Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€220RAM-capaciteit:2 GBInterne opslag:16 GBSchermgrootte:8.4 inchChipset:Intel Atom Z3580

Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

5.7/10

Totaalscore

Score
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

5.7

Technische score

10%

?

Gebruikersscore

▼Slechter dan 67% van de modellen
6.8

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
6.8/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

5.7

Totaalscore

30%

9.4

Prijs

▼Slechter dan 62% van de modellen
5.7

Technische score

Technische score
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

5.2

Prestaties

20%

6.0

Scherm

16%

6.0

Camera

14%

4.5

Batterij

12%

6.3

Connectiviteit

8%

6.2

Software en functies

5%

6.8

Ontwerp

3%

4.8

Audio en multimedia

▼Slechter dan 64% van de modellen
?

Gebruikersscore

Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

  • Geen afbeelding
Geen afbeelding
Waar te koop
    N/A~ €220
Andere versies:
2GB + 16GB2GB + 32GB
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB)

Technische score
Technische score
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

5.2

Prestaties

20%

6.0

Scherm

16%

6.0

Camera

14%

4.5

Batterij

12%

6.3

Connectiviteit

8%

6.2

Software en functies

5%

6.8

Ontwerp

3%

4.8

Audio en multimedia

5.7
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

?
Populariteit
Populariteit
1.0/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een populariteit van 1 punt, wat hoger is dan 52,4% van de Tablets.
1.0
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
6.8/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

5.7

Totaalscore

30%

9.4

Prijs

6.8
RAM-capaciteit
2 GB
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een RAM-capaciteit van 2 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 60,9% van de tablets en gelijk aan die van 15,6% van de tablets.
Procesnode
22 nm
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) is gebouwd op een 22 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 57,5% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 7,2% van de tablets.
Interne opslag
16 GB
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 16 GB, wat groter is dan de opslag van 78,5% van de tablets en gelijk aan die van 15% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
?
Chipset
Intel Atom Z3580
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt de Intel Atom Z3580-chipset, wat minder geavanceerd is dan de chipsets in 81,3% van de tablets en gelijk aan die in 0,2% van de tablets.
Alles weergeven
Schermresolutie
2560×1600
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een schermresolutie van 2560×1600, wat hoger is dan die van 77,6% van de tablets en gelijk aan die van 10,1% van de tablets.
Verversingssnelheid
60 Hz
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 60 Hz, wat gelijk aan die in 73,8% van de tablets.
Displaytype
OLED/AMOLED
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt een OLED/AMOLED displaytype. 92,5% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
359 ppi
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een pixeldichtheid van 359 ppi, wat hoger is dan die van 98,5% van de tablets en gelijk aan die van 1% van de tablets.
Type displayglas
Corning Gorilla Glass 3
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt Corning Gorilla Glass 3 displayglas, wat sterker is dan dat van 77,2% van de tablets en gelijk aan dat van 12,9% van de tablets.
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
8 MP
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 8 MP, wat hoger is dan die van 36,5% van de tablets en gelijk aan die van 31,8% van de tablets.
Frontcamera megapixels
2 MP
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een frontcameraresolutie van 2 MP, wat hoger is dan in 53,6% van de tablets en gelijk aan die in 25,5% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/2,4
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/2.4, wat breder is dan dat van 69,8% van de tablets en gelijk aan dat van 17,6% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
5,900 mAh
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een batterijcapaciteit van 5.900 mAh, wat groter is dan de batterijen in 58,7% van de tablets en gelijk aan die in 0,4% van de tablets.
Oplaadsnelheid
5 W
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt laadsnelheden van 5 W, wat sneller is dan in 96% van de tablets en gelijk aan snelheden in 3,3% van de tablets.
Batterijduur
10 uur
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een batterijduur van 10 uur, wat langer is dan die van 39,1% van de tablets en gelijk aan die van 20,5% van de tablets.
Draadloos opladen
ja
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt draadloos laden. 98,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt snelladen. 49,7% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
?
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
ja
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt GPS. 17,3% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 11,1% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 10,9%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Android
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt het besturingssysteem Android, dat geavanceerder is dan dat van 23,2%.
Duur van updateondersteuning
kort
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) biedt kort updateondersteuning, wat korter is dan de ondersteuningsperiode van 52,7% van de tablets en gelijk aan die van 47,3% van de tablets.
Directe OS-updates
ja
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ontvangt directe OS-updates. 20,3% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen on-device AI. 28,3% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) bevat app-trackingbescherming. 28,3% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
niet beoordeeld
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een IP-classificatie van niet beoordeeld, wat hoger is dan die van 16,3% van de tablets en gelijk aan die van 83,7% van de tablets.
Gewicht
305 g
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) weegt 305 g, wat lichter is dan 92,9% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 0,5% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
N/A
Alles weergeven
Aantal microfoons
1
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) bevat 1 microfoons, wat meer is dan in 0,2% van de tablets en gelijk aan het aantal in 54,8% van de tablets.
aptX Adaptive
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen Dolby Atmos. 31,5% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
2
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) bevat 2 speakers, wat meer is dan in 9,8% van de tablets en gelijk aan het aantal in 60,9% van de tablets.
FM-radio
nee
Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • Beter type display
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een beter schermtype dan de gemiddelde tablet (OLED/AMOLED vs IPS LCD). De gemiddelde tablet gebruikt IPS LCD-technologie.
    OLED/AMOLED vs IPS LCD
  • 60,3% hogere pixeldichtheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (359 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    359 ppi vs 224 ppi
  • Hogere contrastverhouding
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (10000:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet-contrastverhouding is 1012:1.
    10.000:1 vs 1.012:1
  • Hogere schermresolutie
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (2560×1600 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet-resolutie is 1920×1200.
    2560×1600 vs 1920×1200
  • 37,8% lichter
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) is lichter dan de gemiddelde tablet (305 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    305 g vs 490 g
  • Ondersteunt draadloos opladen
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt draadloos opladen, de gemiddelde tablet niet. 1.5% van de tablets is compatibel met draadloos opladen.
  • 138 ppi hogere schermscherpte
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (359 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    359 ppi vs 221 ppi
  • 16,5% hogere CPU-snelheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere CPU-snelheid dan de gemiddelde tablet (2.3 GHz vs 2 GHz). De gemiddelde tablet heeft een CPU-snelheid van 2 GHz.
    2,33 GHz vs 2 GHz
  • 16,5% hogere CPU-snelheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere CPU-snelheid dan de gemiddelde tablet (2.3 GHz vs 2 GHz). De gemiddelde tablet heeft een CPU-snelheid van 2 GHz.
    2,33 GHz vs 2 GHz
  • Krachtigere chipset
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt de Intel Atom Z3580-chipset, terwijl de gemiddelde tablet MediaTek MT8169A gebruikt.
    Intel Atom Z3580 vs MediaTek MT8169A
  • Beter type display
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een beter schermtype dan de gemiddelde tablet (OLED/AMOLED vs IPS LCD). De gemiddelde tablet gebruikt IPS LCD-technologie.
    OLED/AMOLED vs IPS LCD
  • 60,3% hogere pixeldichtheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (359 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    359 ppi vs 224 ppi
  • Hogere contrastverhouding
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (10000:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet-contrastverhouding is 1012:1.
    10.000:1 vs 1.012:1
  • Hogere schermresolutie
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (2560×1600 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet-resolutie is 1920×1200.
    2560×1600 vs 1920×1200
  • 138 ppi hogere schermscherpte
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (359 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    359 ppi vs 221 ppi
  • Duurzamer schermglas
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt beter schermglas dan de gemiddelde tablet (Corning Gorilla Glass 3 vs Corning Gorilla Glass). Het type displayglas verschilt nog steeds tussen tablets.
    Corning Gorilla Glass 3 vs Corning Gorilla Glass
  • 240 Hz hogere PWM-dimfrequentie
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een hogere PWM-frequentie dan de gemiddelde tablet (240 Hz vs 0 Hz). De gemiddelde tablet heeft een PWM-frequentie van 0 Hz.
    240 Hz vs 0 Hz
  • Ondersteunt slow-motion-opname
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt slow-motion-opname, de gemiddelde tablet niet. 37.5% van de tablets biedt slow-motion.
  • Ondersteunt draadloos opladen
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt draadloos opladen, de gemiddelde tablet niet. 1.5% van de tablets is compatibel met draadloos opladen.
  • 37,8% lichter
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) is lichter dan de gemiddelde tablet (305 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    305 g vs 490 g
  • 2 mm dunner
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) is dunner dan de gemiddelde tablet (6 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    6 mm vs 8,0 mm
  • 51,1 mm breed minder
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) is minder breed dan de gemiddelde tablet (124.2 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    124,2 mm vs 175,3 mm
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • 170 nits lagere piekhelderheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een lagere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (231 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    231 nits vs 401 nits
  • Zonder continue autofocus in video
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen continue autofocus in video, de gemiddelde tablet wel. 57.7% van de tablets ondersteunt continue autofocus in video.
  • 72,2% lagere oplaadsnelheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt langzamer opladen dan de gemiddelde tablet (5 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    5 W vs 18 W
  • 2 GB RAM minder
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft minder RAM dan de gemiddelde tablet (2 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    2 GB vs 4 GB
  • Zonder gesplitst scherm
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen gesplitst scherm, de gemiddelde tablet wel. 72.4% van de tablets ondersteunt gesplitst scherm.
  • Zonder handmatige belichtingsinstelling
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) biedt geen handmatige belichtingsregeling, de gemiddelde tablet wel. 63.6% van de tablets heeft handmatige belichting.
  • 2,15x minder populariteit
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) is minder populair dan de gemiddelde tablet (1 vs 2.2).
    1 vs 2,15
  • 2 GB RAM minder
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft minder RAM dan de gemiddelde tablet (2 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    2 GB vs 4 GB
  • 75% minder opslag
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft minder interne opslag dan de gemiddelde tablet (16 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    16 GB vs 64 GB
  • 2 CPU-threads minder
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft minder CPU-threads dan de gemiddelde tablet (4 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    4 vs 6
  • Zonder big.LITTLE-architectuur
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt geen big.LITTLE-architectuur, de gemiddelde tablet wel. 51.3% van de tablets gebruikt een big.LITTLE-architectuur.
  • Slechtere GPU
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt de PowerVR G6430-GPU, terwijl de gemiddelde tablet de krachtigere Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    PowerVR G6430 vs Mali-G51
  • 57,1% grotere productieproces-node
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt een groter productieprocedé dan de gemiddelde tablet (22 nm vs 14 nm). De gemiddelde tablet gebruikt een productieprocedé van 14 nm.
    22 nm vs 14 nm
  • 266 MHz lagere RAM-snelheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een lagere RAM-snelheid dan de gemiddelde tablet (1,600 MHz vs 1,866 MHz). De gemiddelde tablet heeft een RAM-snelheid van 1,866 MHz.
    1.600 MHz vs 1.866 MHz
  • 18% lagere GPU-kloksnelheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een lagere GPU-frequentie dan de gemiddelde tablet (533 MHz vs 650 MHz). De gemiddelde tablet heeft een GPU-frequentie van 650 MHz.
    533 MHz vs 650 MHz
  • 14,1% minder geheugenbandbreedte
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een lagere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde tablet (12.8 GB/s vs 14.9 GB/s). De gemiddelde tablet heeft een geheugenbandbreedte van 14.9 GB/s.
    12,8 GB/s vs 14,9 GB/s
  • 170 nits lagere piekhelderheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een lagere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (231 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    231 nits vs 401 nits
  • 1,7 inch kleiner schermformaat
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (8.4 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    8,4 inch vs 10,1 inch
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • Zonder continue autofocus in video
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen continue autofocus in video, de gemiddelde tablet wel. 57.7% van de tablets ondersteunt continue autofocus in video.
  • Zonder handmatige belichtingsinstelling
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) biedt geen handmatige belichtingsregeling, de gemiddelde tablet wel. 63.6% van de tablets heeft handmatige belichting.
  • Zonder handmatige witbalans
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) staat geen handmatige witbalansaanpassing toe, de gemiddelde tablet wel. 51.6% van de tablets bevat witbalansregeling.
  • Zonder timelapse-video
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen timelapse-video, de gemiddelde tablet wel. 57.5% van de tablets bevat timelapse-modi.
  • Kleinere diafragma-opening van de hoofdcamera
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een slechtere hoofdcamera-opening dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de hoofdcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • 72,2% lagere oplaadsnelheid
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt langzamer opladen dan de gemiddelde tablet (5 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    5 W vs 18 W
  • 10,3% kleinere batterijcapaciteit
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (5,900 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    5.900 mAh vs 6.580 mAh
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • Oudere Bluetooth-versie
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (4 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    4,0 vs 5,0
  • Zonder HDMI-uitgang
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • Zonder Ethernet-ondersteuning
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) heeft geen Ethernet-ondersteuning, de gemiddelde tablet wel. 76.3% van de tablets ondersteunt Ethernet.
  • Zonder gesplitst scherm
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen gesplitst scherm, de gemiddelde tablet wel. 72.4% van de tablets ondersteunt gesplitst scherm.
  • Zonder picture-in-picture
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen picture-in-picture, de gemiddelde tablet wel. 61% van de tablets ondersteunt picture-in-picture.
  • Zonder privacy-schakelaars voor camera/microfoon
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) mist privacy-schakelaars voor camera en microfoon, de gemiddelde tablet heeft deze. 56.2% van de tablets biedt deze schakelaars.
  • Zonder screenshots van volledige pagina s
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen screenshots van volledige pagina s, de gemiddelde tablet wel. 52.5% van de tablets ondersteunt screenshots van volledige pagina s.
  • Zonder privacy-instellingen voor locatie
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) biedt geen privacy-instellingen voor locatie, de gemiddelde tablet wel. 76.5% van de tablets bevat locatieprivacyfuncties.
  • Zonder donkere modus
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) ondersteunt geen donkere modus, de gemiddelde tablet wel. 57.2% van de tablets heeft een donkere modus.
  • 4 jaar oudere releasedatum
    Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) is een ouder model dan de gemiddelde tablet (2015 vs 2019).
    Januari 2015
    2015 vs 2019

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

8,0
NewGadgets.de
≈ geschat
12/09/2014
Eerste indruk · bouwkwaliteit en demo van de dieptecamera
Oordeel
De Dell Venue 8 7000 Cellular is stevig gebouwd en ligt prettig in de hand.

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

W
wsj.com
6-1-2015
Samenvatting van de review
G
gizmodo.com
19-1-2015
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
21-1-2015
Samenvatting van de review
C
computerworld.com
22-1-2015
Samenvatting van de review
L
laptopmag.com
27-1-2015
Samenvatting van de review
A
arstechnica.com
2-2-2015
Samenvatting van de review
C
cnet.com
9-2-2015
Samenvatting van de review
W
wired.com
9-2-2015
Samenvatting van de review
V
vox.com
19-2-2015
Samenvatting van de review
T
techradar.com
20-2-2015
Samenvatting van de review
T
trustedreviews.com
25-3-2015
Samenvatting van de review
I
itpro.com
10-4-2015
Samenvatting van de review
N
nextpit.com
9-5-2015
Samenvatting van de review
K
kitguru.net
11-5-2015
Samenvatting van de review
T
theverge.com
9-2-2015
Samenvatting van de review
K
kitguru.net
11-5-2015
Samenvatting van de review
T
techadvisor.com
20-8-2015
Samenvatting van de review
N
notebookcheck.com
4-3-2015
Samenvatting van de review
C
chip.de
31-3-2015
Samenvatting van de review
C
computerbase.de
28-3-2015
Samenvatting van de review

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB)

  • Uitzonderlijk dun (6mm) en lichtgewicht ontwerp van hoogwaardig aluminium
  • Prachtig 8,4-inch OLED-scherm met zeer hoge resolutie (2560x1600)
  • Indrukwekkende batterijduur voor een tablet van dit formaat
  • Solide prestaties dankzij de Intel Atom-processor voor dagelijks gebruik
  • Goede geluidskwaliteit via de naar voren gerichte luidsprekers
  • Aanwezigheid van een microSD-kaartslot voor opslaguitbreiding

What customers don't like about Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB)

  • De Intel RealSense-camera wordt vaak als een onnauwkeurige 'gimmick' ervaren
  • Onhandige ergonomie door de asymmetrische randen (grote 'kin')
  • Lastige plaatsing van de camera's, waardoor deze snel met de hand worden bedekt
  • Beperkte interne opslag (slechts 16GB waarvan een groot deel door het systeem wordt ingenomen)
  • Systeemanimaties kunnen soms schokkerig aanvoelen
  • Gelanceerd met een verouderde versie van Android (KitKat)

Oordeel

De Dell Venue 8 7000 Cellular is een opvallend slanke Android-tablet van slechts 6 mm dik met een hoogwaardige geanodiseerde aluminium behuizing. Het toestel beschikt over een prachtig 8,4-inch OLED-scherm met een scherpe resolutie van 2560 x 1600 pixels en wordt aangedreven door een Intel Atom Z3580 quad-core processor met 2GB RAM en 16GB uitbreidbaar geheugen. Belangrijke voordelen zijn het bekroonde ontwerp, de levendige kleurweergave van het display en de innovatieve Intel RealSense-dieptecamera's voor 3D-fotografie. Nadelen zijn de beperkte interne opslagcapaciteit van 16GB, de onhandige plaatsing van de camera aan de onderzijde en het feit dat het toestel tijdens intensief gebruik behoorlijk warm kan worden.

Vergelijk Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Dell Venue 8 7000 Cellular (2GB + 16GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden