Blackview R8 Recensie | 126 Gegevens vergelijking

Gem. prijs:~€35Schermgrootte:1.09 inchBatterijduur:8.5 dagenDisplaytype:TFT-lcd

Blackview R8 review: Vergelijk 126 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit product scoort in de categorie smartwatches en of het de aankoop waard is.

5.8

Totaalscore

Score
5.8/ 10
✕
Wat is het?
Een algemene evaluatie van de kwaliteit van de smartwatch, gebaseerd op technische analyses en gebruikersbeoordelingen.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je een snelle referentie nodig hebt om de beste smartwatch op de markt te identificeren.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

90%

5.8

Technische score

10%

6.1

Gebruikersscore

▼Slechter dan 64% van de modellen
5.8

Technische score

Technical score
5.8/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartwatch, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je smartwatch wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

24%

6.0

Gezondheid

21%

5.7

Fitness

16%

7.0

Batterij

14%

5.5

Slimme functies

12%

5.2

Connectiviteit

9%

5.5

Scherm en ontwerp

4%

4.0

Hardware

▼Slechter dan 62% van de modellen
6.1

Gebruikersscore

User score
6.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartwatch.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartwatch presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.1

Sterrenbeoordelingen

30%

3.9

Aantal reviews

Gebaseerd op 19 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
▼Slechter dan 94% van de modellen
Laden...
Ranglijst van de categorie wordt geladen...

Oordeel

De Blackview R8 is een slanke, lichtgewicht smartwatch met een rond 1,09 inch TFT-LCD kleurenscherm (240x240 pixels) en een zinkgelegerde behuizing. Belangrijke kenmerken zijn de Realtek8762CK_VD processor, IP68 waterbestendigheid tot 20 meter diepte, en uitgebreide gezondheidsmonitoring inclusief 24/7 hartslagmeting, SpO2-bloedzuurstofdetectie en slaaptracking. Belangrijke voordelen zijn de lange batterijduur van 7 tot 10 dagen bij normaal gebruik (tot 45 dagen stand-by) en de ondersteuning voor 25 sportmodi. Enkele nadelen zijn het ontbreken van ingebouwde GPS, de afwezigheid van een Always-On Display-functie en beperkte personalisatie-opties voor wijzerplaten.

Technische specificaties van smartwatch Blackview R8

Technische score
Technische score
5.8/ 10
✕
Wat is het?
Een beoordeling van de technische prestaties van de smartwatch, verdeeld over acht kerngebieden: prestaties & hardware, software, camera, connectiviteit, display, batterij, audio en design.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je smartwatch wilt vergelijken op basis van technische prestaties en beschikbare functies.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

24%

6.0

Gezondheid

21%

5.7

Fitness

16%

7.0

Batterij

14%

5.5

Slimme functies

12%

5.2

Connectiviteit

9%

5.5

Scherm en ontwerp

4%

4.0

Hardware

5.8
Blackview R8 heeft een technische score van 5,8 punten, lager dan 61,6% van de smartwatches.
Gebruikersscore
Gebruikersscore
6.1/ 10
✕
Wat is het?
Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartwatch.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je wilt weten hoe een smartwatch presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten

70%

7.1

Sterrenbeoordelingen

30%

3.9

Aantal reviews

Gebaseerd op 19 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Zo berekenen we dit
Sterrenbeoordelingen – de gemiddelde sterrenscore van alle winkelaanbiedingen, gewogen naar hun aantal reviews, op een schaal van 1 tot 10.
Aantal reviews – hoeveel kopersreviews het product heeft, op een logaritmische schaal; de 8% modellen met de meeste reviews in de categorie krijgt een 10.
6.1
Blackview R8 heeft een gebruikersscore van 6,15 punten, lager dan 94% van de smartwatches.
Populariteit
Popularity
3.9/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator op basis van het aantal ontvangen beoordelingen van de smartwatch.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je de voorkeur geeft aan het kopen van een product dat door veel andere consumenten is gekozen en beoordeeld.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Populariteit:
Blackview R8 heeft een populariteit van 3,9 punten, lager dan 60,2% van de smartwatches.
3.9
Blackview R8 heeft een populariteit van 3,9 punten, lager dan 60,2% van de smartwatches.
Prijs-kwaliteitverhouding
Prijs-kwaliteitverhouding
7.1/ 10
✕
Wat is het?
Een indicator die de algemene beoordeling van de smartwatch combineert met de kosten.
Wanneer is het belangrijk?
Wanneer je op zoek bent naar een smartwatch met een goede balans tussen kwaliteit en prijs.
Verdeling van de scores
▼
<55-66-77-88-99-10
Scorecomponenten:

