Sennheiser Momentum 4 Wireless Recensie | 93 Gegevens vergelijking

double-arrow
  • Gem. prijs: ~€220
  • Vormfactor: over-ear
  • Connectiviteit: draadloos
  • Batterijduur: 60 uur
  • Actieve ruisonderdrukking (ANC): ja

Sennheiser Momentum 4 Wireless recensie. Vergelijk 93 technische specificaties en gebruikersreviews om te zien hoe dit model scoort binnen koptelefoons en of het de aankoop waard is.

8.3

Totaalscore

Wat Is het?: Een algemene beoordeling van de kwaliteit van de koptelefoon, gebaseerd op technische analyses en gebruikersreviews.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je snel wilt zien welke koptelefoons tot de beste op de markt behoren.

Scorecomponenten:

80.0%

8.2

Technische score

20.0%

8.9

Gebruikersscore

Uitstekend
8.2

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de koptelefoon, met belangrijke punten zoals geluidskwaliteit, ruisonderdrukking, microfoonprestaties, batterijduur, comfort, connectiviteit, functies en bouwkwaliteit.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je koptelefoons wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

52.0%

8.9

Geluid

20.0%

7.8

Functies

10.0%

5.9

Ontwerp

8.0%

7.1

Connectiviteit

6.0%

9.6

Batterij

4.0%

7.2

Gesprekken en bediening

Uitstekend
8.9

Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de koptelefoon heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt begrijpen hoe koptelefoons zich bij echt luisteren gedragen en hoe betrouwbaar ze zijn op het gebied van comfort, audiokwaliteit, batterijduur en langdurig gebruik.

Scorecomponenten:

70.0%

8.4

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

10

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
4.2
(6528)
amazon
4.2
(3224)
amazon
4.3
(2352)
amazon
4.3
(104)
amazon
4.0
(69)
amazon
4.1
(59)

(Reviews bijgewerkt: juni 2026)

Uitstekend
  • 9.7
    Games

    Scorecomponenten:

    35.0%

    9.0

    Audiolatentie

    25.0%

    10

    Gamemodus met lage latentie

    20.0%

    10

    Kan als headset worden gebruikt

    12.0%

    10

    Ruisonderdrukkende microfoon

    8.0%

    10

    Batterijduur

  • 8.8
    Reizen

    Scorecomponenten:

    28.0%

    10

    Actieve ruisonderdrukking (ANC)

    24.0%

    10

    Batterijduur

    18.0%

    3.4

    Gewicht

    16.0%

    10

    Multipoint-ondersteuning

    14.0%

    10

    Omgevingsgeluidmodus

  • 10
    Oproepen

    Scorecomponenten:

    28.0%

    10

    Ruisonderdrukkende microfoon

    24.0%

    10

    Kan als headset worden gebruikt

    18.0%

    10

    Multipoint-ondersteuning

    16.0%

    10

    Batterijduur

    14.0%

    10

    Companion-app

  • 4.8
    Training

    Scorecomponenten:

    28.0%

    3.4

    Gewicht

    24.0%

    1.0

    Waterbestendigheid

    20.0%

    4.0

    IP-beoordeling

    16.0%

    10

    Batterijduur

    12.0%

    10

    Kan als headset worden gebruikt

  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
  • sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless
sennheiser-momentum-4-wireless

Beste prijzen

Top ranglijsten

?

Beschikbaar: ranking onder producten die momenteel beschikbaar zijn (inclusief andere versies van dit product).
Alle: ranking onder alle producten in de database.

Oordeel

De Sennheiser Momentum 4 Wireless is een premium over-ear hoofdtelefoon met 42mm dynamische drivers die een frequentiebereik van 6 Hz tot 22 kHz en ondersteuning voor aptX Adaptive bieden voor hoogwaardig hifi-geluid. De belangrijkste kenmerken zijn een marktleidende batterijduur van 60 uur met actieve ruisonderdrukking (ANC), Bluetooth 5.2 met multipoint-verbinding en intuïtieve touchbediening op de oorschelp. Voordelen zijn het uitstekende draagcomfort dankzij de gevoerde hoofdband en de snellaadfunctie die 4 uur speeltijd geeft na slechts 5 minuten laden, terwijl nadelen de minder compacte, plat opvouwbare constructie en de soms wisselvallige touch-gevoeligheid zijn.

