Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Honor Pad V9 (12GB + 512GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€400RAM-capaciteit:12 GBInterne opslag:512 GBSchermgrootte:11.5 inchChipset:MediaTek Dimensity 8350

Honor Pad V9 (12GB + 512GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

8.2/10

Totaalscore

Score
8.2/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

8.2

Technische score

10%

7.6

Gebruikersscore

▲Beter dan 85% van de modellen
8.2

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
8.2/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

8.2

Totaalscore

30%

8.4

Prijs

▲Beter dan 89% van de modellen
8.2

Technische score

Technische score
8.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

9.1

Prestaties

20%

8.4

Scherm

16%

8.9

Camera

14%

7.6

Batterij

12%

6.5

Connectiviteit

8%

9.1

Software en functies

5%

7.6

Ontwerp

3%

6.7

Audio en multimedia

▲Beter dan 87% van de modellen
7.6

Gebruikersscore

Gebruikersscore
7.6/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

4.2

Aantal reviews

▼Slechter dan 80% van de modellen
  • Geen afbeelding
Geen afbeelding
Waar te koop
    N/A~ €400
Beschikbare versies:
Andere versies:
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Honor Pad V9 (12GB + 512GB)

Technische score
Technische score
8.2/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

9.1

Prestaties

20%

8.4

Scherm

16%

8.9

Camera

14%

7.6

Batterij

12%

6.5

Connectiviteit

8%

9.1

Software en functies

5%

7.6

Ontwerp

3%

6.7

Audio en multimedia

8.2
Gebruikersscore
Gebruikersscore
7.6/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

9.0

Sterrenbeoordelingen

30%

4.2

Aantal reviews

7.6
Populariteit
Populariteit
4.2/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een populariteit van 4,2 punten die lager is dan 56,9% van de Tablets.
4.2
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
8.2/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

