
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een jeansprogramma, de gemiddelde wasdroger niet. 48.9% van de drogers hebben dit programma.
  • 4,3% grotere trommel
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een grotere trommel dan de gemiddelde wasdroger (120 L vs 115 L). De gemiddelde wasdroger heeft een trommel van 115 L.
    120 L vs 115 L
  • 0,2% smaller
    Indesit YTN M10 91 R EU is smaller dan de gemiddelde wasdroger (59.5 cm vs 59.6 cm). De gemiddelde droger heeft een breedte van 59.6 cm.
    59,5 cm vs 59,6 cm
  • 1 kg grotere capaciteit
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft meer wasgoed dan de gemiddelde wasdroger (9 kg vs 8 kg). De gemiddelde wasdroger biedt plaats aan 8 kg.
    9 kg vs 8 kg
  • 4,3% grotere trommel
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een grotere trommel dan de gemiddelde wasdroger (120 L vs 115 L). De gemiddelde wasdroger heeft een trommel van 115 L.
    120 L vs 115 L
  • 1 extra droogprogramma's
    Indesit YTN M10 91 R EU biedt meer droogprogramma's dan de gemiddelde wasdroger (15 vs 14). De gemiddelde droger heeft 14 droogprogramma's.
    Eco katoen, Synthetisch, Gemengd, Mini synthetisch, Mini katoen, Fijne was, Wol, Opfrissen, Jeans, Dekbed, Baby, Overhemden, Sport, Sneakers 1 paar, Snel 45'
    15 vs 14
  • Instelbare temperatuur
    Indesit YTN M10 91 R EU biedt temperatuurselectie, de gemiddelde wasdroger niet. 43.1% van de drogers bieden temperatuurselectie.
    Lage temperatuurselectieknop alleen
  • Heeft een babyprogramma
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een babyprogramma, de gemiddelde wasdroger niet. 22.1% van de drogers hebben een babyprogramma.
  • Heeft een jeansprogramma
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een jeansprogramma, de gemiddelde wasdroger niet. 48.9% van de drogers hebben dit programma.
  • Inklusive Wäscheerkennungssystem
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een beladingssensor, de gemiddelde wasdroger niet. 43.8% van de drogers hebben dit systeem.
  • Inklusive Trockengestell
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een droogrek, de gemiddelde wasdroger niet. 9.9% van de drogers hebben een droogrek.
    Schoenenrek droogt schoenen in drie eenvoudige stappen: plaats het rek na het verwijderen van het deurfilter, plaats de schoenen naar beneden en selecteer het Sportschoenen-programma.
  • 0,2% smaller
    Indesit YTN M10 91 R EU is smaller dan de gemiddelde wasdroger (59.5 cm vs 59.6 cm). De gemiddelde droger heeft een breedte van 59.6 cm.
    59,5 cm vs 59,6 cm
  • 42,6% hoger energieverbruik bij deellading
    Indesit YTN M10 91 R EU gebruikt meer energie per droogcyclus bij deellading dan de gemiddelde wasdroger (1.5 kWh vs 1.08 kWh). De gemiddelde wasdroger gebruikt 1.08 kWh bij deellading.
    1,54 kWh vs 1,08 kWh
  • 46,6% hoger energieverbruik bij volle lading
    Indesit YTN M10 91 R EU gebruikt meer energie per droogcyclus bij volle lading dan de gemiddelde wasdroger (2.8 kWh vs 1.91 kWh). De gemiddelde wasdroger gebruikt 1.91 kWh.
    2,8 kWh vs 1,91 kWh
  • Basis trommelpatroon
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft geen speciaal trommelontwerp, de gemiddelde wasdroger wel. 59.2% van de drogers hebben een speciaal trommelontwerp.
  • Geen trommelverlichting
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft geen binnenverlichting, de gemiddelde wasdroger wel. 50.6% van de drogers hebben trommelverlichting.
  • 16,0% lagere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    6.8/ 10
    ✕
    Wat het is
    Hoe tevreden kopers zijn met dit model, gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
    Hoe we het berekenen
    Voldoende data: Een model heeft minstens 1 beoordeling van overal op het web nodig. Zonder die telt het als 8,1, het cijfer van een minder goed beoordeeld model in deze categorie.
    Aandeel: De gebruikersscore telt voor 25% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    6,8