60%

5.8

Totaalscore

40%

10

Prijs

7.1
Blackview R8 heeft een prijs-kwaliteitverhouding van 7,1 punten, lager dan 56,6% van de smartwatches.
Merk
Blackview
Heeft een hartslagmeter
ja
Heeft een hartslagmeter
ja
Blackview R8 heeft een hartslagmeter. 10,5% van de smartwatches hebben een hartslagmeter.
Monitort bloedzuurstofniveaus
ja
Monitort bloedzuurstofniveaus
ja
Blackview R8 biedt monitort bloedzuurstofniveaus. 33,4% van de smartwatches bieden monitort bloedzuurstofniveaus.
Metingen zijn voor welzijnsgebruik, niet voor medische diagnoses.
Heeft ECG-technologie
nee
Heeft ECG-technologie
nee
Blackview R8 heeft geen ECG-technologie. 16,6% van de smartwatches hebben ECG-technologie.
Heeft waarschuwingen voor onregelmatige hartslag
ja
Heeft waarschuwingen voor onregelmatige hartslag
ja
Blackview R8 heeft waarschuwingen voor onregelmatige hartslag. 51,9% van de smartwatches hebben waarschuwingen voor onregelmatige hartslag.
Alles weergeven
Heeft een versnellingsmeter
ja
Heeft een versnellingsmeter
ja
Blackview R8 heeft een versnellingsmeter. 0,6% van de smartwatches hebben een versnellingsmeter.
Heeft een barometer
nee
Heeft een barometer
nee
Blackview R8 heeft geen barometer. 49,6% van de smartwatches hebben een barometer.
Heeft een gyroscoop
nee
Heeft een gyroscoop
nee
Blackview R8 heeft geen gyroscoop. 70% van de smartwatches hebben een gyroscoop.
Heeft een cadanssensor
nee
Heeft een cadanssensor
nee
Blackview R8 heeft geen cadanssensor. 31,2% van de smartwatches hebben een cadanssensor.
Volgt afstand
nee
Volgt afstand
nee
Blackview R8 houdt geen afstand bij. 96% van de smartwatches houden afstand bij.
Alles weergeven
Batterijduur
8,5 dagen
Batterijduur
8,5 dagen
Blackview R8 biedt een batterijduur van 8,5 dagen die langer is dan die van 59,5% van de smartwatches en gelijk is aan die van 0,7% van de smartwatches.
Gemiddelde van het gerapporteerde bereik van 7-10 dagen.
Batterijduur in trainingsmodus
?
Batterijduur met GPS aan
?
Batterijcapaciteit
190 mAh
Batterijcapaciteit
190 mAh
Blackview R8 heeft een batterijcapaciteit van 190 mAh, lager dan bij 90,4% en gelijk aan die van 0,2%.
Oplaadtijd
120 min
Oplaadtijd
120 min
Blackview R8 laadt op in 120 min, sneller dan 13,1% en even snel als 44,2%.
Normalized from hour-based sources to 120 minutes.
Alles weergeven
Besturingssysteem
Proprietair besturingssysteem
Besturingssysteem
Proprietair besturingssysteem
Blackview R8 draait op Proprietair besturingssysteem, wat minder geavanceerd is dan het besturingssysteem van 53,5% van de smartwatches en hetzelfde is als dat van 42,8% van de smartwatches.
Frequentie van software-updates
beëindigd
Frequentie van software-updates
beëindigd
Blackview R8 heeft beëindigd software-updateondersteuning die minder actief is dan die van 42,6% van de smartwatches en gelijk is aan die van 57,5% van de smartwatches.
Ondersteuning voor apps van derden
nee
Ondersteuning voor apps van derden
nee
Blackview R8 biedt geen ondersteuning voor apps van derden. 47,7% van de smartwatches bieden ondersteuning voor apps van derden.
Heeft meldingen
ja
Heeft meldingen
ja
Blackview R8 heeft meldingen. 0,3% van de smartwatches hebben meldingen.
Ondersteuning voor spraakassistent
ja
Ondersteuning voor spraakassistent
ja
Blackview R8 biedt ondersteuning voor spraakassistent. 32,4% van de smartwatches bieden ondersteuning voor spraakassistent.
Alles weergeven
Heeft een mobiele module
nee
Heeft een mobiele module
nee
Blackview R8 heeft geen mobiele module. 18% van de smartwatches hebben een mobiele module.
SIM-kaarten
0
Heeft GPS
ja
Heeft GPS
ja
Blackview R8 ondersteunt GPS. 43,9% van de smartwatches ondersteunen GPS.
Ondersteunt Galileo
nee
Ondersteunt Galileo
nee
Blackview R8 biedt geen ondersteunt Galileo. 38,5% van de smartwatches bieden ondersteunt Galileo.
Heeft een kompas
?
Alles weergeven
Schermgrootte
1,09 inch
Schermgrootte
1,09 inch
Blackview R8 heeft een schermgrootte van 1,09 inch, kleiner dan bij 96% en gelijk aan die van 0,2%.
Displaytype
TFT-lcd
Displaytype
TFT-lcd
Blackview R8 gebruikt een schermtype TFT-lcd dat minder geavanceerd is dan dat van 74,1% van de smartwatches en hetzelfde is als dat van 15,9% van de smartwatches.
Resolutie
240x 240
Resolutie
240x 240
Blackview R8 heeft een schermresolutie van 240x240 die lager is dan die van 73,9% van de smartwatches en gelijk is aan die van 15,2% van de smartwatches.
Pixeldichtheid
311 ppi
Pixeldichtheid
311 ppi
Blackview R8 heeft pixeldichtheid van 311 ppi, lager dan bij 59,7% en gelijk aan die van 1%.
Displayhelderheid
700 nits
Displayhelderheid
700 nits
Blackview R8 haalt 700 nits displayhelderheid, hoger dan bij 54,4% en gelijk aan die van 0,9%.
Alles weergeven
CPU-snelheid
0,04 GHz
CPU-snelheid
0,04 GHz
Blackview R8 gebruikt een CPU-configuratie van 0,04 GHz die langzamer is dan die in 95,6% van de smartwatches en gelijk is aan die in 0,4% van de smartwatches.
Processormodel
?
RAM
?
Interne opslag
0,064 GB
Interne opslag
0,064 GB
Blackview R8 gebruikt 0,064 GB interne opslag, wat kleiner is dan die van 70,4% van de smartwatches en gelijk is aan die van 0,4% van de smartwatches.
64 MB intern geheugen.
Heeft een extern geheugenslot
nee
Heeft een extern geheugenslot
nee
Blackview R8 heeft geen extern geheugenslot. 0,3% van de smartwatches hebben een extern geheugenslot.
Alles weergeven