Technische specificaties van Sennheiser Momentum 4 Wireless

Technische score

Wat Is het?: Een beoordeling van de technische prestaties van de koptelefoon, met belangrijke punten zoals geluidskwaliteit, ruisonderdrukking, microfoonprestaties, batterijduur, comfort, connectiviteit, functies en bouwkwaliteit.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je koptelefoons wilt vergelijken op technische prestaties en beschikbare functies.

Scorecomponenten:

52.0%

8.9

Geluid

20.0%

7.8

Functies

10.0%

5.9

Ontwerp

8.0%

7.1

Connectiviteit

6.0%

9.6

Batterij

4.0%

7.2

Gesprekken en bediening

8.2
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een technische score van 8,19 punten, hoger dan die van 95,9% van de producten in deze categorie.
Gebruikersscore

Wat Is het?: Een score die gebruikersreviews combineert met het totale aantal reviews dat de koptelefoon heeft ontvangen.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je wilt begrijpen hoe koptelefoons zich bij echt luisteren gedragen en hoe betrouwbaar ze zijn op het gebied van comfort, audiokwaliteit, batterijduur en langdurig gebruik.

Scorecomponenten:

70.0%

8.4

Gebruikersbeoordelingen

30.0%

10

Populariteit

Gebruikersscore:
amazon
4.2
(6528)
amazon
4.2
(3224)
amazon
4.3
(2352)
amazon
4.3
(104)
amazon
4.0
(69)
amazon
4.1
(59)

(Reviews bijgewerkt: juni 2026)

8.9
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een gebruikersscore van 8,91 punten, hoger dan die van 82,2% van de producten in deze categorie.
Populariteit
Wat Is het?: Een indicator op basis van het aantal reviews dat de koptelefoon heeft ontvangen.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de voorkeur geeft aan koptelefoons die al door veel andere gebruikers zijn gekozen en beoordeeld.
10
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een populariteitsscore van 10 punten, hoger dan die van 71,7% van de producten in deze categorie.
Prijs-kwaliteitverhouding

Wat Is het?: Een indicator die de totaalscore van de koptelefoon combineert met de prijs.

Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je koptelefoons zoekt die een goede balans bieden tussen prestaties, functies en prijs.

Scorecomponenten:

60.0%

8.3

Totaalscore

40.0%

9.4

Prijs

8.6
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een prijs-kwaliteitsscore van 8,6 punten, hoger dan die van 94,3% van de producten in deze categorie.
Actieve ruisonderdrukking (ANC)
Wat Is het?: Vermindert achtergrondgeluiden met behulp van actieve technologie
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer het blokkeren van kantoor-, reis- of vliegtuiglawaai een prioriteit is.

Belang: HOOG

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt actieve ruisonderdrukking. 72,6% van de hoofdtelefoons ondersteunen actieve ruisonderdrukking.
Drivertype
Wat Is het?: Type gebruikte luidsprekerdrivertechnologie
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer het onderliggende geluidskarakter en de drivertechnologie voor u belangrijk zijn.

Belang: GEMIDDELD

dynamisch
Drivergrootte
Wat Is het?: Diameter van de luidsprekerdrivereenheid
Wanneer is het belangrijk?: Als je extra hardwarecontext wilt over hoe de hoofdtelefoon omgaat met het basgewicht, de schaal of de algehele presentatie.

Belang: GEMIDDELD

42 mm
Sennheiser Momentum 4 Wireless gebruikt drivers van 42 mm, grotere driver dan 82% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 0,7% van de hoofdtelefoons.
Aantal drivers
Wat Is het?: Totaal aantal luidsprekerdrivers per oorschelp
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer ontwerpen met meerdere drivers deel uitmaken van uw aankoopcriteria.

Belang: LAAG

1
Sennheiser Momentum 4 Wireless gebruikt 1 drivers, gelijk aan 96% van de hoofdtelefoons.
Laagste frequentie
Wat Is het?: Laagste audiofrequentie die de hoofdtelefoon kan reproduceren
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer een diepere basverlenging van belang is voor het luisteren naar muziek of films.

Belang: GEMIDDELD

Aanbevolen waarde: <=10 Hz

6 Hz
Sennheiser Momentum 4 Wireless bereikt een laagste frequentie van 6 Hz, lagere laagste frequentie dan 84,5% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 1,8% van de hoofdtelefoons.
Alles weergeven
Ruisonderdrukkende microfoon
Wat Is het?: Ingebouwde microfoon vermindert achtergrondgeluiden tijdens gesprekken
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u in drukke ruimtes belt en wilt dat uw stem helderder blijft.