8.2

Totaalscore

30%

8.4

Prijs

8.2
RAM-capaciteit
12 GB
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een RAM-capaciteit van 12 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 90,1% van de tablets en gelijk aan die van 6,1% van de tablets.
Procesnode
4 nm
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) is gebouwd op een 4 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 88,2% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 8,5% van de tablets.
Interne opslag
512 GB
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 512 GB, wat groter is dan de opslag van 92,4% van de tablets en gelijk aan die van 5,3% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
1,536 punten
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) behaalde een score van 1.536 punten in Geekbench 6 (single-core), wat hoger is dan de score van 76,9% van de tablets en gelijk aan de score van 0,3% van de tablets.
Chipset
MediaTek Dimensity 8350
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt de MediaTek Dimensity 8350-chipset, wat geavanceerder is dan de chipsets in 83,2% van de tablets en gelijk aan die in 0,4% van de tablets.
Alles weergeven
Schermresolutie
2800×1840
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een schermresolutie van 2800×1840, wat hoger is dan die van 89,5% van de tablets en gelijk aan die van 1,1% van de tablets.
Verversingssnelheid
144 Hz
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 144 Hz, wat hoger is dan in 91,2% van de tablets en gelijk aan die in 7,5% van de tablets.
Displaytype
IPS LCD
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt een IPS LCD displaytype. 17% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
291 ppi
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een pixeldichtheid van 291 ppi, wat hoger is dan die van 89,7% van de tablets en gelijk aan die van 0,8% van de tablets.
Type displayglas
Tempered Glass
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt Tempered Glass displayglas, wat sterker is dan dat van 74,8% van de tablets en gelijk aan dat van 22,4% van de tablets.
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
13 MP
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 13 MP, wat hoger is dan die van 74% van de tablets en gelijk aan die van 21,6% van de tablets.
Frontcamera megapixels
8 MP
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een frontcameraresolutie van 8 MP, wat hoger is dan in 69,7% van de tablets en gelijk aan die in 19,5% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/2,0
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/2.0, wat breder is dan dat van 57,5% van de tablets en gelijk aan dat van 24,5% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
10,100 mAh
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een batterijcapaciteit van 10.100 mAh, wat groter is dan de batterijen in 92,1% van de tablets en gelijk aan die in 1,7% van de tablets.
Oplaadsnelheid
35 W
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt laadsnelheden van 35 W, wat sneller is dan in 77,7% van de tablets en gelijk aan snelheden in 1,5% van de tablets.
Batterijduur
10 uur
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een batterijduur van 10 uur, wat langer is dan die van 39,1% van de tablets en gelijk aan die van 20,5% van de tablets.
video afspelen
Draadloos opladen
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
ja
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt snelladen. 50,4% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt LTE. 63,3% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt GPS. 82,7% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 11,1% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 10,9%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Android
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt het besturingssysteem Android, dat geavanceerder is dan dat van 23,2%.
Duur van updateondersteuning
gemiddeld
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) biedt gemiddeld updateondersteuning, wat langer is dan de ondersteuningsperiode van 47,3% van de tablets en gelijk aan die van 32,6% van de tablets.
Directe OS-updates
ja
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ontvangt directe OS-updates. 20,3% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
ja
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt on-device AI. 71,8% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
ja
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) bevat app-trackingbescherming. 71,8% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
niet beoordeeld
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een IP-classificatie van niet beoordeeld, wat hoger is dan die van 16,3% van de tablets en gelijk aan die van 83,7% van de tablets.
Gewicht
475 g
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) weegt 475 g, wat lichter is dan 55,9% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 0,9% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
?
Alles weergeven
Aantal microfoons
?
aptX Adaptive
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt geen Dolby Atmos. 31,5% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
8
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) bevat 8 speakers, wat meer is dan in 96,4% van de tablets en gelijk aan het aantal in 3,6% van de tablets.
FM-radio
nee
Honor Pad V9 (12GB + 512GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Honor Pad V9 (12GB + 512GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • 2,4x hogere verversingssnelheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere verversingssnelheid dan de gemiddelde tablet (144 Hz vs 60 Hz). De gemiddelde tablet heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
    144 Hz vs 60 Hz
  • Krachtigere chipset
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt de MediaTek Dimensity 8350-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    MediaTek Dimensity 8.350 vs MediaTek MT8169A
  • 8x meer opslag
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (512 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    512 GB vs 64 GB
  • 67,5% hogere CPU-snelheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere CPU-snelheid dan de gemiddelde tablet (3.4 GHz vs 2 GHz). De gemiddelde tablet heeft een CPU-snelheid van 2 GHz.
    3,35 GHz vs 2 GHz
  • 8 GB RAM meer
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (12 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    12 GB vs 4 GB
  • Sneller opslagtype
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt UFS-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    UFS vs eMMC
  • 53,5% grotere batterijcapaciteit
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (10,100 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    10.100 mAh vs 6.580 mAh
  • Hogere schermresolutie
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (2800×1840 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet-resolutie is 1920×1200.