Blackview R8 vs de gemiddelde smartwatch

246810TotaalGezondheidFitnessBatterijConnectiviteitScherm en ontwerpSlimme functiesHardware
  • Bloeddrukmonitoring
    Bloeddrukmonitoring
    ja
    Blackview R8 biedt bloeddrukmonitoring, de gemiddelde smartwatch niet. 22% van de smartwatches bieden bloeddrukmonitoring.
    Metingen zijn bedoeld voor welzijn, niet voor medische diagnose.
  • Ondersteunt draadloos opladen
    Heeft draadloos opladen
    ja
    Blackview R8 beschikt over draadloos opladen, de gemiddelde smartwatch niet. 24.5% van de smartwatches beschikken over draadloos opladen.
    Draadloos opladen ondersteund via eigen oplaadpad/dock.
  • Onregelmatige hartslagwaarschuwingen
    Heeft waarschuwingen voor onregelmatige hartslag
    ja
    Blackview R8 beschikt over waarschuwingen voor onregelmatige hartslag, de gemiddelde smartwatch niet. 48.1% van de smartwatches beschikken over waarschuwingen voor onregelmatige hartslag.
  • Ondersteunt wifi
    Ondersteunt Wi-Fi
    ja
    Blackview R8 ondersteunt Wi-Fi, de gemiddelde smartwatch niet. 43.3% van de smartwatches ondersteunen Wi-Fi.
  • Robuuste constructie
    Robuust ontwerp
    ja
    Blackview R8 biedt robuust ontwerp, de gemiddelde smartwatch niet. 37.9% van de smartwatches bieden robuust ontwerp.
    Robuust ontwerp ondersteund door een claim op duurzaamheid volgens militaire MIL-STD-normen.
  • 22 g lichter
    Gewicht
    23.0 g
    Blackview R8 is lichter dan de gemiddelde smartwatch (23 g vs 45 g). Het gemiddelde gewicht van smartwatches is 45.0 g.
    23,0 g vs 45,0 g
  • Het volgen van de waterinname
    Volgt je slaap
    ja
    Blackview R8 volgt waterinname, de gemiddelde smartwatch niet. 44% van de smartwatches volgen waterinname.
  • 1,5 dagen langere batterijduur
    Batterijduur
    8.5 dagen
    Blackview R8 biedt 8.5 dagen batterijduur, terwijl de gemiddelde smartwatch 7 dagen biedt.
    Gemiddelde van het gerapporteerde bereik van 7-10 dagen.
    8,5 dagen vs 7 dagen
  • 3,71x goedkoper
    Blackview R8 is goedkoper dan de gemiddelde smartwatch (€35 vs €130).
    €35 vs €130
  • Bloeddrukmonitoring
    Bloeddrukmonitoring
    ja
    Blackview R8 biedt bloeddrukmonitoring, de gemiddelde smartwatch niet. 22% van de smartwatches bieden bloeddrukmonitoring.
    Metingen zijn bedoeld voor welzijn, niet voor medische diagnose.
  • Onregelmatige hartslagwaarschuwingen
    Heeft waarschuwingen voor onregelmatige hartslag
    ja
    Blackview R8 beschikt over waarschuwingen voor onregelmatige hartslag, de gemiddelde smartwatch niet. 48.1% van de smartwatches beschikken over waarschuwingen voor onregelmatige hartslag.
  • Het volgen van de waterinname
    Volgt je slaap
    ja
    Blackview R8 volgt waterinname, de gemiddelde smartwatch niet. 44% van de smartwatches volgen waterinname.
  • Ondersteunt draadloos opladen
    Heeft draadloos opladen
    ja
    Blackview R8 beschikt over draadloos opladen, de gemiddelde smartwatch niet. 24.5% van de smartwatches beschikken over draadloos opladen.
    Draadloos opladen ondersteund via eigen oplaadpad/dock.
  • 1,5 dagen langere batterijduur
    Batterijduur
    8.5 dagen
    Blackview R8 biedt 8.5 dagen batterijduur, terwijl de gemiddelde smartwatch 7 dagen biedt.
    Gemiddelde van het gerapporteerde bereik van 7-10 dagen.
    8,5 dagen vs 7 dagen
  • Ondersteunt wifi
    Ondersteunt Wi-Fi
    ja
    Blackview R8 ondersteunt Wi-Fi, de gemiddelde smartwatch niet. 43.3% van de smartwatches ondersteunen Wi-Fi.
  • Robuuste constructie
    Robuust ontwerp
    ja
    Blackview R8 biedt robuust ontwerp, de gemiddelde smartwatch niet. 37.9% van de smartwatches bieden robuust ontwerp.
    Robuust ontwerp ondersteund door een claim op duurzaamheid volgens militaire MIL-STD-normen.
  • 22 g lichter
    Gewicht
    23.0 g
    Blackview R8 is lichter dan de gemiddelde smartwatch (23 g vs 45 g). Het gemiddelde gewicht van smartwatches is 45.0 g.
    23,0 g vs 45,0 g
  • 2 mm smallere band
    Breedte
    20.0 mm
    Blackview R8 heeft een lagere waarde voor bandbreedte dan de gemiddelde smartwatch (20 mm vs 22 mm). Het gemiddelde van smartwatches is 22.0 mm.
    20,0 mm vs 22,0 mm
  • 4 mm lager
    Hoogte
    41.0 mm
    Blackview R8 heeft een lagere waarde voor hoogte dan de gemiddelde smartwatch (41 mm vs 45 mm). Het gemiddelde van smartwatches is 45 mm.
    41,0 mm vs 45 mm
  • 100 nits hogere displayhelderheid
    Displayhelderheid
    700 nits
    Blackview R8 heeft een hogere displayhelderheid dan de gemiddelde smartwatch (700 nits versus 600 nits). Het gemiddelde smartwatchscherm haalt 600 nits.
    700 nits vs 600 nits
  • 2 jaar nieuwere releasedatum
    Releasedatum
    2023
    Blackview R8 is nieuwer dan de gemiddelde smartwatch (2023 vs 2021). De gemiddelde smartwatch verscheen in 2021.
    January 2023
    2023 vs 2021
  • Geen hoogteregistratie
    Volgt hoogteverschil
    nee
    Blackview R8 volgt geen hoogteverschil, de gemiddelde smartwatch wel. 64.3% van de smartwatches volgen hoogteverschil.
  • Mindere displaytype
    Displaytype
    TFT-lcd
    Blackview R8 gebruikt een TFT-lcd-display, terwijl de gemiddelde smartwatch AMOLED gebruikt.
    TFT-lcd vs AMOLED
  • Geen tempo-tracking
    Meet het tempo
    nee
    Blackview R8 meet geen het tempo, de gemiddelde smartwatch wel. 78.6% van de smartwatches meten het tempo.
  • Geen coachingfuncties
    Heeft een versnellingsmeter
    nee
    Blackview R8 beschikt niet over coaching, de gemiddelde smartwatch wel. 54.6% van de smartwatches beschikken over coaching.
  • Geen gyroscoop
    Heeft een gyroscoop
    nee
    Blackview R8 beschikt niet over een gyroscoop, de gemiddelde smartwatch wel. 69.9% van de smartwatches beschikken over een gyroscoop.
  • Geen always-on-display
    Altijd-aan-scherm
    nee
    Blackview R8 biedt geen altijd-aan-scherm, de gemiddelde smartwatch wel. 67.6% van de smartwatches bieden altijd-aan-scherm.