Belang: GEMIDDELD

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt een ruisonderdrukkende microfoon. 54,5% van de hoofdtelefoons ondersteunen ruisonderdrukkende microfoons.
Kan als headset worden gebruikt
Wat Is het?: Geeft aan of de hoofdtelefoon naast de normale audioweergave ook voicechat en oproepen kan verwerken.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer één paar muziek, telefoongesprekken, vergaderingen en gamechats moet verzorgen.

Belang: GEMIDDELD

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless is headset-ready, 84,7% is not. 15,3% van de hoofdtelefoons kunnen als headset worden gebruikt.
Aantal microfoons
Wat Is het?: Totaal aantal ingebouwde microfoons
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u een gesprek opneemt, zijn kwaliteit en ondersteuning voor beamforming belangrijk voor u.

Belang: LAAG

Aanbevolen waarde: >=2

4
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft 4 microfoons, meer microfoons dan 88,2% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 5% van de hoofdtelefoons.
Boommicrofoon
Wat Is het?: Inclusief afneembare boommicrofoon voor stemhelderheid
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u een sterkere stemhelderheid nodig heeft voor gamen, streamen of zakelijke gesprekken.

Belang: LAAG

nee
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft geen boommicrofoon, 84,4% wel. 15,6% van de hoofdtelefoons hebben een boommicrofoon.
Microfoon-SNR
Wat Is het?: Signaal-ruisverhouding van de microfoon
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de helderheid van gesprekken belangrijk is en u wilt dat uw stem helderder wordt opgepikt in plaats van verborgen te blijven in achtergrondgeluiden.

Belang: LAAG

Aanbevolen waarde: >80 dB

?
Alles weergeven
Connectiviteit
Wat Is het?: Beschikbare verbindingsmethoden (bedraad, draadloos, Bluetooth, enz.)
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de hoofdtelefoon moet passen bij de manier waarop u luistert op bekabelde en draadloze apparaten.

Belang: HOOG

draadloos
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt draadloos connectiviteit, biedt flexibelere connectiviteit dan 52,6% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 47,4% van de hoofdtelefoons.
ondersteunt zowel draadloze als bekabelde connectiviteit.
Bluetooth-versie
Wat Is het?: Versie van Bluetooth-technologie ondersteund
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer draadloze stabiliteit, efficiëntie en functieondersteuning belangrijker zijn dan het behandelen van Bluetooth als een vinkje bij de specificatie.

Belang: GEMIDDELD

Aanbevolen waarde: >=5.0

5,2
Sennheiser Momentum 4 Wireless gebruikt Bluetooth-versie 5,2, nieuwere Bluetooth-versie dan 85,6% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 3% van de hoofdtelefoons.
Maximaal Bluetooth-bereik
Wat Is het?: Maximale draadloze werkingsafstand vanaf het bronapparaat
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zich in kamers verplaatst en minder uitval van uw bronapparaat wilt.

Belang: LAAG

Aanbevolen waarde: >=10 m

10 m
Sennheiser Momentum 4 Wireless biedt een Bluetooth-bereik van 10 m, hogere Bluetooth-bereik dan 2,6% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 79,9% van de hoofdtelefoons.
Audiolatentie
Wat Is het?: Vertraging tussen audio en video in draadloze modus
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u video bekijkt of games speelt en geluid nodig heeft om gesynchroniseerd te blijven.

Belang: HOOG

Aanbevolen waarde: <60 ms

?
Multipoint-ondersteuning
Wat Is het?: Ondersteunt gelijktijdige verbindingen met meerdere apparaten
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je overdag vaak wisselt tussen telefoon en laptop.

Belang: GEMIDDELD

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt multipoint. 35% van de hoofdtelefoons ondersteunen multipoint.
Alles weergeven
Omgevingsgeluidmodus
Wat Is het?: Laat externe geluiden door voor bewustzijn
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u op de hoogte moet blijven van verkeer, stemmen of aankondigingen.

Belang: GEMIDDELD

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt de omgevingsgeluidmodus. 23,2% van de hoofdtelefoons ondersteunen de omgevingsgeluidmodus.
EQ-ondersteuning
Wat Is het?: Maakt aanpassing van het geluidsprofiel mogelijk via equalizer
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de standaardafstemming niet genoeg is en u de bas, middentonen of hoge tonen naar uw smaak wilt vormgeven.