    2800×1840 vs 1920×1200
  • 16,6% betere prijs-kwaliteitverhouding
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een betere prijs-kwaliteitverhouding dan de gemiddelde tablet (8.24 vs 7.1).
    8,24 vs 7,07
  • Krachtigere chipset
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt de MediaTek Dimensity 8350-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    MediaTek Dimensity 8.350 vs MediaTek MT8169A
  • 8x meer opslag
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft meer interne opslag dan de gemiddelde tablet (512 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    512 GB vs 64 GB
  • 67,5% hogere CPU-snelheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere CPU-snelheid dan de gemiddelde tablet (3.4 GHz vs 2 GHz). De gemiddelde tablet heeft een CPU-snelheid van 2 GHz.
    3,35 GHz vs 2 GHz
  • 8 GB RAM meer
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft meer RAM dan de gemiddelde tablet (12 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    12 GB vs 4 GB
  • Sneller opslagtype
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt UFS-opslag, terwijl de gemiddelde tablet eMMC gebruikt. De opslagtechnologie verschilt nog steeds sterk tussen tablets.
    UFS vs eMMC
  • Nieuwere DDR-geheugenversie
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt een nieuwere DDR-versie dan de gemiddelde tablet (LPDDR5X vs LPDDR3). De gemiddelde DDR-versie is LPDDR3.
    LPDDR5X vs LPDDR3
  • 71,4% kleiner productieproces
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt een kleiner productieprocedé dan de gemiddelde tablet (4 nm vs 14 nm). De gemiddelde tablet gebruikt een productieprocedé van 14 nm.
    4 nm vs 14 nm
  • 2,11x hogere Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) behaalt een hogere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde tablet (1,536 punten vs 729 punten). De gemiddelde tablet scoort 729 punten in Geekbench 6 singlecore.
    1.536 punten vs 729 punten
  • 2,15x hogere GPU-kloksnelheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere GPU-frequentie dan de gemiddelde tablet (1,400 MHz vs 650 MHz). De gemiddelde tablet heeft een GPU-frequentie van 650 MHz.
    1.400 MHz vs 650 MHz
  • Betere GPU
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt de Mali-G615 MC6-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Mali-G615 MC6 vs Mali-G51
  • 2 CPU-threads meer
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde tablet (8 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    8 vs 6
  • Beschikt over neurale engine
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) bevat een neurale engine, de gemiddelde tablet niet. 25.7% van de tablets bevat een neurale engine.
  • 2,4x hogere verversingssnelheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere verversingssnelheid dan de gemiddelde tablet (144 Hz vs 60 Hz). De gemiddelde tablet heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
    144 Hz vs 60 Hz
  • Hogere schermresolutie
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (2800×1840 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet-resolutie is 1920×1200.
    2800×1840 vs 1920×1200
  • Ondersteunt adaptieve verversingssnelheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft adaptieve verversingssnelheid, de gemiddelde tablet niet. 17.6% van de tablets ondersteunt een adaptieve verversingssnelheid.
  • 29,9% hogere pixeldichtheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (291 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    291 ppi vs 224 ppi
  • 100 nits hogere typische helderheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere typische helderheid dan de gemiddelde tablet (500 nits vs 400 nits). De gemiddelde tablet haalt 400 nits typische helderheid.
    500 nits vs 400 nits
  • Breder kleurengamma
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt een breder kleurbereik dan de gemiddelde tablet (DCI-P3 vs sRGB). De gemiddelde tablet dekt sRGB kleurbereik.
    DCI-P3 vs sRGB
  • 1,4 inch groter schermformaat
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (11.5 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    11,5 inch vs 10,1 inch
  • Hogere contrastverhouding
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (1500:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet-contrastverhouding is 1012:1.
    1.500:1 vs 1.012:1
  • 99 nits hogere piekhelderheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (500 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    500 nits vs 401 nits
  • 70 ppi hogere schermscherpte
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (291 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    291 ppi vs 221 ppi
  • Betere videokwaliteit van de hoofdcamera
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt betere video-opname met de hoofdcamera dan de gemiddelde tablet (2160x30 fps vs 1080x30 fps). De gemiddelde tablet ondersteunt 1080x30 fps voor video-opname met de hoofdcamera.
    2160x30 fps vs 1080x30 fps
  • 5 MP megapixels in de hoofdcamera meer
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere resolutie van de hoofdcamera dan de gemiddelde tablet (13 MP vs 8 MP). De gemiddelde tablet-hoofdcamera heeft 8 MP megapixels.
    13 MP vs 8 MP
  • 3 MP megapixels in de frontcamera meer
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft meer megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (8 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    8 MP vs 5 MP
  • Biedt handmatige sluitertijd toe
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) biedt handmatige sluitertijdregeling, de gemiddelde tablet niet. 21.9% van de tablets bieden handmatige sluitertijdregeling.
  • Biedt handmatige focus toe
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) staat handmatige scherpstelregeling toe, de gemiddelde tablet niet. 37.2% van de tablets bevat handmatige scherpstelling.
  • Groter diafragma van de frontcamera
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een betere opening van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (F/2 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de frontcamera.
    F/2,0 vs F/2,2
  • Biedt handmatige ISO toe
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) staat handmatige ISO-aanpassing toe, de gemiddelde tablet niet. 46% van de tablets biedt handmatige ISO.
  • Groter diafragma van de hoofdcamera
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een betere hoofdcamera-opening dan de gemiddelde tablet (F/2 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de hoofdcamera.
    F/2,0 vs F/2,2
  • Ondersteunt slow-motion-opname
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt slow-motion-opname, de gemiddelde tablet niet. 37.5% van de tablets biedt slow-motion.
  • Beschikt over flitser
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een ingebouwde flitser, de gemiddelde tablet niet. 45.2% van de tablets heeft een flitser.
  • 53,5% grotere batterijcapaciteit
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een hogere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (10,100 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    10.100 mAh vs 6.580 mAh
  • Ondersteunt snelladen
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt snelladen, de gemiddelde tablet niet. 49.7% van de tablets ondersteunt snelladen.
  • 94,4% hogere oplaadsnelheid
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (35 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    35 W vs 18 W
  • Beschikt over batterijgezondheidsmonitoring
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) beschikt over batterijgezondheidsmonitoring, de gemiddelde tablet niet. 37% van de tablets bevat hulpmiddelen voor batterijgezondheid.
  • Nieuwere wifi-versie
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt een nieuwere wifi-versie dan de gemiddelde tablet (Wi-Fi 6 (802.11ax) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)). De gemiddelde tablet gebruikt wifi Wi-Fi 5 (802.11ac).
    Wi-Fi 6 (802.11ax) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Nieuwere Bluetooth-versie
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt een nieuwere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (5.2 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    5,2 vs 5,0
  • Langere updateondersteuning
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) biedt langere updateondersteuning dan de gemiddelde tablet (gemiddeld vs kort). Gemiddeld krijgt een tablet kort update-ondersteuning.
    gemiddeld vs kort
  • Beschikt over AI op het apparaat
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) bevat AI op het apparaat, de gemiddelde tablet niet. 28.3% van de tablets bevat AI op het apparaat.
  • Ondersteunt live tekstherkenning
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt live tekstherkenning, de gemiddelde tablet niet. 34.9% van de tablets kan tekst uit afbeeldingen herkennen.
  • Beschikt over app-trackingbescherming
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) bevat app-trackingbescherming, de gemiddelde tablet niet. 28.3% van de tablets biedt app-trackingbescherming.
  • Ondersteunt extra dim-modus
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) beschikt over extra-dim-modus, de gemiddelde tablet niet. 35.4% van de tablets ondersteunt extra dimmen.
  • Beschikt over klembordwaarschuwingen
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft klembordwaarschuwingen, de gemiddelde tablet niet. 39.9% van de tablets bevat klembordwaarschuwingen.
  • Beschikt over stylus
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) wordt geleverd met een stylus, de gemiddelde tablet niet. 16.9% van de tablets wordt geleverd met een stylus.
  • 1,9 mm dunner
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) is dunner dan de gemiddelde tablet (6.1 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    6,1 mm vs 8,0 mm
  • Ondersteunt stylus-kanteling
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt stylus-kanteling, de gemiddelde tablet niet. 33.6% van de tablets ondersteunt stylus-kanteling.
  • 5 jaar nieuwere releasedatum
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een recentere releasedatum dan de gemiddelde tablet (2024 vs 2019).
    December 2024
    2024 vs 2019
  • Goed voor kinderen
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) is geschikt voor kinderen, de gemiddelde tablet niet. 23.7% van de tablets is geschikt voor kinderen.
  • 6 speakers meer
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft meer speakers dan de gemiddelde tablet (8 vs 2). De gemiddelde tablet heeft 2 speakers.
    8 vs 2
  • Ondersteunt LDAC
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt LDAC, de gemiddelde tablet niet. 25.2% van de tablets ondersteunt LDAC.
  • Zonder LTE-ondersteuning
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt geen LTE, de gemiddelde tablet wel. 63.2% van de tablets ondersteunt LTE.
  • Zonder GPS
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen GPS, de gemiddelde tablet wel. 82.7% van de tablets beschikt over GPS.
  • Minder duurzaam schermglas
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt zwakker schermglas dan de gemiddelde tablet (Tempered Glass vs Corning Gorilla Glass). Het type displayglas verschilt nog steeds tussen tablets.
    Tempered Glass vs Corning Gorilla Glass
  • Zonder cellulair modem
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen mobiele module, de gemiddelde tablet wel. 59.3% van de tablets bevat een mobiele module.
  • Zonder 3,5-mm-koptelefoonaansluiting
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen 3,5-mm-koptelefoonaansluiting, de gemiddelde tablet wel. 72.9% van de tablets bevat een koptelefoonaansluiting.
  • Zonder HDMI-uitgang
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • 83,8 mm breder
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) is breder dan de gemiddelde tablet (259.1 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    259,1 mm vs 175,3 mm
  • 5,9% lagere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    7.6/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    Honor Pad V9
    de gemiddelde tablet
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde tablet (7.56 vs 8.000).
    7,56 vs 8
  • 5,9% lagere gebruikersscore
    Gebruikersscore
    7.6/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼▼
    <55-66-77-88-99-10
    Honor Pad V9
    de gemiddelde tablet
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde tablet (7.56 vs 8.000).
    7,56 vs 8
  • 53,9% duurder
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) is duurder dan de gemiddelde tablet (€400 vs €260).
    €400 vs €260
  • Minder duurzaam schermglas
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) gebruikt zwakker schermglas dan de gemiddelde tablet (Tempered Glass vs Corning Gorilla Glass). Het type displayglas verschilt nog steeds tussen tablets.
    Tempered Glass vs Corning Gorilla Glass
  • Zonder LTE-ondersteuning
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) ondersteunt geen LTE, de gemiddelde tablet wel. 63.2% van de tablets ondersteunt LTE.
  • Zonder GPS
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen GPS, de gemiddelde tablet wel. 82.7% van de tablets beschikt over GPS.
  • Zonder cellulair modem
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen mobiele module, de gemiddelde tablet wel. 59.3% van de tablets bevat een mobiele module.
  • Zonder HDMI-uitgang
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • 83,8 mm breder
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) is breder dan de gemiddelde tablet (259.1 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    259,1 mm vs 175,3 mm
  • Zonder 3,5-mm-koptelefoonaansluiting
    Honor Pad V9 (12GB + 512GB) heeft geen 3,5-mm-koptelefoonaansluiting, de gemiddelde tablet wel. 72.9% van de tablets bevat een koptelefoonaansluiting.