    Cijfer 8,1 ligt onder het gangbare cijfer 8,5 van deze categorie, dus het kan de score niet boven de technische score brengen

    70%

    8,4

    Beoordeling

    30%

    7,3

    Populariteit

    6,8 vs 8,1
  • 6,6% groter volume
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een groter volume dan de gemiddelde wasdroger (327,845.6 cm³ vs 307,582.8 cm³). De gemiddelde droger heeft een volume van 307,582.758 cm³.
    327.845,595 cm³ vs 307.582,758 cm³
  • 15 min langere snelle cyclusduur
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een langere snelle cyclusduur dan de gemiddelde wasdroger (45 min vs 30 min). De gemiddelde droger heeft een snelle cyclus van 30 min.
    45 min vs 30 min
  • 15 u kortere maximale startvertraging
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een kortere maximale startvertraging dan de gemiddelde wasdroger (9 u vs 24 u). De gemiddelde droger heeft 24 u uur startvertraging.
    9 u vs 24 u
  • 16,0% lagere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    6.8/ 10
    ✕
    Wat het is
    Hoe tevreden kopers zijn met dit model, gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
    Hoe we het berekenen
    Voldoende data: Een model heeft minstens 1 beoordeling van overal op het web nodig. Zonder die telt het als 8,1, het cijfer van een minder goed beoordeeld model in deze categorie.
    Aandeel: De gebruikersscore telt voor 25% mee in de totaalscore.
    Verdeling van de scores
    ▼
    <55-66-77-88-99-10

    6,8

    Cijfer 8,1 ligt onder het gangbare cijfer 8,5 van deze categorie, dus het kan de score niet boven de technische score brengen

    70%

    8,4

    Beoordeling

    30%

    7,3

    Populariteit

    6,8 vs 8,1
  • 4,3% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan de gemiddelde wasdroger (7.26 vs 7.6). De gemiddelde wasdroger heeft een prijs-kwaliteitverhouding van 7.572 punten.
    7,26 vs 7,57
  • 42,6% hoger energieverbruik bij deellading
    Indesit YTN M10 91 R EU gebruikt meer energie per droogcyclus bij deellading dan de gemiddelde wasdroger (1.5 kWh vs 1.08 kWh). De gemiddelde wasdroger gebruikt 1.08 kWh bij deellading.
    1,54 kWh vs 1,08 kWh
  • 46,6% hoger energieverbruik bij volle lading
    Indesit YTN M10 91 R EU gebruikt meer energie per droogcyclus bij volle lading dan de gemiddelde wasdroger (2.8 kWh vs 1.91 kWh). De gemiddelde wasdroger gebruikt 1.91 kWh.
    2,8 kWh vs 1,91 kWh
  • 2 dB luider
    Indesit YTN M10 91 R EU is luider dan de gemiddelde wasdroger (67 dB vs 65 dB). De gemiddelde wasdroger draait op 65 dB.
    67 dB vs 65 dB
  • Slechtere energie-efficiëntieklasse
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een slechtere energie-efficiëntieklasse dan de gemiddelde wasdroger (A+ vs A+++). De gemiddelde droger heeft een energie-efficiëntieklasse van A+++.
    A+ vs A+++
  • 44,3% hoger jaarlijks energieverbruik
    Indesit YTN M10 91 R EU gebruikt per jaar meer energie dan de gemiddelde wasdroger (339 kWh/jaar vs 235 kWh/jaar). De gemiddelde wasdroger gebruikt 235 kWh/jaar.
    339 kWh/jaar vs 235 kWh/jaar
  • 44,3% hogere jaarlijkse energiekosten
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft hogere jaarlijkse energiekosten dan de gemiddelde wasdroger (101.7 €/jaar vs 70.5 €/jaar). De gemiddelde jaarlijkse energiekosten voor drogers zijn 70.5 €/jaar.
    101,7 €/jaar vs 70,5 €/jaar
  • 15 min langere snelle cyclusduur
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een langere snelle cyclusduur dan de gemiddelde wasdroger (45 min vs 30 min). De gemiddelde droger heeft een snelle cyclus van 30 min.
    45 min vs 30 min
  • 36,5 min langere ECO-cyclusduur
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een langere ECO-cyclusduur dan de gemiddelde wasdroger (231 min vs 194.5 min). De gemiddelde droger heeft een ECO-cyclus van 194.5 min.
    231 min vs 194,5 min
  • 15 u kortere maximale startvertraging
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een kortere maximale startvertraging dan de gemiddelde wasdroger (9 u vs 24 u). De gemiddelde droger heeft 24 u uur startvertraging.
    9 u vs 24 u
  • Eenvoudigere extra functie
    Indesit YTN M10 91 R EU biedt Push & Go, wat eenvoudiger is dan de gemiddelde wasdroger (Push & Go vs Strijkhulp).
    De Push&Go functie start een droogcyclus met één druk op de knop, zonder extra instellingen.
    Push & Go vs Strijkhulp
  • Basis trommelpatroon
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft geen speciaal trommelontwerp, de gemiddelde wasdroger wel. 59.2% van de drogers hebben een speciaal trommelontwerp.
  • Geen trommelverlichting
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft geen binnenverlichting, de gemiddelde wasdroger wel. 50.6% van de drogers hebben trommelverlichting.
  • 6,6% groter volume
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een groter volume dan de gemiddelde wasdroger (327,845.6 cm³ vs 307,582.8 cm³). De gemiddelde droger heeft een volume van 307,582.758 cm³.
    327.845,595 cm³ vs 307.582,758 cm³
  • 6,6% grotere diepte
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een grotere diepte dan de gemiddelde wasdroger (64.9 cm vs 60.9 cm). De gemiddelde droger heeft een diepte van 60.9 cm.
    64,9 cm vs 60,9 cm
  • Minder flexibel deurscharnier
    Indesit YTN M10 91 R EU heeft een minder flexibel scharnier dan de gemiddelde wasdroger (rechts tegenover omkeerbaar).
    rechts vs omkeerbaar

Derdepartijbeoordelingen

Oordeel

De Indesit YTN M10 91 R EU warmtepompdroger combineert een royale trommelinhoud met uiterst eenvoudige bediening en vriendelijke vezelverzorging voor drukke gezinnen met veel wasgoed. Uitgerust met een trommel voor maar liefst negen kilogram wasgoed en een inhoud van 120 liter valt dit vrijstaande model binnen energieklasse A+ bij een jaarlijks elektriciteitsverbruik van 339 kilowattuur en 67 decibel geluidsniveau. Met de handige Push&Go-functie start de gebruiker met één druk op de knop een optimaal afgestemd dagelijks programma voor gemengde katoenen en synthetische kleding, wat de dagelijkse wasroutine vereenvoudigt. Slimme elektronische vochtsensoren stoppen het drogen automatisch zodra het wasgoed droog is om oververhitting te voorkomen. De wisselende trommeldraairichting ontwart grote stukken wasgoed en vermindert kreukels doeltreffend. Dankzij vijftien gevarieerde programma's voor donsdekens, wol, babykleding, overhemden en een snelle cyclus van 45 minuten biedt dit model betrouwbaar gezinsgemak.

Vergelijk Indesit YTN M10 91 R EU met andere wasdrogers

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Indesit YTN M10 91 R EU en andere wasdrogers

Geen resultaten gevonden