Belang: GEMIDDELD

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt EQ-aanpassing. 76,8% van de hoofdtelefoons ondersteunen EQ.
Companion-app
Wat Is het?: Speciale mobiele app voor maatwerk en updates
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer softwareaanpassing, updates en extra controles ertoe doen.

Belang: GEMIDDELD

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt een companion-app. 55,7% van de hoofdtelefoons ondersteunen companion-apps.
Instelbare ANC-niveaus
Wat Is het?: Maakt aanpassing van de intensiteitsniveaus van ruisonderdrukking mogelijk
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u zich beweegt tussen stille kamers, kantoren, straten en openbaar vervoer en niet voor elke situatie één ANC-instelling wilt.

Belang: LAAG

Aanbevolen waarde: >=4

5
Sennheiser Momentum 4 Wireless biedt 5 instelbare ANC-niveaus, meer instelbare ANC-niveaus dan 97,9% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 0,6% van de hoofdtelefoons.
Ondersteuning voor spraakassistent
Wat Is het?: Compatibel met stemassistenten zoals Siri, Alexa of Google Assistant
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer handsfree bediening deel uitmaakt van uw dagelijkse routine.

Belang: LAAG

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt spraakassistenten. 39,2% van de hoofdtelefoons ondersteunen spraakassistenten.
Alles weergeven
Batterijduur
Wat Is het?: Afspeeltijd na één keer opladen
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u pendelt, reist of lange diensten werkt en niet wilt dat oplaadpauzes het luisteren onderbreken.

Belang: HOOG

Aanbevolen waarde: >45 uur

60 uur
Sennheiser Momentum 4 Wireless biedt een batterijduur van 60 uur, hogere batterijduur dan 79% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 6,2% van de hoofdtelefoons.
Batterijduur met ANC
Wat Is het?: Afspeeltijd met actieve ruisonderdrukking ingeschakeld
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u van plan bent de ruisonderdrukking het grootste deel van de dag aan te laten staan.

Belang: HOOG

Aanbevolen waarde: >40 uur

60 uur
Sennheiser Momentum 4 Wireless biedt een batterijduur met ANC van 60 uur, hogere batterijduur met ANC dan 91,4% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 3,8% van de hoofdtelefoons.
Oplaadtijd
Wat Is het?: Tijd die nodig is voor een volledige batterijlading
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de hoofdtelefoon vaak na korte pauzes weer gereed wilt hebben.

Belang: GEMIDDELD

Aanbevolen waarde: <=2 uur

2 uur
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft 2 uur nodig om op te laden, lagere laadtijd dan 48,5% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 39,1% van de hoofdtelefoons.
Snel opladen
Wat Is het?: Biedt een snelle afspeeltijd met een korte oplaadperiode
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer een korte opwaardering nuttige weergave moet opleveren voordat u vertrekt.

Belang: GEMIDDELD

ja
Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt snel opladen. 31% van de hoofdtelefoons ondersteunen snel opladen.
Batterijcapaciteit
Wat Is het?: Totale energieopslag van de interne batterij
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u inschat hoeveel batterijruimte het ontwerp kan hebben voordat u alleen op de officiële runtime-claim vertrouwt.

Belang: GEMIDDELD

Aanbevolen waarde: >=720 mAh

700 mAh
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een batterijcapaciteit van 700 mAh, hogere batterijcapaciteit dan 65,4% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 4% van de hoofdtelefoons.
Alles weergeven
Merk
Wat Is het?: De fabrikant of het merk van het product.
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer je de voorkeur geeft aan een specifiek ecosysteem, ondersteuningsnetwerk of ontwerpfilosofie.

Belang: GEMIDDELD

Sennheiser
Vormfactor
Wat Is het?: Algeheel ontwerptype van de hoofdtelefoon (over-ear, on-ear, in-ear, enz.)
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer comfort, draagbaarheid en isolatie afhankelijk zijn van de algehele hoofdtelefoonstijl.

Belang: HOOG

over-ear
Gewicht
Wat Is het?: Totaalgewicht van de hoofdtelefoon
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer lange luistersessies draagcomfort belangrijker maken.

Belang: GEMIDDELD

Aanbevolen waarde: <150 g

293 g
Sennheiser Momentum 4 Wireless weegt 293 g, is zwaarder dan 79,3% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 0,3% van de hoofdtelefoons.
Akoestisch ontwerp
Wat Is het?: Type akoestisch ontwerp (open achterkant, gesloten achterkant, halfopen)
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u de juiste balans tussen isolatie, lekkage en geluidsbeeld nodig heeft.

Belang: HOOG

gesloten
Klemkracht
Wat Is het?: De hoeveelheid klemdruk die op het hoofd wordt uitgeoefend
Wanneer is het belangrijk?: Wanneer comfort en pasvormveiligheid belangrijk zijn tijdens lange sessies.

Belang: GEMIDDELD

5,3
Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een klemkracht van 5,3, hogere klemkracht dan 72,5% van de hoofdtelefoons en gelijk aan 6,4% van de hoofdtelefoons.
Alles weergeven

Sennheiser Momentum 4 Wireless vs de gemiddelde koptelefoon

  • Actieve ruisonderdrukking
    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt actieve ruisonderdrukking, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 27,4% van de hoofdtelefoons ondersteunen actieve ruisonderdrukking.
    Wat Is het?: Vermindert achtergrondgeluiden met behulp van actieve technologie
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer het blokkeren van kantoor-, reis- of vliegtuiglawaai een prioriteit is.

    Belang: HOOG

    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt actieve ruisonderdrukking, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 27,4% van de hoofdtelefoons ondersteunen actieve ruisonderdrukking.
  • EQ-aanpassing
    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt EQ-aanpassing, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 23,3% van de hoofdtelefoons ondersteunen EQ.
    Wat Is het?: Maakt aanpassing van het geluidsprofiel mogelijk via equalizer
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de standaardafstemming niet genoeg is en u de bas, middentonen of hoge tonen naar uw smaak wilt vormgeven.

    Belang: GEMIDDELD

    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt EQ-aanpassing, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 23,3% van de hoofdtelefoons ondersteunen EQ.
  • 12 Hz diepere basweergave
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een lagere laagste frequentie dan de gemiddelde koptelefoon (6 Hz vs 18 Hz). De gemiddelde hoofdtelefoon bereikt een laagste frequentie van 18 Hz.
    Wat Is het?: Laagste audiofrequentie die de hoofdtelefoon kan reproduceren
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer een diepere basverlenging van belang is voor het luisteren naar muziek of films.

    Belang: GEMIDDELD

    Aanbevolen waarde: <=10 Hz

    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een lagere laagste frequentie dan de gemiddelde koptelefoon (6 Hz vs 18 Hz). De gemiddelde hoofdtelefoon bereikt een laagste frequentie van 18 Hz.6 Hz vs 18 Hz
  • 2 mm grotere drivers
    Sennheiser Momentum 4 Wireless gebruikt een grotere driver dan de gemiddelde koptelefoon (42 mm vs 40 mm). Gemiddelde hoofdtelefoons gebruiken drivers van 40 mm.
    Wat Is het?: Diameter van de luidsprekerdrivereenheid
    Wanneer is het belangrijk?: Als je extra hardwarecontext wilt over hoe de hoofdtelefoon omgaat met het basgewicht, de schaal of de algehele presentatie.

    Belang: GEMIDDELD

    Sennheiser Momentum 4 Wireless gebruikt een grotere driver dan de gemiddelde koptelefoon (42 mm vs 40 mm). Gemiddelde hoofdtelefoons gebruiken drivers van 40 mm.42 mm vs 40 mm
  • 30 uur langere batterijduur met ANC
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere batterijduur met ANC dan de gemiddelde koptelefoon (60 uur vs 30 uur). De gemiddelde hoofdtelefoon biedt een batterijduur met ANC van 30 uur.
    Wat Is het?: Afspeeltijd met actieve ruisonderdrukking ingeschakeld
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u van plan bent de ruisonderdrukking het grootste deel van de dag aan te laten staan.

    Belang: HOOG

    Aanbevolen waarde: >40 uur

    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere batterijduur met ANC dan de gemiddelde koptelefoon (60 uur vs 30 uur). De gemiddelde hoofdtelefoon biedt een batterijduur met ANC van 30 uur.60 uur vs 30 uur
  • Flexibelere connectiviteit
    Sennheiser Momentum 4 Wireless biedt flexibelere connectiviteit dan de gemiddelde koptelefoon (draadloos vs bedraad). Gemiddelde hoofdtelefoons ondersteunen bedraad connectiviteit.
    ondersteunt zowel draadloze als bekabelde connectiviteit.
    Wat Is het?: Beschikbare verbindingsmethoden (bedraad, draadloos, Bluetooth, enz.)
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de hoofdtelefoon moet passen bij de manier waarop u luistert op bekabelde en draadloze apparaten.

    Belang: HOOG

    Sennheiser Momentum 4 Wireless biedt flexibelere connectiviteit dan de gemiddelde koptelefoon (draadloos vs bedraad). Gemiddelde hoofdtelefoons ondersteunen bedraad connectiviteit.draadloos vs bedraad
  • 30 uur langere batterijduur
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere batterijduur dan de gemiddelde koptelefoon (60 uur vs 30 uur). De gemiddelde hoofdtelefoon biedt een batterijduur van 30 uur.
    Wat Is het?: Afspeeltijd na één keer opladen
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u pendelt, reist of lange diensten werkt en niet wilt dat oplaadpauzes het luisteren onderbreken.

    Belang: HOOG

    Aanbevolen waarde: >45 uur

    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere batterijduur dan de gemiddelde koptelefoon (60 uur vs 30 uur). De gemiddelde hoofdtelefoon biedt een batterijduur van 30 uur.60 uur vs 30 uur
  • 3 microfoons meer
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft meer microfoons dan de gemiddelde koptelefoon (4 vs 1). De gemiddelde hoofdtelefoon heeft 1 microfoons.
    Wat Is het?: Totaal aantal ingebouwde microfoons
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u een gesprek opneemt, zijn kwaliteit en ondersteuning voor beamforming belangrijk voor u.

    Belang: LAAG

    Aanbevolen waarde: >=2

    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft meer microfoons dan de gemiddelde koptelefoon (4 vs 1). De gemiddelde hoofdtelefoon heeft 1 microfoons.4 vs 1
  • Actieve ruisonderdrukking
    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt actieve ruisonderdrukking, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 27,4% van de hoofdtelefoons ondersteunen actieve ruisonderdrukking.
  • 12 Hz diepere basweergave
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een lagere laagste frequentie dan de gemiddelde koptelefoon (6 Hz vs 18 Hz). De gemiddelde hoofdtelefoon bereikt een laagste frequentie van 18 Hz.
  • 2 mm grotere drivers
    Sennheiser Momentum 4 Wireless gebruikt een grotere driver dan de gemiddelde koptelefoon (42 mm vs 40 mm). Gemiddelde hoofdtelefoons gebruiken drivers van 40 mm.
  • 4 dB/mW hogere gevoeligheid
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere gevoeligheid dan de gemiddelde koptelefoon (106 dB/mW vs 102 dB/mW). De gemiddelde hoofdtelefoon heeft een gevoeligheid van 102 dB/mW.
  • 2.000 Hz meer hoge-tonenbereik
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere hoogste frequentie dan de gemiddelde koptelefoon (22.000 Hz vs 20.000 Hz). De gemiddelde hoofdtelefoon bereikt een hoogste frequentie van 20.000 Hz.
  • 3 microfoons meer
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft meer microfoons dan de gemiddelde koptelefoon (4 vs 1). De gemiddelde hoofdtelefoon heeft 1 microfoons.
  • Windruisonderdrukking
    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt windruisonderdrukking, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 34,1% van de hoofdtelefoons ondersteunen windruisonderdrukking.
  • Sidetone-ondersteuning
    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt sidetone, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 29,7% van de hoofdtelefoons ondersteunen sidetone.
  • Snelle microfoonmute
    Sennheiser Momentum 4 Wireless bevat een snelle microfoonmute, terwijl de gemiddelde koptelefoon die niet heeft. 33,5% van de hoofdtelefoons ondersteunen een mute-functie.
  • Flexibelere connectiviteit
    Sennheiser Momentum 4 Wireless biedt flexibelere connectiviteit dan de gemiddelde koptelefoon (draadloos vs bedraad). Gemiddelde hoofdtelefoons ondersteunen bedraad connectiviteit.
  • EQ-aanpassing
    Sennheiser Momentum 4 Wireless ondersteunt EQ-aanpassing, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 23,3% van de hoofdtelefoons ondersteunen EQ.
  • 30 uur langere batterijduur met ANC
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere batterijduur met ANC dan de gemiddelde koptelefoon (60 uur vs 30 uur). De gemiddelde hoofdtelefoon biedt een batterijduur met ANC van 30 uur.
  • 30 uur langere batterijduur
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere batterijduur dan de gemiddelde koptelefoon (60 uur vs 30 uur). De gemiddelde hoofdtelefoon biedt een batterijduur van 30 uur.
  • USB-C-opladen
    Sennheiser Momentum 4 Wireless gebruikt USB-C om op te laden, terwijl de gemiddelde koptelefoon dat niet doet. 29,4% van de hoofdtelefoons gebruiken USB Type-C.
  • Oplaadbare batterij
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een oplaadbare batterij, terwijl de gemiddelde koptelefoon die niet heeft. 47,9% van de hoofdtelefoons hebben een oplaadbare batterij.
  • 34,4% hoger gewicht
    Sennheiser Momentum 4 Wireless is zwaarder dan de gemiddelde koptelefoon (293 g vs 218 g). De gemiddelde hoofdtelefoon weegt 218 g.
  • Niet-opvouwbaar ontwerp
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een niet-opvouwbaar ontwerp, terwijl de gemiddelde koptelefoon opvouwbaar is voor opslag. 61% van de hoofdtelefoons zijn opvouwbaar.
  • 1 hogere klemkracht
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere klemkracht dan de gemiddelde koptelefoon (5,3 vs 4,3). Gemiddelde hoofdtelefoons hebben een klemkracht van 4,3.
  • 3 mm krappere interne breedte
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een kleinere oorschelpbreedte dan de gemiddelde koptelefoon (40 mm versus 43 mm).
  • 34,4% hoger gewicht
    Sennheiser Momentum 4 Wireless is zwaarder dan de gemiddelde koptelefoon (293 g vs 218 g). De gemiddelde hoofdtelefoon weegt 218 g.
    Wat Is het?: Totaalgewicht van de hoofdtelefoon
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer lange luistersessies draagcomfort belangrijker maken.

    Belang: GEMIDDELD

    Aanbevolen waarde: <150 g

    Sennheiser Momentum 4 Wireless is zwaarder dan de gemiddelde koptelefoon (293 g vs 218 g). De gemiddelde hoofdtelefoon weegt 218 g.293 g vs 218 g
  • Niet-opvouwbaar ontwerp
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een niet-opvouwbaar ontwerp, terwijl de gemiddelde koptelefoon opvouwbaar is voor opslag. 61% van de hoofdtelefoons zijn opvouwbaar.
    Wat Is het?: Oorschelpen of hoofdband kunnen worden opgevouwen voor compacte opslag
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer u vaak reist en gemakkelijker in een tas wilt opbergen.

    Belang: LAAG

    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een niet-opvouwbaar ontwerp, terwijl de gemiddelde koptelefoon opvouwbaar is voor opslag. 61% van de hoofdtelefoons zijn opvouwbaar.
  • 1 hogere klemkracht
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere klemkracht dan de gemiddelde koptelefoon (5,3 vs 4,3). Gemiddelde hoofdtelefoons hebben een klemkracht van 4,3.
    Wat Is het?: De hoeveelheid klemdruk die op het hoofd wordt uitgeoefend
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer comfort en pasvormveiligheid belangrijk zijn tijdens lange sessies.

    Belang: GEMIDDELD

    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een hogere klemkracht dan de gemiddelde koptelefoon (5,3 vs 4,3). Gemiddelde hoofdtelefoons hebben een klemkracht van 4,3.5,3 vs 4,3
  • €130 duurder
    Sennheiser Momentum 4 Wireless is duurder dan de gemiddelde koptelefoon (€220 vs €90).
    Sennheiser Momentum 4 Wireless is duurder dan de gemiddelde koptelefoon (€220 vs €90).€220 vs €90
  • 3 mm krappere interne breedte
    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een kleinere oorschelpbreedte dan de gemiddelde koptelefoon (40 mm versus 43 mm).
    Wat Is het?: Interne breedte van de oorschelpholte
    Wanneer is het belangrijk?: Wanneer de pasvorm van de oorschelpen van invloed is op het comfort en de druk rond uw oren.

    Belang: GEMIDDELD

    Sennheiser Momentum 4 Wireless heeft een kleinere oorschelpbreedte dan de gemiddelde koptelefoon (40 mm versus 43 mm).40 mm vs 43 mm

Grafische vergelijking tussen Sennheiser Momentum 4 Wireless en

Attribuut categorie
Attribuut
Geen resultaten gevonden

Klantbeoordelingen

Wat klanten leuk vinden aan Sennheiser Momentum 4 Wireless?

  • Uitzonderlijke batterijduur tot wel 60 uur
  • Uitstekende geluidskwaliteit met veel detail en helderheid
  • Hoog draagcomfort, ook bij langdurig gebruik door zachte oorkussens
  • Goede personalisatie-opties via de Smart Control app
  • Ondersteuning voor hoogwaardige codecs zoals aptX Adaptive
  • Handige multipoint-connectie om met twee apparaten tegelijk te verbinden

Wat klanten niet leuk vinden aan Sennheiser Momentum 4 Wireless?

  • Niet volledig inklapbaar, wat hem minder compact maakt voor reizen
  • De actieve ruisonderdrukking (ANC) is goed, maar haalt het net niet bij de topmodellen van Sony of Bose
  • Touchbediening kan soms te gevoelig zijn of onbedoeld reageren
  • Bouwkwaliteit voelt door het vele plastic minder 'premium' aan dan de voorganger
  • De app kan soms bugs vertonen of vereist een account voor volledige functionaliteit

Expertbeoordelingen

W
whathifi.com
20/01/2025
Samenvatting van de review
T
theverge.com
08/08/2022
Samenvatting van de review
H
headphonesty.com
01/02/2023
Samenvatting van de review
H
head-fi.org
09/08/2022
Samenvatting van de review
C
cnet.com
08/08/2022
Samenvatting van de review
P
pcmag.com
12/08/2022
Samenvatting van de review
T
theguardian.com
22/08/2022
Samenvatting van de review
S
seriousinsights.net
23/08/2022
Samenvatting van de review
T
techradar.com
13/02/2024
Samenvatting van de review
M
molodtsov.me
07/10/2024
Samenvatting van de review
K
kit.honestjohn.co.uk
27/08/2025
Samenvatting van de review
H
hifioasis.com
20/06/2024
Samenvatting van de review
E
expertreviews.co.uk
26/03/2024
Samenvatting van de review
T
trustedreviews.com
26/06/2024
Samenvatting van de review
R
rtings.com
12/03/2026
Samenvatting van de review
S
soundguys.com
23/09/2025
Samenvatting van de review
B
benedikt.io
22/12/2022
Samenvatting van de review
N
nextpit.de
09/08/2022
Samenvatting van de review
S
stereo.de
25/04/2024
Samenvatting van de review
D
delamar.de
19/02/2024
Samenvatting van de review
C
computerbase.de
09/08/2022
Samenvatting van de review
K
kopfhoerer.de
16/08/2022
Samenvatting van de review
C
chip.de
09/08/2022
Samenvatting van de review
H
hifi.de
12/08/2022
Samenvatting van de review
S
stereoguide.de
23/10/2022
Samenvatting van de review
S
stereo.de
12/2022
Samenvatting van de review
K
kopfbox.de
02/10/2022
Samenvatting van de review
L
leclaireur.fnac.com
20/09/2022
Samenvatting van de review
N
nomadeurbain.fr
22/02/2023
Samenvatting van de review
L
leparisien.fr
02/10/2025
Samenvatting van de review
C
clubic.com
26/09/2022
Samenvatting van de review
F
frandroid.com
24/06/2025
Samenvatting van de review
L
lesnumeriques.com
17/08/2022
Samenvatting van de review
G
geektopia.es
28/08/2023
Samenvatting van de review
G
global.techradar.com
13/09/2022
Samenvatting van de review
I
ilgiradischi.net
07/10/2023
Samenvatting van de review
T
tnt-audio.com
15/05/2025
Samenvatting van de review
G
galaxus.it
01/09/2022
Samenvatting van de review
T
technologyinsider.nl
09/04/2025
Samenvatting van de review
T
techfi.nl
15/10/2025
Samenvatting van de review
I
insideflyer.nl
29/07/2023
Samenvatting van de review
A
alpha-audio.net
26/09/2022
Samenvatting van de review
F
fwd.nl
10/09/2022
Samenvatting van de review
T
tweakers.net
01/09/2022
Samenvatting van de review

Video Beoordelingen

Vergelijk Sennheiser Momentum 4 Wireless met

VS
VS

Vergelijk