Beoordeeld volgens de methodologie Tablets v1.0
Methodologie Tablets v1.0
Wiskundige en onpartijdige scores
Producten in deze categorie worden beoordeeld volgens de Frontum-methodologie Tablets v1.0: technische specificaties en echte consumentenbeoordelingen, zonder enige commerciële invloed.
Ontdek de methodologie Tablets v1.0

Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) Recensie | 168 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€260RAM-capaciteit:4 GBInterne opslag:64 GBSchermgrootte:8 inchChipset:MediaTek MT8385

Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) review: Vergelijk 168 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie tablets en of het de aankoop waard is.

5.7/10

Totaalscore

Score
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartphone, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste Tablets op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

5.7

Technische score

10%

?

Gebruikersscore

▼Slechter dan 65% van de modellen
6.8

Prijs-kwaliteit

Prijs-kwaliteit
6.8/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

5.7

Totaalscore

30%

9.2

Prijs

▼Slechter dan 62% van de modellen
5.7

Technische score

Technische score
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

22%

6.5

Prestaties

20%

4.4

Scherm

16%

5.8

Camera

14%

5.1

Batterij

12%

7.0

Connectiviteit

8%

6.6

Software en functies

5%

5.8

Ontwerp

3%

3.9

Audio en multimedia

▼Slechter dan 62% van de modellen
?

Gebruikersscore

Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

  • Geen afbeelding
Geen afbeelding
Waar te koop
*Als Amazon Partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Top ranglijsten
Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).Alle: ranking onder alle producten in de database.
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Technische specificaties van tablet Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB)

Technische score
Technische score
5.7/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartphone, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je Tablets wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

22%

6.5

Prestaties

20%

4.4

Scherm

16%

5.8

Camera

14%

5.1

Batterij

12%

7.0

Connectiviteit

8%

6.6

Software en functies

5%

5.8

Ontwerp

3%

3.9

Audio en multimedia

5.7
Gebruikersscore
Gebruikersscore
8.0/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartphone presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

?

Sterrenbeoordelingen

30%

?

Aantal reviews

?
Populariteit
Populariteit
1.0/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartphone.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een populariteit van 1 punt, wat hoger is dan 52,4% van de Tablets.
1.0
Prijs-kwaliteit
Prijs-kwaliteit
6.8/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartphone combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartphone met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

70%

5.7

Totaalscore

30%

9.2

Prijs

6.8
RAM-capaciteit
4 GB
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een RAM-capaciteit van 4 GB, wat groter is dan de RAM-capaciteit van 47,6% van de tablets en gelijk aan die van 17,6% van de tablets.
Procesnode
12 nm
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) is gebouwd op een 12 nm-procesnode, wat kleiner is dan de nodes die gebruikt worden in 53,7% van de tablets en gelijk aan de node gebruikt in 13,6% van de tablets.
Interne opslag
64 GB
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een interne opslagcapaciteit van 64 GB, wat groter is dan de opslag van 39,5% van de tablets en gelijk aan die van 17,1% van de tablets.
Geekbench 6 single-core-benchmarkscore
?
Chipset
MediaTek MT8385
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) gebruikt de MediaTek MT8385-chipset, wat minder geavanceerd is dan de chipsets in 88,5% van de tablets.
Alles weergeven
Schermresolutie
1280×800
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een schermresolutie van 1280×800, wat hoger is dan die van 68,1% van de tablets en gelijk aan die van 21,7% van de tablets.
Verversingssnelheid
60 Hz
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt een verversingssnelheid van 60 Hz, wat gelijk aan die in 73,8% van de tablets.
Displaytype
IPS LCD
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) gebruikt een IPS LCD displaytype. 17% van de tablets gebruiken deze schermtechnologie.
Pixeldichtheid
189 ppi
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een pixeldichtheid van 189 ppi, wat hoger is dan die van 66,5% van de tablets en gelijk aan die van 6,8% van de tablets.
Type displayglas
Corning Gorilla Glass
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) gebruikt Corning Gorilla Glass displayglas, wat sterker is dan dat van 37,3% van de tablets en gelijk aan dat van 37,6% van de tablets.
Alles weergeven
Optische beeldstabilisatie
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt optische beeldstabilisatie. 0,4% van de tablets bevatten OIS.
Hoofdcamera megapixels
5 MP
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een hoofdcameraresolutie van 5 MP, wat hoger is dan die van 63,6% van de tablets en gelijk aan die van 26% van de tablets.
Frontcamera megapixels
2 MP
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een frontcameraresolutie van 2 MP, wat hoger is dan in 53,6% van de tablets en gelijk aan die in 25,5% van de tablets.
Hoofdcamera diafragma
F/2,2
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een hoofdcamera-diafragma van F/2.2, wat breder is dan dat van 30,2% van de tablets en gelijk aan dat van 27,3% van de tablets.
Optische zoom
1xxx
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt 1xx optische zoom, wat hoger is dan in 18,4% van de tablets en gelijk aan die in 80,7% van de tablets.
Alles weergeven
Batterijcapaciteit
4,420 mAh
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een batterijcapaciteit van 4.420 mAh, wat groter is dan de batterijen in 79,6% van de tablets en gelijk aan die in 0,1% van de tablets.
Oplaadsnelheid
30 W
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt laadsnelheden van 30 W, wat sneller is dan in 71,2% van de tablets en gelijk aan snelheden in 3,2% van de tablets.
Batterijduur
9 uur
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een batterijduur van 9 uur, wat korter is dan die van 62,7% van de tablets en gelijk aan die van 6,8% van de tablets.
Draadloos opladen
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt draadloos laden. 1,5% van de tablets ondersteunen draadloos laden.
Snel opladen
ja
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt snelladen. 50,4% van de tablets ondersteunen snelladen.
Alles weergeven
LTE-ondersteuning
ja
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt LTE. 36,8% van de tablets bevatten LTE-connectiviteit.
Wi-Fi-connectiviteit
ja
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit. 0,2% van de tablets bieden Wi-Fi-ondersteuning.
GPS
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt GPS. 82,7% van de tablets bevatten GPS-functionaliteit.
5G-connectiviteit
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt 5G-connectiviteit. 11,1% van de tablets ondersteunen 5G.
NFC
ja
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt NFC, een functie die wordt aangeboden door 89,1%.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Android
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) gebruikt het besturingssysteem Android, dat geavanceerder is dan dat van 23,2%.
Duur van updateondersteuning
kort
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) biedt kort updateondersteuning, wat korter is dan de ondersteuningsperiode van 52,7% van de tablets en gelijk aan die van 47,3% van de tablets.
Directe OS-updates
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ontvangt directe OS-updates. 79,7% van de tablets ontvangen directe updates.
AI op het apparaat
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen on-device AI. 28,3% van de tablets ondersteunen deze mogelijkheid.
App-tracking bescherming
ja
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) bevat app-trackingbescherming. 71,8% van de tablets ondersteunen deze functie.
Alles weergeven
IP-classificatie
IP54
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een IP-classificatie van IP54, wat hoger is dan die van 92% van de tablets en gelijk aan die van 1,2% van de tablets.
Gewicht
490 g
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) weegt 490 g, wat lichter is dan 49,3% van de tablets en gelijk aan het gewicht van 2,1% van de tablets.
Toetsenbord met achtergrondverlichting
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen verlicht toetsenbord. 9,8% van de tablets ondersteunen deze accessoirefunctie.
Toetsenbordaccessoire
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen toetsenbordaccessoire. 84,3% van de tablets ondersteunen deze optie.
Penlatentie
N/A
Alles weergeven
Aantal microfoons
1
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) bevat 1 microfoons, wat meer is dan in 0,2% van de tablets en gelijk aan het aantal in 54,8% van de tablets.
aptX Adaptive
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt aptX Adaptive. 6,9% van de tablets bieden deze codec.
Dolby Atmos-ondersteuning
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen Dolby Atmos. 31,5% van de tablets ondersteunen deze audiofunctie.
Aantal luidsprekers
1
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) bevat 1 speakers, wat minder is dan in 90,2% van de tablets en gelijk aan het aantal in 9,6% van de tablets.
FM-radio
nee
Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) bevat een FM-radio. 19% van de tablets bieden FM-radiofunctionaliteit.
Alles weergeven

Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) vs de gemiddelde tablet

246810TotaalPrestatiesSchermCameraBatterijConnectiviteitSoftware en functiesOntwerpAudio en multimedia
  • Hogere IP-classificatie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een betere IP-classificatie dan de gemiddelde tablet (IP54 vs niet beoordeeld). Water- en stofbescherming zijn nog steeds ongebruikelijk bij tablets.
    IP54 vs niet beoordeeld
  • Ondersteunt snelladen
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt snelladen, de gemiddelde tablet niet. 49.7% van de tablets ondersteunt snelladen.
  • Ondersteunt NFC
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft NFC-ondersteuning, de gemiddelde tablet niet. 10.9% van de tablets heeft NFC.
  • Beschikt over antireflecterende coating
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft antireflecterende coating, de gemiddelde tablet niet. 24.7% van de tablets gebruikt een antireflecterende coating.
  • 66,7% hogere oplaadsnelheid
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (30 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    30 W vs 18 W
  • Nieuwere USB-versie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde tablet (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde tablet gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Betere GPU
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) gebruikt de Mali-G72 MP3-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Mali-G72 MP3 vs Mali-G51
  • 2 CPU-threads meer
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde tablet (8 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    8 vs 6
  • Betere GPU
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) gebruikt de Mali-G72 MP3-GPU, terwijl de gemiddelde tablet Mali-G51 gebruikt. De keuze van de GPU is een van de belangrijkste prestatieverschillen tussen tablets.
    Mali-G72 MP3 vs Mali-G51
  • 2 CPU-threads meer
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft meer CPU-threads dan de gemiddelde tablet (8 vs 6). De gemiddelde tablet heeft 6 CPU-threads.
    8 vs 6
  • Nieuwere DDR-geheugenversie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt een nieuwere DDR-versie dan de gemiddelde tablet (LPDDR4 vs LPDDR3). De gemiddelde DDR-versie is LPDDR3.
    LPDDR4 vs LPDDR3
  • 23,1% hogere GPU-kloksnelheid
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een hogere GPU-frequentie dan de gemiddelde tablet (800 MHz vs 650 MHz). De gemiddelde tablet heeft een GPU-frequentie van 650 MHz.
    800 MHz vs 650 MHz
  • Beschikt over antireflecterende coating
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft antireflecterende coating, de gemiddelde tablet niet. 24.7% van de tablets gebruikt een antireflecterende coating.
  • Ondersteunt snelladen
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt snelladen, de gemiddelde tablet niet. 49.7% van de tablets ondersteunt snelladen.
  • 66,7% hogere oplaadsnelheid
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt sneller opladen dan de gemiddelde tablet (30 W vs 18 W). De gemiddelde tablet ondersteunt een laadsnelheid van 18 W.
    30 W vs 18 W
  • Ondersteunt NFC
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft NFC-ondersteuning, de gemiddelde tablet niet. 10.9% van de tablets heeft NFC.
  • Nieuwere USB-versie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt een nieuwere USB-versie dan de gemiddelde tablet (USB 3.2 Gen 1 vs USB 2). De gemiddelde tablet gebruikt USB USB 2.0.
    USB 3,2 Gen 1 vs USB 2,0
  • Beschikt over app-trackingbescherming
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) bevat app-trackingbescherming, de gemiddelde tablet niet. 28.3% van de tablets biedt app-trackingbescherming.
  • Hogere IP-classificatie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een betere IP-classificatie dan de gemiddelde tablet (IP54 vs niet beoordeeld). Water- en stofbescherming zijn nog steeds ongebruikelijk bij tablets.
    IP54 vs niet beoordeeld
  • 53,2 mm korter
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) is lager dan de gemiddelde tablet (146.8 mm vs 200 mm). De gemiddelde tablet is 200.0 mm hoog.
    146,8 mm vs 200,0 mm
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • Ontvangt geen directe OS-updates
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen directe OS-updates, de gemiddelde tablet wel. 79.7% van de tablets ondersteunen directe OS-updates.
  • 32,8% kleinere batterijcapaciteit
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (4,420 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    4.420 mAh vs 6.580 mAh
  • 3 MP megapixels in de hoofdcamera minder
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een hoofdcamera met een lagere resolutie dan de gemiddelde tablet (5 MP vs 8 MP). De gemiddelde tablet heeft een 8 MP hoofdcamera.
    5 MP vs 8 MP
  • Zonder touch-autofocus
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen touch-autofocus, de gemiddelde tablet wel. 82.8% van de tablets staat touch-to-focus toe.
  • Lagere schermresolutie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (1280×800 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet heeft een resolutie van 1920×1200.
    1280×800 vs 1920×1200
  • 2,1 inch kleiner schermformaat
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (8 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    8 inch vs 10,1 inch
  • Zonder GPS
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft geen GPS, de gemiddelde tablet wel. 82.7% van de tablets beschikt over GPS.
  • 2,15x minder populariteit
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) is minder populair dan de gemiddelde tablet (1 vs 2.2).
    1 vs 2,15
  • Lagere schermresolutie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere schermresolutie dan de gemiddelde tablet (1280×800 vs 1920×1200). De gemiddelde tablet heeft een resolutie van 1920×1200.
    1280×800 vs 1920×1200
  • 2,1 inch kleiner schermformaat
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere schermgrootte dan de gemiddelde tablet (8 inch vs 10.1 inch). De gemiddelde tablet heeft een schermgrootte van 10.1 inch.
    8 inch vs 10,1 inch
  • 51 nits lagere piekhelderheid
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere piekhelderheid dan de gemiddelde tablet (350 nits vs 401 nits). De gemiddelde tablet haalt 401 nits piekhelderheid.
    350 nits vs 401 nits
  • Lagere contrastverhouding
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere contrastverhouding dan de gemiddelde tablet (800:1 vs 1012:1). De gemiddelde tablet heeft een contrastverhouding van 1012:1.
    800:1 vs 1.012:1
  • 15,6% lagere pixeldichtheid
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere pixeldichtheid dan de gemiddelde tablet (189 ppi vs 224 ppi). De gemiddelde tablet heeft een pixeldichtheid van 224 ppi.
    189 ppi vs 224 ppi
  • 50 nits lagere typische helderheid
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere typische helderheid dan de gemiddelde tablet (350 nits vs 400 nits). De gemiddelde tablet haalt 400 nits typische helderheid.
    350 nits vs 400 nits
  • Smaller kleurengamma
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt een smaller kleurbereik dan de gemiddelde tablet (NTSC vs sRGB). De gemiddelde tablet dekt sRGB kleurbereik.
    45% NTSC-dekking gerapporteerd.
    NTSC vs sRGB
  • 32 ppi lagere schermscherpte
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere scherpte van het scherm dan de gemiddelde tablet (189 ppi vs 221 ppi). De gemiddelde tablet heeft een schermscherpte van 221 ppi.
    189 ppi vs 221 ppi
  • 3 MP megapixels in de frontcamera minder
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft minder megapixels van de frontcamera dan de gemiddelde tablet (2 MP vs 5 MP). De gemiddelde tablet heeft 5 MP resolutie van de frontcamera.
    2 MP vs 5 MP
  • 3 MP megapixels in de hoofdcamera minder
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een hoofdcamera met een lagere resolutie dan de gemiddelde tablet (5 MP vs 8 MP). De gemiddelde tablet heeft een 8 MP hoofdcamera.
    5 MP vs 8 MP
  • Zonder touch-autofocus
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen touch-autofocus, de gemiddelde tablet wel. 82.8% van de tablets staat touch-to-focus toe.
  • Zonder burstmodus
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen burstmodus, de gemiddelde tablet wel. 60.5% van de tablets ondersteunt burstmodus.
  • Zonder timelapse-video
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen timelapse-video, de gemiddelde tablet wel. 57.5% van de tablets bevat timelapse-modi.
  • 32,8% kleinere batterijcapaciteit
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft een lagere batterijcapaciteit dan de gemiddelde tablet (4,420 mAh vs 6,580 mAh). De batterij van de gemiddelde tablet heeft een capaciteit van 6,580 mAh.
    4.420 mAh vs 6.580 mAh
  • 1 uur kortere batterijduur
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) biedt een kortere batterijduur dan de gemiddelde tablet (9 uur vs 10 uur). De gemiddelde tablet biedt 10 uur batterijduur.
    9 uur vs 10 uur
  • Zonder GPS
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft geen GPS, de gemiddelde tablet wel. 82.7% van de tablets beschikt over GPS.
  • Zonder cellulair modem
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft geen mobiele module, de gemiddelde tablet wel. 59.3% van de tablets bevat een mobiele module.
  • Zonder HDMI-uitgang
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft geen HDMI-uitgang, de gemiddelde tablet wel. 50.1% van de tablets ondersteunt HDMI-uitvoer.
  • Zonder gezichtsherkenning
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft geen gezichtsherkenning, de gemiddelde tablet wel. 56% van de tablets ondersteunt gezichtsherkenning.
  • Oudere Bluetooth-versie
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) gebruikt een oudere Bluetooth-versie dan de gemiddelde tablet (4.1 vs 5). De gemiddelde tablet gebruikt Bluetooth 5.0.
    4,1 vs 5,0
  • Ontvangt geen directe OS-updates
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen directe OS-updates, de gemiddelde tablet wel. 79.7% van de tablets ondersteunen directe OS-updates.
  • Zonder privacy-schakelaars voor camera/microfoon
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) mist privacy-schakelaars voor camera en microfoon, de gemiddelde tablet heeft deze. 56.2% van de tablets biedt deze schakelaars.
  • Zonder screenshots van volledige pagina s
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen screenshots van volledige pagina s, de gemiddelde tablet wel. 52.5% van de tablets ondersteunt screenshots van volledige pagina s.
  • Zonder donkere modus
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen donkere modus, de gemiddelde tablet wel. 57.2% van de tablets heeft een donkere modus.
  • Zonder offline spraakherkenning
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen offline spraakherkenning, de gemiddelde tablet wel. 76.1% van de tablets ondersteunt offline spraakherkenning.
  • 3 mm dikker
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) is dikker dan de gemiddelde tablet (11 mm vs 8 mm). De gemiddelde tablet is 8.0 mm dik.
    11 mm vs 8,0 mm
  • Zonder toetsenbordaccessoire
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) ondersteunt geen toetsenbordaccessoire, de gemiddelde tablet wel. 84.2% van de tablets ondersteunt een toetsenbordaccessoire.
  • 51,8 mm breder
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) is breder dan de gemiddelde tablet (227.1 mm vs 175.3 mm). De gemiddelde tablet is 175.3 mm breed.
    227,1 mm vs 175,3 mm
  • 1 speakers minder
    Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) heeft minder speakers dan de gemiddelde tablet (1 vs 2). De gemiddelde tablet heeft 2 speakers.
    1 vs 2

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Nog niet beoordeeld

Derdepartijbeoordelingen

What customers like about Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB)

  • Uitzonderlijk robuust ontwerp met MIL-STD-810G en IP54-certificering voor water- en stofbestendigheid
  • Goede batterijduur, met een standby-tijd die nauwelijks stroom verbruikt
  • Inclusief handige accessoires zoals een handriem voor extra grip tijdens werkzaamheden
  • Compact 8-inch formaat dat licht en handzaam is voor een 'rugged' tablet
  • Voorzien van programmeerbare fysieke knoppen voor snelle toegang tot specifieke functies
  • Helder scherm (450 nits) dat relatief goed afleesbaar is in buitenomgevingen

What customers don't like about Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB)

  • Beperkte rekenkracht door de oudere MediaTek-processor, niet geschikt voor zware taken
  • Schermresolutie (1280 x 800) is aan de lage kant, wat resulteert in minder scherp beeld
  • Geen ingebouwde flitser bij de camera, wat fotografie in donkere omgevingen lastig maakt
  • Luidspreker aan de achterzijde klinkt wat blikkerig en is niet van hoogwaardige kwaliteit
  • Geen ondersteuning voor LTE/4G-connectiviteit, afhankelijk van Wi-Fi
  • Het opladen verloopt relatief traag

Oordeel

De Acer Enduro T1 ET108-11A is een robuuste 8-inch Android-tablet die speciaal is ontworpen voor gebruik in veeleisende omgevingen zoals magazijnen en winkels. Het apparaat beschikt over een MediaTek MT8385 octa-core processor, 4 GB LPDDR4 RAM en 64 GB eMMC-opslag, gecombineerd met een WXGA IPS-display (1280 x 800) dat beschermd wordt door Corning Gorilla Glass. De belangrijkste voordelen zijn de militaire duurzaamheid (MIL-STD 810G), de IP54-certificering tegen stof en water, en een batterijduur tot 9 uur. Bovendien biedt de tablet handige extra's zoals programmeerbare toetsen en een meegeleverde handriem voor betere grip. Enkele nadelen zijn de verouderde Android 9-software, de beperkte camera-resolutie (5 MP achter, 2 MP voor) en het ontbreken van een mobiele 4G/LTE-verbinding.

Vergelijk Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) met andere tablets

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)

Grafische vergelijking tussen Acer Enduro T1 Et108 11a (4GB + 64GB) en andere tablets

Geen resultaten gevonden