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

N
notebookcheck.nl
6-4-2025
Samenvatting van de review
T
trustedreviews.com
30-5-2025
Samenvatting van de review
T
techadvisor.com
2-3-2025
Samenvatting van de review
H
heraldscotland.com
6-6-2025
Samenvatting van de review
T
techradar.com
11-3-2025
Samenvatting van de review
T
thetechnovore.com
5-9-2025
Samenvatting van de review
P
phonearena.com
2-3-2026
Samenvatting van de review
T
techfinitive.com
4-3-2025
Samenvatting van de review
W
which.co.uk
9-9-2025
Samenvatting van de review
T
techadvisor.com
28-5-2025
Samenvatting van de review
A
androidcentral.com
2-3-2025
Samenvatting van de review
M
msn.com
2-3-2025
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.com
4-4-2025
Samenvatting van de review
P
pcwelt.de
23-6-2025
Samenvatting van de review
W
winfuture.de
16-5-2025
Samenvatting van de review
P
pcwelt.de
12-4-2025
Samenvatting van de review
Q
quechoisir.org
13-10-2025
Samenvatting van de review
G
global.techradar.com
23-7-2025
Samenvatting van de review
M
macitynet.it
3-3-2025
Samenvatting van de review

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Honor Pad V9 (12GB + 512GB)

  • Prachtig 11,5 inch scherm met een hoge 144Hz verversingssnelheid
  • Uitstekende geluidskwaliteit dankzij het systeem met acht luidsprekers
  • Lange batterijduur door de grote 10.100 mAh batterij
  • Dun, lichtgewicht en een premium aluminium ontwerp
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding voor een tablet uit het middensegment
  • Vlotte prestaties bij dagelijkse taken en lichte games dankzij de Dimensity-chipset

What customers don't like about Honor Pad V9 (12GB + 512GB)

  • Geen microSD-kaartslot voor het uitbreiden van de opslagruimte
  • Geen 3,5 mm koptelefoonaansluiting aanwezig
  • De camera's presteren matig bij weinig licht
  • Opladen duurt vrij lang (beperkt tot 35W op de wereldwijde versie)
  • De gebruikersinterface (MagicOS) kan soms wat onoverzichtelijk aanvoelen
  • Geen officiële IP-certificering voor water- en stofbestendigheid

Oordeel

De Honor Pad V9 (12GB + 512GB) is een krachtige mid-range tablet met een 11,5 inch IPS LCD-scherm dat beschikt over een scherpe 2.8K resolutie (2800 x 1840) en een vloeiende 144Hz verversingssnelheid. Onder de motorkap bevindt zich de MediaTek Dimensity 8350 Elite-chipset, gecombineerd met een royale 12GB RAM en 512GB opslag, draaiend op MagicOS 9.0 (gebaseerd op Android 15). Belangrijke voordelen zijn het slanke metalen ontwerp van slechts 6,1 mm dik, de indrukwekkende geluidservaring via acht speakers met IMAX Enhanced-ondersteuning en de grote 10.100 mAh batterij die dagenlang meegaat. Enkele nadelen zijn het ontbreken van een vingerafdrukscanner en een 3,5 mm koptelefoonaansluiting, de relatief trage 35W oplaadsnelheid voor de wereldwijde versie en de afwezigheid van uitbreidbaar geheugen via microSD.

Vergelijk Honor Pad V9 (12GB + 512GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Honor Pad V9 (12GB + 512GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden