Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€150RAM-capaciteit:4 GBInterne opslag:128 GBSchermgrootte:10.1 inchChipset:Unisoc Tiger T606

Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

Hotwav R8 4G (4GB + 128GB)
6.4/10

Totaalscore

Score
6.4/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

6.3

Technische score

10%

7.1

Gebruikersscore

▲Beter dan 56% van de modellen
7.4

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

6.4

Totaalscore

30%

9.7

Prijs

▲Beter dan 61% van de modellen
6.3

Technische score

Technische score
6.3/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

5.7

Prestaties

20%

5.3

Scherm

16%

7.3

Camera

14%

7.1

Batterij

12%

6.8

Connectiviteit

8%

8.6

Software en functies

5%

5.1

Ontwerp

3%

3.7

Audio en multimedia

▲Beter dan 56% van de modellen
7.1

Gebruikersscore

Gebruikersscore
7.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.7

Sterrenbeoordelingen

30%

5.6

Aantal reviews

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
▼Slechter dan 88% van de modellen
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Hotwav R8 4G (4GB + 128GB)

Technische score
Technische score
6.3/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

5.7

Prestaties

20%

5.3

Scherm

16%

7.3

Camera

14%

7.1

Batterij

12%

6.8

Connectiviteit

8%

8.6

Software en functies

5%

5.1

Ontwerp

3%

3.7

Audio en multimedia

6.3
Gebruikersscore
Gebruikersscore
7.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.7

Sterrenbeoordelingen

30%

5.6

Aantal reviews

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
7.1
Populariteit
Populariteit
5.6/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een populariteit van 5,6 punten die lager is dan 64,5% van de Tablets.
5.6
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
7.4/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

6.4

Totaalscore

30%

9.7

Prijs

7.4
RAM-capaciteit
4 GB
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een RAM-capaciteit van 4 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 47,6% van de tablets en gelijk aan die van 17,6% van de tablets.
Procesnode
12 nm
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) is gebouwd op een 12 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 53,7% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 13,6% van de tablets.
Interne opslag
128 GB
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 128 GB, wat groter is dan de opslag van 56,7% van de tablets en gelijk aan die van 19,6% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
371 punten
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) behaalde een score van 371 punten in Geekbench 6 (single-core), wat hoger is dan de score van 73,9% van de tablets en gelijk aan de score van 1,8% van de tablets.
Chipset
Unisoc Tiger T606
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt de Unisoc Tiger T606-chipset, wat minder geavanceerd is dan de chipsets in 63,3% van de tablets en gelijk aan die in 0,2% van de tablets.
Alles weergeven
Schermresolutie
1280×800
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een schermresolutie van 1280×800, wat hoger is dan die van 68,1% van de tablets en gelijk aan die van 21,7% van de tablets.
Verversingssnelheid
60 Hz
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 60 Hz, wat gelijk aan die in 73,8% van de tablets.
Displaytype
IPS LCD
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt een IPS LCD displaytype. 17% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
149 ppi
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een pixeldichtheid van 149 ppi, wat hoger is dan die van 86,8% van de tablets en gelijk aan die van 9,2% van de tablets.
Type displayglas
Panda Glass
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt Panda Glass displayglas, wat sterker is dan dat van 66,5% van de tablets en gelijk aan dat van 0,1% van de tablets.
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
N/A
Frontcamera megapixels
5 MP
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een frontcameraresolutie van 5 MP, wat hoger is dan in 48,8% van de tablets en gelijk aan die in 19,6% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/2,2
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/2.2, wat breder is dan dat van 30,2% van de tablets en gelijk aan dat van 27,3% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
10,800 mAh
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een batterijcapaciteit van 10.800 mAh, wat groter is dan de batterijen in 95,4% van de tablets en gelijk aan die in 0,2% van de tablets.
Oplaadsnelheid
10 W
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt laadsnelheden van 10 W, wat sneller is dan in 61% van de tablets en gelijk aan snelheden in 33,2% van de tablets.
Batterijduur
18 uur
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een batterijduur van 18 uur, wat langer is dan die van 93,4% van de tablets en gelijk aan die van 2% van de tablets.
Draadloos opladen
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt snelladen. 49,7% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt LTE. 63,3% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
ja
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt GPS. 17,3% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 11,1% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 10,9%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Android
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt het besturingssysteem Android, dat geavanceerder is dan dat van 23,2%.
Duur van updateondersteuning
lang
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) biedt lang updateondersteuning, wat langer is dan de ondersteuningsperiode van 80% van de tablets en gelijk aan die van 20% van de tablets.
Directe OS-updates
ja
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ontvangt directe OS-updates. 20,3% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen on-device AI. 28,3% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) bevat app-trackingbescherming. 28,3% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
IP68/IP69K
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een IP-classificatie van IP68/IP69K, wat hoger is dan die van 98,5% van de tablets en gelijk aan die van 1,5% van de tablets.
Gewicht
880 g
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) weegt 880 g, wat lichter is dan 96,3% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 0,2% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
N/A
Alles weergeven
Aantal microfoons
1
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) bevat 1 microfoons, wat meer is dan in 0,2% van de tablets en gelijk aan het aantal in 54,8% van de tablets.
aptX Adaptive
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
nee
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen Dolby Atmos. 31,5% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
2
Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) bevat 2 speakers, wat meer is dan in 9,8% van de tablets en gelijk aan het aantal in 60,9% van de tablets.
FM-radio
?
Alles weergeven

Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • 8 uur langere batterijduur
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) biedt een langere batterijduur dan de gemiddelde tablet (18 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    18 uur vs 10 uur
  • Langere updateondersteuning
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) biedt langere updateondersteuning dan de gemiddelde tablet (lang vs kort). Gemiddeld krijgt een tablet kort update-ondersteuning.
    lang vs kort
  • 64,1% grotere batterijcapaciteit
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (10,800 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    10.800 mAh vs 6.580 mAh
  • Sneller opslagtype
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt UFS-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    UFS vs eMMC
  • Hogere IP-classificatie
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een betere IP-classificatie dan de gemiddelde tablet (IP68/IP69K vs niet beoordeeld). Water- en stofbescherming zijn nog steeds ongebruikelijk bij tablets.
    IP68/IP69K vs niet beoordeeld
  • Ondersteunt PDAF
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt PDAF, de gemiddelde tablet niet. 28.1% van de tablets ondersteunt PDAF.
  • Groter diafragma van de frontcamera
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een betere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,0 vs F/2,2
  • Krachtigere chipset
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt de Unisoc Tiger T606-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    Unisoc Tiger T606 vs MediaTek MT8169A
  • 73,3% goedkoper
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) is goedkoper dan de gemiddelde tablet (€150 vs €260).
    €150 vs €260
  • Sneller opslagtype
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt UFS-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    UFS vs eMMC
  • Krachtigere chipset
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt de Unisoc Tiger T606-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    Unisoc Tiger T606 vs MediaTek MT8169A
  • Nieuwere DDR-geheugenversie
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt een nieuwere DDR-versie dan de gemiddelde tablet (LPDDR4X vs LPDDR3). De gemiddelde DDR-versie is LPDDR3.
    LPDDR4X vs LPDDR3
  • 2x meer opslag
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (128 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    128 GB vs 64 GB
  • 2 CPU-threads meer
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde tablet (8 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    8 vs 6
  • Betere GPU
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt de Mali-G57-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Mali-G57 vs Mali-G51
  • 50 nits hogere typische helderheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een hogere typische helderheid dan de gemiddelde tablet (450 nits vs 400 nits). De gemiddelde tablet haalt 400 nits typische helderheid.
    450 nits vs 400 nits
  • 49 nits hogere piekhelderheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een hogere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (450 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    450 nits vs 401 nits
  • Ondersteunt PDAF
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt PDAF, de gemiddelde tablet niet. 28.1% van de tablets ondersteunt PDAF.
  • Groter diafragma van de frontcamera
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een betere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,0 vs F/2,2
  • Beschikt over flitser
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een ingebouwde flitser, de gemiddelde tablet niet. 45.2% van de tablets heeft een flitser.
  • 8 uur langere batterijduur
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) biedt een langere batterijduur dan de gemiddelde tablet (18 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    18 uur vs 10 uur
  • 64,1% grotere batterijcapaciteit
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (10,800 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    10.800 mAh vs 6.580 mAh
  • Nieuwere Bluetooth-versie
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt een nieuwere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (5.1 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    5,1 vs 5,0
  • Langere updateondersteuning
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) biedt langere updateondersteuning dan de gemiddelde tablet (lang vs kort). Gemiddeld krijgt een tablet kort update-ondersteuning.
    lang vs kort
  • Ondersteunt dynamisch thema
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) beschikt over dynamische thema’s, de gemiddelde tablet niet. 29% van de tablets biedt dynamische theming.
  • Ondersteunt extra dim-modus
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) beschikt over extra-dim-modus, de gemiddelde tablet niet. 35.4% van de tablets ondersteunt extra dimmen.
  • Beschikt over klembordwaarschuwingen
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft klembordwaarschuwingen, de gemiddelde tablet niet. 39.9% van de tablets bevat klembordwaarschuwingen.
  • Hogere IP-classificatie
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een betere IP-classificatie dan de gemiddelde tablet (IP68/IP69K vs niet beoordeeld). Water- en stofbescherming zijn nog steeds ongebruikelijk bij tablets.
    IP68/IP69K vs niet beoordeeld
  • 5 jaar nieuwere releasedatum
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een recentere releasedatum dan de gemiddelde tablet (2024 vs 2019).
    October 2024
    2024 vs 2019
  • 33,5% lagere pixeldichtheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (149 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    149 ppi vs 224 ppi
  • Zonder LTE-ondersteuning
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen LTE, de gemiddelde tablet wel. 63.2% van de tablets ondersteunt LTE.
  • Zonder continue autofocus in video
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen continue autofocus in video, de gemiddelde tablet wel. 57.7% van de tablets ondersteunt continue autofocus in video.
  • 79,6% zwaarder
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (880 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    880 g vs 490 g
  • Lagere schermresolutie
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (1280×800 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet heeft een resolutie van 1920×1200.
    1280×800 vs 1920×1200
  • Zonder picture-in-picture
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen picture-in-picture, de gemiddelde tablet wel. 61% van de tablets ondersteunt picture-in-picture.
  • 44,4% lagere oplaadsnelheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt langzamer opladen dan de gemiddelde tablet (10 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    10 W vs 18 W
  • 7,5 mm dikker
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) is dikker dan de gemiddelde tablet (15.5 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    15,5 mm vs 8,0 mm
  • 12,9% lagere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    7.1/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    Hotwav R8 4G
    de gemiddelde tablet
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde tablet (7.08 vs 8.000).
    7,08 vs 8
  • 20% lagere CPU-snelheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere CPU-snelheid dan de gemiddelde tablet (1.6 GHz vs 2 GHz). De gemiddelde tablet heeft een CPU-snelheid van 2 GHz.
    1,6 GHz vs 2 GHz
  • 32% lagere Geekbench 6 multi-core-benchmarkscore
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) behaalt een lagere Geekbench 6-multicore-score dan de gemiddelde tablet (1,286 punten vs 1,891 punten). De gemiddelde tablet scoort 1,891 punten in Geekbench 6 multicore.
    1.286 punten vs 1.891 punten
  • 49,1% lagere Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) behaalt een lagere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde tablet (371 punten vs 729 punten). De gemiddelde tablet scoort 729 punten in Geekbench 6 singlecore.
    371 punten vs 729 punten
  • 3 GPU-uitvoeringseenheden minder
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft minder GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde tablet (1 vs 4). De gemiddelde tablet heeft 4 GPU-uitvoeringseenheden.
    1 vs 4
  • 266 MHz lagere RAM-snelheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere RAM-snelheid dan de gemiddelde tablet (1,600 MHz vs 1,866 MHz). De gemiddelde tablet heeft een RAM-snelheid van 1,866 MHz.
    1.600 MHz vs 1.866 MHz
  • 14,1% minder geheugenbandbreedte
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde tablet (12.8 GB/s vs 14.9 GB/s). De gemiddelde tablet heeft een geheugenbandbreedte van 14.9 GB/s.
    12,8 GB/s vs 14,9 GB/s
  • 33,5% lagere pixeldichtheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (149 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    149 ppi vs 224 ppi
  • Lagere schermresolutie
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (1280×800 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet heeft een resolutie van 1920×1200.
    1280×800 vs 1920×1200
  • 72 ppi lagere schermscherpte
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft een lagere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (149 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    149 ppi vs 221 ppi
  • Minder duurzaam schermglas
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) gebruikt zwakker schermglas dan de gemiddelde tablet (Panda Glass vs Corning Gorilla Glass). Het type displayglas verschilt nog steeds tussen tablets.
    Panda Glass vs Corning Gorilla Glass
  • Zonder continue autofocus in video
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen continue autofocus in video, de gemiddelde tablet wel. 57.7% van de tablets ondersteunt continue autofocus in video.
  • Zonder panoramamodus
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft geen panoramamodus, de gemiddelde tablet wel. 78.6% van de tablets bevat panoramafuncties.
  • 44,4% lagere oplaadsnelheid
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt langzamer opladen dan de gemiddelde tablet (10 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    10 W vs 18 W
  • Zonder LTE-ondersteuning
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen LTE, de gemiddelde tablet wel. 63.2% van de tablets ondersteunt LTE.
  • Zonder HDMI-uitgang
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • Zonder Ethernet-ondersteuning
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft geen Ethernet-ondersteuning, de gemiddelde tablet wel. 76.3% van de tablets ondersteunt Ethernet.
  • Zonder picture-in-picture
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen picture-in-picture, de gemiddelde tablet wel. 61% van de tablets ondersteunt picture-in-picture.
  • Zonder multi-user-modus
    Gebruikersscore
    7.1/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    Hotwav R8 4G
    de gemiddelde tablet
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) ondersteunt geen multi-user-modus, de gemiddelde tablet wel. 73.6% van de tablets staan meerdere gebruikersprofielen toe.
  • 79,6% zwaarder
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) is zwaarder dan de gemiddelde tablet (880 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    880 g vs 490 g
  • 7,5 mm dikker
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) is dikker dan de gemiddelde tablet (15.5 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    15,5 mm vs 8,0 mm
  • 52,5 mm hoger
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) is hoger dan de gemiddelde tablet (252.5 mm vs 200 mm). De gemiddelde tablet is 200.0 mm hoog.
    252,5 mm vs 200,0 mm
  • Zonder 3,5-mm-koptelefoonaansluiting
    Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) heeft geen 3,5-mm-koptelefoonaansluiting, de gemiddelde tablet wel. 72.9% van de tablets bevat een koptelefoonaansluiting.

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

8,0
GSMaholic
≈ geschat
21/11/2024
Praktijktest · accu en stevigheid
Oordeel
De Hotwav R8 4G is een veelzijdige, stevige tablet met goede prestaties voor veel gebruikers, al is het geen premium apparaat.
9,0
Ministry of Reviews by Schaz
≈ geschat
20/11/2024
Unboxing · geluid en games
Oordeel
De Hotwav R8 4G is een betrouwbare, veelzijdige tablet die hoogwaardig aanvoelt en toch betaalbaar is.
8,0
C Butler
≈ geschat
21/11/2024
Eerste blik · instellingen en unboxing
Oordeel
De Hotwav R8 4G is een goede betaalbare tablet voor buitengebruik, met LTE en waterbestendigheid, al zijn de zwarttinten op het scherm niet erg diep.
Overzichtsvideo
Overzichtsvideo

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op beoordelingen van overal op het web.
Reviews bijgewerkt: november 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Hotwav R8 4G (4GB + 128GB)

  • Uitstekende batterijduur dankzij de enorme 10.800 mAh capaciteit
  • Zeer robuust ontwerp met IP68, IP69K en MIL-STD-810H certificering
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding voor een 'rugged' tablet
  • Voorzien van de nieuwere Android 14 software
  • Voldoende opslagruimte (128GB) die uitbreidbaar is tot 1TB
  • Handige extra functies zoals OTG-ondersteuning (omgekeerd laden)

What customers don't like about Hotwav R8 4G (4GB + 128GB)

  • De tablet is met 880-960 gram aan de zware kant
  • Laden gaat relatief traag (geen snellaadfunctie)
  • Camera's leveren matige prestaties bij weinig licht
  • Geen vingerafdrukscanner aanwezig
  • Schermresolutie (HD+) is aan de lage kant vergeleken met premium tablets
  • Minder geschikt voor grafisch zware games

Oordeel

De Hotwav R8 4G is een robuuste 10,1-inch tablet met een HD+ IPS-display (1280x800 pixels), aangedreven door een Unisoc T606 octa-core processor en draaiend op Android 14. Het toestel beschikt over 4GB fysiek RAM (uitbreidbaar met 8GB virtueel geheugen), 128GB opslag (tot 1TB via SD) en een enorme 10.800 mAh batterij met 10W opladen en OTG-ondersteuning. Belangrijke pluspunten zijn de militaire duurzaamheid (IP68, IP69K en MIL-STD-810H certificeringen), de lange stand-bytijd tot 700 uur en de nauwkeurige navigatie via vier GPS-systemen. Enkele minpunten zijn het relatief hoge gewicht van 880 gram, de trage laadsnelheid en het ontbreken van een vingerafdrukscanner of een 3,5 mm audio-aansluiting.

Vergelijk Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Hotwav R8 4G (4GB + 128GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden