Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€110RAM-capaciteit:1 GBInterne opslag:16 GBSchermgrootte:8 inchChipset:Intel Atom Z2580

Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

4.8/10

Totaalscore

Score
4.8/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

4.8

Technische score

10%

?

Gebruikersscore

▼Slechter dan 95% van de modellen
6.3

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
6.3/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

4.8

Totaalscore

30%

9.9

Prijs

▼Slechter dan 85% van de modellen
4.8

Technische score

Technische score
4.8/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

4.3

Prestaties

20%

4.6

Scherm

16%

5.6

Camera

14%

3.0

Batterij

12%

6.4

Connectiviteit

8%

4.7

Software en functies

5%

6.2

Ontwerp

3%

4.6

Audio en multimedia

▼Slechter dan 94% van de modellen
?

Gebruikersscore

Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

  • Geen afbeelding
Geen afbeelding
Waar te koop
    N/A~ €110
Beschikbare versies:
Andere versies:
1GB + 16GB2GB + 16GB
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB)

Technische score
Technische score
4.8/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

4.3

Prestaties

20%

4.6

Scherm

16%

5.6

Camera

14%

3.0

Batterij

12%

6.4

Connectiviteit

8%

4.7

Software en functies

5%

6.2

Ontwerp

3%

4.6

Audio en multimedia

4.8
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

?
Populariteit
Populariteit
1.0/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een populariteit van 1 punt, wat hoger is dan 52,4% van de Tablets.
1.0
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
6.3/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