  • Geen afstandsregistratie
    Volgt afstand
    nee
    Blackview R8 volgt geen afstand, de gemiddelde smartwatch wel. 95.9% van de smartwatches volgen afstand.
  • Geen luidspreker
    Ingebouwde luidspreker
    nee
    Blackview R8 biedt geen ingebouwde luidspreker, de gemiddelde smartwatch wel. 56.1% van de smartwatches bieden ingebouwde luidspreker.
  • 30,2% lagere gebruikersscore
    User score
    6.1/ 10
    ✕
    Wat het is
    Een score die gebruikersbeoordelingen combineert met het totale aantal ontvangen reviews voor de smartwatch.
    Wanneer het belangrijk is
    Wanneer je wilt weten hoe een smartwatch presteert bij dagelijks gebruik en hoe betrouwbaar deze op de lange termijn is volgens gebruikersbeoordelingen.
    Verdeling van de scores
    ▼
    ▼
    <55-66-77-88-99-10
    Blackview R8
    de gemiddelde smartwatch
    Blackview R8 heeft een lagere gebruikersscore dan de gemiddelde smartwatch (6.15 vs 8.000).
    6,15 vs 8
  • Geen ondersteuning voor slimme weegschalen
    Compatibel met slimme weegschalen
    nee
    Blackview R8 is niet compatibel met slimme weegschalen, maar de gemiddelde smartwatch is compatibel met slimme weegschalen. 53.7% van de smartwatches zijn compatibel met slimme weegschalen.
  • Geen hoogteregistratie
    Volgt hoogteverschil
    nee
    Blackview R8 volgt geen hoogteverschil, de gemiddelde smartwatch wel. 64.3% van de smartwatches volgen hoogteverschil.
  • Geen tempo-tracking
    Meet het tempo
    nee
    Blackview R8 meet geen het tempo, de gemiddelde smartwatch wel. 78.6% van de smartwatches meten het tempo.
  • Geen coachingfuncties
    Heeft een versnellingsmeter
    nee
    Blackview R8 beschikt niet over coaching, de gemiddelde smartwatch wel. 54.6% van de smartwatches beschikken over coaching.
  • Geen gyroscoop
    Heeft een gyroscoop
    nee
    Blackview R8 beschikt niet over een gyroscoop, de gemiddelde smartwatch wel. 69.9% van de smartwatches beschikken over een gyroscoop.
  • Geen afstandsregistratie
    Volgt afstand
    nee
    Blackview R8 volgt geen afstand, de gemiddelde smartwatch wel. 95.9% van de smartwatches volgen afstand.
  • Geen routeondersteuning
    Ondersteunt routes
    nee
    Blackview R8 ondersteunt geen routes, de gemiddelde smartwatch wel. 50% van de smartwatches ondersteunen routes.
  • 55 minder oefenprofielen
    Heeft een versnellingsmeter
    25
    Blackview R8 heeft een lagere waarde voor aantal oefeningen dan de gemiddelde smartwatch (25 vs 80). Het gemiddelde van smartwatches is 80.
    Naar verluidt ten minste 25 trainingsmodi.
    25 vs 80
  • Geen gesproken feedback
    Heeft spraakfeedback
    nee
    Blackview R8 beschikt niet over spraakfeedback, de gemiddelde smartwatch wel. 61.9% van de smartwatches beschikken over spraakfeedback.
  • 110 mAh kleinere batterijcapaciteit
    Heeft een zonne-accu
    190 mAh
    Blackview R8 heeft een kleinere batterijcapaciteit dan de gemiddelde smartwatch (190 mAh vs 300 mAh). De gemiddelde batterijcapaciteit is 300 mAh.
    190 mAh vs 300 mAh
  • Mindere displaytype
    Displaytype
    TFT-lcd
    Blackview R8 gebruikt een TFT-lcd-display, terwijl de gemiddelde smartwatch AMOLED gebruikt.
    TFT-lcd vs AMOLED
  • Geen always-on-display
    Altijd-aan-scherm
    nee
    Blackview R8 biedt geen altijd-aan-scherm, de gemiddelde smartwatch wel. 67.6% van de smartwatches bieden altijd-aan-scherm.
  • Mindere kastmateriaal
    Kastmateriaal
    kunststof, zinklegering
    Blackview R8 gebruikt kunststof, zinklegering als kastmateriaal, terwijl de gemiddelde smartwatch roestvrij staal gebruikt.
    kunststof, zinklegering vs roestvrij staal
  • 30 m minder diepe waterbestendigheid
    Waterdichtheidsdiepte
    20 m
    Blackview R8 heeft een lagere waarde voor waterdichtheidsdiepte dan de gemiddelde smartwatch (20 m vs 50 m). Het gemiddelde van smartwatches is 50 m.
    20 m vs 50 m
  • Geen omgevingslichtsensor
    Heeft een touchscreen
    nee
    Blackview R8 biedt geen omgevingslichtsensor, de gemiddelde smartwatch wel. 60.7% van de smartwatches bieden omgevingslichtsensor.
  • 0,31 inch kleiner schermformaat
    Heeft een touchscreen
    1.09 inch
    Blackview R8 heeft een kleiner scherm dan de gemiddelde smartwatch (1.1 inch vs 1.4 inch). Het gemiddelde smartwatchscherm is 1.40 inch.
    1,09 inch vs 1,40 inch
  • Mindere bandmateriaal
    Bandmateriaal
    tpu
    Blackview R8 gebruikt tpu als bandmateriaal, terwijl de gemiddelde smartwatch silicone gebruikt.
    tpu vs silicone
  • Mindere resolutie
    Heeft een touchscreen
    240 x 240
    Blackview R8 heeft een resolutie van 240x240, terwijl de gemiddelde smartwatch 352x430 haalt.
    240x240 vs 352x430
  • 0,4 mm dikker
    Dikte
    12 mm
    Blackview R8 heeft een hogere waarde voor dikte dan de gemiddelde smartwatch (12 mm vs 11.6 mm). Het gemiddelde van smartwatches is 11.6 mm.
    12 mm vs 11,6 mm
  • Geen toegangscode
    Heeft toegangscode
    nee
    Blackview R8 beschikt niet over toegangscode, de gemiddelde smartwatch wel. 67.8% van de smartwatches beschikken over toegangscode.
  • Geen luidspreker
    Ingebouwde luidspreker
    nee
    Blackview R8 biedt geen ingebouwde luidspreker, de gemiddelde smartwatch wel. 56.1% van de smartwatches bieden ingebouwde luidspreker.
  • 1 minder microfoons
    Aantal microfoons
    0
    Blackview R8 heeft een lagere waarde voor aantal microfoons dan de gemiddelde smartwatch (0 vs 1). Het gemiddelde van smartwatches is 1.
    0 vs 1
  • Mindere cPU-snelheid
    CPU-snelheid
    0,04 GHz
    Blackview R8 gebruikt 0,04 GHz als cPU-snelheid, terwijl de gemiddelde smartwatch 1 GHz gebruikt.
    0,04 GHz vs 1 GHz
  • 3,94 GB minder interne opslag
    Interne opslag
    0.064 GB
    Blackview R8 heeft een lagere waarde voor interne opslag dan de gemiddelde smartwatch (0.1 GB vs 4 GB). Het gemiddelde van smartwatches is 4 GB.
    64 MB intern geheugen.
    0,064 GB vs 4 GB

Grafische vergelijking tussen Blackview R8 en andere smartwatch

Geen resultaten gevonden

Derdepartijbeoordelingen

Gebaseerd op 19 beoordelingen van kopers bij webwinkels.
Reviews bijgewerkt: oktober 2026 · Zo berekenen we dit

What customers like about Blackview R8?

  • Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor een budgetmodel
  • Lange batterijduur (tot 10 dagen bij normaal gebruik)
  • Lichtgewicht en comfortabel ontwerp (slechts 23 gram)
  • Eenvoudige installatie en gebruiksvriendelijke interface
  • Helder 1.09 inch TFT-kleurenscherm
  • Goede waterbestendigheid (tot 20 meter diep)
  • Ondersteunt 25 sportmodi en uitgebreide gezondheidstracking (hartslag, SpO2)

What customers dislike about Blackview R8?

  • Stappenteller is vaak onnauwkeurig en telt soms bewegingen tijdens de slaap
  • Slaapregistratie werkt niet altijd betrouwbaar
  • Beperkte keuze aan wijzerplaten
  • Verliest af en toe de verbinding met de smartphone via Bluetooth
  • Geen ondersteuning voor iOS (alleen compatibel met Android)
  • Schermkwaliteit kan na langdurig gebruik (circa een jaar) afnemen (bijv. flikkeren)
  • Mist geavanceerde functies zoals GPS of NFC voor betalingen

Video Beoordelingen

Praktijktests, unboxings en video's uit de praktijk

Vergelijk Blackview R8 met andere smartwatch

1Product om te vergelijken #1
VS
2Product om te vergelijken #2
VS
3Product om te vergelijken #3 (optioneel)