4.8

Totaalscore

30%

9.9

Prijs

6.3
RAM-capaciteit
1 GB
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een RAM-capaciteit van 1 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 77,8% van de tablets en gelijk aan die van 19,3% van de tablets.
Procesnode
32 nm
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is gebouwd op een 32 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 82,5% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 4,2% van de tablets.
Interne opslag
16 GB
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 16 GB, wat groter is dan de opslag van 78,5% van de tablets en gelijk aan die van 15% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
136 punten
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) behaalde een score van 136 punten in Geekbench 6 (single-core), wat hoger is dan de score van 98,6% van de tablets en gelijk aan de score van 0,7% van de tablets.
Chipset
Intel Atom Z2580
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt de Intel Atom Z2580-chipset, wat minder geavanceerd is dan de chipsets in 83,1% van de tablets en gelijk aan die in 0,2% van de tablets.
Alles weergeven
Schermresolutie
1280×800
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een schermresolutie van 1280×800, wat hoger is dan die van 68,1% van de tablets en gelijk aan die van 21,7% van de tablets.
Verversingssnelheid
60 Hz
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 60 Hz, wat gelijk aan die in 73,8% van de tablets.
Displaytype
IPS LCD
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt een IPS LCD displaytype. 17% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
189 ppi
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een pixeldichtheid van 189 ppi, wat hoger is dan die van 66,5% van de tablets en gelijk aan die van 6,8% van de tablets.
Type displayglas
?
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
5 MP
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 5 MP, wat hoger is dan die van 63,6% van de tablets en gelijk aan die van 26% van de tablets.
Frontcamera megapixels
2 MP
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een frontcameraresolutie van 2 MP, wat hoger is dan in 53,6% van de tablets en gelijk aan die in 25,5% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/2,4
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/2.4, wat breder is dan dat van 69,8% van de tablets en gelijk aan dat van 17,6% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
4,100 mAh
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een batterijcapaciteit van 4.100 mAh, wat groter is dan de batterijen in 83,1% van de tablets en gelijk aan die in 0,8% van de tablets.
Oplaadsnelheid
10 W
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt laadsnelheden van 10 W, wat sneller is dan in 61% van de tablets en gelijk aan snelheden in 33,2% van de tablets.
Batterijduur
7,9 uur
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een batterijduur van 7,9 uur, wat korter is dan die van 84,2% van de tablets en gelijk aan die van 0,1% van de tablets.
Draadloos opladen
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt snelladen. 49,7% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
ja
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt LTE. 36,8% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
ja
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt GPS. 17,3% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 11,1% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 10,9%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Android 4,2
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt het besturingssysteem Android 4.2, dat minder geavanceerd is dan dat van 99,9%.
Duur van updateondersteuning
kort
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) biedt kort updateondersteuning, wat korter is dan de ondersteuningsperiode van 52,7% van de tablets en gelijk aan die van 47,3% van de tablets.
Directe OS-updates
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ontvangt directe OS-updates. 79,7% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen on-device AI. 28,3% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) bevat app-trackingbescherming. 28,3% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
niet beoordeeld
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een IP-classificatie van niet beoordeeld, wat hoger is dan die van 16,3% van de tablets en gelijk aan die van 83,7% van de tablets.
Gewicht
350 g
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) weegt 350 g, wat lichter is dan 80,6% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 1,3% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
ja
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt een toetsenbordaccessoire. 15,8% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
N/A
Alles weergeven
Aantal microfoons
?
aptX Adaptive
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen Dolby Atmos. 31,5% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
1
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) bevat 1 speakers, wat minder is dan in 90,2% van de tablets en gelijk aan het aantal in 9,6% van de tablets.
FM-radio
nee
Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • 28,6% lichter
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is lichter dan de gemiddelde tablet (350 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    350 g vs 490 g
  • Ondersteunt multithreading
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt multithreading, de gemiddelde tablet niet. 10% van de tablets ondersteunt multithreading.
  • Ondersteunt slow-motion-opname
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt slow-motion-opname, de gemiddelde tablet niet. 37.5% van de tablets biedt slow-motion.
  • 2,36x goedkoper
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is goedkoper dan de gemiddelde tablet (€110 vs €260).
    €110 vs €260
  • 2,36x goedkoper
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is goedkoper dan de gemiddelde tablet (€110 vs €260).
    €110 vs €260
  • Ondersteunt multithreading
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt multithreading, de gemiddelde tablet niet. 10% van de tablets ondersteunt multithreading.
  • Ondersteunt slow-motion-opname
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt slow-motion-opname, de gemiddelde tablet niet. 37.5% van de tablets biedt slow-motion.
  • 28,6% lichter
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is lichter dan de gemiddelde tablet (350 g vs 490 g). De gemiddelde tablet weegt 490 g.
    350 g vs 490 g
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • Minder geavanceerd besturingssysteem
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt een minder geavanceerd besturingssysteem dan de gemiddelde tablet (Android 4.2 vs. Android). De keuze van het besturingssysteem bepaalt app-ondersteuning, updates en ecosysteemfuncties.
    Android 4,2 vs Android
  • 3 GB RAM minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder RAM dan de gemiddelde tablet (1 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    1 GB vs 4 GB
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • 2,1 uur kortere batterijduur
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) biedt een kortere batterijduur dan de gemiddelde tablet (7.9 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    7,9 uur vs 10 uur
  • 37,7% kleinere batterijcapaciteit
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (4,100 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    4.100 mAh vs 6.580 mAh
  • Ontvangt geen directe OS-updates
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen directe OS-updates, de gemiddelde tablet wel. 79.7% van de tablets ondersteunen directe OS-updates.
  • Slechtere videokwaliteit van de hoofdcamera
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt slechtere video-opname met de hoofdcamera dan de gemiddelde tablet (720x30 fps vs 1080x30 fps). De gemiddelde tablet ondersteunt 1080x30 fps voor video-opname met de hoofdcamera.
    720x30 fps vs 1080x30 fps
  • 2,15x minder populariteit
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is minder populair dan de gemiddelde tablet (1 vs 2.2).
    1 vs 2,15
  • 11,7% slechtere prijs-kwaliteitverhouding
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een slechtere prijs-kwaliteitverhouding dan de gemiddelde tablet (6.33 vs 7.1).
    6,33 vs 7,07
  • 3 GB RAM minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder RAM dan de gemiddelde tablet (1 GB vs 4 GB). De gemiddelde tablet heeft 4 GB RAM.
    1 GB vs 4 GB
  • 2,29x grotere productieproces-node
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt een groter productieprocedé dan de gemiddelde tablet (32 nm vs 14 nm). De gemiddelde tablet gebruikt een productieprocedé van 14 nm.
    32 nm vs 14 nm
  • 81,3% lagere Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) behaalt een lagere Geekbench 6-singlecore-score dan de gemiddelde tablet (136 punten vs 729 punten). De gemiddelde tablet scoort 729 punten in Geekbench 6 singlecore.
    136 punten vs 729 punten
  • 75% minder opslag
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder interne opslag dan de gemiddelde tablet (16 GB vs 64 GB). De gemiddelde tablet biedt 64 GB interne opslag.
    16 GB vs 64 GB
  • Slechtere GPU
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt de PowerVR SGX544MP2-GPU, terwijl de gemiddelde tablet de krachtigere Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    PowerVR SGX544MP2 vs Mali-G51
  • 2 CPU-threads minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder CPU-threads dan de gemiddelde tablet (4 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    4 vs 6
  • Zonder big.LITTLE-architectuur
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt geen big.LITTLE-architectuur, de gemiddelde tablet wel. 51.3% van de tablets gebruikt een big.LITTLE-architectuur.
  • 43% minder geheugenbandbreedte
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere geheugenbandbreedte dan de gemiddelde tablet (8.5 GB/s vs 14.9 GB/s). De gemiddelde tablet heeft een geheugenbandbreedte van 14.9 GB/s.
    8,5 GB/s vs 14,9 GB/s
  • 266 MHz lagere RAM-snelheid
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere RAM-snelheid dan de gemiddelde tablet (1,600 MHz vs 1,866 MHz). De gemiddelde tablet heeft een RAM-snelheid van 1,866 MHz.
    1.600 MHz vs 1.866 MHz
  • Oudere DDR-geheugenversie
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt een oudere DDR-geheugenversie dan de gemiddelde tablet (LPDDR2 vs LPDDR3). De gemiddelde tablet gebruikt DDR-versie LPDDR3.
    LPDDR2 vs LPDDR3
  • 18% lagere GPU-kloksnelheid
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere GPU-frequentie dan de gemiddelde tablet (533 MHz vs 650 MHz). De gemiddelde tablet heeft een GPU-frequentie van 650 MHz.
    533 MHz vs 650 MHz
  • 2 GPU-uitvoeringseenheden minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder GPU-uitvoeringseenheden dan de gemiddelde tablet (2 vs 4). De gemiddelde tablet heeft 4 GPU-uitvoeringseenheden.
    2 vs 4
  • Lagere schermresolutie
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (1280×800 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet heeft een resolutie van 1920×1200.
    1280×800 vs 1920×1200
  • 2,1 inch kleiner schermformaat
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (8 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    8 inch vs 10,1 inch
  • 15,6% lagere pixeldichtheid
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (189 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    189 ppi vs 224 ppi
  • Lagere contrastverhouding
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (828:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet heeft een contrastverhouding van 1012:1.
    828:1 vs 1.012:1
  • 32 ppi lagere schermscherpte
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (189 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    189 ppi vs 221 ppi
  • 50% lagere touch-samplingfrequentie
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere touch-samplingsnelheid dan de gemiddelde tablet (60 Hz vs 120 Hz). De gemiddelde tablet heeft een touch-samplingsnelheid van 120 Hz.
    60 Hz vs 120 Hz
  • 1 nits lagere piekhelderheid
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (400 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    400 nits vs 401 nits
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • Slechtere videokwaliteit van de hoofdcamera
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt slechtere video-opname met de hoofdcamera dan de gemiddelde tablet (720x30 fps vs 1080x30 fps). De gemiddelde tablet ondersteunt 1080x30 fps voor video-opname met de hoofdcamera.
    720x30 fps vs 1080x30 fps
  • 3 MP megapixels in de hoofdcamera minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een hoofdcamera met een lagere resolutie dan de gemiddelde tablet (5 MP vs 8 MP). De gemiddelde tablet heeft een 8 MP hoofdcamera.
    5 MP vs 8 MP
  • Zonder handmatige belichtingsinstelling
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) biedt geen handmatige belichtingsregeling, de gemiddelde tablet wel. 63.6% van de tablets heeft handmatige belichting.
  • Zonder HDR-fotomodus
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft geen HDR-fotomodus, de gemiddelde tablet wel. 79.6% van de tablets ondersteunt de HDR-fotomodus.
  • Zonder BSI-sensor
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) mist een BSI-sensor, de gemiddelde tablet heeft er een. 52.6% van de tablets gebruikt BSI-sensoren voor betere foto’s bij weinig licht.
  • Zonder timelapse-video
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen timelapse-video, de gemiddelde tablet wel. 57.5% van de tablets bevat timelapse-modi.
  • Kleinere diafragma-opening van de hoofdcamera
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een slechtere hoofdcamera-opening dan de gemiddelde tablet (F/2.4 vs F/2.2). De gemiddelde tablet gebruikt F/2.2 als opening van de hoofdcamera.
    F/2,4 vs F/2,2
  • 2,1 uur kortere batterijduur
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) biedt een kortere batterijduur dan de gemiddelde tablet (7.9 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    7,9 uur vs 10 uur
  • 37,7% kleinere batterijcapaciteit
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (4,100 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    4.100 mAh vs 6.580 mAh
  • 44,4% lagere oplaadsnelheid
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt langzamer opladen dan de gemiddelde tablet (10 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    10 W vs 18 W
  • Zonder USB Type-C
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) mist een USB Type-C-poort, de gemiddelde tablet heeft er een. 53.4% van de tablets gebruikt USB Type-C.
  • Oudere wifi-versie
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt een oudere wifi-versie dan de gemiddelde tablet (Wi-Fi 4 (802.11n) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)). De gemiddelde tablet gebruikt wifi Wi-Fi 5 (802.11ac).
    Wi-Fi 4 (802.11n) vs Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Oudere Bluetooth-versie
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (4 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    4,0 vs 5,0
  • Zonder HDMI-uitgang
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • Minder geavanceerd besturingssysteem
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) gebruikt een minder geavanceerd besturingssysteem dan de gemiddelde tablet (Android 4.2 vs. Android). De keuze van het besturingssysteem bepaalt app-ondersteuning, updates en ecosysteemfuncties.
    Android 4,2 vs Android
  • Ontvangt geen directe OS-updates
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen directe OS-updates, de gemiddelde tablet wel. 79.7% van de tablets ondersteunen directe OS-updates.
  • Zonder gesplitst scherm
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen gesplitst scherm, de gemiddelde tablet wel. 72.4% van de tablets ondersteunt gesplitst scherm.
  • Zonder picture-in-picture
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen picture-in-picture, de gemiddelde tablet wel. 61% van de tablets ondersteunt picture-in-picture.
  • Zonder privacy-schakelaars voor camera/microfoon
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) mist privacy-schakelaars voor camera en microfoon, de gemiddelde tablet heeft deze. 56.2% van de tablets biedt deze schakelaars.
  • Zonder screenshots van volledige pagina s
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen screenshots van volledige pagina s, de gemiddelde tablet wel. 52.5% van de tablets ondersteunt screenshots van volledige pagina s.
  • Zonder donkere modus
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) ondersteunt geen donkere modus, de gemiddelde tablet wel. 57.2% van de tablets heeft een donkere modus.
  • 1,8 mm dikker
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is dikker dan de gemiddelde tablet (9.8 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    9,8 mm vs 8,0 mm
  • 5 jaar oudere releasedatum
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is een ouder model dan de gemiddelde tablet (2014 vs 2019).
    Januari 2014
    2014 vs 2019
  • 36,7 mm breder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) is breder dan de gemiddelde tablet (212 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    212,0 mm vs 175,3 mm
  • 1 speakers minder
    Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) heeft minder speakers dan de gemiddelde tablet (1 vs 2). De gemiddelde tablet heeft 2 speakers.
    1 vs 2

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

7,0
LoveMTB
≈ geschat
05/12/2013
Praktijktest · accu, geluid, camera en apps
Oordeel
De Dell Venue 8 3G biedt veel waar voor zijn geld, maar de camera, het geluid en de accu kunnen beter.
7,0
TechBargains
✓ expliciet
22/01/2014
Praktijktest · accu, scherm, camera en geluid
Oordeel
De Dell Venue 8 3G voldoet, maar is gemiddeld: goed geluid en schone software, maar een zwak scherm, een matige accu en een slechte camera.
Hands-on video, geen oordeel
Nog niet beoordeeld
Nog niet beoordeeld

Expertbeoordelingen

Uitgebreide analyses en oordelen van toonaangevende techmedia

T
trustedreviews.com
2-10-2013
Samenvatting van de review
T
techradar.com
25-3-2014
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
2-12-2013
Samenvatting van de review
E
expertreviews.co.uk
21-8-2014
Samenvatting van de review
L
laptopmag.com
13-8-2014
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
21-11-2014
Samenvatting van de review
H
hothardware.com
28-9-2014
Samenvatting van de review
A
androidcentral.com
23-1-2014
Samenvatting van de review
H
hothardware.com
15-1-2014
Samenvatting van de review
F
forums.androidcentral.com
14-11-2013
Samenvatting van de review
L
lesnumeriques.com
5-11-2014
Samenvatting van de review
C
clubic.com
16-4-2014
Samenvatting van de review
W
wearemobians.com
12-3-2014
Samenvatting van de review
P
panorama.it
14-10-2013
Samenvatting van de review

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB)

  • Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor een tablet met 3G/mobiel internet.
  • Compact en handzaam ontwerp met een fijne grip door de rubberen achterzijde.
  • Helder IPS-scherm met goede kijkhoeken en kleurweergave.
  • Vlotte prestaties voor basistaken dankzij de Intel Atom-processor.
  • Voor de Pro-versie: volledige Windows 8.1-ervaring inclusief Microsoft Office.
  • Aanwezigheid van een microSD-kaartslot voor eenvoudige geheugenuitbreiding.

What customers don't like about Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB)

  • Matige accuduur bij intensief gebruik (vaak minder dan een volledige dag).
  • Camera's leveren ondergemiddelde kwaliteit, vooral bij weinig licht.
  • Slechts één speaker die soms onhandig geplaatst is.
  • Beperkte interne opslagruimte beschikbaar voor de gebruiker na installatie van het systeem.
  • Schermresolutie is niet zo scherp als bij modernere concurrenten.
  • Afwezigheid van een HDMI-poort voor directe aansluiting op een extern scherm.

Oordeel

De Dell Venue 8 3G is een veelzijdige Android-tablet uitgerust met een 8-inch IPS HD-scherm (1280 x 800 pixels) en een Intel Atom Z2580 dual-core processor tot 2,0 GHz. Belangrijke kenmerken zijn de 3G-connectiviteit via een micro-SIM-slot, 1 GB RAM en 16 GB interne opslag, die via een microSD-kaart met maximaal 32 GB kan worden uitgebreid. De belangrijkste voordelen zijn het heldere scherm met goede kijkhoeken, de bijna standaard Android-ervaring zonder veel overbodige software en de comfortabele, gripvaste behuizing. Nadelen zijn de matige camera-prestaties (5 MP achter, 2 MP voor) die vaak korrelige beelden produceren, de beperkte accuduur van ongeveer één dag en het feit dat het touchscreen soms minder responsief kan reageren bij intensief gebruik.

Vergelijk Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Dell Venue 8 3G (1GB + 16GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden